kio4 - en to lt translation catalogue (22 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Icon…
lt: Pasirinkti piktogramą…

[ctx: @item:inmenu All icons]
en: All
lt: Visos

[ctx: @item:inmenu Show only symbolic icons]
en: Only Symbolic
lt: Tik simbolinės

[ctx: @item:inmenu Hide symbolic icons]
en: No Symbolic
lt: Be simbolinių

en: All
lt: Visos

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Applications
lt: Programos

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emotes
lt: Emocijų piktogramos

en: Mimetypes
lt: MIME tipai

en: Places
lt: Vietos

en: Status
lt: Būsena

[ctx: Other icons]
en: Other
lt: Kita

en: Browse…
lt: Naršyti…

en: No icons matching the search
lt: Nerasta jokių paieškos atitikmenų

en: No icons in this category
lt: Šioje kategorijoje nėra piktogramų

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
lt: Pasirinkti piktogramą

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
lt: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Piktogramų failai (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QComboBox, contextCombo)
en: Icon category
lt: Piktogramos kategorija

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Search Icons...
lt: Ieškoti piktogramų...
