kio4 - en to lv translation catalogue (22 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Icon…
lv: Atlasiet ikonu...

[ctx: @item:inmenu All icons]
en: All
lv: Visas

[ctx: @item:inmenu Show only symbolic icons]
en: Only Symbolic
lv: Tikai simboliskās

[ctx: @item:inmenu Hide symbolic icons]
en: No Symbolic
lv: Bez simboliskajām

en: All
lv: Visas

en: Actions
lv: Darbības

en: Applications
lv: Programmas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Devices
lv: Ierīces

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emotes
lv: Emocijas

en: Mimetypes
lv: MIME tipi

en: Places
lv: Vietas

en: Status
lv: Statuss

[ctx: Other icons]
en: Other
lv: Citas

en: Browse…
lv: Pārlūkot...

en: No icons matching the search
lv: Meklēšanai neatbilst neviena ikona

en: No icons in this category
lv: Šajā kategorijā ikonu nav

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
lv: Atlasiet ikonu

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
lv: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Ikonu datnes (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QComboBox, contextCombo)
en: Icon category
lv: Ikonu kategorija

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Search Icons...
lv: Meklēt ikonas...
