kio4 - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Actions
nb: Handlinger

en: Applications
nb: Programmer

en: Categories
nb: Kategorier

en: Devices
nb: Enheter

en: Emblems
nb: Emblemer

en: Emotes
nb: Emotikoner

en: Mimetypes
nb: Mime-typer

en: Places
nb: Steder

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
nb: Velg ikon
