kio4 - en to se translation catalogue (11 entries)

en: All
se: Buot

en: Actions
se: Doaimmat

en: Applications
se: Prográmmat

en: Categories
se: Lágit

en: Devices
se: Ovttadagat

en: Emblems
se: Emblemat

en: Emotes
se: Mojánat

en: Mimetypes
se: MIME-šlájat

en: Places
se: Báikkit

en: Status
se: Stáhtus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
se: Vállje govaža
