kio4 - en to ug translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inmenu All icons]
en: All
ug: ھەممىسى

en: All
ug: ھەممىسى

en: Actions
ug: مەشغۇلات

en: Applications
ug: پىروگرامما

en: Categories
ug: سەھىپە

en: Devices
ug: ئۈسكۈنە

en: Emblems
ug: كاكار

en: Emotes
ug: تۇيغۇلار

en: Mimetypes
ug: Mime تىپلىرى

en: Places
ug: ئورۇن

en: Status
ug: ھالىتى

[ctx: Other icons]
en: Other
ug: باشقا

en: Browse…
ug: كۆز يۈگۈرت…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
ug: سىنبەلگە تاللا
