kio4 - en to uz@cyrillic translation catalogue (8 entries)

en: Actions
uz@cyrillic: Амаллар

en: Applications
uz@cyrillic: Дастурлар

en: Categories
uz@cyrillic: Туркумлар

en: Devices
uz@cyrillic: Ускуналар

en: Mimetypes
uz@cyrillic: MIME турлари

en: Places
uz@cyrillic: Жойлар

en: Status
uz@cyrillic: Ҳолат

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
uz@cyrillic: Нишончани танлаш
