kdelibs - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: Actions
xh: Iintshukumo

en: Applications
xh: Izicelo

en: Categories
xh: Iintlobo

en: Devices
xh: Amacebo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
xh: Khetha Uphawu lomfanekiso
