kio6 - en to he translation catalogue (1123 entries)

en: Could not modify the ownership of file %1
he: אי אפשר לשנות את הבעלות על הקובץ %1

en: Could not modify the ownership of file <filename>%1</filename>. You have insufficient access to the file to perform the change.
he: לא ניתן להחליף את הבעלות על הקובץ <filename>%1</filename>. רמת הגישה שלך לקובץ לא מספיקה לביצוע השינוי.

en: Unable to create KIO worker: %1
he: לא ניתן ליצור סוכן הפעלה של KIO:‏ %1

[ctx: The first arg is the path to the symlink that couldn't be created, the secondarg is the filesystem type (e.g. vfat, exfat)]
en: Could not create symlink "%1".
    The destination filesystem (%2) doesn't support symlinks.
he: אי אפשר ליצור את הקישור הסמלי „%1”.
    מערכת הקבצים ביעד (%2) לא תומכת בקישורים סמליים.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in folder names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination folder name) with an underscore "_".
he: לא ניתן ליצור את „%1”.
    מערכת הקבצים שביעד (%2) לא מרשה להשתמש בתווים הבאים בשמות תיקיות: %3
    בחירה בהחלפה תחליף את התווים השגויים (בשמות תיקיות היעד) בקו תחתי „_”.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in file names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination file name) with an underscore "_".
he: לא ניתן ליצור את „%1”.
    מערכת הקבצים שביעד (%2) לא מרשה להשתמש בתווים הבאים בשמות קבצים: %3
    בחירה בהחלפה תחליף את התווים השגויים (בשמות קובצי היעד) בקו תחתי „_”.

en: Folder Already Exists
he: התיקייה כבר קיימת

en: File Already Exists
he: הקובץ כבר קיים

en: Already Exists as Folder
he: כבר קיים בתור תיקייה

en: Trash
he: אשפה

en: No Exec field in %1
he: אין שדה Exec תחת %1

en: Could not find the program '%1'
he: לא ניתן למצוא את התוכנית „%1”

en: The program '%1' was found at '%2' but it is missing executable permissions.
he: התוכנית ‚%1’ נמצאה תחת ‚%2’ אך אין לה הרשאות להרצה.

en: The program '%1' is missing executable permissions.
he: לתוכנית ‚%1’ חסרות הרשאות להרצה.

en: Syntax error in command %1 coming from %2
he: שגיאת תחביר בפקודה %1 נובעת מתוך %2

en: Terminal %1 not found while trying to run %2
he: המסוף %1 לא נמצא בעת הניסיון להריץ את %2

en: Syntax error in command %1 while trying to run %2
he: שגיאת תחביר בפקודה %1 תוך ניסיון להריץ את %2

en: 1 day %2 | %1 days %2
he[0]: יום אחד %2
he[1]: יומיים %2
he[2]: %1 ימים %2
he[3]: %1 ימים %2

en: %1 Item | %1 Items
he[0]: פריט
he[1]: שני פריטים
he[2]: %1 פריטים
he[3]: %1 פריטים

en: 1 Folder | %1 Folders
he[0]: תיקייה
he[1]: שתי תיקיות
he[2]: %1 תיקיות
he[3]: %1 תיקיות

en: 1 File | %1 Files
he[0]: קובץ
he[1]: שני קבצים
he[2]: %1 קבצים
he[3]: %1 קבצים

[ctx: @title job]
en: Moving
he: העברה

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
he: מקור

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
he: יעד

[ctx: @title job]
en: Renaming
he: השם משתנה

[ctx: @title job]
en: Copying
he: העתקה

[ctx: @title job]
en: Creating directory
he: תיקייה נוצרת

en: Directory
he: תיקייה

[ctx: @title job]
en: Deleting
he: מחיקה

en: File
he: קובץ

[ctx: @title job]
en: Examining
he: בדיקה

[ctx: @title job]
en: Transferring
he: העברה

[ctx: @title job]
en: Mounting
he: עיגון

en: Device
he: התקן

en: Mountpoint
he: נקודת עגינה

[ctx: @title job]
en: Unmounting
he: ניתוק

en: Could not read %1.
he: אי אפשר לקרוא את %1.

en: Could not write to %1.
he: אי אפשר לכתוב אל %1.

en: Could not start process %1.
he: אי אפשר להפעיל את התהליך %1.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org
    %1
he: שגיאה פנימית
    נא לשלוח תיעוד תקלה מלא ב־https://bugs.kde.org
    %1

en: Malformed URL %1.
he: הכתובת %1 שגויה.

en: The protocol %1 is not supported.
he: הפרוטוקול %1 אינו נתמך.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
he: הפרוטוקול %1 הוא פרוטוקול סינון בלבד.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
he: %1 היא תיקייה, אך אמור היה להיות קובץ.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
he: %1 הוא קובץ, אך אך אמורה הייתה להיות לתיקייה.

en: The file or folder %1 does not exist.
he: הקובץ או התיקייה %1 אינם קיימים.

en: A file named %1 already exists.
he: כבר קיים קובץ בשם %1.

en: A folder named %1 already exists.
he: כבר קיימת תיקייה בשם %1.

en: No hostname specified.
he: לא הוגדר שם מארח.

en: Unknown host %1
he: שם המארח %1 לא מוכר

en: Access denied to %1.
he: הגישה אל %1 נדחית.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
he: הגישה נדחתה.
    אי אפשר לכתוב אל %1.

en: Could not enter folder %1.
he: אי אפשר להיכנס לתיקייה %1.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
he: הפרוטוקול %1 לא מממש שירות תיקיות.

en: Found a cyclic link in %1.
he: נמצא קישור מעגלי ב־%1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
he: נמצא קישור מעגלי במהלך העתקת %1.

en: Could not create socket for accessing %1.
he: אין אפשרות ליצור שקע לגישה אל %1.

en: Could not connect to host %1.
he: אי אפשר להתחבר למארח %1.

en: Connection to host %1 is broken.
he: החיבור למארח %1 פגום.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
he: הפרוטוקול %1 אינו פרוטוקול סינון.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
he: אי אפשר לעגן את ההתקן.
    השגיאה שדווחה היא:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
he: אי אפשר לנתק את ההתקן.
    השגיאה שדווחה היא:
    %1

en: Could not read file %1.
he: אי אפשר לקרוא את הקובץ %1.

en: Could not write to file %1.
he: אי אפשר לכתוב לקובץ %1.

en: Could not bind %1.
he: אי אפשר לקשר את %1.

en: Could not listen %1.
he: אי אפשר להאזין אל %1.

en: Could not accept %1.
he: אי אפשר לקבל את %1.

en: Could not access %1.
he: אי אפשר לגשת אל %1.

en: Could not terminate listing %1.
he: אי אפשר לסיים את ההצגה של %1.

en: Could not make folder %1.
he: אי אפשר ליצור את התיקייה %1.

en: Could not remove folder %1.
he: אי אפשר להסיר את התיקייה %1.

en: Could not resume file %1.
he: אי אפשר לחדש את העברת הקובץ %1.

en: Could not rename file %1.
he: אי אפשר לשנות את שם הקובץ %1.

en: Could not change permissions for %1.
he: אי אפשר לשנות את ההרשאות של %1.

en: Could not change ownership for %1.
he: אי אפשר לשנות את הבעלות על %1.

en: Could not delete file %1.
he: אי אפשר למחוק את הקובץ %1.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
he: התהליך של הפרוטוקול %1 הסתיים במפתיע.

en: Error. Out of memory.
    %1
he: שגיאה. אין די זיכרון.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
he: שרת מתווך לא מוכר
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
he: האישור נכשל, אין תמיכה באימות %1

en: User canceled action
    %1
he: המשתמש ביטל את הפעולה
    %1

en: Internal error in server
    %1
he: שגיאה פנימית בשרת
    %1

en: Timeout on server
    %1
he: תם הזמן המוקצב בשרת
    %1

en: Unknown error
    %1
he: שגיאה לא מוכרת
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
he: פסיקה לא מוכרת
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
he: אי אפשר למחוק את הקובץ המקורי %1.
    נא לבדוק את ההרשאות.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
he: אי אפשר למחוק את הקובץ החלקי %1.
    נא לבדוק את ההרשאות.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
he: אי אפשר לשנות את שם הקובץ המקורי %1.
    נא לבדוק את ההרשאות.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
he: אי אפשר לשנות את שם הקובץ החלקי %1.
    נא לבדוק את ההרשאות.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
he: אי אפשר ליצור את הקישור הסמלי %1.
    נא לבדוק את ההרשאות.

en: Cannot create symlinks at %1.
    The destination filesystem doesn't support symlinks.
he: אי אפשר ליצור קישורים סמליים תחת %1.
    מערכת הקבצים ביעד לא תומכת בקישורים סמליים.

en: There is not enough space on the disk to write %1.
he: אין מספיק מקום בכונן כדי לכתוב את %1.

en: The source and destination are the same file.
    %1
he: המקור והיעד הם אותו קובץ.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
he: %1 נדרש על ידי השרת, אך אינו זמין.

en: Access to restricted port in POST denied.
he: הגישה לפתחה מוגבלת ב־POST נדחתה.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
he: מידע על גודל התוכן הנדרש לא סופק בפעולת POST.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
he: אי אפשר לשים קובץ או תיקייה בתוך עצמם

en: A folder cannot be moved into itself
he: אי אפשר לשים תיקייה בתוך עצמה

en: Communication with the local password server failed
he: התקשורת עם שרת הסיסמאות המקומי נכשלה

en: Unable to create KIO worker. %1
he: לא ניתן ליצור סוכן הפעלה של KIO.‏ %1

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename> because it is too large. The destination filesystem only supports files up to 4GiB
he: אי אפשר להעביר את <filename>%1</filename> כיוון שהוא גדול מדי. מערכת הקבצים שביעד תומכת בקבצים עד 4GiB

en: Privilege escalation is not necessary because 
    '%1' is owned by the current user.
    Please retry after changing permissions.
he: אין צורך בעליית רמת ההרשאות כיוון
    שהבעלות על ‚%1’ היא של המשתמש הנוכחי.
    נא לנסות שוב לאחר שינוי ההרשאות.

en: File is too large to be trashed.
he: הקובץ גדול מכדי שיועבר לאשפה.

en: A trash folder could not be found or created for this location.
he: לא ניתן למצוא את תיקיית האשפה או שלא ניתן ליצור אותה למקום הזה.

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org.
he: קוד השגיאה %1 לא מוכר
    %2
    נא לשלוח תיעוד תקלה מלא דרך https://bugs.kde.org.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: <b>Technical reason</b>:
he: <b>הסיבה הטכנית</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
he: <b>פרטי הבקשה</b>:

en: <li>URL: %1</li>
he: <li>כתובת: %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
he: <li>פרוטוקול: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
he: <li>תאריך ושעה: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
he: <li>מידע נוסף: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
he: <b>גורמים אפשריים</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
he: <b>פתרונות אפשריים</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
he: נא ליצור קשר עם מערך התמיכה הממוחשבת המתאים, בין אם הנהלת מערכת או קבצת תמיכה טכנית לקבל סיוע נוסף.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
he: נא ליצור קשר עם הנהלת השרת לסיוע נוסף.

en: Check your access permissions on this resource.
he: נא לבדוק את הרשאות הגישה שלך למשאב זה.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
he: יכול להיות שהרשאות הגישה שלך אינן מספיקות לביצוע הפעולה המבוקשת על משאב זה.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
he: יכול להיות שהקובץ נמצא בשימוש (ועל כן נעול) על ידי משתמש אחר או תוכנית אחרת.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
he: כדאי לוודא שאף תוכנית או משתמש אחרים לא משתמשים בקובץ ולא נעלו אותו.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
he: למרות שהדבר אינו סביר, יכול להיות שאירעה שגיאת חומרה.

en: You may have encountered a bug in the program.
he: יכול להיות שנתקלת בתקלה בתוכנית.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
he: יכול להיות שזה נגרם עקב תקלה בתוכנית. כדאי לשקול לשלוח דיווח מלא על התקלה כמפורט להלן.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
he: יש לעדכן את התוכנה שלך לגרסתה העדכנית ביותר. ההפצה שלך אמורה לספק כלים לעדכון התוכנה שלך.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="https://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
he: כשאין עוד אפשרויות, נא לשקול לסייע לצוות KDE או לגורם צד־שלישי שמתחזק את התוכנה הזאת על ידי תיעוד איכותי ביותר של תקלה. אם התוכנה מסופקת על ידי גורם צד־שלישי כדאי ליצור אתם קשר ישירות. אחרת, כדאי קודם כל לראות אם כבר הוגש דיווח קודם על תקלה באמצעות חיפוש ב<a href="https://bugs.kde.org/">אתר דיווח התקלות של KDE</a>. אם לא, יש לשמור את הפרטים שלהלן, ולכלול אותם בתיעוד התקלה לצד פרטים רבים נוספים שלדעתך יסייעו לדיווח.

en: There may have been a problem with your network connection.
he: יכול להיות שיש בעיה עם החיבור שלך לרשת.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
he: יכול להיות שיש בעיה עם הגדרות הרשת שלך. אם ניגשת לאינטרנט לאחרונה ללא כל בעיה, הסבירות נמוכה.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
he: יכול להיות שהייתה בעיה בנקודה כלשהי לאורך מסלול הרשת שבין השרת למחשב זה.

en: Try again, either now or at a later time.
he: כדאי לנסות שנית, עכשיו או מאוחר יותר.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
he: ייתכן שאירעה שגיאת פרוטוקול או אי־תאימות.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
he: נא לוודא שהמשאב קיים ולנסות שנית.

en: The specified resource may not exist.
he: ייתכן שהמשאב שצוין לא קיים.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
he: נא לוודא שמילאת את המקום הנכון ולנסות שנית.

en: Check your network connection status.
he: נא לבדוק את מצב החיבור שלך לרשת.

en: Cannot Open Resource For Reading
he: אי אפשר לפתוח את המשאב לקריאה

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
he: משמעות הדבר היא שאי אפשר לאחזר את תוכן הקובץ או התיקייה המבוקשים <strong>%1</strong>, וזאת מכיוון שאין אפשרות להשיג גישת קריאה.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
he: כנראה שאין לך הרשאות לקרוא את הקובץ או לפתוח את התיקייה.

en: Cannot Open Resource For Writing
he: אי אפשר לפתוח את המשאב לכתיבה

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
he: משמעות הדבר היא שאי אפשר לכתוב לקובץ <strong>%1</strong> כמבוקש, וזאת מכיוון שאי אפשר לקבל הרשת לגישת כתיבה.

en: Cannot Launch Process required by the %1 Protocol
he: לא ניתן להפעיל תהליך שנדרש על ידי הפרוטוקול %1

en: Unable to Launch Process
he: אי אפשר להפעיל את התהליך

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be found or started. This is usually due to technical reasons.
he: לא ניתן למצוא או להפעיל את התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong>. בדרך כלל עקב סיבות טכניות.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
he: כנראה שהתוכנית שמספקת תאימות לפרוטוקול הזה לא עודכנה בעדכון האחרון של KDE. מצב כזה יכול לגרום לאי־תאימות בין התוכנית לגרסה הנוכחית ולכן היא לא תפעל.

en: Internal Error
he: שגיאה פנימית

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
he: התוכנית במחשב שלך המספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על שגיאה פנימית.

en: Improperly Formatted URL
he: תבנית הכתובת שגויה

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
he: תבנית הכתובת (URL) שמילאת שגויה. תבנית הכתובת בנויה בדרך כלל כך:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/directory/filename.extension?query=value</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
he: פרוטוקול לא נתמך %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
he: הפרוטוקול <strong>%1</strong> אינו נתמך על ידי התוכניות של KDE המותקנות כרגע במחשב זה.

en: The requested protocol may not be supported.
he: יכול להיות שהפרוטוקול המבוקש אינו נתמך.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
he: כנראה שגרסת הפרוטוקול %1 הנתמכת על ידי מחשב זה והגרסה הנתמכת על ידי השרת אינן תואמות.

en: You may perform a search on the Internet for a software plugin (called a "KIO worker") which supports this protocol. Places to search include <a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>.
he: אפשר לחפש באינטרנט תוסף תוכנה (שנקרא „KIO worker” - סוכן הפעלה של KIO) שתומך בפרוטוקול הזה. כדאי גם לחפש ב־<a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
he: הכתובת לא מתייחסת למשאב.

en: Protocol is a Filter Protocol
he: הפרוטוקול הוא פרוטוקול סינון

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
he: הכתובת (URL) שמילאת לא מתייחסת למשאב מסוים.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
he: באפשרות KDE לתקשר באמצעות פרוטוקול בתוך פרוטוקול. הפרוטוקול שמצוין מיועד לשימוש במצבים כאלה בלבד, אולם המצב הנוכחי אינו אחד מהמצבים האלה. זה אירוע נדיר, וסביר להניח שהוא מעיד על שגיאת תכנות.

en: Unsupported Action: %1
he: פעולה לא נתמכת: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
he: הפעולה המבוקשת אינה נתמכת על ידי התוכנית של KDE המיישמת את הפרוטוקול <strong>%1</strong>.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
he: שגיאה זו תלויה במידה רבה בתוכנית של KDE עצמה. המידע הנוסף אמור לתת לך פרטים מעבר לפרטים הזמינים לארכיטקטורת הקלט/פלט של KDE.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
he: ניסיון למצוא דרך אחרת להשיג את אותה תוצאה.

en: File Expected
he: אמור היה להיות קובץ

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
he: הבקשה ציפתה לקובץ, אך במקום זאת נמצאה התיקייה <strong>%1</strong>.

en: This may be an error on the server side.
he: יכול להיות שזו שגיאה בצד של השרת.

en: Folder Expected
he: אמורה הייתה להיות תיקייה

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
he: הבקשה ציפתה לתיקייה, אך במקום זאת נמצא הקובץ <strong>%1</strong>.

en: File or Folder Does Not Exist
he: הקובץ או התיקייה אינם קיימים

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
he: הקובץ או התיקייה שצוינו <strong>%1</strong> אינם קיימים.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
he: אי אפשר ליצור את הקובץ המבוקש מכיוון שכבר קיים קובץ באותו השם.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
he: כדאי לנסות תחילה להעביר את הקובץ הקיים ואז לנסות שנית.

en: Delete the current file and try again.
he: נא למחוק את הקובץ הקיים ולנסות שנית.

en: Choose an alternate filename for the new file.
he: נא לבחור שם חלופי לקובץ החדש.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
he: אי אפשר ליצור את התיקייה המבוקשת מכיוון שכבר קיימת תיקייה באותו השם.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
he: נא לנסות תחילה להעביר את התיקייה הקיימת ואז לנסות שנית.

en: Delete the current folder and try again.
he: נא למחוק את התיקייה הקיימת ולנסות שנית.

en: Choose an alternate name for the new folder.
he: נא לבחור שם חלופי לתיקייה החדשה.

en: Unknown Host
he: מארח לא מוכר

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
he: שגיאת מארח לא מוכר מעידה על כך שלא ניתן למצוא באינטרנט את השרת עם השם המבוקש, <strong>%1</strong>.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
he: כנראה שהשם שהזנת, %1, לא קיים: יכול להיות שהזנת שם שגוי.

en: Access Denied
he: הגישה נדחית

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
he: הגישה למשאב המסוים, <strong>%1</strong>, נדחתה.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
he: כנראה שסיפקת פרטי אימות שגויים או שלא ציינת אותם כלל.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
he: כנראה שאין לחשבון שלך הרשאה לגשת למשאב שצוין.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
he: נא לנסות לחזור על הבקשה ולוודא שפרטי האימות שלך מולאו כראוי.

en: Write Access Denied
he: גישת הכתיבה נדחית

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
he: דבר זה אומר שהניסיון לכתוב לקובץ <strong>%1</strong> נדחה.

en: Unable to Enter Folder
he: אי אפשר להיכנס לתיקייה

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
he: משמעות הדבר היא שניסיון הכניסה (או פתיחה) לתיקייה המבוקשת, <strong>%1</strong>, נדחה.

en: Folder Listing Unavailable
he: תוכן התיקייה אינו זמין

en: Protocol %1 is not a Filesystem
he: הפרוטוקול %1 אינו מערכת קבצים

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
he: משמעות הדבר היא שהתקבלה בקשה לדעת מה תוכן התיקייה, אך התוכנית של KDE התומכת בפרוטוקול זה לא מצליחה לעשות זאת.

en: Cyclic Link Detected
he: התגלה קישור מעגלי

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
he: בדרך כלל יכולות סביבות יוניקס לקשר קובץ או ספריה אל שם או מיקום אחרים. KDE זיהה קישור או שורת קישורים שמובילים ללולאה אינסופית, מה שאומר שהקובץ קושר לעצמו (ייתכן שבצורה עקיפה).

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
he: נא למחוק חלק מהלולאה כך שלא תהיה אינסופית, ולנסות שנית.

en: Request Aborted By User
he: הבקשה בוטלה על ידי המשתמש

en: The request was not completed because it was aborted.
he: הבקשה לא הושלמה מאחר שהיא בוטלה.

en: Retry the request.
he: לנסות את הבקשה שוב.

en: Cyclic Link Detected During Copy
he: התגלה קישור מעגלי במהלך ההעתקה

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
he: סביבות יוניקס יכולות לקשר קובץ או תיקייה לשם ו/או מקום אחר. KDE זיהה במהלך פעולת ההעתקה המבוקשת קישור או שורת קישורים שמובילים ללולאה אינסופית, מה שאומר שהקובץ קושר לעצמו (סביר להניח שבצורה עקיפה).

en: Could Not Create Network Connection
he: אי אפשר ליצור חיבור לרשת

en: Could Not Create Socket
he: אי אפשר ליצור שקע

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
he: זו שגיאה טכנית למדי בה אי אפשר ליצור התקן הדרוש לתקשורת רשת (שקע).

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
he: כנראה שהחיבור לרשת אינו מוגדר כראוי או שממשק הרשת אינו זמין.

en: Connection to Server Refused
he: החיבור לשרת נדחה

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
he: השרת <strong>%1</strong> סירב לאפשר למחשב זה להתחבר.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
he: כנראה שלמרות שהשרת מחובר כרגע לאינטרנט, הוא לא מוגדר לאשר בקשות.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
he: כנראה שלמרות שהשרת מחובר כרגע לאינטרנט, הוא לא מפעיל את השירות המבוקש (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
he: כנראה שחומת אש (התקן המגביל בקשות באינטרנט) שמגנה על הרשת שלך או על הרשת של השרת התערבה ומנעה בקשה זו.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
he: החיבור לשרת נסגר במפתיע

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
he: למרות שנוצר חיבור אל <strong>%1</strong>, החיבור נסגר בשלב פתאומי במהלך ההתקשרות.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
he: כנראה שאירעה שגיאת פרוטוקול שגרמה לשרת לסגור בתגובה את החיבור.

en: URL Resource Invalid
he: משאב הכתובת שגוי

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
he: הפרוטוקול %1 אינו פרוטוקול סינון

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
he: הכתובת (<strong>URL</strong>) שמילאת לא מתייחסת למנגנון תקף לגישה למשאב המסוים <strong>%1%2</strong>.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
he: באפשרות KDE לתקשר באמצעות פרוטוקול בתוך פרוטוקול. בקשה זו ציינה פרוטוקול שיש להשתמש בו בצורה כזו, אולם פרוטוקול זה אינו מסוגל לבצע זאת. זהו אירוע נדיר, וסביר להניח שהוא מעיד של שגיאת תכנות.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
he: אי אפשר לאתחל את התקן הקלט/פלט

en: Could Not Mount Device
he: אי אפשר לעגן את ההתקן

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
he: אי אפשר לאתחל („לעגן") את ההתקן המבוקש. השגיאה שהתקבלה: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
he: כנראה שההתקן אינו מוכן. לדוגמה, יכול להיות שאין מדיה בהתקן המדיה הנשלפת (למשל, אין תקליטור בכונן התקליטורים), או שבמקרה של התקן היקפי/נייד, יכול להיות שההתקן אינו מחובר כראוי.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
he: כנראה שאין לך הרשאות לאתחל („לעגן”) את ההתקן. במערכות יוניקס צריך לעתים הרשאות הנהלת מערכת כדי לאתחל התקן.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
he: נא לבדוק שההתקן מוכן ולנסות שנית. כוננים נתיקים חייבים להכיל מדיה, התקנים ניידים חייבים להיות מחוברים ופעילים.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
he: אי אפשר לסגור את התקן הקלט/פלט

en: Could Not Unmount Device
he: אי אפשר לנתק את ההתקן

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
he: אי אפשר לסגור („לנתק”) את ההתקן המבוקש. השגיאה שהתקבלה: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
he: כנראה שההתקן עסוק, כלומר שהוא עדיין בשימוש של תוכנית או משתמש אחרים. אפילו מקרים כמו חלון דפדפן שפתוח במיקום כלשהו בהתקן זה עשויים לגרום להתקן להישאר בשימוש.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
he: כנראה שאין לך הרשאות לסגור („לנתק”) את ההתקן. במערכות יוניקס צריך לעיתים הרשאות של מנהל המערכת כדי לסגור התקן.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
he: בדוק שאין תוכניות שעדיין ניגשות להתקן ונסה שנית.

en: Cannot Read From Resource
he: אין אפשרות לקרוא מהמשאב

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
he: פירוש הדבר הוא שלמרות שאפשר היה לפתוח את המשאב, <strong>%1</strong>, אירעה שגיאה במהלך קריאת תוכנו.

en: You may not have permissions to read from the resource.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לקרוא מהמשאב.

en: Cannot Write to Resource
he: אין אפשרות לכתוב אל המשאב

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
he: פירוש הדבר הוא שלמרות שהייתה אפשרות לפתוח את המשאב, <strong>%1</strong>, אירעה שגיאה במהלך הכתיבה אליו.

en: You may not have permissions to write to the resource.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לכתוב אל המשאב.

en: Could Not Listen for Network Connections
he: אין אפשרות להאזין לחיבורי רשת

en: Could Not Bind
he: אין אפשרות לקשר

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
he: זוהי שגיאה טכנית למדי, בה אין אפשרות ליצור התקן הדרוש לתקשורת ברשת (שקע) לצורך האזנה לחיבורים נכנסים ברשת.

en: Could Not Listen
he: אין אפשרות להאזין

en: Could Not Accept Network Connection
he: אין אפשרות לקבל חיבור ברשת

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
he: זוהי שגיאה טכנית למדי, בה מתרחשת שגיאה במהלך ניסיון לקבל חיבור נכנס ברשת.

en: You may not have permissions to accept the connection.
he: יכול להיות שאין לך הרשאות לקבל את החיבור.

en: Could Not Login: %1
he: אי אפשר להיכנס: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
he: הניסיון להיכנס למערכת לצורך ביצוע הפעולה המבוקשת לא הצליח.

en: Could Not Determine Resource Status
he: אי אפשר לקבוע את מצב המשאב

en: Could Not Stat Resource
he: אי אפשר לברר פרטים לגבי מצב המשאב

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
he: הניסיון לברר מידע על מצב המשאב <strong>%1</strong>, כגון שם המשאב, הסוג שלו, הגודל שלו וכן הלאה - לא הצליח.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
he: כנראה שהמשאב שצוין לא היה קיים או שאינו נגיש.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
he: אי אפשר לבטל את ההאזנה

en: FIXME: Document this
he: לתיקון: יש לתעד זאת

en: Could Not Create Folder
he: אי אפשר ליצור תיקייה

en: An attempt to create the requested folder failed.
he: הניסיון ליצור את התיקייה המבוקשת נכשל.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
he: כנראה שהמקום שיועד לתיקייה לא קיים.

en: Could Not Remove Folder
he: אי אפשר להסיר את התיקייה

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
he: הניסיון להסיר את התיקייה שצוינה, <strong>%1</strong>, נכשל.

en: The specified folder may not exist.
he: כנראה שהתיקייה שצוינה לא קיימת.

en: The specified folder may not be empty.
he: כנראה שהתיקייה שצוינה אינה ריקה.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
he: רצוי לוודא שהתיקייה קיימת וריקה, ולנסות שנית.

en: Could Not Resume File Transfer
he: אי אפשר לחדש את העברת הקובץ

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
he: התקבלה בקשה לחדש את העברת הקובץ <strong>%1</strong> מנקודה מסוימת במהלך ההעברה. מילוי הבקשה אינו אפשרי.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
he: כנראה שהפרוטוקול או השרת אינם תומכים בחידוש העברת קבצים.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
he: נא לנסות שוב את הבקשה מבלי לנסות לחדש את ההעברה.

en: Could Not Rename Resource
he: אי אפשר לשנות את שם המשאב

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון לשנות את שם המשאב שצוין <strong>%1</strong> נכשל.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
he: אי אפשר לשנות את הרשאות המשאב

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון לשנות את ההרשאות של המשאב שצוין <strong>%1</strong> נכשל.

en: Could Not Change Ownership of Resource
he: אי אפשר לשנות את הבעלות על המשאב

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון לשנות את הבעלות על המשאב שצוין <strong>%1</strong> נכשל.

en: Could Not Delete Resource
he: אי אפשר למחוק את המשאב

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
he: הניסיון למחוק את המשאב שצוין <strong>%1</strong> נכשל.

en: Unexpected Program Termination
he: התוכנית הסתיימה במפתיע

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> הסתיימה במפתיע.

en: Out of Memory
he: אין די זיכרון

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול %1 לא הצליחה לקבל את הזיכרון שהיה דרוש לה כדי להמשיך.

en: Unknown Proxy Host
he: שרת מתווך לא מוכר

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
he: בעת משיכת מידע על מארח מתווך מסוים, <strong>%1</strong>, אירעה שגיאת מארח לא מוכר. שגיאה כזאת מציינת שלא ניתן למצוא את השם המבוקש באינטרנט.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
he: יכול להיות שיש בעיה עם הגדרות הרשת שלך, ובפרט עם שם המארח של המתווך שלך. אם הצלחת לגשת לאחרונה לאינטרנט ללא כל בעיה, הסבירות נמוכה.

en: Double-check your proxy settings and try again.
he: נא לבדוק שוב את הגדרות המתווכים שלך ולנסות שנית.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
he: האימות נכשל: אין תמיכה בשיטה %1

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
he: למרות שיכול להיות שסיפקת את פרטי האימות הנכונים, האימות נכשל כיוון שהשיטה בה משתמש השרת אינה נתמכת על ידי התוכנית של KDE המיישמת את הפרוטוקול %1.

en: Please file a bug at <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
he: נא לדווח על תקלה דרך <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> כדי ליידע את צוות KDE על שיטת האימות שלא נתמכת.

en: Request Aborted
he: הבקשה בוטלה

en: Internal Error in Server
he: שגיאה פנימית בשרת

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
he: התוכנית בשרת שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על שגיאה פנימית: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
he: סביר להניח שזה נגרם עקב תקלה בתוכנית השרת. רצוי לשקול לשלוח דיווח תקלה מלא כמפורט להלן.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
he: כדאי ליצור קשר עם הנהלת השרת כדי ליידע אותם על הבעיה.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
he: אם יש לך קשר עם יוצרי התוכנה מצד השרת, אפשר להגיש להם דוח תקלה ישירות.

en: Timeout Error
he: שגיאת זמן מוקצב

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request.
he: למרות שאיש הקשר נוצר עם השרת, לא התקבלה בקשה בכמות הזמן שהוקצתה לבקשה.

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
he: השרת היה עסוק מדי במענה לבקשות אחרות מכדי להגיב.

en: Unknown Error
he: שגיאה לא מוכרת

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על שגיאה לא מוכרת: %2.

en: Unknown Interruption
he: הפרעה לא מוכרת

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
he: התוכנית במחשב שלך שמספקת גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong> דיווחה על הפרעה מסוג לא מוכר: %2.

en: Could Not Delete Original File
he: אי אפשר למחוק את הקובץ המקורי

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת צריך למחוק את הקובץ המקורי, <strong>%1</strong>, ככל הנראה בסוף פעולת העברה של קבצים, אך אי אפשר למחוק קובץ זה.

en: Could Not Delete Temporary File
he: אי אפשר למחוק את הקובץ הזמני

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת צריך ליצור קובץ זמני, <strong>%1</strong>, בו יישמר הקובץ החדש במהלך ההורדה. אי אפשר למחוק קובץ זמני זה.

en: Could Not Rename Original File
he: אי אפשר לשנות את שם הקובץ המקורי

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת צריך לשנות את שם הקובץ המקורי <strong>%1</strong>, אך אי אפשר לשנות את שמו.

en: Could Not Rename Temporary File
he: אי אפשר לשנות את שם הקובץ הזמני

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
he: כדי להשלים את הפעולה המבוקשת צריך ליצור את הקובץ הזמני <strong>%1</strong>, אך אי אפשר ליצור אותו.

en: Could Not Create Link
he: אי אפשר ליצור את הקישור

en: Could Not Create Symbolic Link
he: אי אפשר ליצור את הקישור הסמלי

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
he: אין אפשרות ליצור את הקישור הסמלי המבוקש %1.

en: No Content
he: אין תוכן

en: Disk Full
he: הכונן מלא

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
he: אי אפשר לכתוב את הקובץ המבוקש <strong>%1</strong> כי אין מספיק מקום בכונן.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
he: יש לפנות מספיק מקום בכונן על ידי 1) מחיקה של קבצים זמניים וקבצים שאינם רצוים, 2) אחסון קבצים במדיה נשלפת כגון תקליטורים לצריבה, 3) הוספת קיבולת אחסון נוספת.

en: Source and Destination Files Identical
he: קובץ המקור וקובץ היעד זהים

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
he: אי אפשר להשלים את הפעולה מכיוון שקובץ המקור וקובץ היעד הם אותו קובץ.

en: Choose a different filename for the destination file.
he: נא לבחור שם קובץ אחר לקובץ היעד.

en: File or Folder dropped onto itself
he: קובץ או תיקייה אל עצמם

en: The operation could not be completed because the source and destination file or folder are the same.
he: אי אפשר להשלים את הפעולה מכיוון שקובץ או תיקיית המקור והיעד הם אותו הדבר.

en: Drop the item into a different file or folder.
he: יש לגרור את הפריט לקובץ או תיקייה אחרים.

en: Folder moved into itself
he: התיקייה הועברה לעצמה

en: The operation could not be completed because the source can not be moved into itself.
he: אי אפשר להשלים את הפעולה כי אי אפשר להעביר את המקור לעצמו.

en: Move the item into a different folder.
he: העברת הפריט לתיקייה אחרת.

en: Could not communicate with password server
he: לא ניתן לתקשר עם שרת הסיסמאות

en: The operation could not be completed because the service for requesting passwords (kpasswdserver) couldn't be contacted
he: אי אפשר להשלים את הפעולה כיוון שהשירות שלא ניתן ליצור קשר עם השירות שמקבל סיסמאות (kpasswdserver)

en: Try restarting your session, or look in the logs for errors from kiod.
he: כדאי לנסות להעלות את ההפעלה שלך מחדש או לחפש ביומנים שלך שגיאות מ־kiod.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
he: אי אפשר לאתחל את הפרוטוקול %1

en: Unable to Create KIO Worker
he: לא ניתן ליצור סוכן הפעלה של KIO

en: The KIO worker which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
he: אי אפשר להפעיל את סוכן ההפעלה של KIO שמספק גישה לפרוטוקול <strong>%1</strong>. בדרך כלל קורה עקב סיבות טכניות.

en: klauncher could not find or start the plugin which provides the protocol. This means you may have an outdated version of the plugin.
he: klauncher לא הצליח למצוא או להפעיל את התוסף שמספק את הפרוטוקול. משמעות הדבר היא שיש לך גרסה מיושנת של התוסף.

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename>
he: אי אפשר להעביר את <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> cannot be transferred, because the destination filesystem does not support files that large
he: אי אפשר להעביר את הקובץ <filename>%1</filename> כיוון שמערכת הקבצים שביעד לא תומכת בקבצים גדולים כל כך

en: Reformat the destination drive to use a filesystem that supports files that large.
he: נא לפרמט את כונן היעד כך שישתמש במערכת קבצים שתומכת בקבצים בכזה גודל.

en: Undocumented Error
he: שגיאה לא מתועדת

en: (Symbolic Link to %1)
he: (קישור סמלי אל %1)

en: (%1, Link to %2)
he: (%1, קישור אל %2)

en:  (Points to %1)
he:  (מצביע אל %1)

en: Malformed URL
    %1
he: כתובת משובשת
    %1

en: Unable to determine the type of file for %1
he: לא ניתן לאתר את סוג הקובץ של %1

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
he: אי אפשר לחלץ את שם קובץ ההפעלה מתוך ‚%1’, נא לוודא ששם התוכנית נכון.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> does not appear to be an executable program.
he: <filename>%1</filename> לא נראה כמו קובץ שאפשר להפעיל.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> was not found; please enter a valid path to an executable program.
he: <filename>%1</filename> לא נמצא, נא למלא נתיב תקני לקובץ שניתן להפעיל.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
he: אין תמיכה בפתיחת חיבורים בפרוטוקול %1.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
he: אין תמיכה בסגירת חיבורים בפרוטוקול %1.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
he: אין תמיכה בגישה לקבצים בפרוטוקול %1.

en: Writing to %1 is not supported.
he: אין תמיכה בכתיבה אל %1.

en: There are no special actions available for protocol %1.
he: אין פעולות מיוחדות שזמינות עבור הפרוטוקול %1.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
he: אין תמיכה בהצגת תיקיות בפרוטוקול %1.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
he: אין תמיכה במשיכת נתונים מ־%1.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
he: אין תמיכה במשיכת מידע על טיפוסי Mime מ־%1.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
he: אין תמיכה בשינוי שמות קבצים או העברתם ב־%1.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
he: אין תמיכה ביצירת קישורים סמליים עם הפרוטוקול %1.

en: Copying files within %1 is not supported.
he: אין תמיכה בהעתקת קבצים ב־%1.

en: Deleting files from %1 is not supported.
he: אין תמיכה במחיקת קבצים מ־%1.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
he: אין תמיכה ביצירת תיקיות בפרוטוקול %1.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
he: אין תמיכה בשינוי מאפייני קבצים בפרוטוקול %1.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
he: אין תמיכה בשינוי בעלות על קבצים בפרוטוקול %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
he: אין תמיכה בפתיחת קבצים בפרוטוקול %1.

en: Protocol %1 does not support action %2.
he: הפרוטוקול %1 לא תומך בפעולה %2.

[ctx: @info %2 is a path]
en: The security of the KIO worker for protocol ’%1’, which typically asks for elevated permissions, can not be guaranteed because users other than root have permission to modify it at %2.
he: האבטחה של סוכן ההפעלה KIO לפרוטוקול ‚%1’, שבדרך כלל מבקש הרשאות מורחבות, אינה מובטחת כיוון שמשתמשים שאינם root יש הרשאות לשנות אותה דרך %2.

en: Unknown protocol '%1'.
he: הפרוטוקול „%1” לא ידוע.

en: Can not find a KIO worker for protocol '%1'.
he: אי אפשר למצוא סוכן הפעלה של KIO לפרוטוקול ‚%1’.

[ctx: @info %2 and %3 are paths]
en: The KIO worker for protocol “%1” in %2 was not loaded because all KIO workers which are located outside of %3 and ask for elevated privileges are considered insecure.
he: סוכן ההפעלה של KIO לפרוטוקול „%1” תחת %2 לא נטען כיוון שכל סוכני ההפעלה של KIO שממוקמים מחוץ ל־%3 ומבקשים הרשאות גבוהות נחשבים מפוקפקים.

en: Can not create a socket for launching a KIO worker for protocol '%1'.
he: אי אפשר ליצור שקע להפעלת סוכן הפעלה של KIO לפרוטוקול ‚%1’.

en: Can not find 'kioworker' executable at '%1'
he: אי אפשר למצוא את קובץ ההפעלה ‚kioworker’ תחת ‚%1’

en: &Details
he: &פרטים

en: &Forever
he: ל&תמיד

en: Co&ntinue
he: המ&שך

en: &Current Session only
he: להפעלה ה&נוכחית בלבד

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when files are dragged]
en: Move Into New Folder
he: העברה לתיקייה חדשה

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder for These Items
he: יצירת תיקייה חדשה לפריטים האלה

en: You did not select a file to delete.
he: לא בחרת קובץ למחיקה.

en: Nothing to Delete
he: אין מה למחוק

en: You did not select a file to trash.
he: לא בחרת קובץ להעברה לאשפה.

en: Nothing to Trash
he: אין מה להעביר לאשפה

en: The specified folder does not exist or was not readable.
he: התיקייה שצוינה לא קיימת או שאי אפשר לקרוא אותה.

en: Menu
he: תפריט

en: Parent Folder
he: תיקיית ההורה

[ctx: @info]
en: Go back
he: חזרה

[ctx: @info]
en: Go forward
he: התקדמות

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

en: Reload
he: טעינה מחדש

[ctx: @action]
en: New Folder…
he: תיקייה חדשה…

en: Move to Trash
he: העברה לאשפה

en: Delete
he: מחיקה

en: Sorting
he: מיון

en: Sort by Name
he: סידור לפי שם

en: Sort by Size
he: סידור לפי גודל

en: Sort by Date
he: סידור לפי תאריך

en: Sort by Type
he: סידור לפי סוג

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Descending
he: סדר יורד

en: Folders First
he: תיקיות ראשונות

en: Hidden Files Last
he: קבצים מוסתרים בסוף

en: Icons View
he: תצוגת סמלים

en: Compact View
he: תצוגה מצומצמת

en: Details View
he: תצוגה מפורטת

en: Icon Position
he: מיקום הסמל

en: Next to File Name
he: ליד שם הקובץ

en: Above File Name
he: מעל שם הקובץ

en: Short View
he: תצוגה מקוצרת

en: Detailed View
he: תצוגה מפורטת

en: Tree View
he: תצוגת עץ

en: Detailed Tree View
he: תצוגת עץ מפורטת

en: Allow Expansion in Details View
he: לאפשר הרחבת פרטים בתצוגת הפירוט

en: Show Hidden Files
he: הצגת קבצים מוסתרים

en: Show Preview Panel
he: הצגת לוח תצוגה מקדימה

en: Show Preview
he: הצגת תצוגה מקדימה

en: Open Containing Folder
he: פתיחת התיקייה המכיל

en: Properties
he: מאפיינים

en: &View Mode
he: מצב ת&צוגה

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
he: ת-א

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
he: א-ת

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
he: ישנים בהתחלה

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
he: חדשים בהתחלה

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
he: גדולים בהתחלה

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
he: קטנים בהתחלה

en: Encoding:
he: קידוד תווים:

en: Open
he: פתיחה

en: Save As
he: שמירה בשם

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
he: העתקה אל

[ctx: @title:menu]
en: Move To
he: העברה אל

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
he: תיקיית הבית

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
he: תיקיית העל (root)

[ctx: @action:inmenu in Copy To or Move To submenu]
en: Browse…
he: עיון…

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
he: העתקה לכאן

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
he: להעביר לכאן

[ctx: Default mime type filter that shows all file types]
en: *|All Files
he: *|כל הקבצים

en: All Supported Files
he: כל הקבצים הנתמכים

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Add Places Entry
he: הוספת רשומת מקומות

en: Edit Places Entry
he: עריכת רשומת מקומות

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
he: <qt>זה הטקסט שיופיע בלוח המקומות.<br /><br />התווית אמורה להיות מורכבת ממילה או שתיים שמסייעות לזכור לאן מפנה הרשומה הזאת. אם לא ייבחר שם לתווית, הוא ייגזר מכתובת המקום.</qt>

en: L&abel:
he: &תווית:

en: Enter descriptive label here
he: נא למלא כאן תווית מפורטת

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
he: <qt>זה המקום שמשויך לרשומה. אפשר להשתמש בכל כתובת תקנית. למשל:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />לחיצה על הכפתור שליד תיבת עריכת הטקסט תאפשר לך לעיין לאיתור כתובת מתאימה.</qt>

en: &Location:
he: מ&קום:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
he: <qt>זה הסמל שיופיע בלוח המקומות.<br /><br />לחיצה על הכפתור תאפשר לבחור סמל אחר.</qt>

en: Choose an &icon:
he: בחירת &סמל:

en: &Only show when using this application (%1)
he: לה&ציג רק בעת השימוש בתוכנית זו (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
he: <qt>יש לבחור בהגדרה הזאת כדי להציג רשומה זו רק בעת השימוש בתוכנית הנוכחית (%1).<br /><br />אם הגדרה זו לא נבחרה, הרשומה תהיה זמינה בכל התוכניות.</qt>

[ctx: @item]
en: Places
he: מקומות

[ctx: @item]
en: Remote
he: מרוחק

[ctx: @item The place group section name for recent dynamic lists]
en: Recent
he: אחרונים

[ctx: @item]
en: Search For
he: חיפוש אחר

[ctx: @item]
en: Devices
he: התקנים

[ctx: @item]
en: Removable Devices
he: התקנים נתיקים

[ctx: @item]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: @info:tooltip path (mounted from)]
en: %1 (from %2)
he: %1 (מתוך %2)

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: All tags
he: כל התגיות

[ctx: KFile System Bookmarks]
note: i18nc calls has to be "KFile System Bookmarks". The real i18nc call is made later, with this context, so the two must match.
en: Home
he: תיקיית הבית

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
he: שולחן עבודה

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
he: מסמכים

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
he: הורדות

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
he: רשת

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
he: אשפה

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Music
he: מוזיקה

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Pictures
he: תמונות

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
he: סרטונים

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
he: קבצים אחרונים

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
he: מקומות אחרונים

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Today
he: השתנו היום

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Yesterday
he: השתנו אתמול

[ctx: Placeholder is error message]
en: Could not add to the Places panel: %1
he: לא ניתן להוסיף ללוח המקומות: %1

en: Only folders can be added to the Places panel.
he: אפשר להוסיף רק תיקיות ללוח המקומות.

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure…
he: הגדרה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Releasing…
he: שחרור…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Release
he: &שחרור

[ctx: @action:inmenu]
en: Safely Removing…
he: שליפה בטוחה…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Safely Remove
he: &שליפה בטוחה

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmounting…
he: ניתוק…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Unmount
he: &ניתוק

[ctx: @action:inmenu]
en: &Eject
he: &שליפה

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
he: ההתקן ‚%1’ אינו כונן ולכן אי אפשר לשלוף אותו.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
he: אירעה שגיאה תוך ניסיון לגשת אל ‚%1’. תגובת המערכת: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
he: אירעה שגיאה עקב הגישה אל „%1”

en: One or more files on this device are open within an application.
he: קובץ אחד או יותר בהתקן הזה פתוחים ביישום.

en: One or more files on this device are opened in application <application>"%2"</application>. | One or more files on this device are opened in following applications: <application>%2</application>.
he[0]: קובץ או יותר מהמכשיר הזה פתוחים ביישום <application>‏„%2”</application>.
he[1]: קובץ או יותר מהמכשיר הזה פתוחים ביישומים: <application>%2</application>.
he[2]: קובץ או יותר מהמכשיר הזה פתוחים ביישומים: <application>%2</application>.
he[3]: קובץ או יותר מהמכשיר הזה פתוחים ביישומים: <application>%2</application>.

[ctx: @action:inmenu]
en: Reformat or Edit with Partition Manager
he: פרמוט מחדש או עריכה עם מנהל מחיצות

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
he: %1 פנויים מתוך %2 (%3% בשימוש)

en: %1 (hidden)
he: %1 (מוסתר)

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
he: פינוי אשפה

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
he: עיגון

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Tab
he: פתיחה בלשונית חדשה

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Window
he: פתיחה בחלון חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Entry…
he: הוספת רשומה…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit…
he: ע&ריכה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from Places
he: הסרה ממקומות

[ctx: @action:inmenu]
en: &Hide
he: ה&סתרה

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section '%1'
he: הסתרת האזור ‚%1’

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section
he: הסתרת אזור

en: &Show All Entries
he: ה&צגת כל הרשומות

[ctx: @item:inmenu]
en: Icon Size
he: גודל סמלים

[ctx: @item:inmenu Auto set icon size based on available space inthe Places side-panel]
en: Auto Resize
he: שינוי גודל אוטומטי

[ctx: Small icon size]
en: Small (%1x%1)
he: קטן (%1✕%1)

[ctx: Medium icon size]
en: Medium (%1x%1)
he: בינוני (%1✕%1)

[ctx: Large icon size]
en: Large (%1x%1)
he: גדול (%1x%1)

[ctx: Huge icon size]
en: Huge (%1x%1)
he: ענק (%1✕%1)

en: You can only select one file
he: אפשר לבחור רק קובץ אחד

en: More than one file provided
he: נבחר יותר מקובץ אחד

en: You can only select local files
he: אפשר לבחור רק קבצים מקומיים

en: Remote files not accepted
he: אי אפשר לקבל קבצים מרחוק

en: The selected URL uses an unsupported scheme. Please use the following scheme: %2 | The selected URL uses an unsupported scheme. Please use one of the following schemes: %2
he[0]: הכתובת הנבחרת משתמשת במבנה שאינו נתמך. נא להשתמש במבנה הבא: %2
he[1]: הכתובת הנבחרת משתמשת במבנה שאינו נתמך. נא להשתמש באחד מהמבנים הבאים: %2
he[2]: הכתובת הנבחרת משתמשת במבנה שאינו נתמך. נא להשתמש באחד מהמבנים הבאים: %2
he[3]: הכתובת הנבחרת משתמשת במבנה שאינו נתמך. נא להשתמש באחד מהמבנים הבאים: %2

en: Unsupported URL scheme
he: מבנה הכתובת לא נתמך

en: The file "%1" could not be found
he: אי אפשר למצוא את הקובץ „%1”.

en: Cannot open file
he: אי אפשר לפתוח את הקובץ

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/konqi clicking this button will take you to file:/home.</qt>
he: <qt>לחיצה על כפתור זה תכניס אותך לתיקיית ההורה.<br /><br />למשל, אם המקום הנוכחי הוא file:/home/konqi לחיצה על כפתור זה תעביר אותך אל file:/home.</qt>

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
he: לחיצה על כפתור זה תחזור צעד אחד אחורה בהיסטוריית העיון.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
he: לחיצה על כפתור זה תדלג צעד קדימה בהיסטוריית העיון.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
he: לחיצה על כפתור זה תטען את תוכן המקום הנוכחי מחדש.

en: Click this button to create a new folder.
he: לחיצה על כפתור זה תיצור תיקייה חדשה.

en: Show Places Panel
he: הצגת לוח מקומות

en: Show Quick Filter
he: הצגת מסנן מהיר

en: Options
he: אפשרויות

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
he: <qt>זה תפריט ההעדפות של חלונית הקבצים. אפשר לגשת למגוון אפשרויות מהתפריט הזה לרבות: <ul><li>איך קבצים מאוחסנים ברשימה</li><li>סוגי התצוגות, כולל סמלים ורשימה</li><li>הצגת קבצים מוסתרים</li><li>לוח מקומות</li><li>תצוגות מקדימות של קבצים</li><li>הפרדת תיקיות מקבצים</li></ul></qt>

en: Bookmarks
he: סימניות

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
he: <qt> כפתור זה מאפשר לך להוסיף סימניות למקומות מסוימים. לחיצה עליו תפתח את תפריט הסימניות, שם ניתן להוסיף, לערוך או לבחור סימנייה. <br /><br />אלו סימניות נקודתיות לחלונית הקבצים, אך מלבד זאת הן פועלות בדיוק כמו סימניות בכל מקום אחר ב־KDE. </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
he: &שם:

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo filename change
he: הסגת שינוי שם קובץ

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Filter When Changing Folders
he: השארת המסנן בעת החלפת תיקיות

en: Filter by name…
he: סינון לפי שם…

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
he: הסתרת סרגל הסינון

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
he: <qt>תוך הקלדה בתיבת טקסט זו, יתכן שיופיעו מגוון אפשרויות מתאימות. אפשר לשלוט ביכולת הזאת בלחיצה ימנית עם העכבר ובחירה במצב המועדף מהתפריט <b>השלמת טקסט</b>. </qt>

en: This is the name to save the file as.
he: זה השם בו יש לשמור את הקובץ.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
he: זו רשימת הקבצים לפתיחה. ניתן לציין יותר מקובץ אחד על ידי מילוי שמות של מספר קבצים, מופרדים ברווחים.

en: This is the name of the file to open.
he: זה שם הקובץ לפתיחה.

[ctx: @title:window]
en: Places
he: מקומות

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
he: הקובץ „%1” כבר קיים. למחוק אותו?

en: Overwrite File?
he: לשכתב את הקובץ?

en: You can only select local files.
he: אפשר לבחור רק קבצים מקומיים.

en: Remote Files Not Accepted
he: אי אפשר לקבל קבצים מרחוק

en: All Folders
he: כל התיקיות

en: Current Directory: %1
he: תיקייה נוכחית: %1

en: &Open
he: &פתיחה

en: Icon size: %1 pixels
he: גודל הסמל: %1 פיקסלים

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
he: לבחור &סיומת קובץ אוטומטית (%1)

en: the extension <b>%1</b>
he: הסיומת <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
he: בחירת &סיומת קובץ אוטומטית

en: a suitable extension
he: סיומת מתאימה

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
he: אפשרות זו מפעילה מספר יכולות שימושיות הנוגעות לשמירת קבצים עם סיומות.<br /><ol><li>כל סיומת שמצוינת בתיבת הטקסט <b>%1</b> תתעדכן אם סוג הקובץ לשמירה ישתנה.<br /><br /></li><li>אם לא מציינת סיומת בתיבת הטקסט <b>%2</b> בלחיצה על <b>שמירה</b>, %3 יתווסף לסוף שם הקובץ (אם שם הקובץ לא קיים כבר). סיומת זו מתבססת על סוג הקובץ שבחרת לשמור.<br /><br />כדי ש־KDE לא יספק סיומת לשם הקובץ, ניתן לבטל אפשרות זו או לעקוף אותה על ידי הוספת נקודה (.) לסוף שם הקובץ (הנקודה תוסר אוטומטית).</li></ol>במקרה של ספק, עדיף להשאיר את האפשרות הזאת פעילה מאחר שהיא מקלה על ניהול הקבצים שלך.

en: &File type:
he: &סוג קובץ:

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format that the file will be saved as.</qt>
he: <qt>זה בורר סוג הקובץ. הוא משמש לבחירת סוג הקובץ שיישמר.</qt>

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format of the files shown.</qt>
he: <qt>זה בורר סוג הקובץ. הוא משמש לבחירת סוג הקבצים שיופיעו.</qt>

[ctx: @label:textbox Prompt for new file of type]
en: Enter %1 filename:
he: נא למלא שם קובץ %1:

en: Sorry
he: מחילה

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
he: <qt> קובץ התבנית <b>%1</b> לא קיים. </qt>

en: Name for new link:
he: שם לקישור החדש:

en: Create Symlink
he: יצירת הקישור הסמלי

en: Create link to URL
he: יצירת קישור לכתובת

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> cannot be used because it is reserved for use by the operating system.
he: אי אפשר להשתמש בשם <filename>%1</filename> כיוון שהוא שמור לשימוש מערכת ההפעלה.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a dot, so it will be hidden by default.
he: השם <filename>%1</filename> מתחיל בנקודה, לכן יוסתר כברירת מחדל.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a space, which will result in it being shown before other items when sorting alphabetically, among other potential oddities.
he: השם <filename>%1</filename> נפתח ברווח, מה שיגרום לכך שיופיע לפני שאר הפריטים בעת סידור לפי אלפבית, בנוסף לדברים מוזרים נוספים.

en: Using slashes in folder names will create sub-folders, like so:
he: שימוש בלוכסנים בשמות תיקיות ייצר תת־תיקיות, כמו למשל:

en: Using slashes in folder names will create sub-folders.
he: שימוש בלוכסנים בשמות תיקיות ייצר תת־תיקיות.

en: Slashes cannot be used in file and folder names.
he: אי אפשר להשתמש בלוכסנים בשמות קבצים ותיקיות.

en: Backslashes cannot be used in file and folder names.
he: אי אפשר להשתמש בלוכסנים שמאליים בשמות של קבצים ותיקיות.

[ctx: @error]
en: Creating a file or folder with the name <filename>%1</filename> is not possible since it would overlap with the location of a user's home folder.
he: אי אפשר ליצור קובץ או תיקייה בשם <filename>%1</filename> כיוון שהוא יחפוף למקום בו נמצאת תיקיית הבית של המשתמש.

en: Starting a file or folder name with a tilde is not recommended because it may be confusing or dangerous when using the terminal to delete things.
he: לא מומלץ להתחיל שם של קובץ או תיקייה בטילדה (גל) כיוון שהוא עלול לבלבל או להיות מסוכן בעת שימוש במסוף למחיקה של כל מיני דברים.

[ctx: @info]
en: A directory with name <filename>%1</filename> already exists.
he: כבר קיימת תיקייה בשם <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: A file with name <filename>%1</filename> already exists.
he: כבר קיים קובץ בשם <filename>%1</filename>.

en: Create New
he: יצירת חדש

en: Link to Device
he: קישור להתקן

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder
he: יצירת תיקייה חדשה

en: Create new folder in %1:
he: יצירת תיקייה חדשה בתוך %1:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter folder name
he: נא למלא שם תיקייה

en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewFileDialog)
en: Create New File
he: יצירת קובץ חדש

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Enter file name
he: נא למלא שם קובץ

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, chooseIconBox)
en: Choose custom icon or color
he: להשתמש בסמל או צבע מותאמים אישית

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseIconButton)
en: Choose Other Icon…
he: בחירת סמל אחר…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconHintLabel)
en: You can change the icon later in folder properties.
he: אפשר לשנות את הסמל לאחר מכן במאפייני התיקייה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Copy
he: העתקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Paste
he: הדבקה

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Tab
he: פתיחת „%1” בלשונית חדשה

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Window
he: פתיחת „%1” בחלון חדש

en: Edit
he: עריכה

en: Navigate
he: ניווט

en: Show Full Path
he: הצגת נתיב מלא

[ctx: @info:tooltip for button. 1 is path]
en: Go to any location on the path <filename>%1</filename>
he: מעבר לכל מקום בנתיב <filename>%1</filename>

[ctx: @action:inmenu]
en: More
he: עוד

[ctx: @action:button opening a list of locations]
en: Go to Location on Path
he: מעבר למקום בנתיב

[ctx: @action:button accessible name for the places selector in the URL navigator]
en: Places
he: מקומות

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
he: התקנים

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
he: אחר

en: Edit mode
he: מצב עריכה

en: Click for Location Navigation
he: לחיצה לניווט בין מקומות

en: Click to Edit Location
he: לחיצה לעריכת המקום

en: You are not authorized to execute this file.
he: אין לך הרשאה להפעיל קובץ זה.

[ctx: Launching application]
en: Launching %1
he: %1 מופעל

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution.
    %2.
he: לא ניתן להפוך את השירות %1 לזמין להפעלה, ההפעלה מבוטלת.
    %2.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
he: אין לך הרשאה לבחור תוכנית לפתיחת קובץ זה.

en: Internal error: could not prompt the user for which application to start
he: שגיאה פנימית: לא ניתן לבקש מהמשתמש לבחור איזה יישום להפעיל

[ctx: An error message]
en: Empty command provided
he: סופקה פקודה ריקה

en: No favicon found for %1
he: לא נמצא סמל מועדפים ל־%1

en: Error saving image to %1
he: שגיאה בשמירת התמונה אל %1

en: Icon file too big, download aborted
he: קובץ הסמל גדול מדי, ההורדה בוטלה

[ctx: %1 is a file url]
en: FilePreviewJob: skipping an empty file, might be a broken symlink: %1
he: FilePreviewJob: מדלג על קובץ ריק, כנראה קישור סמלי פגום: %1

en: No mail client found
he: לא נמצאה תוכנית לקוח דוא״ל

en: The desktop entry file
    %1
    is not valid.
he: רשומת שולחן העבודג
    %1
    פגומה.

en: Launching %1
he: %1 מופעל

[ctx: @info]
en: The command <command>%1</command> could not be found.
he: לא ניתן למצוא את הפקודה <command>%1</command>.

en: No terminal emulator found
he: לא נמצא מדמה מסוף

en: Failed to open %1
he: הפתיחה של %1 נכשלה

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
he: קובץ רשומת שולחן העבודה
    %1
    הוא מסוג קישור אבל אין בו רשומת URL=…‎.

en: The executable file "%1" is located on a remote filesystem. For safety reasons it will not be started.
he: קובץ ההפעלה „%1” נמצא במערכת קבצים מרוחקת. מטעמי אבטחה הוא לא יופעל.

en: For security reasons, launching executables is not allowed in this context.
he: מטעמי אבטחה, הפעלת יישומים אסורה בהקשר הזה.

en: The program "%1" needs to have executable permission before it can be launched.
he: לתוכנית „%1” צריכות להיות הרשאות הרצה לפני שניתן להריץ אותה.

en: Unable to make file "%1" executable.
    %2.
he: לא ניתן לגרום לקובץ „%1” להיות זמין להפעלה.
    %2.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
he: לקובץ רשומת שולחן העבודה %1 אין רשומת Type=…‎.

en: This file is incomplete and should not be opened.
    Check your open applications and the notification area for any pending tasks or downloads.
he: הקובץ אינו שלם ואי אפשר לפתוח אותו.
    נא לבדוק בין היישומים הפתוחים ואזור ההתראות שלך אם יש משימות או הורדות ממתינות.

en: Failed to open the file.
he: פתיחת הקובץ נכשלה.

en: The program "%1" could not be launched.
he: אי אפשר להפעיל את התוכנית „%1”.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename><nl/>has been modified. Do you want to upload the changes?
he: הקובץ <filename>%1</filename><nl/>השתנה. להעלות את השינויים?

en: File Changed
he: הקובץ השתנה

en: Upload
he: להעלות

en: Do Not Upload
he: לא להעלות

en: Invalid URL: %1
he: כתובת שגויה: %1

en: File not found: %1
he: הקובץ לא נמצא: %1

en: The URL %1
    is malformed
he: מבנה הכתובת %1
    שגוי

en: Remote URL %1
    not allowed with --tempfiles switch
he: אסור להשתמש בכתובת המרוחקת %1
    עם ההנחיה ‎--tempfiles

en: The supposedly temporary file
    %1
    has been modified.
    Do you still want to delete it?
he: הקובץ הזמני לכאורה
    %1
    השתנה.
    למחוק אותו?

en: Do Not Delete
he: לא למחוק

en: The file
    %1
    has been modified.
    Do you want to upload the changes?
he: הקובץ
    %1
    השתנה.
    להעלות את השינויים?

en: KIO Exec - Opens remote files, watches modifications, asks for upload
he: KIO Exec - פתיחת קבצים מרוחקים, מעקב אחר שינויים, בקשות להעלאות

en: (c) 1998-2000,2003 The KFM/Konqueror Developers
he: (c) 1998‏-2000,‏2003 מפתחי KFM/Konqueror

en: David Faure
he: דיויד פור

en: Stephan Kulow
he: סטפן קולו

en: Bernhard Rosenkraenzer
he: ברנרד רוזנקריינצר

en: Waldo Bastian
he: ולדו בסטיאן

en: Oswald Buddenhagen
he: אוזוולד בודנהאגן

en: Treat URLs as local files and delete them afterwards
he: להתייחס לכתובות כקבצים מקומיים ולמחוק אותם לאחר מכן

en: Suggested file name for the downloaded file
he: שם קובץ מוצע לקובץ שירד

en: Command to execute
he: פקודה להרצה

en: URL(s) or local file(s) used for 'command'
he: כתובות או קבצים מקומיים שמשמשים לטובת ‚command’ (פקודה)

en: Could not change permissions for
    %1
he: אי אפשר לשנות את ההרשאות של
    %1

[ctx: @info]
en: Could not change owner and group for
    %1
he: לא ניתן לשנות את הבעלים והקבוצה של
    %1

en: Could not open temporary file
he: לא ניתן לפתוח קובץ זמני

en: Could not find program "mount"
he: אי אפשר למצוא את התוכנית „mount”

en: Could not find program "umount"
he: אי אפשר למצוא את התוכנית „umount”

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
he: אי אפשר להעתיק את הקובץ מ־%1 אל %2. (מספר שגיאה: %3)

en: No media in device for %1
he: אין מדיה בהתקן עבור %1

en: Could not get user id for given user name %1
he: אי אפשר לאתר את מזהה המשתמש של שם המשתמש שסופק %1

en: Could not get group id for given group name %1
he: אי אפשר לאתר את מזהה הקבוצה של שם הקבוצה שסופק %1

en: Opening connection to host %1
he: נפתח חיבור למארח %1

en: Connected to host %1
he: יש חיבור למארח %1

en: %1 (Error %2)
he: %1 (שגיאה %2)

en: Sending login information
he: נשלחים פרטי כניסה למערכת

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
he: ההודעה שנשלחה:
    כניסה עם שם משתמש=%1 וסיסמה=[מוסתרת]
    
    השרת השיב:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
he: יש לספק שם משתמש וסיסמה כדי לגשת לאתר זה.

en: Site:
he: אתר:

en: Login OK
he: הכניסה למערכת אושרה

en: Could not login to %1.
he: אי אפשר להיכנס אל %1.

en: 
    The server said: "%1"
he: 
    השרת מסר: „%1”

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
he: יש לספק שם משתמש וסיסמה לשרת המתווך שמופיע להלן בטרם תתאפשר גישה לאתרים כלשהם.

en: Proxy:
he: מתווך:

en: Proxy Authentication Failed.
he: אישור המתווך נכשל.

en: There is no documentation available for %1.
he: אין תיעוד זמין עבור %1.

en: Looking up correct file
he: חיפוש הקובץ הנכון

en: Preparing document
he: המסמך בהכנה

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
he: לא ניתן לפענח את קובץ העזרה המבוקש:<br />%1

en: Saving to cache
he: נשמר למטמון

en: Using cached version
he: נעשה שימוש בגרסה שמורה

en: Looking up section
he: מתבצע חיפוש אחר סעיף

en: Could not find filename %1 in %2.
he: אי אפשר למצוא את שם הקובץ %1 בתוך %2.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
he: לקבל אישור זה לעד ללא בקשות אישור?

en: Server Authentication
he: אימות שרת

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
he: <b>%1</b> ב־<b>%2</b>

en: Otherwise, the request would have succeeded.
he: אחרת, הבקשה הייתה מצליחה.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
he: למשוך את ערכי המאפיינים

[ctx: request type]
en: set property values
he: להגדיר את ערכי המאפיינים

[ctx: request type]
en: create the requested folder
he: ליצור את התיקייה המבוקשת

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
he: להעתיק את הקובץ או התיקייה שצוינו

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
he: להעביר את הקובץ או התיקייה שצוינו

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
he: לחפש בתיקייה שצוינה

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
he: לנעול את הקובץ או התיקייה שצוינו

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
he: לבטל את נעילת הקובץ או התיקייה שצוינו

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
he: למחוק את הקובץ או התיקייה שצוינו

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
he: לתשאל את יכולות השרת

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
he: לקבל את תוכן הקובץ או התיקייה שצוינו

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
he: להכין דוח על התיקייה שצוינה

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
he: אירעה שגיאה לא צפויה (%1) במהלך הניסיון לבצע %2.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לבצע %1,‏ %2. להלן תקציר הסיבות.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
he: הגישה נדחתה במהלך הניסיון לבצע %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
he: אי אפשר ליצור את המשאב ביעד עד שלא ייווצר אוסף ביניים (תיקיות) אחד או יותר.

en: The server was unable to maintain the liveness of the
    properties listed in the propertybehavior XML element
    or you attempted to overwrite a file while requesting
    that files are not overwritten.
     %1
he: השרת לא הצליח לשמור על המאפיינים שמופיעים ברכיב ה־XML
    בשם propertybehavior (התנהגות מאפיינים) בחיים או שניסית
    לשכתב קובץ תוך שביקשת שקבצים לא ישוכתבו.
    %1

en: The requested lock could not be granted. %1
he: אי אפשר להעניק את הנעילה המבוקשת. %1

en: The server does not support the request type of the body.
he: השרת לא תומך בסוג הבקשה של הגוף.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
he: אי אפשר לבצע %1 מכיוון שהמשאב נעול.

en: This action was prevented by another error.
he: פעולה זו נמנעה עקב שגיאה אחרת.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
he: אי אפשר לבצע %1 מכיוון ששרת היעד מסרב לקבל את הקובץ או התיקייה.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
he: במשאב היעד אין די מקום כדי לתעד את מצב המשאב לאחר הפעלת שירות זה.

en: The resource cannot be deleted.
he: אי אפשר למחוק את המשאב.

[ctx: request type]
en: upload %1
he: %1 נשלח

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
he: אירעה שגיאה לא צפויה (%1) במהלך הניסיון לבצע %2.

en: Network
he: רשת

en: Malformed URL %1
he: הכתובת %1 משובשת

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
he: התיקייה %1 לא קיימת עוד, כך שאי אפשר לשחזר את הפריט הזה למקומו המקורי. אפשר ליצור את התיקייה הזאת מחדש ולהשתמש בפעולת השחזור שוב או לגרור את הפריט למקום אחר כדי לשחזר אותו.

en: Invalid combination of protocols.
he: שילוב שגוי של פרוטוקולים.

en: This file is already in the trash bin.
he: הקובץ הזה כבר נמצא באשפה.

en: not supported
he: לא נתמך

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
he: שגיאה פנימית ב־copyOrMove, לא אמור לקרות אף פעם

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
he: תוכנית סיוע לטיפול בסל האשפה של KDE
    לתשומת ליבך: כדי להעביר קבצים לאשפה, לא להשתמש ב־ktrash, אלא ב־„kioclient move 'url' trash:/‎”

en: Empty the contents of the trash
he: לפנות את תוכן האשפה

en: Restore a trashed file to its original location
he: שחזור קובץ מהאשפה למקומו המקורי

en: The trash is full. Empty it or remove items manually.
he: האשפה מלאה. יש לפנות אותה או להסיר את הפריטים ידנית.

en: Do you want to retry?
he: לנסות שוב?

en: Retry Authentication
he: נסה לאמת שוב

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
he: לנסות שוב

en: Authentication Dialog
he: חלונית אימות

en: Access denied
he: הגישה נדחתה

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
he: אין לך הרשאה לגשת לפרוטוקול %1.

en: No preferred search providers were found.
he: לא נמצאו ספקי חיפוש מועדפים.

en: No search providers were found.
he: לא נמצאו ספקי חיפוש.

en: <qt><b>%1</b> does not have a home folder.</qt>
he: <qt>ל־<b>%1</b> אין תיקיית בית (home).</qt>

en: <qt>There is no user called <b>%1</b>.</qt>
he: <qt>אין משתמש בשם <b>%1</b>.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
he: שם נפוץ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonName)
en: Acme Co.
he: אקמי בע״מ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
he: אירגון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organization)
en: Acme Sundry Products Company
he: חברת אקמי שלל מוצרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
he: יחידה ארגונית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
he: מחלקת הונאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
he: ארץ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
he: קנדה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
he: מדינה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
he: קוויבק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
he: עיר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, city)
en: Lakeridge Meadows
he: לייקרידג׳ מדואוס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Copy and paste a checksum in the field below.<br/>A checksum is usually provided by the website you downloaded this file from.
he: להעתיק ולהדביק סיכום ביקורת בשדה שלהלן.<br/>סיכום ביקורת בדרך כלל מסופק על ידי האתר ממנו הורדת את הקובץ הזה.

note: i18n: MD5, SHA1, SHA256 and SHA512 are hashing algorithms i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Expected checksum (MD5, SHA1, SHA256 or SHA512)...
he: סיכום ביקורת צפוי (MD5,‏ SHA1,‏ SHA256 או SHA512)…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Click to paste the checksum from the clipboard to the input field.
he: לחיצה תדביק את סיכום הביקורת מלוח הגזירים לשדה הקלט.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton,
en: Calculate
he: חישוב

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Click to copy the checksum to the clipboard.
he: לחיצה תעתיק את סיכום הביקורת ללוח הגזירים.

en: C&ancel
he: &ביטול

en: &Move Here
he: להעביר ל&כאן

[ctx: @action:inmenu Download contents of URL here]
en: &Download Here
he: הורדה מ&כאן

en: &Copy Here
he: ה&עתקה לכאן

en: &Link Here
he: &קישור לכאן

[ctx: @action:button Launch script]
en: &Launch
he: ה&רצה

en: What do you wish to do with this file?
he: מה לעשות עם הקובץ הזה?

[ctx: @action:button]
en: &Open
he: &פתיחה

[ctx: @action:button]
en: &Open with %1
he: פתיחה &עם %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Would you like to launch this file?
he: להריץ את הקובץ הזה?

en: Creating directory
he: נוצרת תיקייה

en: Source
he: מקור

en: Destination
he: יעד

en: Copying
he: העתקה

en: Moving
he: העברה

en: Renaming
he: שינוי שם

en: Moving to Trash
he: העברה לאשפה

en: Deleting
he: מחיקה

en: Und&o
he: ה&סגה

en: Und&o: Copy
he: ה&סגה: העתקה

en: Und&o: Link
he: ה&סגה: קישור

en: Und&o: Move
he: ה&סגה: העברה

en: Und&o: Rename
he: ה&סגה: שינוי שם

en: Und&o: Trash
he: ה&סגה: העברה לאשפה

en: Und&o: Create Folder
he: ה&סגה: יצירת תיקייה

en: Und&o: Create Folder(s)
he: ה&סגה: יצירת תיקייה/ות

en: Und&o: Create File
he: ה&סגה: יצירת קובץ

en: Und&o: Batch Rename
he: ה&סגה: שינוי שם במרוכז

en: &Redo
he: ביצוע מ&חדש

en: &Redo: Copy
he: ביצוע מ&חדש: העתקה

en: &Redo: Link
he: ביצוע מ&חדש: קישור

en: &Redo: Move
he: ביצוע מ&חדש: העברה

en: &Redo: Rename
he: ביצוע מ&חדש: שינוי שם

en: &Redo: Trash
he: ביצוע מ&חדש: העברה לאשפה

en: &Redo: Create Folder
he: ביצוע מ&חדש: יצירת תיקייה

en: &Redo: Create Folder(s)
he: ביצוע מ&חדש: יצירת תיקייה/ות

en: &Redo: Create File
he: ביצוע מ&חדש: יצירת קובץ

en: &Redo: Batch Rename
he: ביצוע מ&חדש: שינוי שם במרוכז

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
he: הקובץ %1 הועתק מ־%2, אבל הוא כנראה שונה ב־%3.
    ביטול ההעתקה תמחק את הקובץ, וכל השינויים יעלמו.
    למחוק את %4?

en: Undo File Copy Confirmation
he: אישור ביטול העתקת קובץ

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he: למחוק את הפריט הזה לצמיתות?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

en: Delete Permanently
he: מחיקה לצמיתות

[ctx: @action:button]
en: Delete Permanently
he: מחיקה לצמיתות

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he[0]: למחוק את הפריט הזה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[1]: למחוק את שני הפריטים האלה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[2]: למחוק את %1 הפריטים האלה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[3]: למחוק את %1 הפריטים האלה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from the Trash?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he: למחוק לצמיתות את כל הפריטים מהאשפה?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
he: פינוי אשפה

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this item to the Trash?<nl/><filename>%1</filename>
he: להעביר את הפריט הזה לאשפה?<nl/><filename>%1</filename>

en: Do you really want to move this item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
he[0]: להעביר את הפריט הזה לאשפה?
he[1]: להעביר את שני הפריטים האלה לאשפה?
he[2]: להעביר את %1 הפריטים האלה לאשפה?
he[3]: להעביר את %1 הפריטים האלה לאשפה?

[ctx: @action:button]
en: Add…
he: הוספה…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
he: ע&ריכה…

[ctx: @action:button]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
he: בעלים

[ctx: UNIX permissions]
en: Owning Group
he: קבוצת בעלים

[ctx: UNIX permissions]
en: Others
he: אחרים

[ctx: UNIX permissions]
en: Mask
he: מסכה

[ctx: UNIX permissions]
en: Named User
he: משתמש עם שם

en: Owner (Default)
he: בעלים (ברירת מחדל)

en: Edit ACL Entry
he: עריכת רשומת בקרת גישה

en: Entry Type
he: סוג רשומה

en: Default for new files in this folder
he: ברירת המחדל לקבצים חדשים בתיקייה זו

en: Owner
he: בעלים

en: Owning Group
he: קבוצת בעלים

en: Others
he: אחרים

en: Mask
he: מסכה

en: Named user
he: שם משתמש

en: Named group
he: שם קבוצה

en: User:
he: משתמש:

en: Group:
he: קבוצה:

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

[ctx: read permission]
en: r
he: ק

[ctx: write permission]
en: w
he: כ

[ctx: execute permission]
en: x
he: ה

en: Effective
he: יעיל

en: Updating System Configuration
he: הגדרות המערכת מתעדכנות

en: Updating system configuration…
he: הגדרות המערכת מתעדכנות…

[ctx: @title:column]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:column]
en: Size
he: גודל

[ctx: @title:column]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @title:column]
en: Permissions
he: הרשאות

[ctx: @title:column]
en: Owner
he: בעלים

[ctx: @title:column]
en: Group
he: קבוצה

[ctx: @title:column]
en: Type
he: סוג

en: Open &with %1
he: פתיחה &עם %1

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
he: &פעולות

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Folder With…
he: פתיחת &תיקייה עם…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open With…
he: &פתיחה עם…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Run Executable
he: ה&רצת קובץ הפעלה

en: &Open folder with %1
he: פתיחת &תיקייה עם %1

en: &Open with %1
he: &פתיחה עם %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open Folder With
he: &פתיחת תיקייה עם

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
he: &פתיחה עם

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other Application…
he: יישום &אחר…

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
he[0]: פריט
he[1]: שני פריטים
he[2]: %1 פריטים
he[3]: %1 פריטים

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
he: לא מוכר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
he: סוג:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contentLabel)
en: Content:
he: תוכן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultHandlerLabel_Left)
en: Open with:
he: פתיחה עם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureMimeBtn)
en: Change...
he: החלפה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel_Left)
en: Location:
he: מקום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabelLeft)
en: Size:
he: גודל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, calculateSizeBtn)
en: Determine the folder size
he: איתור גודל התיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopCalculateSizeBtn)
en: Stop
he: עצירה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, stopCalculateSizeBtn)
en: Stop determining the folder size
he: עצירת איתור גודל התיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sizeDetailsBtn)
en: Explore in Filelight
he: עיון ב־Filelight

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symlinkTargetLabel)
en: Points to:
he: הפניה אל:

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QPushButton, symlinkTargetOpenDir)
en: Show target
he: הצגת היעד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, createdTimeLabel_Left)
en: Created:
he: יצירה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modifiedTimeLabel_Left)
en: Modified:
he: שינוי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accessTimeLabel_Left)
en: Accessed:
he: גישה אחרונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fsLabel_Left)
en: File system:
he: מערכת קבצים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountPointLabel_Left)
en: Mounted on:
he: מעוגן על:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountSrcLabel_Left)
en: Mounted from:
he: מעוגן מתוך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, freespaceLabel)
en: Free space:
he: מקום פנוי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCapacityBar, capacityBar)
en: Unknown size
he: גודל לא ידוע

en: Known Applications
he: יישומים מוכרים

en: Open With
he: פתיחה באמצעות

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
he: <qt>נא לבחור את התוכנית שתשמש לפתיחת <b>%1</b>. אם התוכנית לא ברשימה, נא למלא את שמה או ללחוץ על כפתור העיון.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
he: נא לבחור את שם התוכנית לפתיחת הקבצים הנבחרים.

en: <qt>Select the program you want to use to open the file<br/>%1</qt>
he: <qt>נא לבחור את התוכנית לשימוש לפתיחת הקובץ <br/>%1</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file.</qt> | <qt>Select the program you want to use to open the %1 files.</qt>
he[0]: <qt>נא לבחור את התוכנית לפתיחת הקובץ.</qt>
he[1]: <qt>נא לבחור את התוכנית לפתיחת קובצי %1.</qt>
he[2]: <qt>נא לבחור את התוכנית לפתיחת קובצי %1.</qt>
he[3]: <qt>נא לבחור את התוכנית לפתיחת קובצי %1.</qt>

en: Choose Application
he: בחירת יישום

en: Choose Application for %1
he: בחירת יישום עבור %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
he: <qt>נא לבחור תוכנית עבור סוג הקובץ: <b>%1</b>. אם התוכנית לא ברשימה, יש למלא את שמה או ללחוץ על כפתור העיון.</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
he: <qt>נא לבחור תוכנית. אם אינה מופיעה ברשימה, יש למלא את שמה או ללחוץ על כפתור העיון.</qt>

en: Type to filter the applications below, or specify the name of a command.
    Press down arrow to navigate the results.
he: יש להקליד כדי לסנן את היישומים להלן או לציין את שם הפקודה.
    לחיצה על החץ למטה תנווט בין התוצאות.

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
he: אפשר לציין מספר צירופים אחרי הפקודה. צירופים אלה יוחלפו בערכים עצמם כאשר התוכנית מופעלת:
    ‏‎%f - שם קובץ בודד
    ‏‎%F - רשימת קבצים, משמש לתוכניות שיכולות לפתוח מספר קבצים מקומיים בעת ובעונה אחת
    ‏‎%u - כתובת בודדת
    ‏‎%U - רשימה של כתובות
    ‏‎%d - תיקיית הקובץ לפתיחה
    ‏‎%D - רשימת תיקיות
    ‏‎%i - הסמל
    ‏‎%m - הסמל המוקטן
    ‏‎%c - ההערה

en: &Remember application association for all files of type
    "%1" (%2)
he: ל&שמור את שיוך היישום לכל הקבצים מסוג
    „%1” (%2)

en: &Remember application association for all files of type
    "%1"
he: ל&שמור את שיוך היישום לכל הקבצים מסוג
    „%1”

en: Terminal options
he: אפשרויות מסוף

en: Run in &terminal
he: ה&פעלה במסוף

en: &Do not close when command exits
he: &לא לסגור כאשר הפקודה מסתיימת

en: Get more Apps from Discover
he: הורדת יישומים נוספים מ־Discover

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
he: מסוף

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
he: יש לסמן אפשרות זו אם היישום המיועד להרצה הוא יישום במצב טקסטואלי או אם המידע שמסופק בחלון מדמה המסוף מעניין אותך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Run in terminal
he: הרצה במסוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: Terminal options:
he: אפשרויות מסוף:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
he: יש לסמן את האפשרות הזאת אם היישום הטקסטואלי משאיר מידע חיוני בצאתו. שמירה על מדמה המסוף פתוח מאפשרת לך להשתמש במידע הזה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not close when command exits
he: לא לסגור כשהפקודה מסתיימת

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
he: משתמש

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
he: יש לסמן את האפשרות הזאת כדי להריץ את היישום הזה עם מזהה משתמש אחר. לכל תהליך יש מזהה משתמש שונה שמשויך אליו. הקוד המזהה הזה קובע איך תתבצע הגישה לקובץ ומגוון הרשאות נוספות. צריך למלא את הסיסמה של המשתמש עם המזהה הזה כדי להשתמש באפשרות הזאת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Run as a different user
he: הפעלה כמשתמש אחר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
he: נא למלא תחת איזה שם משתמש להריץ את היישום.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
he: נא למלא כאן תחת איזה שם משתמש להריץ את היישום.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, discreteGpuGroupBox)
en: Discrete GPU
he: מעבד גרפי נפרד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, discreteGpuCheck)
en: Run using dedicated graphics card
he: הרצה באמצעות כרטיס גרפי נפרד

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
he: עלייה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
he: יש לסמן אפשרות זו כדי להצהיר בבירור שהיישום שלך התחיל. המשוב החזותי הזה עשוי להיות סמן עסוק או בשורת המשימות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable launch feedback
he: הפעלת משוב הרצה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
he: נא למלא כאן את שם היישום הזה. היישום הזה יופיע תחת השם הזה בתפריט היישומים ובלוח.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, genNameEdit)
en: Type a generic name for the application here. Examples: an image viewing application would be "Image Viewer".
he: נא למלא כאן שם כללי ליישום. דוגמה: יישום שמציג תמונות יהיה „מציג תמונות”.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Generic name:
he: שם &כללי:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, commentEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: an image viewing application would be "View and edit images".
he: נא למלא כאן את תיאור היישום, לפי אופן השימוש בו. למשל: מציג תמונות יהיה „צפייה ועריכת תמונות”.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
he: ה&ערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelenvvars)
en: Environment variables:
he: משתני סביבה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, programEdit)
en: Type the command to start this application here.
he: נא להקליד את הפקודה כדי להתחיל את היישום מכאן.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Program:
he: תוכנית:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
he: כאן אפשר ללחוץ כדי לעיין במערכת שלך ולמצוא את קובץ ההפעלה הנחוץ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
he: ע&יון…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, argumentsLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, argumentsEdit)
en: Type the arguments to use when starting this application here.
    
    You can have several placeholders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    
    %f - a single filename
    %F - a list of files (for apps that can open several files at once)
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %i - the icon of the .desktop file
    %c - the name of the .desktop file
    %k - the location of the .desktop file
he: נא למלא את הארגומנטים לשימוש בהפעלת היישום הזה כאן.
    
    אפשר להשתמש בכמה ממלאי מקום שיוחלפו בערכים האמיתיים בעת הרצת התוכנית בפועל:
    
    %f - שם קובץ יחיד
    %F - רשימת קבצים (ליישומים שיכולים לפתוח כמה קבצים בו־זמנית)
    %u - כתובת יחידה
    %U - רשימת כתובות
    %i - סמל קובץ ה־‎.desktop
    %c - שם קובץ ה־‎.desktop
    %k - מקום קובץ ה־‎.desktop

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: &Arguments:
he: &ארגומנטים:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
he: הגדרת תיקיית העבודה עבור התוכנית שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
he: &נתיב עבודה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
he: <qt><p>רשימה זו אמורה להציג את סוגי הקבצים שהיישום שלך יכול לטפל בהם. רשימה זו מסודרת לפי <u>mimetypes - טיפוסי תוכן</u>.</p>
    <p>MIME - הרחבת דוא״ל אינטרנט רב־תכליתי, הוא פרוטוקול תקני לזיהוי סוג הנתונים לפי סיומת שם הקובץ ו<u>טיפוסי תוכן (mimetypes)</u> תואמים. למשל: החלק של ה־„bmp” שמופיע אחרי הנקודה ב־flower.bmp מציין שזאת תמונה מסוג מסוים, <u>image/x-bmp</u>. כדי לדעת איזה יישום אמור לפתוח כל סוג של קובץ, יש ליידע את המערכת על היכולות של כל יישום כדי שתטפל בסיומות ובטיפוסי התוכן האלו.</p>
    <p>כדי לשייך את היישום הזה לסוג תוכן אחד או יותר שאינו ברשימה הזאת, יש ללחוץ על הכפתור <b>הוספה</b> להלן. אם יש סוג קובץ אחד או יותר שהיישום הזה לא יכול לטפל בו, כדאי להסיר אותו מהרשימה בלחיצה על הכפתור <b>הסרה</b> להלן.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
he: סוגי קבצים &נתמכים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
he: סוג קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
he: תיאור

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
he: כדי להוסיף סוג קובץ (טיפוס Mime) שהתוכנית שלך יודעת לטפל בו יש ללחוץ על הכפתור הזה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
he: הוספה…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
he: להסרת סוג קובץ (טיפוס Mime) שהתוכנית שלך לא יודעת לטפל בו, נא לבחור את הטיפוס מהרשימה לעיל וללחוץ על כפתור זה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
he: הסרה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
he: נא ללחוץ כאן כדי לשנות את הדרך בה היישום הזה יפעל, ישיק משוב, אפשרויות D-Bus או להריץ אותו כמשתמש אחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
he: אפשרויות מ&תקדמות

en: Properties for %1
he: מאפייני %1

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
he[0]: מאפיינים לפריט
he[1]: מאפיינים לשני הפריטים הנבחרים
he[2]: מאפיינים ל־%1 הפריטים הנבחרים
he[3]: מאפיינים ל־%1 הפריטים הנבחרים

[ctx: @title:tab]
en: Share
he: שיתוף

[ctx: @info]
en: Could not save properties due to insufficient write access to:<nl/><filename>%1</filename>.
he: לא ניתן לשמור מאפיינים עקב גישה לא מספקת לכתיבה אל:<nl/><filename>%1</filename>.

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
he: &כללי

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter file name
he: נא למלא שם קובץ

[ctx: @action:button]
en: Explore in %1
he: עיון ב־%1

en: Refresh
he: ריענון

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter target location
he: נא למלא מקום יעד

[ctx: @info:tooltip Go to path %1]
en: Show <filename>%1</filename>
he: הצגת <filename>%1</filename>

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
he: גודל לא ידוע

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
he: מחושב… %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
he[0]: קובץ
he[1]: שני קבצים
he[2]: %1 קבצים
he[3]: %1 קבצים

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
he[0]: תת־תיקייה
he[1]: שתי תת־תיקיות
he[2]: %1 תת־תיקיות
he[3]: %1 תת־תיקיות

en: Calculating...
he: מתבצע חישוב…

en: At least %1
he: לפחות %1

en: The new file name is empty.
he: שם הקובץ החדש ריק.

en: No registered file type
he: אין סוג קובץ רשום

en: No associated application
he: אין יישום משויך

[ctx: @action:button Create new file type]
en: Create…
he: יצירה…

[ctx: @action:button]
en: Change…
he: החלפה…

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the default application for opening files of type “%1”.
he: החלפת יישום ברירת המחדל לפתיחת קבצים מסוג „%1”.

en: No Access
he: אין גישה

en: Can Only View
he: אפשר רק לצפות

en: Can View & Modify
he: אפשר לצפות ולערוך

en: Can Only View Content
he: אפשר רק לצפות בתוכן

en: Can View & Modify Content
he: אפשר להציג את התוכן ולשנותו

en: Can Only View/Read Content
he: אפשר רק לצפות/לקרוא את התוכן

en: Can View/Read & Modify/Write
he: אפשר להציג/לקרוא ולשנות/לכתוב

en: &Permissions
he: ה&רשאות

en: Access Permissions
he: הרשאות גישה

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
he[0]: הקובץ הוא קישור ואין לו הרשאות.
he[1]: כל הקבצים הם קישורים ואין להם הרשאות.
he[2]: כל הקבצים הם קישורים ואין להם הרשאות.
he[3]: כל הקבצים הם קישורים ואין להם הרשאות.

en: Only the owner can change permissions.
he: רק הבעלים יכולים לשנות הרשאות.

en: O&wner:
he: בע&לים:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
he: ציון הפעולות שהבעלים רשאים לבצע.

en: Gro&up:
he: &קבוצה:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
he: ציון הפעולות שחברים בקבוצה רשאים לבצע.

en: O&thers:
he: א&חרים:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
he: ציון הפעולות שרשאים לבצע כל המשתמשים שאינם הבעלים ואינם חברים בקבוצה.

en: Only own&er can delete or rename contents
he: רק הבעלים יכולים לש&נות שמות או למחוק את התוכן

en: Allow &executing file as program
he: לאפשר ה&פעלת הקובץ כתוכנית

en: Delete or rename:
he: מחיקה או שינוי שם:

en: Execute:
he: הרצה:

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
he: בחירה באפשרות זו תאפשר רק לבעלים של התיקייה להסיר או לשנות את שמות הקבצים והתיקיות שבה. משתמשים אחרים יוכלו רק להוסיף קבצים חדשים, מה שדורש את ההרשאה ל‚שינוי תוכן’.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
he: בחירה באפשרות זו תסמן את הקובץ כניתן להפעלה. אפשרות זו הגיונית רק עבור תוכניות וסקריפטים, והיא נחוצה להפעלתם.

en: A&dvanced Permissions
he: הרשאות מת&קדמות

en: Ownership
he: בעלות

en: User:
he: משתמש:

en: Group:
he: קבוצה:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
he: החלת השינויים על כל תיקיות המשנה ותכולתן

en: Advanced Permissions
he: הרשאות מתקדמות

en: Class
he: מחלקה

en: Show
    Entries
he: הצגת
    רשומות

en: This flag allows viewing the content of the folder.
he: דגל זה מאפשר להציג את תוכן התיקייה.

en: Read
he: קריאה

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
he: דגל הקריאה מאפשר להציג את תוכן הקובץ.

en: Write
    Entries
he: כתיבת
    רשומות

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
he: דגל זה מאפשר להוסיף, לשנות שמות ולמחוק קבצים. ראוי לשים לב שניתן להגביל מחיקות ושינויי שמות באמצעות הדגל „דביק”.

en: Write
he: כתיבה

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
he: דגל הכתיבה מאפשר לשנות את תוכן הקובץ.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
he: כניסה

en: Enable this flag to allow entering the folder.
he: הפעלת דגל זה תאפשר כניסה לתיקייה.

en: Exec
he: הפעלה

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
he: יש להפעיל דגל זה כדי לאפשר הפעלת קובץ כתוכנית.

en: Special
he: מיוחד

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
he: דגל מיוחד. דגל זה חל על התיקייה כולה. ניתן לברר את המשמעות המדויקת של הדגל בעמודה השמאלית.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
he: דגל מיוחד. ניתן לברר את המשמעות המדויקת של הדגל בעמודה השמאלית.

en: User
he: משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
he: אם דגל זה נבחר, הבעלים של תיקייה זו יהיו הבעלים של כל הקבצים החדשים שייווצרו.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
he: אם קובץ זה ניתן להפעלה ודגל זה נבחר, הוא יופעל עם ההרשאות של הבעלים.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
he: אם דגל זה נבחר, הקבוצה של תיקייה זו תוגדר עבור כל הקבצים חדשים.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
he: אם קובץ זה ניתן להפעלה ודגל זה נבחר, הוא יופעל עם ההרשאות של הקבוצה.

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
he: אם הדגל „דביק” הוגדר על תיקייה, רק הבעלים ומשתמש העל יכולים למחוק או לשנות שמות של קבצים. אחרת כל בעלי הרשאות הכתיבה יכולים לעשות זאת.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
he: הדגלון „דביק” על קובץ זוכה להתעלמות בלינוקס אך יכול להיות שיש לו שימוש במערכת כלשהן

en: Set UID
he: הגדרת מזהה משתמש

en: Set GID
he: הגדרת מזהה קבוצה

[ctx: File permission]
en: Sticky
he: דביק

en: Link
he: קישור

en: Varying (No Change)
he: משתנה (ללא שינוי)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
he[0]: הקובץ משתמש בהרשאות מתקדמות
he[1]: הקבצים האלה משתמשים בהרשאות מתקדמות.
he[2]: הקבצים האלה משתמשים בהרשאות מתקדמות.
he[3]: הקבצים האלה משתמשים בהרשאות מתקדמות.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
he[0]: התיקייה משתמשת בהרשאות מתקדמות.
he[1]: התיקיות האלו משתמשות בהרשאות מתקדמות.
he[2]: התיקיות האלו משתמשות בהרשאות מתקדמות.
he[3]: התיקיות האלו משתמשות בהרשאות מתקדמות.

en: These files use advanced permissions.
he: קבצים אלה משתמשים בהרשאות מתקדמות.

[ctx: @title:tab]
en: C&hecksums
he: סיכומי &ביקורת

en: Invalid checksum.
he: סיכום ביקורת שגוי.

[ctx: @info:tooltip]
en: The given input is not a valid MD5, SHA1 or SHA256 checksum.
he: הקלט אינו סיכום ביקורת תקף מהסוגים MD5,‏ SHA1 או SHA256.

en: Checksums match.
he: סיכומי הביקורת תואמים.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum match.
he: סיכום הביקורת שחושב וסיכום הביקורת הצפוי תואמים.

en: <p>Checksums do not match.</p>This may be due to a faulty download. Try re-downloading the file.<br/>If the verification still fails, contact the source of the file.
he: <p>סיכומי הביקורת סותרים.</p>כנראה ההורדה לא תקינה. עדיף לנסות להוריד את הקובץ שוב.<br/>אם האימות עדיין נכשל, יש ליצור קשר עם המקור שפרסם את הקובץ.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum differ.
he: סיכום הביקורת שחושב וסיכום הביקורת הצפוי שונים זה מזה.

[ctx: @info:progress computation in the background]
en: Verifying checksum…
he: סיכום הביקורת מאומת…

en: The checksums of all files are identical.
he: סיכום הביקורת של כל הקבצים זהה.

en: The selected files have different checksums.
he: לקבצים הנבחרים יש סיכומי ביקורת שונים.

[ctx: @info:progress]
en: Calculating…
he: מחושב…

en: U&RL
he: כ&תובת

en: URL:
he: כתובת:

en: Could not save properties. Only entries on local file systems are supported.
he: אי אפשר לשמור את המאפיינים. יש תמיכה רק ברשומות במערכות הקבצים המקומיות.

en: &Application
he: יי&שום

en: Add File Type for %1
he: הוספת סוג קובץ עבור %1

en: Select one or more file types to add:
he: נא לבחור סוג קובץ אחד או יותר להוספה:

en: Only executables on local file systems are supported.
he: יש תמיכה רק בקובצי ההפעלה במערכת המקומית.

en: Advanced Options for %1
he: אפשרויות מתקדמות עבור %1

en: KDE SSL Information
he: פרטי SSL של KDE

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
he: נושא

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
he: מנפיק

en: Current connection is secured with SSL.
he: החיבור הנוכחי מאובטח ב־SSL.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
he: חלקו הארי של מסמך זה מאובטח ב־SSL, אולם ישנם גם חלקים מפוקפקים.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
he: חלק ממסמך זה מאובטח ב־SSL, אולם חלקו הארי מפוקפק.

en: Current connection is not secured with SSL.
he: החיבור הנוכחי אינו מאובטח ב־SSL.

[ctx: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: %1, %2 %3
he: %1, %2 (%3)

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
he[0]: שימוש בסיבית
he[1]: שימוש בשתי סיביות
he[2]: שימוש ב־%1 סיביות
he[3]: שימוש ב־%1 סיביות

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
he[0]: מתוך מפתח של סיבית
he[1]: מתוך מפתח של שתי סיביות
he[2]: מתוך מפתח של %1 סיביות
he[3]: מתוך מפתח של %1 סיביות

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
he: לא, היו שגיאות:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
he: כן

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
he: %1 אל %2

en: Search for '%1' with
he: חיפוש אחר ‚%1’ עם

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Web Shortcuts…
he: הגדרת קיצורי אינטרנט…

en: Open file dialog
he: פתיחת חלונית קבצים

[ctx: A default file name excluding extension for some pasted content]
en: pasted file
he: קובץ שהודבק

[ctx: @title:dialog]
en: Paste Clipboard Content
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
he: תכולת לוח הגזירים השתנתה מאז שהשתמשת ב„הדבקה”: תבנית הנתונים הנבחרת אינה ישימה עוד. נא להעתיק שוב את התוכן שמיועד להדבקה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
he: הדבקת תיקייה אחת

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
he: הדבקת קובץ אחד

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Item | Paste %1 Items
he[0]: הדבקת פריט
he[1]: הדבקת שני פריטים
he[2]: הדבקת %1 פריטים
he[3]: הדבקת %1 פריטים

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste Clipboard Contents…
he: ה&דבקת תוכן לוח הגזירים…

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
he: הדבקה

[ctx: @label]
en: Data format:
he: תבנית נתונים:

en: Filename for clipboard content:
he: שם קובץ תכולת לוח הגזירים:

en: Filename for dropped contents:
he: שם קובץ לתוכן שנגרר:

en: Date: %1
he: תאריך: %1

en: Size: %1
he: גודל: %1

en: Appl&y to All
he: ה&חלה על הכול

en: When this is checked, the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
he: כשהאפשרות הזאת מסומנת, לחיצה על הכפתור תחול על כל סתירות התיקיות הבאות למשך שארית זמן ריצת המשימה.
    אם לא לחצת על דילוג עדיין תופענה בקשות במקרה של סתירה מול קובץ קיים בתיקייה.

en: When this is checked, the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
he: כשהאפשרות הזאת מסומנת, לחיצה על הכפתור תחול על כל הסתירות הבאות למשך שארית ריצת המשימה.

en: &Rename
he: &שינוי שם

en: Suggest New &Name
he: הצעת שם &חדש

en: &Skip
he: &דילוג

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
he: לא להעביר או להעתיק תיקייה זו, לדלג לפריט הבא במקום

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
he: לא להעביר או להעתיק קובץ זה, לדלג לפריט הבא במקום

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
he: &כתיבה אל

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
he: קבצים ותיקיות יועתקו לתיקייה הקיימת לצד התוכן הקיים. 
    המערכת תשאל אותך במקרה של התנגשות עם קובץ קיים במערכת.

[ctx: Overwrite files into an existing folder when files are older]
en: &Overwrite older files
he: &שכתוב קבצים ישנים

en: Destination files which have older modification times will be overwritten by the source, skipped otherwise.
he: קובצי היעד שיש להם מועדי שינוי ישנים יותר יידרסו על ידי המקור, אחת ידולגו.

en: &Resume
he: &חידוש

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
he: פעולה זו תשכתב את ‚%1’ על גבי עצמו.
    נא למלא שם חדש לקובץ:

en: C&ontinue
he: המ&שך

en: Would you like to overwrite the destination?
he: לשכתב את היעד?

en: Would you like to merge the contents of '%1' into '%2'?
he: למזג את התוכן של ‚%1’ לתוך ‚%2’?

en: The source is <b>more recent</b>.
he: המקור <b>עדכני יותר</b>.

en: The source is <b>older</b>.
he: המקור <b>ישן יותר</b>.

en: The source is <b>smaller by %1</b>.
he: המקור <b>קטן ב־%1</b>.

en: The source is <b>bigger by %1</b>.
he: המקור <b>גדול ב־%1</b>.

en: The files are <b>identical</b>.
he: הקבצים <b>זהים</b>.

en: The files <b>seem identical</b>.
he: הקבצים <b>נראים זהים</b>.

en: The files are <b>different</b>.
he: הקבצים <b>שונים</b>.

en: The files are likely to be identical: they have the same size and their contents are the same at the beginning, middle and end.
he: הקבצים נראים זהים: יש להם אותו הגודל ותחילת, אמצע וסוף התוכן שלהם זהה.

[ctx: @action:button]
en: Compare Files
he: השוואת קבצים

en: An older item named '%1' already exists.
he: כבר קיים פריט קודם בשם ‚%1’.

en: A similar file named '%1' already exists.
he: כבר קיים קובץ דומה בשם ‚%1’.

en: A more recent item named '%1' already exists.
he: כבר קיים פריט עדכני יותר בשם ‚%1’.

en: Rename:
he: שינוי שם:

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the item <filename>%1</filename> to:
he: שינוי שם הפריט <filename>%1</filename> לשם:

[ctx: @info error a file already exists]
en: A file named <filename>%1</filename> already exists.
he: כבר קיים קובץ בשם <filename>%1</filename>.

[ctx: @info %1 is an invalid filename]
en: <filename>%1</filename> is not a valid file name.
he: <filename>%1</filename> אינו שם קובץ תקין.

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item to: | Rename the %1 selected items to:
he[0]: לשנות את שם הפריט הנבחר לכדי:
he[1]: לשנות את שמות שני הפריטים הנבחרים לכדי:
he[2]: לשנות את שמות %1 הפריטים הנבחרים לכדי:
he[3]: לשנות את שמות %1 הפריטים הנבחרים לכדי:

[ctx: @info]
en: # will be replaced by ascending numbers starting with:
he: # יוחלף במספרים עולים החל מ־:

[ctx: This a template for new filenames, # is replaced by a number later, must be the end character]
en: New name #
he: שם חדש #

[ctx: @info]
en: Invalid filename: The new name should contain one sequence of #, unless all the files have different file extensions.
he: שם קובץ שגוי: השם החדש אמור להכיל רצף אחד של #, אלא אם כן לכל הקבצים יש סיומות שונות.

[ctx: @label:textbox by: [Replacing: xx] [With: yy]]
en: Rename the %1 selected item by: | Rename the %1 selected items by:
he[0]: לשנות את שם הפריט הנבחר לכדי:
he[1]: לשנות את שמות שני הפריטים הנבחרים לכדי:
he[2]: לשנות את שמות %1 הפריטים הנבחרים לכדי:
he[3]: לשנות את שמות %1 הפריטים הנבחרים לכדי:

[ctx: @info replace as in replacing [value] with [value]]
en: Replacing:
he: יוחלף:

[ctx: @info placeholder text]
en: Pattern
he: תבנית

[ctx: @info with as in replacing [value] with [value]]
en: With:
he: ב־:

[ctx: @info placeholder text]
en: Replacement
he: החלפה

[ctx: @info pattern as in text replacement pattern]
en: No file name contains the pattern.
he: אף שם קובץ לא מכיל את התבנית.

[ctx: @info pattern as in text replacement pattern]
en: Replacing “%1” with an empty replacement would cause <filename>%2</filename> to have an empty file name.
he: החלפה של „%1” בחלופה ריקה יגרום לכך ששם הקובץ של <filename>%2</filename> יהיה ריק.

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item: | Rename the %1 selected items:
he[0]: לשנות את שם הפריט הנבחר לכדי:
he[1]: לשנות את שמות שני הפריטים הנבחרים לכדי:
he[2]: לשנות את שמות %1 הפריטים הנבחרים לכדי:
he[3]: לשנות את שמות %1 הפריטים הנבחרים לכדי:

[ctx: @label:textbox add text to a filename]
en: Add Text:
he: הוספת טקסט:

[ctx: @info:placeholder]
en: Text to add
he: טקסט להוספה

[ctx: @item:inlistbox as in insert text before filename]
en: Before filename
he: שם קובץ לפני

[ctx: @item:inlistbox as in insert text after filename]
en: After filename
he: שם קובץ אחרי

[ctx: @title:window]
en: Rename Item
he: שינוי שם פריט

[ctx: @title:window]
en: Rename Items
he: שינוי שמות פריטים

[ctx: @action:button]
en: &Rename
he: &שינוי שם

[ctx: @info]
en: How to rename:
he: איך לשנות שם:

[ctx: @info renaming operation]
en: Enumerate
he: ספירה

[ctx: @info renaming operation]
en: Replace text
he: החלפת טקסט

[ctx: @info renaming operation]
en: Add text
he: הוספת טקסט

[ctx: @info As in filename renaming preview]
en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> cannot be renamed to an empty file name.
he: אי אפשר לשנות את שם הקובץ <filename>%1</filename> לשם קובץ ריק.

en: Information
he: מידע

en: Replace
he: החלפה

en: Retry
he: לנסות שוב

en: Replace All
he: להחליף הכול

en: Skip
he: דילוג

en: Skip All
he: לדלג על הכול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionIndicator)
en: [padlock]
he: [מנעול]

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
he: כתובת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
he: כתובת IP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
he: הצפנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
he: פרטים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
he: גרסת SSL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
he: שרשרת אישורים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
he: מהימן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
he: תקופת תוקף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
he: מספר סידורי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
he: לקט MD5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
he: לקט SHA1:

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
he: השרת המרוחק לא שלח תעודות SSL.
    מבוטל כיוון שאי אפשר לאמת את זהות השרת.

en: The server failed the authenticity check (%1).
he: השרת נכשל בבדיקת האימות (%1).

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he: למחוק את הפריט הזה לצמיתות?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this %1 item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he[0]: למחוק את הפריט הזה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[1]: למחוק את שני הפריטים האלה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[2]: למחוק את %1 הפריטים האלה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[3]: למחוק את %1 הפריטים האלה לצמיתות?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is too full to accept this file. Permanently delete it instead?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he: האשפה מלאה מכדי לקבל את הקובץ הזה. למחוק לצמיתות במקום?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is too full to accept this %1 file. Permanently delete it instead?<nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | The trash is too full to accept these %1 files. Permanently delete them instead?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he[0]: האשפה מלאה מכדי לקבל את הקובץ הזה. למחוק אותו לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[1]: האשפה מלאה מכדי לקבל את שני הקבצים האלה. למחוק אותם לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[2]: האשפה מלאה מכדי לקבל את %1 הקבצים האלה. למחוק אותם לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[3]: האשפה מלאה מכדי לקבל את %1 הקבצים האלה. למחוק אותם לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is not available for this item’s location. Permanently delete it instead?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he: האשפה לא זמינה למקום של הפריט הזה. למחוק לצמיתות במקום?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>זו פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is not available for the location of this %1 item. Permanently delete it instead?<nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | The trash is not available for the location of these %1 items. Permanently delete them instead?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
he[0]: האשפה לא זמינה למקום של הפריט הזה. למחוק אותו לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זאת פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[1]: האשפה לא זמינה למקום של שני הפריטים האלה. למחוק אותו לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זאת פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[2]: האשפה לא זמינה למקום של %1 הפריטים האלה. למחוק אותו לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זאת פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>
he[3]: האשפה לא זמינה למקום של %1 הפריטים האלה. למחוק אותו לצמיתות במקום?<nl/><emphasis strong='true'>זאת פעולה בלתי הפיכה.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this %1 item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
he[0]: להעביר את הפריט הזה לאשפה?
he[1]: להעביר את שני הפריטים האלה לאשפה?
he[2]: להעביר את %1 הפריטים האלה לאשפה?
he[3]: להעביר את %1 הפריטים האלה לאשפה?

[ctx: @option:checkbox]
en: Do not ask again
he: לא לשאול שוב

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
he: לא לשאול שוב

[ctx: @option:check]
en: Do not show this message again
he: לא להציג את ההודעה הזאת שוב

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
he: נראה שתעודת ה־SSL המרוחקת פגומה.

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
he: אזהרה

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
he: יפעיל את התוכנית:

en: If you do not trust this program, click Cancel
he: אם זאת אינה תוכנית מהימנה, ללחוץ על ביטול
