kcmkio - en to lt translation catalogue (1108 entries)

en: Could not modify the ownership of file %1
lt: Nepavyko modifikuoti failo %1 nuosavybės

en: Could not modify the ownership of file <filename>%1</filename>. You have insufficient access to the file to perform the change.
lt: Nepavyko modifikuoti failo <filename>%1</filename> nuosavybės. Jums nepakanka prieigos prie failo, kad atliktumėte pakeitimus.

en: Unable to create KIO worker: %1
lt: Nepavyko sukurti KIO darbininko: %1

[ctx: The first arg is the path to the symlink that couldn't be created, the secondarg is the filesystem type (e.g. vfat, exfat)]
en: Could not create symlink "%1".
    The destination filesystem (%2) doesn't support symlinks.
lt: Nepavyko sukurti simbolinės nuorodos „%1“.
    Paskirties failų sistema (%2) nepalaiko simbolinių nuorodų.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in folder names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination folder name) with an underscore "_".
lt: Nepavyko sukurti „%1“.
    Paskirties failų sistema (%2) neleidžia aplankų pavadinimuose naudoti šių simbolių: %3
    Pasirinkus „Pakeisti“, bet kurie netinkami simboliai (esantys paskirties aplanko pavadinime) bus pakeisti pabraukimo brūkšniu „_“.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in file names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination file name) with an underscore "_".
lt: Nepavyko sukurti „%1“.
    Paskirties failų sistema (%2) neleidžia failų pavadinimuose naudoti šių simbolių: %3
    Pasirinkus „Pakeisti“, bet kurie netinkami simboliai (esantys paskirties failo pavadinime) bus pakeisti pabraukimo brūkšniu „_“.

en: Folder Already Exists
lt: Aplankas jau yra

en: File Already Exists
lt: Failas jau yra

en: Already Exists as Folder
lt: Jau yra kaip aplankas

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: No Exec field in %1
lt: %1 neturi „Exec“ lauko

en: Could not find the program '%1'
lt: Nepavyko rasti „%1“ programos

en: The program '%1' was found at '%2' but it is missing executable permissions.
lt: Programa „%1“ buvos surasta ties „%2“, bet jai trūksta vykdomojo leidimų.

en: The program '%1' is missing executable permissions.
lt: Programai „%1“ trūksta vykdomojo leidimų.

en: Syntax error in command %1 coming from %2
lt: Sintaksės klaida komandoje %1, ateinančioje iš %2

en: Terminal %1 not found while trying to run %2
lt: Terminalas %1 nerastas, bandant paleisti %2

en: Syntax error in command %1 while trying to run %2
lt: Sintaksės klaida komandoje %1, bandant paleisti %2

en: 1 day %2 | %1 days %2
lt[0]: %1 diena %2
lt[1]: %1 dienos %2
lt[2]: %1 dienų %2
lt[3]: %1 diena %2

en: %1 Item | %1 Items
lt[0]: %1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

en: 1 Folder | %1 Folders
lt[0]: %1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

en: 1 File | %1 Files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

[ctx: @title job]
en: Moving
lt: Perkeliama

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
lt: Paskirtis

[ctx: @title job]
en: Renaming
lt: Pervadinama

[ctx: @title job]
en: Copying
lt: Kopijuojama

[ctx: @title job]
en: Creating directory
lt: Kuriamas katalogas

en: Directory
lt: Katalogas

[ctx: @title job]
en: Deleting
lt: Ištrinama

en: File
lt: Failas

[ctx: @title job]
en: Examining
lt: Tyrinėjama

[ctx: @title job]
en: Transferring
lt: Perduodama

[ctx: @title job]
en: Mounting
lt: Prijungiama

en: Device
lt: Įrenginys

en: Mountpoint
lt: Prijungimo taškas

[ctx: @title job]
en: Unmounting
lt: Atjungiama

en: Could not read %1.
lt: Nepavyko perskaityti %1.

en: Could not write to %1.
lt: Nepavyko įrašyti į %1.

en: Could not start process %1.
lt: Nepavyko pradėti proceso %1.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org
    %1
lt: Vidinė klaida
    Prašome išsiųsti išsamų pranešimą apie programos klaidą į https://bugs.kde.org
    %1

en: Malformed URL %1.
lt: Blogai suformuotas URL %1.

en: The protocol %1 is not supported.
lt: Protokolas %1 nepalaikomas.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
lt: Protokolas %1 yra tik filtravimo protokolas.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
lt: %1 yra aplankas, nors tikėtasi failo.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
lt: %1 yra failas, nors tikėtasi aplanko.

en: The file or folder %1 does not exist.
lt: Failo ar aplanko %1 nėra.

en: A file named %1 already exists.
lt: Failas, pavadinimu %1, jau yra.

en: A folder named %1 already exists.
lt: Aplankas, pavadinimu %1, jau yra.

en: No hostname specified.
lt: Nenurodytas mazgo vardas.

en: Unknown host %1
lt: Nežinomas mazgas %1

en: Access denied to %1.
lt: Prieiga prie %1 negalima.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
lt: Prieiga negalima.
    Nepavyksta rašyti į %1.

en: Could not enter folder %1.
lt: Nepavyksta patekti į aplanką %1.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
lt: Protokolas %1 neįgyvendina aplankų aptarnavimo.

en: Found a cyclic link in %1.
lt: Surasta ciklinė nuoroda ties %1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
lt: Kopijuojant surasta ciklinė nuoroda %1.

en: Could not create socket for accessing %1.
lt: Nepavyksta sukurti lizdo prieigai prie %1.

en: Could not connect to host %1.
lt: Nepavyksta prisijungti prie mazgo %1.

en: Connection to host %1 is broken.
lt: Jungimasis prie mazgo %1 nutrūko.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
lt: Protokolas %1 nėra filtravimo protokolas.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
lt: Nepavyksta prijungti įrenginio.
    Pranešimas apie klaidą:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
lt: Nepavyksta atjungti įrenginio.
    Pranešimas apie klaidą:
    %1

en: Could not read file %1.
lt: Nepavyksta perskaityti failo %1.

en: Could not write to file %1.
lt: Nepavyksta rašyti į failą %1.

en: Could not bind %1.
lt: Nepavyksta susieti %1.

en: Could not listen %1.
lt: Nepavyksta klausytis %1.

en: Could not accept %1.
lt: Nepavyksta priimti %1.

en: Could not access %1.
lt: Nepavyksta pasiekti %1.

en: Could not terminate listing %1.
lt: Nepavyksta nutraukti %1 išvardijimo.

en: Could not make folder %1.
lt: Nepavyksta sukurti aplanko %1.

en: Could not remove folder %1.
lt: Nepavyksta pašalinti aplanko %1.

en: Could not resume file %1.
lt: Nepavyksta pratęsti failo %1.

en: Could not rename file %1.
lt: Nepavyksta pervadinti failo %1.

en: Could not change permissions for %1.
lt: Nepavyksta pakeisti %1 leidimų.

en: Could not change ownership for %1.
lt: Nepavyko pakeisti %1 nuosavybės.

en: Could not delete file %1.
lt: Nepavyksta ištrinti failo %1.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
lt: Procesas protokolui %1 netikėtai nutrūko.

en: Error. Out of memory.
    %1
lt: Klaida. Trūksta atminties.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
lt: Nežinomas įgaliotojo serverio mazgas
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
lt: Nepavyko suteikti įgaliojimų, %1 tapatybės nustatymas nepalaikomas

en: User canceled action
    %1
lt: Naudotojas atsisakė veiksmo
    %1

en: Internal error in server
    %1
lt: Vidaus klaida serveryje
    %1

en: Timeout on server
    %1
lt: Baigėsi nustatytas laikas bandymui prisijungti
    %1

en: Unknown error
    %1
lt: Nežinoma klaida
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
lt: Nežinoma pertrauktis
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta ištrinti pradinio failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta ištrinti dalinio failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta pervadinti pradinio failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta pervadinti dalinio failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta sukurti simbolinės nuorodos %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Cannot create symlinks at %1.
    The destination filesystem doesn't support symlinks.
lt: Nepavyksta sukurti simbolinės nuorodos ties %1.
    Paskirties failų sistema nepalaiko simbolinių nuorodų.

en: There is not enough space on the disk to write %1.
lt: Diske nėra pakankamai laisvos vietos, kad būtų įrašytas %1.

en: The source and destination are the same file.
    %1
lt: Šaltinio ir paskirties failas yra tas pats.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
lt: Serveriui reikia %1, bet tai nėra prieinama.

en: Access to restricted port in POST denied.
lt: Prieiga prie apriboto prievado naudojant POST neleistina.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
lt: POST operacijai nebuvo pateikta reikalinga informacija apie turinio dydį.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
lt: Failas ar aplankas negali būti numestas į save patį

en: A folder cannot be moved into itself
lt: Aplanko negalima perkelti į jį patį

en: Communication with the local password server failed
lt: Nepavyko susisiekti su vietiniu slaptažodžių serveriu

en: Unable to create KIO worker. %1
lt: Nepavyko sukurti KIO darbininko. %1

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename> because it is too large. The destination filesystem only supports files up to 4GiB
lt: Nepavyko perduoti <filename>%1</filename>, nes jis per didelis. Paskirties failų sistema palaiko tik failus iki 4GiB dydžio

en: Privilege escalation is not necessary because 
    '%1' is owned by the current user.
    Please retry after changing permissions.
lt: Teisių iškėlimas nėra būtinas, nes 
    „%1“ priklauso dabartiniam naudotojui.
    Pakeitę leidimus bandykite dar kartą.

en: File is too large to be trashed.
lt: Failas yra per didelis, kad galėtų būti perkeltas į šiukšlinę.

en: A trash folder could not be found or created for this location.
lt: Nepavyko surasti ar sukurti šiai vietai skirto šiukšlinės aplanko.

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org.
lt: Nežinomas klaidos kodas %1
    %2
    Prašome išsiųsti išsamų pranešimą apie programos klaidą į https://bugs.kde.org.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
lt: (nežinomas)

en: <b>Technical reason</b>:
lt: <b>Techninė priežastis</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
lt: <b>Išsamiau apie užklausą</b>:

en: <li>Protocol: %1</li>
lt: <li>Protokolas: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
lt: <li>Data ir laikas: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
lt: <li>Papildoma informacija: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
lt: <b>Galimos priežastys</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
lt: <b>Galimi sprendimai</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
lt: Kreipkitės į atitinkamą kompiuterių pagalbos tarnybą, ar sistemos administratorių, ar techninės pagalbos grupę dėl tolesnės pagalbos.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
lt: Kreipkitės į serverio administratorių dėl tolesnės pagalbos.

en: Check your access permissions on this resource.
lt: Patikrinkite savo leidimus naudotis šiuo ištekliu.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
lt: Jūsų prieigos leidimai gali būti neadekvatūs, kad būtų atliekama užklausta operacija su šiuo ištekliu.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
lt: Failas gali būti naudojamas (ir tokiu būdu užrakintas) kito naudotojo ar kitos programos.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
lt: Patikrinkite, ar jokia kita programa ar naudotojas nenaudoja failo ar nėra užrakinusi failo.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
lt: Nors tai mažai tikėtina, bet, galbūt, įvyko aparatinės įrangos klaida.

en: You may have encountered a bug in the program.
lt: Turbūt susidūrėte su programos klaida.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lt: Greičiausiai tai pačios programos klaida. Pagalvokite apie viso klaidos aprašymo pateikimą, kaip tai aprašyta žemiau.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
lt: Atnaujinkite savo programinę įrangą iki naujausios versijos. Jūsų platinamasis paketas turėtų pateikti priemones, skirtas atnaujinti programinę įrangą.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="https://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
lt: Jei nieko daugiau nepavyksta padaryti, pagalvokite apie pagalbą KDE komandai ar trečiosios šalies žmogui, užsiimančiam programų priežiūra, ir pateikite aukštos kokybės pranešimą apie programos klaidą. Iš pradžių, pažiūrėkite <a href="https://bugs.kde.org/">KDE pranešimų apie programos klaidas srityje</a>, ar nebuvo jau pranešta apie tą pačią programos klaidą. Jei ne, peržiūrėkite visas klaidos atsiradimo aplinkybes, ir parašykite apie tai pranešime apie programos klaidą, kartu su visomis kitomis detalėmis, kurios jūsų nuomone gali padėti.

en: There may have been a problem with your network connection.
lt: Gali būti, kad yra problemų su tinklo ryšiu.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lt: Gali būti, kad yra problemų su jūsų tinklo konfigūracija. Tačiau, jei pastaruoju metu naudojotės internetu be problemų, tuomet tai yra mažai tikėtina.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
lt: Gali būti, kad yra problemų kažkurioje tinklo atkarpoje tarp serverio ir šio kompiuterio.

en: Try again, either now or at a later time.
lt: Bandykite dar kartą dabar arba vėliau.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
lt: Galbūt, įvyko protokolo klaida ar nesuderinamumas.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
lt: Įsitikinkite, kad išteklius yra ir bandykite dar kartą.

en: The specified resource may not exist.
lt: Gali būti, kad nurodyto ištekliaus nėra.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
lt: Pakartotinai patikrinkite, ar įvedėte teisingą vietą ir bandykite dar kartą.

en: Check your network connection status.
lt: Patikrinkite tinklo ryšio būseną.

en: Cannot Open Resource For Reading
lt: Nepavyksta atverti ištekliaus skaitymui

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
lt: Tai reiškia, kad norimo failo ar aplanko <strong>%1</strong> turinio nepavyko pasiekti, nes negali būti gauta prieiga skaitymui.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
lt: Galbūt, neturite leidimo skaityti failą ar atverti aplanką.

en: Cannot Open Resource For Writing
lt: Nepavyksta atverti ištekliaus rašymui

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
lt: Tai reiškia, kad norimo failo <strong>%1</strong> nepavyko įrašyti, nes negali būti gauta prieiga su leidimu rašyti.

en: Cannot Launch Process required by the %1 Protocol
lt: Nepavyksta paleisti proceso, kurio reikia %1 protokolui

en: Unable to Launch Process
lt: Nepavyksta paleisti proceso

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be found or started. This is usually due to technical reasons.
lt: Nepavyko kompiuteryje rasti ar paleisti programos, suteikiančios galimybę naudotis <strong>%1</strong> protokolu. Taip įprastai būna dėl techninių priežasčių.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
lt: Programa, suteikianti galimybę naudotis šiuo protokolu, galėjo likti neatnaujinta, kai paskutinį kartą atnaujinote KDE. Dėl to, programa galėjo pasidaryti nesuderinama su dabartine KDE versija ir nepasileisti.

en: Internal Error
lt: Vidinė klaida

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
lt: Programa kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong> protokolu, pranešė apie vidinę klaidą.

en: Improperly Formatted URL
lt: Neteisingai suformuotas URL

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
lt: Jūsų įvestas <b>U</b>niform <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL) buvo blogai suformuotas. URL formatas paprastai būna toks: <blockquote><strong>protokolas://naudotojas:slaptažodis@www.example.org:prievadas/aplankas/failo_pavadinimas.prievardis?užklausa=reikšmė</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
lt: Nepalaikomas protokolas %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
lt: Šiuo metu šiame kompiuteryje įdiegtos KDE programos nepalaiko <strong>%1</strong> protokolo.

en: The requested protocol may not be supported.
lt: Užklaustas protokolas gali būti nepalaikomas.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
lt: Protokolo %1 versijos palaikomos šio kompiuterio bei serverio yra nesuderinamos.

en: You may perform a search on the Internet for a software plugin (called a "KIO worker") which supports this protocol. Places to search include <a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>.
lt: Internete galite paieškoti programinės įrangos įskiepio (pavadinimu, „KIO darbininkas“ (angl. KIO worker)), kuris palaiko šį protokolą. Tarp vietų, kuriose ieškoti, gali būti ir <a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
lt: URL nenurodo į išteklių.

en: Protocol is a Filter Protocol
lt: Protokolas nėra filtravimo protokolas

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
lt: Jūsų įvestas <b>U</b>niversal <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL) adresas nenurodo, kur yra konkretus išteklius.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lt: KDE geba komunikuoti per protokolą protokole; nurodytas protokolas yra tinkamas naudoti tik tokiose situacijose, vis dėlto, tai nėra viena iš tų situacijų. Tai retas įvykis ir, greičiausiai, nurodo į programavimo klaidą.

en: Unsupported Action: %1
lt: Nepalaikomas veiksmas: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
lt: Užklaustas veiksmas nėra palaikomas KDE programos, kuri įgyvendina <strong>%1</strong> protokolą.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
lt: Ši klaida labai priklauso nuo konkrečios KDE programos.  Papildoma informacija turėtų suteikti jums daugiau informacijos, nei KDE įvedimo / išvedimo architektūra gali turėti.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
lt: Bandymas rasti kitą būdą tam pačiam tikslui pasiekti.

en: File Expected
lt: Tikėtasi failo

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
lt: Paklausus tikėtasi failo, tačiau buvo rastas aplankas <strong>%1</strong>.

en: This may be an error on the server side.
lt: Gali būti, kad tai klaida serverio pusėje.

en: Folder Expected
lt: Tikimasi aplanko

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
lt: Paklausus tikėtasi aplanko, bet vietoje to gautas failas <strong>%1</strong>.

en: File or Folder Does Not Exist
lt: Failo ar aplanko nėra

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
lt: Nurodyto failo ar aplanko <strong>%1</strong> nėra.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
lt: Failas negali būti sukurtas, nes jau yra kitas failas tuo pačiu pavadinimu.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
lt: Pabandykite, iš pradžių, perkelti esamą failą į kitą vietą, o tuomet bandykite dar kartą.

en: Delete the current file and try again.
lt: Ištrinkite esamą failą ir bandykite vėl.

en: Choose an alternate filename for the new file.
lt: Pasirinkite kitą pavadinimą naujam failui.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
lt: Toks aplankas negali būti sukurtas, nes jau yra kitas aplankas tuo pačiu pavadinimu.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
lt: Pabandykite, iš pradžių, perkelti aplanką į kitą vietą, o tuomet bandykite dar kartą.

en: Delete the current folder and try again.
lt: Ištrinkite esamą aplanką ir bandykite dar kartą.

en: Choose an alternate name for the new folder.
lt: Pasirinkite kitą pavadinimą naujam aplankui.

en: Unknown Host
lt: Nežinomas mazgas

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
lt: Nežinoma mazgo klaida reiškia, kad serverio, pavadinimu <b>%1</b>, nepavyko rasti internete.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
lt: Gali būti, kad jūsų įrašyto pavadinimo %1 nėra: galbūt, jis neteisingai įrašytas.

en: Access Denied
lt: Prieiga negalima

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
lt: Prieiga prie nurodyto ištekliaus buvo atmesta, <strong>%1</strong>.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
lt: Galbūt, pateikėte neteisingus tapatybės nustatymo duomenis arba visai jų nepateikėte.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
lt: Gali būti, kad jūsų paskyra neturi prieigos prie nurodyto ištekliaus.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
lt: Pabandykite dar kartą ir įsitikinkite, kad jūsų tapatybės nustatymo duomenys įvesti teisingai.

en: Write Access Denied
lt: Rašymo prieiga negalima

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
lt: Tai reiškia, kad bandymas rašyti į failą <strong>%1</strong> buvo atmestas.

en: Unable to Enter Folder
lt: Nepavyko patekti į aplanką

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
lt: Tai reiškia, kad bandymas įeiti į (kitais žodžiais tariant, atverti) nurodytą aplanką <strong>%1</strong> buvo atmestas.

en: Folder Listing Unavailable
lt: Aplanko sąrašas neprieinamas

en: Protocol %1 is not a Filesystem
lt: Protokolas %1 nėra failų sistema

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
lt: Tai reiškia, kad pateikus užklausą, kuriai reikėjo nustatyti aplanko turinį, KDE programa, palaikanti šį protokolą, nesugebėjo to padaryti.

en: Cyclic Link Detected
lt: Rasta ciklinė nuoroda

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lt: Unix aplinkoje, įprastai, galima sukurti failo ar aplanko nuorodą į kitą pavadinimą ir/ar vietą. KDE pastebėjo nuorodą ar nuorodų seriją, sukuriančią uždarą ciklą – pvz., buvo sukurta (galbūt, per tarpinius failus) failo nuoroda į save patį.

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
lt: Ištrinkite vieną ciklo dalį taip, kad tai nesukurtų begalinio ciklo, ir bandykite dar kartą.

en: Request Aborted By User
lt: Naudotojas nutraukė užklausą

en: The request was not completed because it was aborted.
lt: Užklausa nebuvo užbaigta, nes buvo nutraukta.

en: Retry the request.
lt: Pakartoti užklausą.

en: Cyclic Link Detected During Copy
lt: Kopijuojant pastebėta ciklinė nuoroda

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lt: Unix aplinkoje, įprastai, galima sukurti failo ar aplanko nuorodą į kitą pavadinimą ir/ar vietą. Nurodytos kopijavimo operacijos metu KDE pastebėjo nuorodą ar nuorodų seriją, sukuriančią uždarą ciklą – pvz., buvo sukurta (galbūt per tarpinius failus) failo nuoroda į save patį.

en: Could Not Create Network Connection
lt: Nepavyko sukurti tinklo ryšio

en: Could Not Create Socket
lt: Nepavyko sukurti lizdo

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad nepavyko sukurti tinklo komunikacijoms reikalingo įrenginio (lizdo).

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
lt: Gali būti, kad tinklo ryšys yra neteisingai sukonfigūruotas arba gali būti neįjungta tinklo sąsaja.

en: Connection to Server Refused
lt: Prijungimas prie serverio atmestas

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
lt: Serveris <strong>%1</strong> atsisakė leisti šiam kompiuteriui prisijungti.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
lt: Serveris, nors dabar prijungtas prie interneto, gali būti nesukonfigūruotas leisti užklausas.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
lt: Gali būti, kad nors serveris šiuo metu prijungtas prie interneto, jame nėra paleista reikalinga tarnyba (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
lt: Galbūt, įsivėlė tinklo užkarda (įrenginys, ribojantis interneto užklausas), kuri saugo arba jūsų tinklą, arba serverio tinklą, ir neleido šios užklausos.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
lt: Ryšys su serveriu netikėtai nutrūko

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
lt: Nors ryšys su <strong>%1</strong> buvo užmegztas, ryšys nutrūko netikėtame komunikavimo taške.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
lt: Galbūt, įvyko protokolo klaida, privertusi serverį, kaip atsaką į klaidą, nutraukti ryšį.

en: URL Resource Invalid
lt: URL išteklius neteisingas

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
lt: Protokolas %1 nėra filtravimo protokolas

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
lt: Jūsų įvestas <b>U</b>niversal <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL) nenurodo teisingo mechanizmo konkrečiam ištekliui pasiekti, <strong>%1%2</strong>.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lt: KDE geba komunikuoti per protokolą protokole. Užklausa nurodė naudoti protokolą būtent taip, vis dėlto, protokolas negali atlikti tokio veiksmo. Tai retas įvykis, ir greičiausiai nurodo į programavimo klaidą.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
lt: Nepavyksta inicijuoti įvedimo/išvedimo įrenginio

en: Could Not Mount Device
lt: Nepavyko prijungti įrenginio

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lt: Užklaustas įrenginys negali būti inicijuotas (prijungtas). Klaida buvo: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
lt: Gali būti, kad įrenginys nepasiruošęs, pavyzdžiui, galbūt, nėra disko keičiamajame įrenginyje (t.y. Optinio disko grotuve), arba išorinio / nešiojamo įrenginio atveju, gali būti, kad įrenginys nėra tinkamai prijungtas.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
lt: Gali būti, kad neturite leidimų inicijuoti (prijungti) įrenginio. Unix sistemose įrenginio inicijavimui dažnu atveju reikia administratoriaus teisių.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
lt: Patikrinkite, ar įrenginys yra paruoštas; keičiamieji įrenginiai turi turėti diskus, išoriniai įrenginiai turi būti prijungti ir įjungti; ir mėginkite vėl.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
lt: Nepavyko deinicijuoti įvedimo/išvedimo įrenginio

en: Could Not Unmount Device
lt: Nepavyko atjungti įrenginio

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lt: Užklausto įrenginio nepavyko deinicijuoti (atjungti). Nurodyta klaida buvo: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
lt: Gali būti, kad įrenginys yra užimtas, tai yra, vis dar naudojamas kitos programos ar naudotojo. Netgi tokie dalykai, kaip atvertas šiame įrenginyje naršyklės langas, gali išlaikyti įrenginį užimtą.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
lt: Gali būti, kad neturite leidimų deinicijuoti (atjungti) įrenginio. Unix sistemose, dažnai, įrenginio deinicijavimui reikia administratoriaus teisių.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
lt: Patikrinkite, ar jokia kita programa ar naudotojas nenaudoja įrenginio ir bandykite dar kartą.

en: Cannot Read From Resource
lt: Nepavyksta skaityti iš ištekliaus

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
lt: Tai reiškia, kad nors išteklius <strong>%1</strong> galėjo būti atvertas, skaitant jo turinį, įvyko klaida.

en: You may not have permissions to read from the resource.
lt: Gali būti, kad neturite leidimo skaityti iš ištekliaus.

en: Cannot Write to Resource
lt: Nepavyksta rašyti į išteklių

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
lt: Tai reiškia, kad nors išteklius <strong>%1</strong> galėjo būti atvertas, rašant į jį, įvyko klaida.

en: You may not have permissions to write to the resource.
lt: Gali būti, kad neturite leidimo rašyti į išteklių.

en: Could Not Listen for Network Connections
lt: Nepavyksta klausyti laukiant tinklo ryšių

en: Could Not Bind
lt: Nepavyko susieti

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad tinklo komunikacijoms reikalingam įrenginiui (lizdui) nepavyko pradėti klausyti gaunamųjų tinklo ryšių.

en: Could Not Listen
lt: Nepavyksta klausyti

en: Could Not Accept Network Connection
lt: Nepavyksta priimti tinklo ryšio

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad, bandant priimti gaunamą tinklo ryšį, įvyko klaida.

en: You may not have permissions to accept the connection.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo priimti prisijungimus.

en: Could Not Login: %1
lt: Prisijungimas patyrė nesėkmę: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
lt: Bandymas prisijungti, kad galima būtų įvykdyti nurodytą operaciją, buvo nesėkmingas.

en: Could Not Determine Resource Status
lt: Nepavyko nustatyti ištekliaus būsenos

en: Could Not Stat Resource
lt: Nepavyksta gauti informacijos apie ištekliaus būseną

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
lt: Bandymas nustatyti informaciją apie ištekliaus <strong>%1</strong> būseną, tokią kaip ištekliaus pavadinimas, tipas, dydis, kt., buvo nesėkmingas.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
lt: Gali būti, kad nurodyto ištekliaus niekada nebuvo arba jis yra neprieinamas.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
lt: Nepavyksta atsisakyti išvardijimo

en: FIXME: Document this
lt: FIXME: dokumentuoti tai

en: Could Not Create Folder
lt: Nepavyko sukurti aplanko

en: An attempt to create the requested folder failed.
lt: Bandymas sukurti nurodytą aplanką nepavyko.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
lt: Gali būti, kad vietos, kurioje turėjo būti sukurtas aplankas, nėra.

en: Could Not Remove Folder
lt: Nepavyksta pašalinti aplanko

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
lt: Bandymas pašalinti nurodytą aplanką <strong>%1</strong> patyrė nesėkmę.

en: The specified folder may not exist.
lt: Gali būti, kad nurodyto aplanko nėra.

en: The specified folder may not be empty.
lt: Gali būti, kad nurodytas aplankas netuščias.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
lt: Įsitikinkite, kad aplankas yra ir, kad jis tuščias, ir bandykite dar kartą.

en: Could Not Resume File Transfer
lt: Nepavyko pratęsti failo perdavimo

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
lt: Nurodyta užklausa paprašė pratęsti failo <strong>%1</strong> perdavimą nuo nurodyto taško. Tai buvo neįmanoma.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
lt: Gali būti, kad protokolas arba serveris nepalaiko failų persiuntimo pratęsimo.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
lt: Bandykite dar kartą, tik šį kartą be perdavimo pratęsimo nuo nurodyto taško.

en: Could Not Rename Resource
lt: Nepavyko pervadinti ištekliaus

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pervadinti nurodytą išteklių <strong>%1</strong> patyrė nesėkmę.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
lt: Nepavyksta pakeisti ištekliaus leidimų

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pakeisti nurodyto ištekliaus <strong>%1</strong> leidimus patyrė nesėkmę.

en: Could Not Change Ownership of Resource
lt: Nepavyko pakeisti išteklio nuosavybės

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pakeisti nurodyto ištekliaus <strong>%1</strong> leidimus patyrė nesėkmę.

en: Could Not Delete Resource
lt: Nepavyko ištrinti ištekliaus

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas ištrinti nurodytą išteklių <strong>%1</strong> patyrė nesėkmę.

en: Unexpected Program Termination
lt: Programa netikėtai baigė darbą

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
lt: Jūsų kompiuteryje esanti programa, kuri suteikia galimybę naudotis <strong>%1</strong> protokolu, netikėtai baigė darbą.

en: Out of Memory
lt: Trūksta atminties

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
lt: Jūsų kompiuteryje esanti programa, suteikianti prieigą prie <strong>%1</strong> protokolo, negali gauti tolesniam darbui reikalingos atminties.

en: Unknown Proxy Host
lt: Nežinomas įgaliotojo serverio mazgas

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
lt: Gaunant informaciją apie nurodytą įgaliotojo serverio mazgą <strong>%1</strong>, gauta klaida „nežinomas mazgas“. Nežinomo mazgo klaida reiškia, kad nepavyko rasti internete nurodyto vardo.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lt: Gali būti, kad kilo problemų su jūsų tinklo konfigūracija, konkrečiai su įgaliotojo serverio mazgo vardu. Tačiau, jei pastaruoju metu naudojotės internetu be jokių problemų, tuomet tai yra mažai tikėtina.

en: Double-check your proxy settings and try again.
lt: Dar kartą patikrinkite įgaliotojo serverio nuostatas ir bandykite dar kartą.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės: metodas %1 nepalaikomas

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
lt: Nors, galbūt, pateikėte teisingą tapatybės nustatymo informaciją, nepavyko suteikti įgaliojimų, nes serverio naudojamas metodas nėra palaikomas KDE programos, įgyvendinančios %1 protokolą.

en: Please file a bug at <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
lt: Prašome pateikti pranešimą apie programos klaidą, adresu <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a>, kad informuotumėte KDE komandą apie nepalaikomą tapatybės nustatymo metodą.

en: Request Aborted
lt: Užklausa nutraukta

en: Internal Error in Server
lt: Vidinė klaida serveryje

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
lt: Serveryje esanti programa, suteikianti prieigą prie <strong>%1</strong> protokolo, pranešė apie vidinę klaidą: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lt: Greičiausiai, tai pačios serverio programos klaida. Apsvarstykite galimybę pateikti visą pranešimą apie klaidą, kaip tai aprašyta žemiau.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
lt: Susisiekite su serverio administratoriumi dėl tolesnės pagalbos.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
lt: Jei žinote, kas yra serverio programinės įrangos autoriai, išsiųskite pranešimą apie klaidą tiesiogiai jiems.

en: Timeout Error
lt: Laiko limito klaida

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request.
lt: Nors su serveriu ir buvo užmegztas ryšys, nebuvo gautas atsakymas per užklausai skirtą laiką.

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
lt: Serveris buvo pernelyg užimtas atsakinėdamas į kitas užklausas, kad neatsakė į jūsų.

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
lt: Jūsų kompiuteryje esanti programa, suteikianti prieigą prie <strong>%1</strong> protokolo, pranešė apie nežinomą klaidą: %2.

en: Unknown Interruption
lt: Nežinoma pertrauktis

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
lt: Jūsų kompiuteryje esanti programa, suteikianti prieigą prie <strong>%1</strong> protokolo, pranešė apie nežinomo tipo pertrauktį: %2.

en: Could Not Delete Original File
lt: Nepavyko ištrinti pradinio failo

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lt: Nurodyta operacija reikalavo ištrinti pradinį failą, greičiausiai, failo perkėlimo operacijos pabaigoje. Nepavyko ištrinti pradinio failo <strong>%1</strong>.

en: Could Not Delete Temporary File
lt: Nepavyko ištrinti laikinojo failo

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lt: Nurodyta operacija reikalavo sukurti laikinąjį failą, į kurį būtų įrašytas naujas atsiunčiamas failas. Nepavyko ištrinti šio laikinojo failo <strong>%1</strong>.

en: Could Not Rename Original File
lt: Nepavyko pervadinti pradinio failo

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
lt: Nurodyta operacija reikalavo pervadinti pradinį failą <strong>%1</strong>, vis dėlto, jo nepavyko pervadinti.

en: Could Not Rename Temporary File
lt: Nepavyko pervadinti laikinojo failo

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
lt: Nurodyta operacija reikalavo sukurti laikinąjį failą <strong>%1</strong>, vis dėlto, jo nepavyko sukurti.

en: Could Not Create Link
lt: Nepavyko sukurti nuorodos

en: Could Not Create Symbolic Link
lt: Nepavyko sukurti simbolinės nuorodos

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
lt: Nepavyko sukurti užklaustos simbolinės nuorodos %1.

en: No Content
lt: Nėra turinio

en: Disk Full
lt: Diskas pilnas

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
lt: Nepavyko rašyti į nurodytą failą <strong>%1</strong>, nes nėra pakankamai vietos diske.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
lt: Atlaisvinkite pakankamai vietos diske 1) ištrindami nereikalingus ir laikinuosius failus; 2) perkeldami failus į keičiamąsias informacijos saugojimo laikmenas, tokias kaip CD-rašomi diskai; ar 3) įsigydami didesnės talpos saugyklą.

en: Source and Destination Files Identical
lt: Šaltinio ir paskirties failai yra vienodi

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
lt: Operacija negali būti įvykdyta, nes šaltinio ir paskirties failas yra tas pats.

en: Choose a different filename for the destination file.
lt: Pasirinkite paskirties failui kitokį pavadinimą.

en: File or Folder dropped onto itself
lt: Failas ar aplankas numestas į save patį

en: The operation could not be completed because the source and destination file or folder are the same.
lt: Operacija negali būti įvykdyta, nes šaltinio ir paskirties failas yra tas pats.

en: Drop the item into a different file or folder.
lt: Numeskite elementą į kitą failą ar aplanką.

en: Folder moved into itself
lt: Aplankas perkeliamas į save patį

en: The operation could not be completed because the source can not be moved into itself.
lt: Veiksmo negalima atlikti, nes šaltinį bandoma perkelti į jį patį.

en: Move the item into a different folder.
lt: Perkelti elementą į kitą aplanką.

en: Could not communicate with password server
lt: Nepavyko susisiekti su slaptažodžių serveriu

en: The operation could not be completed because the service for requesting passwords (kpasswdserver) couldn't be contacted
lt: Nepavyko užbaigti operacijos, nes nepavyko susisiekti su slaptažodžių užklausos tarnyba (kpasswdserver)

en: Try restarting your session, or look in the logs for errors from kiod.
lt: Bandykite iš naujo paleisti seansą arba peržiūrėkite žurnaluose esančias klaidas iš kiod.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
lt: Nepavyksta inicijuoti %1 protokolo

en: Unable to Create KIO Worker
lt: Nepavyko sukurti KIO darbininko

en: The KIO worker which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
lt: Nepavyko paleisti KIO darbininko, teikiančio prieigą prie <strong>%1</strong> protokolo. Taip įprastai nutinka dėl techninių priežasčių.

en: klauncher could not find or start the plugin which provides the protocol. This means you may have an outdated version of the plugin.
lt: klauncher nepavyko surasti ar paleisti įskiepio, kuris pateikia protokolą. Tai reiškia, jog, gali būti, kad jūsų įskiepio versija yra pasenusi.

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename>
lt: Nepavyko perduoti <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> cannot be transferred, because the destination filesystem does not support files that large
lt: Nepavyko perduoti failo <filename>%1</filename>, nes paskirties failų sistema nepalaiko tokių didelių failų

en: Reformat the destination drive to use a filesystem that supports files that large.
lt: Iš naujo formatuokite paskirties diską, norėdami naudoti failų sistemą, palaikančią tokius didelius failus.

en: Undocumented Error
lt: Nedokumentuota klaida

en: (Symbolic Link to %1)
lt: (Simbolinė nuoroda į %1)

en: (%1, Link to %2)
lt: (%1, Nuoroda į %2)

en:  (Points to %1)
lt:  (Veda į %1)

en: Malformed URL
    %1
lt: Blogai suformuotas URL
    %1

en: Unable to determine the type of file for %1
lt: Nepavyko nustatyti %1 failo tipo

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
lt: Nepavyko išskleisti vykdomojo pavadinimo iš „%1“, įrašykite teisingą programos pavadinimą.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> does not appear to be an executable program.
lt: Atrodo, kad <filename>%1</filename> nėra vykdomoji programa.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> was not found; please enter a valid path to an executable program.
lt: <filename>%1</filename> nerastas; įveskite tinkamą kelią į vykdomąją programą.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
lt: Ryšių užmezgimas nėra palaikomas naudojant protokolą %1.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
lt: Ryšių nutraukimas nėra palaikomas naudojant protokolą %1.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
lt: Prieiga prie failų nėra palaikoma naudojant protokolą %1.

en: Writing to %1 is not supported.
lt: Rašymas į %1 nėra palaikomas.

en: There are no special actions available for protocol %1.
lt: Protokolui %1 nėra prieinamų specialių veiksmų.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
lt: Aplankų išvardijimas protokolui %1 nėra palaikomas.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
lt: Duomenų gavimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
lt: MIME tipų informacijos gavimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
lt: Failų pervadinimas ar perkėlimas %1 viduje nėra palaikomas.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
lt: Simbolinių nuorodų kūrimas nėra palaikomas naudojant protokolą %1.

en: Copying files within %1 is not supported.
lt: Failų kopijavimas %1 viduje nėra palaikomas.

en: Deleting files from %1 is not supported.
lt: Failų ištrynimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
lt: Aplankų kūrimas naudojant protokolą %1 nėra palaikomas.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
lt: Failų atributų keitimas nėra palaikomas naudojant protokolą %1.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
lt: Failų nuosavybės keitimas yra nepalaikomas naudojant protokolą %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
lt: Failų atvėrimas yra nepalaikomas naudojant protokolą %1.

en: Protocol %1 does not support action %2.
lt: Protokolas %1 nepalaiko veiksmo %2.

[ctx: @info %2 is a path]
en: The security of the KIO worker for protocol ’%1’, which typically asks for elevated permissions, can not be guaranteed because users other than root have permission to modify it at %2.
lt: KIO darbininko, skirto „%1“ protokolui , kuris įprastai prašo viršesnių leidimų, saugumas negali būti garantuotas, nes be supernaudotojo (root) yra ir kitų naudotojų, turinčių leidimą modifikuoti jį ties %2.

en: Unknown protocol '%1'.
lt: Nežinomas protokolas „%1“.

en: Can not find a KIO worker for protocol '%1'.
lt: Nepavyksta rasti KIO darbininko, skirto „%1“ protokolui.

[ctx: @info %2 and %3 are paths]
en: The KIO worker for protocol “%1” in %2 was not loaded because all KIO workers which are located outside of %3 and ask for elevated privileges are considered insecure.
lt: KIO darbininkas, skirtas „%1“ protokolui, esančiam %2, nebuvo įkeltas, nes visi KIO darbininkai, kurie yra už %3 ribų ir prašo didesnių teisių, yra laikomi nesaugiais.

en: Can not create a socket for launching a KIO worker for protocol '%1'.
lt: Nepavyko sukurti lizdo, kuris paleistų KIO darbininką, skirtą „%1“ protokolui.

en: Can not find 'kioworker' executable at '%1'
lt: Nepavyko rasti „kioworker“ vykdomojo ties „%1“

en: &Details
lt: &Išsamiau

en: &Forever
lt: &Amžinai

en: Co&ntinue
lt: &Tęsti

en: &Current Session only
lt: Tik &dabartinis seansas

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when files are dragged]
en: Move Into New Folder
lt: Perkelti į naują aplanką

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder for These Items
lt: Sukurti šiems elementams naują aplanką

en: You did not select a file to delete.
lt: Nepažymėjote norimo ištrinti failo.

en: Nothing to Delete
lt: Nėra ką ištrinti

en: You did not select a file to trash.
lt: Nepažymėjote į šiukšlinę perkeltino failo.

en: Nothing to Trash
lt: Nėra ką perkelti į šiukšlinę

en: The specified folder does not exist or was not readable.
lt: Nurodyto aplanko nėra arba jo neįmanoma perskaityti.

en: Menu
lt: Meniu

en: Parent Folder
lt: Viršaplankis

[ctx: @info]
en: Go back
lt: Grįžti

[ctx: @info]
en: Go forward
lt: Eiti pirmyn

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @action]
en: New Folder…
lt: Naujas aplankas…

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: Sort by Name
lt: Rikiuoti pagal pavadinimą

en: Sort by Size
lt: Rikiuoti pagal dydį

en: Sort by Date
lt: Rikiuoti pagal datą

en: Sort by Type
lt: Rikiuoti pagal tipą

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: Folders First
lt: Pirma aplankai

en: Hidden Files Last
lt: Paskiausiai paslėpti failai

en: Icons View
lt: Piktogramų rodinys

en: Compact View
lt: Kompaktiškas rodinys

en: Details View
lt: Išsamus rodinys

en: Icon Position
lt: Piktogramos pozicija

en: Next to File Name
lt: Šalia failo pavadinimo

en: Above File Name
lt: Virš failo pavadinimo

en: Short View
lt: Trumpas rodinys

en: Detailed View
lt: Išsamus rodinys

en: Tree View
lt: Medžio rodinys

en: Detailed Tree View
lt: Išsamus medžio rodinys

en: Allow Expansion in Details View
lt: Leisti išskleisti rodant išsamiai

en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show Preview Panel
lt: Rodyti peržiūros skydelį

en: Show Preview
lt: Rodyti peržiūrą

en: Open Containing Folder
lt: Atverti vidinį aplanką

en: Properties
lt: Savybės

en: &View Mode
lt: &Rodinio veiksena

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
lt: Ž-A

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
lt: A-Ž

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
lt: Pirmiausia seniausi

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
lt: Pirmiausia naujausi

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
lt: Pirmiausia didžiausi

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
lt: Pirmiausia mažiausi

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Open
lt: Atverti

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
lt: Kopijuoti į

[ctx: @title:menu]
en: Move To
lt: Perkelti į

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
lt: Namų aplankas

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
lt: Šakninis aplankas

[ctx: @action:inmenu in Copy To or Move To submenu]
en: Browse…
lt: Naršyti…

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
lt: Kopijuoti čia

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
lt: Perkelti čia

[ctx: Default mime type filter that shows all file types]
en: *|All Files
lt: *|Visi failai

en: All Supported Files
lt: Visi palaikomi failai

en: All Files
lt: Visi failai

en: Add Places Entry
lt: Pridėti vietų įrašą

en: Edit Places Entry
lt: Taisyti vietų įrašą

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
lt: <qt>Šis tekstas rodomas Vietų skydelyje.<br /><br />Aprašą turėtų sudaryti vienas ar du žodžiai, kurie padėtų prisiminti, į ką kreipia šis įrašas. Jei nieko neįrašysite, aprašas bus automatiškai sukurtas pagal vietos URL</qt>

en: L&abel:
lt: E&tiketė:

en: Enter descriptive label here
lt: Įveskite apibūdinančią etiketę

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
lt: <qt>Čia yra vieta susieta su įrašu. Tinka bet koks teisingas universalusis adresas (URL). Pavyzdžiui:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/ kde/stable<br /><br /> Paspaudę ant mygtuko prie teksto redagavimo langelio, pateksite į nurodytą URL.</qt>

en: &Location:
lt: &Vieta:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
lt: <qt>Ši piktograma bus rodoma Vietų skydelyje.<br /><br />Spustelėkite ant mygtuko, norėdami pasirinkti kitą piktogramą.</qt>

en: Choose an &icon:
lt: Pasirinkite &piktogramą:

en: &Only show when using this application (%1)
lt: Rodyti &tik naudojant šią programą (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite šią nuostatą, jei norite, kad įrašas būtų matomas tik naudojant šią programą. (%1).<br /><br /> Jei ši nuostata nėra pasirinkta, įrašas bus prieinamas visoms programoms.</qt>

[ctx: @item]
en: Places
lt: Vietos

[ctx: @item]
en: Remote
lt: Nuotoliniai

[ctx: @item The place group section name for recent dynamic lists]
en: Recent
lt: Paskiausi

[ctx: @item]
en: Search For
lt: Ieškoti

[ctx: @item]
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: @item]
en: Removable Devices
lt: Keičiamieji įrenginiai

[ctx: @item]
en: Tags
lt: Žymės

[ctx: @info:tooltip path (mounted from)]
en: %1 (from %2)
lt: %1 (iš %2)

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: All tags
lt: Visos žymės

[ctx: KFile System Bookmarks]
note: i18nc calls has to be "KFile System Bookmarks". The real i18nc call is made later, with this context, so the two must match.
en: Home
lt: Namai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
lt: Darbalaukis

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
lt: Dokumentai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
lt: Atsiuntimai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
lt: Tinklas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Pictures
lt: Paveikslai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
lt: Paskiausiai naudoti failai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
lt: Paskiausios vietos

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Today
lt: Modifikuota šiandiena

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Yesterday
lt: Modifikuota vakar

[ctx: Placeholder is error message]
en: Could not add to the Places panel: %1
lt: Nepavyko įtraukti į Vietų skydelį: %1

en: Only folders can be added to the Places panel.
lt: Tik aplankai gali būti įtraukti į Vietų skydelį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure…
lt: Konfigūruoti…

[ctx: @action:inmenu]
en: Releasing…
lt: Atlaisvinama…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Release
lt: A&tlaisvinti

[ctx: @action:inmenu]
en: Safely Removing…
lt: Saugiai pašalinamas…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Safely Remove
lt: &Saugiai pašalinti

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmounting…
lt: Atjungiamas…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Unmount
lt: Atj&ungti

[ctx: @action:inmenu]
en: &Eject
lt: &Išstumti

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
lt: Įrenginys „%1“ nėra diskas ir negali būti išstumtas.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
lt: Įvyko klaida bandant pasiekti „%1“. Sistemos atsakymas: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
lt: Bandant pasiekti „%1“ įvyko netikėta klaida

en: One or more files on this device are open within an application.
lt: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverti tam tikrose programose.

en: One or more files on this device are opened in application <application>"%2"</application>. | One or more files on this device are opened in following applications: <application>%2</application>.
lt[0]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverti programoje <application>„%2“</application>.
lt[1]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: <application>%2</application>.
lt[2]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: <application>%2</application>.
lt[3]: Vienas ar daugiau failų iš šio įrenginio yra atverta šiose programose: <application>%2</application>.

[ctx: @action:inmenu]
en: Reformat or Edit with Partition Manager
lt: Formatuoti iš naujo ar taisyti naudojant skaidinių tvarkytuvę

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
lt: %1 laisva iš %2 (%3% panaudota)

en: %1 (hidden)
lt: %1 (paslėpta)

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
lt: Prijungti

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Entry…
lt: Pridėti įrašą…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit…
lt: &Taisyti…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from Places
lt: Šalinti iš Vietų

[ctx: @action:inmenu]
en: &Hide
lt: &Slėpti

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section '%1'
lt: Slėpti skyrių „%1“

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section
lt: Slėpti skyrių

en: &Show All Entries
lt: &Rodyti visus įrašus

[ctx: @item:inmenu]
en: Icon Size
lt: Piktogramų dydis

[ctx: @item:inmenu Auto set icon size based on available space inthe Places side-panel]
en: Auto Resize
lt: Automatiškai keisti dydį

[ctx: Small icon size]
en: Small (%1x%1)
lt: Mažas (%1x%1)

[ctx: Medium icon size]
en: Medium (%1x%1)
lt: Vidutinis (%1x%1)

[ctx: Large icon size]
en: Large (%1x%1)
lt: Didelis (%1x%1)

[ctx: Huge icon size]
en: Huge (%1x%1)
lt: Didžiulis (%1x%1)

en: You can only select one file
lt: Galite pasirinkti tik vieną failą

en: More than one file provided
lt: Pateiktas daugiau nei vienas failas

en: You can only select local files
lt: Galite pasirinkti tik vietinius failus

en: Remote files not accepted
lt: Nuotoliniai failai nepriimami

en: The selected URL uses an unsupported scheme. Please use the following scheme: %2 | The selected URL uses an unsupported scheme. Please use one of the following schemes: %2
lt[0]: Pasirinktas URL naudoja nepalaikomą schemą. Naudokite šią schemą: %2
lt[1]: Pasirinktas URL naudoja nepalaikomą schemą. Naudokite šias schemas: %2
lt[2]: Pasirinktas URL naudoja nepalaikomą schemą. Naudokite šias schemas: %2
lt[3]: Pasirinktas URL naudoja nepalaikomą schemą. Naudokite šias schemas: %2

en: Unsupported URL scheme
lt: Nepalaikoma URL schema

en: The file "%1" could not be found
lt: Nepavyko rasti failo „%1“

en: Cannot open file
lt: Nepavyksta atverti failo

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/konqi clicking this button will take you to file:/home.</qt>
lt: <qt>Spustelėkite šį mygtuką, kad patektumėte į aukštesnio lygmens aplanką.<br /><br />Pavyzdžiui, jei dabartinė vieta yra file:/home/konqi, paspaudę šį mygtuką pateksite į file:/home.</qt>

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami eiti vienu žingsniu atgal naršymo istorijoje.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami eiti vienu žingsniu pirmyn naršymo istorijoje.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
lt: Spustelėkite šį mygtuką, norėdami iš naujo įkelti esamo puslapio turinį.

en: Click this button to create a new folder.
lt: Spustelėkite šį mygtuką norėdami sukurti naują aplanką.

en: Show Places Panel
lt: Rodyti vietų skydelį

en: Show Quick Filter
lt: Rodyti greito filtro juostą

en: Options
lt: Parinktys

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
lt: <qt>Tai yra failų dialogo nuostatų meniu. Iš šio meniu galima pasiekti įvairias parinktis, įskaitant:<ul><li>kaip failai rikiuojami sąraše</li><li>rodinio tipus, įskaitant piktogramas ir sąrašą</li><li>paslėptų failų rodymą</li><li>Vietų skydelį</li><li>failų peržiūrą</li><li>aplankų atskyrimą nuo failų</li></ul></qt>

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
lt: <qt>Šis mygtukas leidžia pasižymėti norimas vietas. Paspauskite mygtuką, kad atvertumėte žymelių meniu, kuriame galima pridėti, redaguoti arba pasirinkti žymelę.<br /><br />Šios žymelės yra skirtos tik failų dialogui, bet veikia lygiai taip pat, kaip ir kitos KDE žymelės.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
lt: Pa&vadinimas:

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo filename change
lt: Atšaukti failo pavadinimo pakeitimą

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Filter When Changing Folders
lt: Išlaikyti filtrą keičiant aplankus

en: Filter by name…
lt: Filtruoti pagal pavadinimą…

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
lt: Slėpti filtro juostą

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
lt: <qt>Rašant tekstiniame lauke, jums gali būti pasiūlyti galimi atitikmenys. Ši ypatybė gali būti valdoma spustelėjus dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkus norimą veikseną per meniu <b>Teksto užbaigimas</b>.</qt>

en: This is the name to save the file as.
lt: Tai yra pavadinimas, kuriuo įrašomas failas.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
lt: Tai yra atveriamų failų sąrašas. Gali būti nurodytas daugiau nei vienas failas, išvardijant kelis, atskiriant juos tarpais.

en: This is the name of the file to open.
lt: Tai yra atveriamo failo pavadinimas.

[ctx: @title:window]
en: Places
lt: Vietos

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lt: Failas „%1“ Jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: You can only select local files.
lt: Galite pasirinkti tik vietinius failus.

en: Remote Files Not Accepted
lt: Nuotoliniai failai nepriimami

en: All Folders
lt: Visi aplankai

en: Current Directory: %1
lt: Dabartinis katalogas: %1

en: &Open
lt: &Atverti

en: Icon size: %1 pixels
lt: Piktogramų dydis: %1 piks.

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
lt: Automatiškai parinkti failų pavadinimų &prievardžius (%1)

en: the extension <b>%1</b>
lt: <b>%1</b> prievardis

en: Automatically select filename e&xtension
lt: Automatiškai parinkti failų pavadinimų &prievardžius

en: a suitable extension
lt: tinkamas prievardis

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
lt: Ši parinktis įgalina keletą patogių funkcijų įrašant failus su prievardžiais:<br /><ol><li>Prievardis, nurodytas <b>%1</b> teksto langelyje, bus pakeistas, jei pakeisite failo tipą, į kurį reikia įrašyti.<br /><br /></li><li>Jei joks prievardis nenurodytas <b>%2</b> teksto langelyje, kai paspaudžiate <b>Įrašyti</b>, %3 bus pridėtas prie failo pavadinimo pabaigos (jei failo tokiu pavadinimu dar nėra). Prievardis parenkamas pagal failo tipą, kuriuo norite įrašyti failą.<br /><br />Jei nenorite, kad KDE automatiškai pridėtų prievardį, galite išjungti šią parinktį arba galite nuslopinti ją, pridėdami tašką (.) prie failo pavadinimo pabaigos (taškas bus panaikintas automatiškai).</li></ol>Jei nežinote ką pasirinkti, palikite šią parinktį įgalinta, nes ji padaro jūsų failus lengviau valdomus.

en: &File type:
lt: &Failo tipas:

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format that the file will be saved as.</qt>
lt: <qt>Tai yra failo tipo parinkiklis. Jis yra naudojamas pasirinkti formatą, kuriuo bus failas bus įrašytas.</qt>

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format of the files shown.</qt>
lt: <qt>Tai yra failo tipo parinkiklis. Jis yra naudojamas pasirinkti rodomų failų formatą.</qt>

[ctx: @label:textbox Prompt for new file of type]
en: Enter %1 filename:
lt: Įveskite %1 failo pavadinimą:

en: Sorry
lt: Apgailestaujame

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
lt: <qt>Šablono failo <b>%1</b> nėra.</qt>

en: Name for new link:
lt: Naujos nuorodos pavadinimas:

en: Create Symlink
lt: Sukurti simbolinę nuorodą

en: Create link to URL
lt: Sukurti nuorodą į URL

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> cannot be used because it is reserved for use by the operating system.
lt: Negalima naudoti <filename>%1</filename> pavadinimo, nes jį savoms reikmėms gali naudoti operacinė sistema.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a dot, so it will be hidden by default.
lt: Pavadinimas <filename>%1</filename> prasideda tašku, todėl pagal numatymą, šis failas ar aplankas bus paslėptas.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a space, which will result in it being shown before other items when sorting alphabetically, among other potential oddities.
lt: Pavadinimas <filename>%1</filename> prasideda tarpu, o tai sąlygos, jog jis, rikiuojant pagal abėcėlę, bus rodomas prieš visus kitus elementus, kas savo ruožtu gali atrodyti keistai.

en: Using slashes in folder names will create sub-folders, like so:
lt: Pasvirojo brūkšnio naudojimas aplankų pavadinime sukurs poaplankius, štai taip:

en: Using slashes in folder names will create sub-folders.
lt: Pasvirojo brūkšnio naudojimas aplankų pavadinime sukurs poaplankius.

en: Slashes cannot be used in file and folder names.
lt: Pasvirieji brūkšniai negali būti naudojami failų ir aplankų pavadinimuose.

en: Backslashes cannot be used in file and folder names.
lt: Kairiniai brūkšniai negali būti naudojami failų ir aplankų pavadinimuose.

[ctx: @error]
en: Creating a file or folder with the name <filename>%1</filename> is not possible since it would overlap with the location of a user's home folder.
lt: Neįmanoma sukurti failo ar aplanko pavadinimu <filename>%1</filename>, nes jis dalinai sutaptų su naudotojo namų aplanko vieta.

en: Starting a file or folder name with a tilde is not recommended because it may be confusing or dangerous when using the terminal to delete things.
lt: Nerekomenduojama failo ar aplanko pradžioje rašyti riestinį kirtį (tildę), nes tai gali būti painu ar pavojingą naudojant terminalą tam tikrų dalykų ištrynimui.

[ctx: @info]
en: A directory with name <filename>%1</filename> already exists.
lt: Katalogas, pavadinimu <filename>%1</filename>, jau yra.

[ctx: @info]
en: A file with name <filename>%1</filename> already exists.
lt: Failas, pavadinimu <filename>%1</filename>, jau yra.

en: Create New
lt: Sukurti naują

en: Link to Device
lt: Nuoroda į įrenginį

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Create new folder in %1:
lt: Sukurti naują aplanką ties %1:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter folder name
lt: Įveskite aplanko pavadinimą

en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewFileDialog)
en: Create New File
lt: Sukurti naują failą

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Enter file name
lt: Įveskite failo pavadinimą

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, chooseIconBox)
en: Choose custom icon or color
lt: Pasirinkti tinkintą piktogramą ar spalvą

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseIconButton)
en: Choose Other Icon…
lt: Pasirinkti kitą piktogramą…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconHintLabel)
en: You can change the icon later in folder properties.
lt: Vėliau aplanko savybėse galite pakeisti piktogramą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Copy
lt: Kopijuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Tab
lt: Atverti „%1“ naujoje kortelėje

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Window
lt: Atverti „%1“ naujame lange

en: Edit
lt: Taisyti

en: Navigate
lt: Naršyti

en: Show Full Path
lt: Rodyti visą kelią

[ctx: @info:tooltip for button. 1 is path]
en: Go to any location on the path <filename>%1</filename>
lt: Eiti į bet kurią vietą, esančią kelyje <filename>%1</filename>

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: @action:button opening a list of locations]
en: Go to Location on Path
lt: Eiti į vieta kelyje

[ctx: @action:button accessible name for the places selector in the URL navigator]
en: Places
lt: Vietos

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
lt: Kiti

en: Edit mode
lt: Taisymo veiksena

en: Click for Location Navigation
lt: Spustelėkite norėdami naršyti po vietą

en: Click to Edit Location
lt: Spustelėkite norėdami taisyti vietą

en: You are not authorized to execute this file.
lt: Jūs neturite įgaliojimų vykdyti šį failą.

[ctx: Launching application]
en: Launching %1
lt: Paleidžiama %1

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution.
    %2.
lt: Nepavyko paversti %1 tarnybos vykdomąja, vykdymas nutraukiamas.
    %2.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
lt: Jūs neturite teisės pasirinkti programos, kuri atvers šį failą.

en: Internal error: could not prompt the user for which application to start
lt: Vidinė klaida: nepavyko paklausti naudotojo, kurią programą paleisti

[ctx: An error message]
en: Empty command provided
lt: Pateikta tuščia komanda

en: No favicon found for %1
lt: Nerasta svetainės piktogramos, skirtos %1

en: Error saving image to %1
lt: Klaida įrašant paveikslą į %1

en: Icon file too big, download aborted
lt: Piktogramos failas per didelis, atsiuntimas nutrauktas

[ctx: %1 is a file url]
en: FilePreviewJob: skipping an empty file, might be a broken symlink: %1
lt: FilePreviewJob: praleidžiamas tuščias failas, gali būti sugadinta simbolinė nuoroda: %1

en: No mail client found
lt: Nerasta pašto kliento programos

en: The desktop entry file
    %1
    is not valid.
lt: Darbalaukio įrašas failas
    %1
    yra netinkamas.

en: Launching %1
lt: Paleidžiama %1

[ctx: @info]
en: The command <command>%1</command> could not be found.
lt: Nepavyko rasti komandos <command>%1</command>.

en: No terminal emulator found
lt: Nerasta jokio terminalo emuliatoriaus

en: Failed to open %1
lt: Nepavyko atverti %1

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
lt: Darbalaukio įrašo failas
    %1
    yra „Link“ tipo, tačiau neturi jokio URL=... įrašo.

en: The executable file "%1" is located on a remote filesystem. For safety reasons it will not be started.
lt: Vykdomasis failas „%1“ yra nuotolinėje failų sistemoje. Saugumo sumetimais jis nebus paleistas.

en: For security reasons, launching executables is not allowed in this context.
lt: Saugumo sumetimais vykdomųjų paleidimas šiame kontekste nėra leidžiamas.

en: The program "%1" needs to have executable permission before it can be launched.
lt: Programa „%1“, prieš ją paleidžiant, turi turėti vykdomojo leidimą.

en: Unable to make file "%1" executable.
    %2.
lt: Nepavyko padaryti failo „%1“ vykdomuoju.
    %2.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
lt: Darbalaukio įrašo failas %1 neturi Type=... įrašo.

en: This file is incomplete and should not be opened.
    Check your open applications and the notification area for any pending tasks or downloads.
lt: Failas yra neužbaigtas ir neturėtų būti atveriamas.
    Patikrinkite atvertas programas ir pranešimų sritį, ar jose nėra neužbaigtų užduočių arba atsiuntimų.

en: Failed to open the file.
lt: Nepavyko atverti failo.

en: The program "%1" could not be launched.
lt: Nepavyko paleisti programos „%1“.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename><nl/>has been modified. Do you want to upload the changes?
lt: Failas <filename>%1</filename><nl/>modifikuotas. Ar norite išsiųsti pakeitimus?

en: File Changed
lt: Failas pakeistas

en: Upload
lt: Išsiųsti

en: Do Not Upload
lt: Neišsiųsti

en: Invalid URL: %1
lt: Neteisingas URL: %1

en: File not found: %1
lt: Failas nerastas: %1

en: The URL %1
    is malformed
lt: URL %1
    yra blogai suformuotas

en: Remote URL %1
    not allowed with --tempfiles switch
lt: Nuotolinis URL %1
    neleidžiama su --tempfiles perjungikliu

en: The supposedly temporary file
    %1
    has been modified.
    Do you still want to delete it?
lt: Tariamai laikinas failas
    %1
    buvo modifikuotas.
    Ar vis tiek norite jį ištrinti?

en: Do Not Delete
lt: Neištrinti

en: The file
    %1
    has been modified.
    Do you want to upload the changes?
lt: Failas
    %1
    buvo modifikuotas.
    Ar išsiųsti pakeitimus?

en: KIO Exec - Opens remote files, watches modifications, asks for upload
lt: KIO Exec – Atveria nuotolinius failus, seka modifikavimus, klausia dėl failų išsiuntimo

en: (c) 1998-2000,2003 The KFM/Konqueror Developers
lt: (c) 1998–2000,2003 KFM/Konqueror programuotojai

en: Treat URLs as local files and delete them afterwards
lt: Elgtis su URL kaip su vietiniais failais ir vėliau juos ištrinti

en: Suggested file name for the downloaded file
lt: Pasirinkite pavadinimą atsisiųstam failui

en: Command to execute
lt: Komanda, kurią vykdyti

en: URL(s) or local file(s) used for 'command'
lt: URL ar vietinis(-iai) failas(-ai), naudojami su „command“

en: Could not change permissions for
    %1
lt: Nepavyksta pakeisti %1 leidimų

[ctx: @info]
en: Could not change owner and group for
    %1
lt: Nepavyko pakeisti %1 savininko
    ir grupės

en: Could not open temporary file
lt: Nepavyko atverti laikinojo failo

en: Could not find program "mount"
lt: Nepavyksta rasti programos „mount“

en: Could not find program "umount"
lt: Nepavyksta rasti programos „umount“

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
lt: Nepavyksta nukopijuoti failo iš %1 į %2. (Klaidos nr.: %3)

en: No media in device for %1
lt: Įrenginyje nėra jokios laikmenos, skirtos %1

en: Could not get user id for given user name %1
lt: Nepavyko gauti naudotojo id pateiktam naudotojui %1

en: Could not get group id for given group name %1
lt: Nepavyko gauti nurodytos grupės pavadinimo %1 grupės ID

en: Opening connection to host %1
lt: Užmezgiamas ryšys su mazgu %1

en: Connected to host %1
lt: Prisijungta prie mazgo %1

en: %1 (Error %2)
lt: %1 (klaida %2)

en: Sending login information
lt: Siunčiama prisijungimo informacija

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
lt: Išsiųstas pranešimas:
    Prisiregistruoju vardu=%1 su slaptažodžiu=[paslėptas]
    
    Serveris atsakė:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
lt: Norėdami prisijungti prie šios svetainės, turite pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Site:
lt: Svetainė:

en: Login OK
lt: Prisijungti pavyko

en: Could not login to %1.
lt: Nepavyksta prisijungti prie %1.

en: 
    The server said: "%1"
lt: 
    Serveris pranešė: „%1“

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
lt: Prieš galėdami lankytis svetainėse, turite pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį žemiau nurodytam įgaliotajam serveriui.

en: Proxy:
lt: Įgaliotasis serveris:

en: Proxy Authentication Failed.
lt: Įgaliotojo serverio tapatybės nustatymas patyrė nesėkmę.

en: There is no documentation available for %1.
lt: Komandai %1 dokumentacijos nėra.

en: Looking up correct file
lt: Ieškoma teisingo failo

en: Preparing document
lt: Dokumentas ruošiamas

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
lt: Prašytas pagalbos failas negali būti išnagrinėtas:<br />%1

en: Saving to cache
lt: Įrašoma į podėlį

en: Using cached version
lt: Naudojama podėlio versija

en: Looking up section
lt: Ieškoma skyriaus

en: Could not find filename %1 in %2.
lt: Nepavyko rasti failo pavadinimo %1, esančio %2.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
lt: Ar norėtumėte priimti šį liudijimą visam laikui neklausiant kiekvieną kartą?

en: Server Authentication
lt: Serverio tapatybės nustatymas

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
lt: <b>%1</b> mazge <b>%2</b>

en: Otherwise, the request would have succeeded.
lt: Priešingu atveju užklausa būtų sėkminga.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
lt: gauti savybių reikšmes

[ctx: request type]
en: set property values
lt: nustatyti savybių reikšmes

[ctx: request type]
en: create the requested folder
lt: sukurti prašomą aplanką

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
lt: kopijuoti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
lt: perkelti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
lt: ieškoti nurodytame aplanke

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
lt: užrakinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
lt: atrakinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
lt: ištrinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
lt: užklausti serverio galimybes

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
lt: gauti nurodyto failo ar aplanko turinį

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
lt: vykdyti ataskaitą nurodytame aplanke

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lt: Bandant %2 įvyko netikėta klaida (%1).

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
lt: Bandant %1 įvyko klaida %2. Priežasčių santrauka yra žemiau.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
lt: Prieiga uždrausta bandant %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
lt: Išteklius negali būti sukurtas paskirties vietoje tol, kol nebus sukurtas vienas ar daugiau tarpinių rinkinių (aplankų).

en: The server was unable to maintain the liveness of the
    properties listed in the propertybehavior XML element
    or you attempted to overwrite a file while requesting
    that files are not overwritten.
     %1
lt: Serveriui nepavyko palaikyti savybių, išvardytų
    savybės elgsenos (propertybehavior) XML elemente, gyvybingumo 
    arba bandėte perrašyti failą, paprašę, kad failai nebūtų perrašomi. 
     %1

en: The requested lock could not be granted. %1
lt: Prašomas užrakinimas negali būti suteiktas. %1

en: The server does not support the request type of the body.
lt: Serveris nepalaiko pagrindinės dalies užklausos tipo.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
lt: Nepavyksta %1, nes išteklius yra užrakintas.

en: This action was prevented by another error.
lt: Veiksmas sukliudytas kitos klaidos.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
lt: Nepavyksta %1, nes paskirties serveris atsisako priimti failą ar aplanką.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
lt: Paskirties ištekliuje nėra pakankamai vietos, kad būtų įrašyta ištekliaus būsena po šio metodo įvykdymo.

en: The resource cannot be deleted.
lt: Išteklius negali būti ištrintas.

[ctx: request type]
en: upload %1
lt: išsiųsti %1

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lt: Bandant %2 įvyko netikėta klaida (%1).

en: Network
lt: Tinklas

en: Malformed URL %1
lt: Neteisingai suformuotas URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
lt: Katalogo %1 nebėra, tad neįmanoma atkurti failo ar aplanko į jo pirminę vietą. Norėdami atkurti failą, galite sukurti aplanką iš naujo ir vėl panaudoti atkūrimo operaciją, arba tiesiog nutempkite failą į bet kurį kitą aplanką.

en: Invalid combination of protocols.
lt: Neteisinga protokolų kombinacija.

en: This file is already in the trash bin.
lt: Failas jau yra šiukšlinėje.

en: not supported
lt: nepalaikoma

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
lt: Vidinė klaida funkcijoje copyOrMove, taip niekada neturėtų nutikti

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
lt: Pagalbinė programa KDE šiukšlinės tvarkymui
    Dėmesio: norėdami perkelti failus į šiukšlinę, nenaudokite ktrash, vietoje to, naudokite „kioclient move 'url' trash:/“

en: Empty the contents of the trash
lt: Išvalyti šiukšlinės turinį

en: Restore a trashed file to its original location
lt: Atkurti šiukšlinėje esantį failą į jo pirminę vietą

en: The trash is full. Empty it or remove items manually.
lt: Šiukšlinė pilna. Išvalykite ją arba pašalinkite elementus rankiniu būdu.

en: Do you want to retry?
lt: Ar norite bandyti iš naujo?

en: Retry Authentication
lt: Bandyti dar kartą nustatyti tapatybę

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Authentication Dialog
lt: Tapatybės nustatymo dialogas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
lt: Jūs neturite leidimo pasiekti %1 protokolo.

en: No preferred search providers were found.
lt: Nerasta pageidaujamų paieškos paslaugos tiekėjų.

en: No search providers were found.
lt: Nerasta paieškos paslaugos tiekėjų.

en: <qt><b>%1</b> does not have a home folder.</qt>
lt: <qt><b>%1</b> neturi namų aplanko!</qt>

en: <qt>There is no user called <b>%1</b>.</qt>
lt: <qt>Nėra naudotojo <b>%1</b>.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
lt: Bendrinis pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
lt: Organizacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
lt: Organizacinis vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
lt: Apgavyščių departamentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
lt: Šalis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
lt: Kanada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
lt: Valstija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
lt: Kvebekas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Copy and paste a checksum in the field below.<br/>A checksum is usually provided by the website you downloaded this file from.
lt: Nukopijuokite ir įdėkite kontrolinę sumą į žemiau esantį lauką.<br/>Dažniausiai, kontrolinė suma yra pateikiama internetinėje svetainėje, iš kurios atsisiuntėte šį failą.

note: i18n: MD5, SHA1, SHA256 and SHA512 are hashing algorithms i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Expected checksum (MD5, SHA1, SHA256 or SHA512)...
lt: Kontrolinė suma, kurios tikimasi (MD5, SHA1, SHA256 arba SHA512)...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pasteButton)
en: Click to paste the checksum from the clipboard to the input field.
lt: Spauskite, jei norite įdėti kontrolinę sumą iš iškarpinės.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, md5Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha1Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha256Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sha512Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton,
en: Calculate
lt: Skaičiuoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, md5CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha1CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha256CopyButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, sha512CopyButton)
en: Click to copy the checksum to the clipboard.
lt: Spauskite, jei norite kontrolinę sumą nukopijuoti į iškarpinę.

en: C&ancel
lt: A&tsisakyti

en: &Move Here
lt: &Perkelti čia

[ctx: @action:inmenu Download contents of URL here]
en: &Download Here
lt: &Atsisiųsti čia

en: &Copy Here
lt: &Kopijuoti čia

en: &Link Here
lt: Sukurti čia &nuorodą

[ctx: @action:button Launch script]
en: &Launch
lt: Pa&leisti

en: What do you wish to do with this file?
lt: Ką norite daryti su šiuo failu?

[ctx: @action:button]
en: &Open
lt: &Atverti

[ctx: @action:button]
en: &Open with %1
lt: &Atverti naudojant %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Would you like to launch this file?
lt: Ar norėtumėte paleisti šį failą?

en: Creating directory
lt: Kuriamas katalogas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Copying
lt: Kopijuojama

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Renaming
lt: Pervadinama

en: Moving to Trash
lt: Perkeliama į šiukšlinę

en: Deleting
lt: Ištrinama

en: Und&o
lt: Atša&ukti

en: Und&o: Copy
lt: Atša&ukti: Kopijuoti

en: Und&o: Link
lt: Atša&ukti: Sukurti nuorodą

en: Und&o: Move
lt: Atša&ukti: Perkelti

en: Und&o: Rename
lt: Atša&ukti: Pervadinti

en: Und&o: Trash
lt: Atša&ukti: Perkelti į šiukšlinę

en: Und&o: Create Folder
lt: Atša&ukti: Sukurti aplanką

en: Und&o: Create Folder(s)
lt: Atšau&kti: Sukurti aplanką(-us)

en: Und&o: Create File
lt: Atša&ukti: Sukurti failą

en: Und&o: Batch Rename
lt: Atša&ukti: Masinis pervadinimas

en: &Redo
lt: &Grąžinti

en: &Redo: Copy
lt: &Grąžinti: Kopijuoti

en: &Redo: Link
lt: &Grąžinti: Sukurti nuorodą

en: &Redo: Move
lt: &Grąžinti: Perkelti

en: &Redo: Rename
lt: &Grąžinti: Pervadinti

en: &Redo: Trash
lt: &Grąžinti: Perkelti į šiukšlinę

en: &Redo: Create Folder
lt: &Grąžinti: Sukurti aplanką

en: &Redo: Create Folder(s)
lt: &Grąžinti: Sukurti aplanką(-us)

en: &Redo: Create File
lt: &Grąžinti: Sukurti failą

en: &Redo: Batch Rename
lt: &Grąžinti: Masinis pervadinimas

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
lt: Failas %1 buvo nukopijuotas iš %2, bet nuo to laiko, akivaizdu, jog buvo modifikuotas ties %3.
    Atšaukus kopijavimą failas bus ištrintas, o visi modifikavimai – prarasti.
    Ar tikrai norite ištrinti %4?

en: Undo File Copy Confirmation
lt: Atšaukti failo kopijavimo patvirtinimą

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šį elementą?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti!</emphasis>

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

[ctx: @action:button]
en: Delete Permanently
lt: Ištrinti visam laikui

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt[0]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šį elementą?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti!</emphasis>
lt[1]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šiuos %1 elementus?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti!</emphasis>
lt[2]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šiuos %1 elementų?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti!</emphasis>
lt[3]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šį %1 elementą?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti!</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from the Trash?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti visą šiukšlinės turinį?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti!</emphasis>

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this item to the Trash?<nl/><filename>%1</filename>
lt: Ar tikrai norite perkelti šį elementą į šiukšlinę?<nl/><filename>%1</filename>

en: Do you really want to move this item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti šį elementą į šiukšlinę?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti %1 
    elementus į šiukšlinę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti %1 elementų į šiukšlinę?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti %1 elementą į šiukšlinę?

[ctx: @action:button]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
lt: Taisyti…

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: UNIX permissions]
en: Owning Group
lt: Savininkų grupė

[ctx: UNIX permissions]
en: Others
lt: Kiti

[ctx: UNIX permissions]
en: Mask
lt: Kaukė

[ctx: UNIX permissions]
en: Named User
lt: Įvardintas naudotojas

en: Owner (Default)
lt: Savininkas (Numatytasis)

en: Edit ACL Entry
lt: Taisyti ACL įrašą

en: Entry Type
lt: Įrašo tipas

en: Default for new files in this folder
lt: Numatyta naujiems failams šiame aplanke

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owning Group
lt: Savininkų grupė

en: Others
lt: Kiti

en: Mask
lt: Kaukė

en: Named user
lt: Įvardintas naudotojas

en: Named group
lt: Įvardinta grupė

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Group:
lt: Grupė:

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Effective
lt: Efektyvus

en: Updating System Configuration
lt: Atnaujinama sistemos konfigūracija

en: Updating system configuration…
lt: Atnaujinama sistemos konfigūracija…

[ctx: @title:column]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @title:column]
en: Date
lt: Data

[ctx: @title:column]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: @title:column]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: @title:column]
en: Group
lt: Grupė

[ctx: @title:column]
en: Type
lt: Tipas

en: Open &with %1
lt: Atverti &naudojant %1

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
lt: &Veiksmai

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Folder With…
lt: &Atverti aplanką naudojant…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open With…
lt: &Atverti naudojant…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Run Executable
lt: &Paleisti vykdomąjį

en: &Open folder with %1
lt: &Atverti aplanką naudojant %1

en: &Open with %1
lt: &Atverti naudojant %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open Folder With
lt: &Atverti aplanką naudojant

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
lt: &Atverti naudojant

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other Application…
lt: &Kita programa…

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
lt[0]: 1 elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contentLabel)
en: Content:
lt: Turinys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultHandlerLabel_Left)
en: Open with:
lt: Atverti naudojant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureMimeBtn)
en: Change...
lt: Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel_Left)
en: Location:
lt: Vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabelLeft)
en: Size:
lt: Dydis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, calculateSizeBtn)
en: Determine the folder size
lt: Nustatyti aplanko dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopCalculateSizeBtn)
en: Stop
lt: Stabdyti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, stopCalculateSizeBtn)
en: Stop determining the folder size
lt: Nustoti nustatinėti aplanko dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sizeDetailsBtn)
en: Explore in Filelight
lt: Tyrinėti Filelight programoje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, symlinkTargetLabel)
en: Points to:
lt: Veda į:

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QPushButton, symlinkTargetOpenDir)
en: Show target
lt: Rodyti paskirtį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, createdTimeLabel_Left)
en: Created:
lt: Sukurta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modifiedTimeLabel_Left)
en: Modified:
lt: Modifikuota:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accessTimeLabel_Left)
en: Accessed:
lt: Naudota:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fsLabel_Left)
en: File system:
lt: Failų sistema:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountPointLabel_Left)
en: Mounted on:
lt: Prijungtas ties:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mountSrcLabel_Left)
en: Mounted from:
lt: Prijungtas iš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, freespaceLabel)
en: Free space:
lt: Laisva vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KCapacityBar, capacityBar)
en: Unknown size
lt: Nežinomas dydis

en: Known Applications
lt: Žinomos programos

en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Nurodykite programą, kurią naudosite atverti <b>%1</b>. Jei tokios programos nėra, įrašykite pavadinimą, arba paspauskite naršymo mygtuką.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
lt: Pasirinkite pavadinimą programos, kurią naudodami atversite pažymėtus failus.

en: <qt>Select the program you want to use to open the file<br/>%1</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą, kurią naudodami norėtumėte atverti failą<br/>%1</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file.</qt> | <qt>Select the program you want to use to open the %1 files.</qt>
lt[0]: <qt>Pasirinkite programą, kurią naudodami norėtumėte atverti failą.</qt>
lt[1]: <qt>Pasirinkite programą, kurią naudodami norėtumėte atverti %1 failus.</qt>
lt[2]: <qt>Pasirinkite programą, kurią naudodami norėtumėte atverti %1 failų.</qt>
lt[3]: <qt>Pasirinkite programą, kurią naudodami norėtumėte atverti %1 failą.</qt>

en: Choose Application
lt: Pasirinkite programą

en: Choose Application for %1
lt: Pasirinkite programą, skirtą %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą, skirtą failo tipui <b>%1</b>. Jei tokios programos sąraše nėra, įrašykite pavadinimą, arba paspauskite naršymo mygtuką.</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą. Jei tokios programos sąraše nėra, įrašykite vykdomojo failo pavadinimą, arba paspauskite naršymo mygtuką.</qt>

en: Type to filter the applications below, or specify the name of a command.
    Press down arrow to navigate the results.
lt: Rašykite, norėdami filtruoti žemiau esančias programas arba nurodyti komandos pavadinimą.
    Paspauskite rodyklę žemyn, norėdami naršyti rezultatus.

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
lt: Po komandos galite turėti keletą pakaitos simbolių, kurie paleidžiant programą bus pakeisti konkrečiomis reikšmėmis:
    %f - vieno failo pavadinimas
    %F - failų sąrašas; naudoti su programomis, kurios atveria keletą failų vienu metu
    %u - vienas URL
    %U - URL sąrašas
    %d - aplankas, kuriame yra atvertinas failas
    %D - aplankų sąrašas
    %i - piktograma
    %m - mini-piktograma
    %c - komentaras

en: &Remember application association for all files of type
    "%1" (%2)
lt: Į&siminti programos susiejimus su visais failais, kurių tipas
    „%1“ (%2)

en: &Remember application association for all files of type
    "%1"
lt: Į&siminti programos susiejimus visiems failams, kurių tipas
    „%1“

en: Terminal options
lt: Terminalo parinktys

en: Run in &terminal
lt: Paleisti &terminale

en: &Do not close when command exits
lt: &Neužverti komandai baigus darbą

en: Get more Apps from Discover
lt: Gauti daugiau programų iš Discover

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
lt: Terminalas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei programa, kurią norite paleisti, veikia tekstine veiksena, arba jei norite informacijos, kuri gali būti rodoma terminalo lange.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Run in terminal
lt: Vykdyti terminale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: Terminal options:
lt: Terminalo parinktys:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
lt: Pažymėkite šią parinktį, jei tekstinės veiksenos programa pateikia naudingą informaciją išjungimo metu. Šią informaciją galėsite peržiūrėti, jei terminalo emuliatorių paliksite įjungtą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not close when command exits
lt: Neužverti komandai baigus darbą

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
lt: Naudotojas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad programa veiktų kito naudotojo ID. Kiekvienas procesas turi jam priskirtą naudotojo ID. Norint naudoti šią parinktį reikės įvesti naudotojo slaptažodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Run as a different user
lt: Paleisti kito naudotojo teisėmis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
lt: Įrašykite naudotojo vardą, kurio vardu norite paleisti programą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
lt: Čia įrašykite naudotojo vardą, kurio vardu norite paleisti programą.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, discreteGpuGroupBox)
en: Discrete GPU
lt: Atskiras GPU

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, discreteGpuCheck)
en: Run using dedicated graphics card
lt: Paleisti naudojant specialią vaizdo plokštę

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
lt: Paleidimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite būti tikri, kad jūsų paleista programa tikrai startavo. Jūs pamatysite tai patvirtinantį blyksintį žymeklį arba užduočių juostą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable launch feedback
lt: Įjungti paleidimo grįžtamąjį ryšį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
lt: Įrašykite pavadinimą, kurį norite suteikti šiai programai. Šį pavadinimą matysite programų sąraše ir skydelyje.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, genNameEdit)
en: Type a generic name for the application here. Examples: an image viewing application would be "Image Viewer".
lt: Įrašykite čia bendrinį programos pavadinimą. Pavyzdžiai: paveikslų peržiūros programa būtų „Paveikslų žiūryklė“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Generic name:
lt: &Bendrinis pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, commentEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: an image viewing application would be "View and edit images".
lt: Įrašykite čia šios programos aprašą, atitinkantį jos panaudojimo sritį. Pavyzdžiai: paveikslų peržiūros programa būtų „Žiūrėti ir taisyti paveikslus“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
lt: Kome&ntaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelenvvars)
en: Environment variables:
lt: Aplinkos kintamieji:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, programEdit)
en: Type the command to start this application here.
lt: Čia įrašykite komandą, kuri paleidžia šią programą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Program:
lt: Programa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
lt: Jei norite rasti norimą vykdomąjį failą naršydami failų sistemoje, spauskite čia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
lt: &Naršyti...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, argumentsLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, argumentsEdit)
en: Type the arguments to use when starting this application here.
    
    You can have several placeholders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    
    %f - a single filename
    %F - a list of files (for apps that can open several files at once)
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %i - the icon of the .desktop file
    %c - the name of the .desktop file
    %k - the location of the .desktop file
lt: Čia įrašykite argumentus, kuriuos naudoti paleidžiant čia šią programą.
    
    Galite naudoti keletą pakaitos simbolių, kurie, paleidžiant programą, bus pakeisti atitinkamomis reikšmėmis:
    
    %f – vieno failo pavadinimas
    %F – failų sąrašas; naudoti tuo atveju, jei programa gali atverti kelis vietinius failus iš karto
    %u – vienas URL adresas
    %U – URL adresų sąrašas
    %i – .desktop failo piktograma
    %c – .desktop failo pavadinimas
    %k – .desktop failo vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: &Arguments:
lt: &Argumentai:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
lt: Nurodo pasirinktos programos veikimo aplanką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
lt: &Darbinis kelias:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
lt: <qt><p>Šiame sąraše turi būti nurodyta, kokius failo tipus programa gali atverti. Šis sąrašas tvarkomas pagal <u>mime tipus</u>.</p>
    <p>MIME (Multipurpose Internet (e)Mail Extension) yra standartinis protokolas, nustatantis duomenų tipą pagal failų prievardžius ir susijusius <u>mime tipus</u>. Pavyzdžiui: failo pavadinimo gėlė.bmp dalis „bmp“ nurodo, kad šis failas yra specifinis paveikslėlio failas, <u>image/x-bmp</u>. Jei norite, kad sistema žinotų, kokios programos gali atverti kiekvieną failo tipą, turite informuoti sistemą, kokios programos gali juos atverti.</p>
    <p>Jei norite susieti programą su vienu ar daugiau failų, kurių nėra sąraše, tipų, spauskite mygtuką <b>Pridėti</b>, esantį žemiau. Jei sąraše yra failų tipų, kurių programa iš tiesų negali apdoroti, galite juos pašalinti iš sąrašo paspaudę žemiau esantį mygtuką <b>Šalinti</b>.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
lt: &Palaikomi failo tipai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
lt: MIME tipai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
lt: Aprašas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
lt: Spauskite šį mygtuką jei norite pridėti failo tipą (mime tipą), kurį pasirinkta programa sugeba apdoroti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
lt: Pridėti...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
lt: Jei norite pašalinti failo tipą (mime tipą), kurio pasirinkta programa nesugeba apdoroti, pažymėkite mime tipą viršuje esančiame sąraše ir spauskite šį mygtuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
lt: Šalinti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
lt: Spauskite čia norėdami pakeisti programos veikimo būdą, grįžtamąjį ryšį, D-Bus parinktis ar paleisti ją kito naudotojo teisėmis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
lt: &Išplėstinės parinktys

en: Properties for %1
lt: %1 savybės

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
lt[0]: %1 elemento savybės
lt[1]: %1 pažymėtų elementų savybės
lt[2]: %1 pažymėtų elementų savybės
lt[3]: %1 pažymėto elemento savybės

[ctx: @title:tab]
en: Share
lt: Bendrinti

[ctx: @info]
en: Could not save properties due to insufficient write access to:<nl/><filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko įrašyti dėl nepakankamos rašymo prieigos prie:<nl/><filename>%1</filename>.

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
lt: &Bendros

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter file name
lt: Įveskite failo pavadinimą

[ctx: @action:button]
en: Explore in %1
lt: Tyrinėti %1 programoje

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter target location
lt: Įveskite paskirties vietą

[ctx: @info:tooltip Go to path %1]
en: Show <filename>%1</filename>
lt: Rodyti <filename>%1</filename>

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
lt: Nežinomas dydis

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
lt: Skaičiuojama... %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
lt[0]: %1 poaplankis
lt[1]: %1 poaplankiai
lt[2]: %1 poaplankių
lt[3]: %1 poaplankis

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: At least %1
lt: Bent %1

en: The new file name is empty.
lt: Naujas failo pavadinimas yra tuščias.

en: No registered file type
lt: Nėra registruoto failo tipo

en: No associated application
lt: Nėra susietos programos

[ctx: @action:button Create new file type]
en: Create…
lt: Sukurti…

[ctx: @action:button]
en: Change…
lt: Keisti…

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the default application for opening files of type “%1”.
lt: Keisti numatytąją programą, skirtą atverti „%1“ tipo failus.

en: No Access
lt: Nėra prieigos

en: Can Only View
lt: Gali tik žiūrėti

en: Can View & Modify
lt: Gali žiūrėti ir keisti turinį

en: Can Only View Content
lt: Gali tik žiūrėti turinį

en: Can View & Modify Content
lt: Gali žiūrėti ir keisti turinį

en: Can Only View/Read Content
lt: Gali tik žiūrėti/skaityti turinį

en: Can View/Read & Modify/Write
lt: Gali žiūrėti/skaityti ir keisti/rašyti

en: &Permissions
lt: &Leidimai

en: Access Permissions
lt: Prieigos leidimai

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
lt[0]: Šis failas yra nuoroda ir neturi leidimų.
lt[1]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.
lt[2]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.
lt[3]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.

en: Only the owner can change permissions.
lt: Tik savininkas gali keisti leidimus.

en: O&wner:
lt: Sa&vininkas:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
lt: Nurodo veiksmus, kuriuos gali atlikti savininkas.

en: Gro&up:
lt: Gr&upė:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
lt: Nuorodo veiksmus, kuriuos gali atlikti grupės nariai.

en: O&thers:
lt: K&iti:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
lt: Nurodo veiksmus, kuriuos visi naudotojai, kuriems failas/aplankas nepriklauso ir kurie nepriklauso savininko grupei, gali daryti.

en: Only own&er can delete or rename contents
lt: Tik savi&ninkas gali ištrinti ar pervadinti turinį

en: Allow &executing file as program
lt: L&eisti vykdyti failą kaip programą

en: Delete or rename:
lt: Ištrinti ar pervadinti:

en: Execute:
lt: Vykdyti:

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
lt: Įjunkite šią parinktį norėdami leidimą trinti ar pervadinti aplanke esančius failus ir aplankus suteikti tik aplanko savininkui. Kiti naudotojai gali tik pridėti naujus failus, tam reikia turėti „turinio keitimo“ leidimą.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
lt: Įjunkite šią parinktį norėdami pažymėti failą kaip vykdomąjį. Tai prasminga tik programoms ir scenarijams. To reikia norint vykdyti failą.

en: A&dvanced Permissions
lt: &Išplėstiniai leidimai

en: Ownership
lt: Nuosavybė

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Group:
lt: Grupė:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
lt: Taikyti pakeitimus visiems poaplankiams ir jų turiniui

en: Advanced Permissions
lt: Išplėstiniai leidimai

en: Class
lt: Klasė

en: Show
    Entries
lt: Rodyti
    įrašus

en: This flag allows viewing the content of the folder.
lt: Ši vėliavėlė leidžia peržiūrėti aplanko turinį.

en: Read
lt: Skaityti

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
lt: Skaitymo vėliavėlė leidžia peržiūrėti failo turinį.

en: Write
    Entries
lt: Rašyti
    įrašus

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
lt: Ši vėliavėlė leidžia pridėti, pervadinti ar trinti failus. Atkreipkite dėmesį, kad galimybė trinti ir pervadinti failus gali būti apribota panaudojus vėliavėlę „Lipni“.

en: Write
lt: Rašyti

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
lt: Rašymo vėliavėlė leidžia keisti failo turinį.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
lt: Įeiti

en: Enable this flag to allow entering the folder.
lt: Pažymėkite šią vėliavėlę norėdami leisti įeiti į aplanką.

en: Exec
lt: Vykdyti

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
lt: Pažymėkite šią vėliavėlę norėdami leisti vykdyti failą kaip programą.

en: Special
lt: Speciali

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lt: Speciali vėliavėlė. Galioja visam aplankui, jos tikslią prasmę galite matyti dešiniajame stulpelyje.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lt: Speciali vėliavėlė. Jos tikslią prasmę galite matyti dešiniajame stulpelyje.

en: User
lt: Naudotojas

en: Group
lt: Grupė

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
lt: Jei ši vėliavėlė pažymėta, šio aplanko savininkas automatiškai taps visų naujų failų aplanke savininku.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
lt: Jei failas yra vykdomasis ir nustatyta ši vėliavėlė, jis bus vykdomas savininko leidimais.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
lt: Jei vėliavėlė įjungta, šio aplanko grupė bus nustatyta visiems naujiems failams.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
lt: Jei šis failas yra vykdomasis ir nustatyta ši vėliavėlė, jis bus vykdomas grupės leidimais.

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
lt: Jei „Lipni“ vėliavėlė nustatyta aplankui, tik savininkas ir supernaudotojas (root) galės ištrinti ar pervadinti failus. Kitu atveju visi, turintys rašymo leidimus, galėtų tai daryti.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
lt: „Lipni“ vėliavėlė, nustatyta failui, yra ignoruojama Linux, tačiau gali būti naudojama kai kuriose sistemose

en: Set UID
lt: Nustatyti UID

en: Set GID
lt: Nustatyti GID

[ctx: File permission]
en: Sticky
lt: Lipni

en: Link
lt: Nuoroda

en: Varying (No Change)
lt: Permainingas (nėra pakeitimų)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
lt[0]: Šis failas naudoja išplėstinius leidimus
lt[1]: Šie failai naudoja išplėstinius leidimus.
lt[2]: Šie failai naudoja išplėstinius leidimus.
lt[3]: Šie failai naudoja išplėstinius leidimus.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
lt[0]: Šis aplankas naudoja išplėstinius leidimus.
lt[1]: Šie aplankai naudoja išplėstinius leidimus.
lt[2]: Šie aplankai naudoja išplėstinius leidimus.
lt[3]: Šie aplankai naudoja išplėstinius leidimus.

en: These files use advanced permissions.
lt: Šie failai naudoja išplėstinius leidimus.

[ctx: @title:tab]
en: C&hecksums
lt: &Kontrolinės sumos

en: Invalid checksum.
lt: Netinkama kontrolinė suma.

[ctx: @info:tooltip]
en: The given input is not a valid MD5, SHA1 or SHA256 checksum.
lt: Pateiktoji kontrolinė suma nėra nei MD5, nei SHA1, nei SHA256 kontrolinė suma.

en: Checksums match.
lt: Kontrolinės sumos sutampa.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum match.
lt: Apskaičiuotoji kontrolinė suma atitinka tą, kurios tikėtasi.

en: <p>Checksums do not match.</p>This may be due to a faulty download. Try re-downloading the file.<br/>If the verification still fails, contact the source of the file.
lt: <p>Kontrolinės sumos nesutampa.</p>Taip galėjo nutikti dėl sugadinto atsisiuntimo. Pabandykite atsisiųsti failą iš naujo.<br/>Jei patikrinimas vis tiek patiria nesėkmę, susisiekite su failo šaltiniu.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum differ.
lt: Apskaičiuotoji kontrolinė suma skiriasi nuo tos, kurios tikėtasi.

[ctx: @info:progress computation in the background]
en: Verifying checksum…
lt: Tikrinama kontrolinė suma…

en: The checksums of all files are identical.
lt: Visų failų kontrolinės sumos yra vienodos.

en: The selected files have different checksums.
lt: Pažymėti failai turi skirtingas kontrolines sumas.

[ctx: @info:progress]
en: Calculating…
lt: Skaičiuojama…

en: Could not save properties. Only entries on local file systems are supported.
lt: Nepavyksta įrašyti savybių. Palaikomi tik vietinės failų sistemos failai.

en: &Application
lt: Progr&ama

en: Add File Type for %1
lt: Pridėti %1 failo tipą

en: Select one or more file types to add:
lt: Pažymėkite vieną ar daugiau norimų pridėti failo tipų:

en: Only executables on local file systems are supported.
lt: Palaikomi tik vietinės failų sistemos vykdomieji failai.

en: Advanced Options for %1
lt: Išplėstinės %1 parinktys

en: KDE SSL Information
lt: KDE SSL informacija

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
lt: Subjektas

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Current connection is secured with SSL.
lt: Dabartinis ryšys apsaugotas SSL.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
lt: Pagrindinė šio dokumento dalis apsaugota SSL, bet kai kurios dalys neapsaugotos.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
lt: Dalis šio dokumento apsaugota SSL, bet pagrindinė dalis neapsaugota.

en: Current connection is not secured with SSL.
lt: Dabartinis ryšys neapsaugotas SSL.

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
lt[0]: naudojant %1 bitą
lt[1]: naudojant %1 bitus
lt[2]: naudojant %1 bitų
lt[3]: naudojant %1 bitą

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
lt[0]: iš %1 bito rakto
lt[1]: iš %1 bitų rakto
lt[2]: iš %1 bitų rakto
lt[3]: iš %1 bito rakto

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
lt: NE, buvo klaidų:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
lt: %1 į %2

en: Search for '%1' with
lt: Ieškoti „%1“ naudojant

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Web Shortcuts…
lt: Konfigūruoti saityno trumpinius…

en: Open file dialog
lt: Failo atvėrimo dialogas

[ctx: A default file name excluding extension for some pasted content]
en: pasted file
lt: įdėtas failas

[ctx: @title:dialog]
en: Paste Clipboard Content
lt: Įdėti iškarpinės turinį

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
lt: Iškarpinės turinys pasikeitė nuo to laiko, kai paskutinį kartą naudojote funkciją „įdėti“: pasirinktas duomenų formatas jau nebetaikomas. Prašome nusikopijuoti iš naujo tai, ką ketinote įdėti.

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
lt: Įdėti vieną aplanką

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
lt: Įdėti vieną failą

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Item | Paste %1 Items
lt[0]: Įdėti vieną elementą
lt[1]: Įdėti %1 elementus
lt[2]: Įdėti %1 elementų
lt[3]: Įdėti %1 elementą

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste Clipboard Contents…
lt: Įdėti iškarpinės turinį…

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: @label]
en: Data format:
lt: Duomenų formatas:

en: Filename for clipboard content:
lt: Iškarpinės turinio failo pavadinimas:

en: Filename for dropped contents:
lt: Numesto turinio failo pavadinimas:

en: Date: %1
lt: Data: %1

en: Size: %1
lt: Dydis: %1

en: Appl&y to All
lt: &Taikyti visiems

en: When this is checked, the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
lt: Kai tai pažymėta, paspaustas mygtukas likusią dabartinės užduoties dalį bus taikomas visiems tolesniems aplanko konfliktams.
    Jei nepaspausite „Praleisti“, kas kartą kataloge atsiradus failo konfliktui, jūsų bus klausiama, ką daryti.

en: When this is checked, the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
lt: Kai tai pažymėta, paspaustas mygtukas likusią dabartinės užduoties dalį bus taikomas visiems tolesniems konfliktams.

en: &Rename
lt: Pe&rvadinti

en: Suggest New &Name
lt: Siūlyti naują pa&vadinimą

en: &Skip
lt: Pra&leisti

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
lt: Nekopijuoti šio aplanko ir neperkelti, vietoj to, pereiti prie kito elemento

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
lt: Nekopijuoti šio failo ir neperkelti, vietoj to, pereiti prie kito elemento

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
lt: &Rašyti į

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
lt: Failai ir aplankai bus nukopijuoti į esamą katalogą, šalia jo esamo turinio.
    Jei kils konfliktas su kataloge esančiu failu, jūsų vėl bus klausiama.

[ctx: Overwrite files into an existing folder when files are older]
en: &Overwrite older files
lt: &Perrašyti senesnius failus

en: Destination files which have older modification times will be overwritten by the source, skipped otherwise.
lt: Paskirties failai, kurie buvo modifikuoti seniau, bus perrašyti šaltinio failais, o priešingu atveju – praleisti.

en: &Resume
lt: Pra&tęsti

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
lt: Šis veiksmas perrašys „%1“ juo pačiu.
    Įrašykite naują failo pavadinimą:

en: C&ontinue
lt: &Tęsti

en: Would you like to overwrite the destination?
lt: Ar norėtumėte perrašyti paskirtį?

en: Would you like to merge the contents of '%1' into '%2'?
lt: Ar norėtumėte sulieti „%1“ turinį su „%2“?

en: The source is <b>more recent</b>.
lt: Šaltinio failas yra <b>naujesnis</b>.

en: The source is <b>older</b>.
lt: Šaltinio failas yra <b>senesnis</b>.

en: The source is <b>smaller by %1</b>.
lt: Šaltinio failas yra <b>%1 mažesnis</b>.

en: The source is <b>bigger by %1</b>.
lt: Šaltinio failas yra <b>%1 didesnis</b>.

en: The files are <b>identical</b>.
lt: Failai yra <b>vienodi</b>.

en: The files <b>seem identical</b>.
lt: Failai <b>atrodo vienodi</b>.

en: The files are <b>different</b>.
lt: Failai <b>skiriasi</b>.

en: The files are likely to be identical: they have the same size and their contents are the same at the beginning, middle and end.
lt: Tikėtina, kad failai yra vienodi: jie yra vienodo dydžio ir jų turinys pradžioje, viduryje ir pabaigoje yra vienodas.

[ctx: @action:button]
en: Compare Files
lt: Palyginti failus

en: An older item named '%1' already exists.
lt: Jau yra senesnis elementas, pavadinimu „%1“.

en: A similar file named '%1' already exists.
lt: Jau yra panašus failas, pavadinimu „%1“.

en: A more recent item named '%1' already exists.
lt: Jau yra naujesnis elementas, pavadinimu „%1“.

en: Rename:
lt: Pervadinti:

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the item <filename>%1</filename> to:
lt: Pervadinti elementą <filename>%1</filename> į:

[ctx: @info error a file already exists]
en: A file named <filename>%1</filename> already exists.
lt: Failas pavadinimu <filename>%1</filename> jau yra.

[ctx: @info %1 is an invalid filename]
en: <filename>%1</filename> is not a valid file name.
lt: <filename>%1</filename> nėra tinkamas failo pavadinimas.

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item to: | Rename the %1 selected items to:
lt[0]: Pervadinti %1 pažymėtą elementą į:
lt[1]: Pervadinti %1 pažymėtus elementus į:
lt[2]: Pervadinti %1 pažymėtų elementų į:
lt[3]: Pervadinti %1 pažymėtą elementą į:

[ctx: @info]
en: # will be replaced by ascending numbers starting with:
lt: Simbolis „#“ bus pakeistas didėjančiais skaitmenimis, pradedant nuo:

[ctx: This a template for new filenames, # is replaced by a number later, must be the end character]
en: New name #
lt: Naujas pavadinimas #

[ctx: @info]
en: Invalid filename: The new name should contain one sequence of #, unless all the files have different file extensions.
lt: Neteisingas failo pavadinimas: Naujame pavadinime turėtų būti viena # seka, nebent visi failai turi skirtingą failo prievardį.

[ctx: @label:textbox by: [Replacing: xx] [With: yy]]
en: Rename the %1 selected item by: | Rename the %1 selected items by:
lt[0]: Pervadinti %1 pažymėtą elementą:
lt[1]: Pervadinti %1 pažymėtus elementus:
lt[2]: Pervadinti %1 pažymėtų elementų:
lt[3]: Pervadinti %1 pažymėtą elementą:

[ctx: @info replace as in replacing [value] with [value]]
en: Replacing:
lt: Pakeičiant:

[ctx: @info placeholder text]
en: Pattern
lt: Šablonas

[ctx: @info with as in replacing [value] with [value]]
en: With:
lt: Kuo:

[ctx: @info placeholder text]
en: Replacement
lt: Pakeitimas

[ctx: @info pattern as in text replacement pattern]
en: No file name contains the pattern.
lt: Jokiame failo pavadinime nėra šablono.

[ctx: @info pattern as in text replacement pattern]
en: Replacing “%1” with an empty replacement would cause <filename>%2</filename> to have an empty file name.
lt: Pakeitus „%1“ tuščiu pakeitimu, <filename>%2</filename> bus priverstas turėti tuščią failo pavadinimą.

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item: | Rename the %1 selected items:
lt[0]: Pervadinti %1 pažymėtą elementą:
lt[1]: Pervadinti %1 pažymėtus elementus:
lt[2]: Pervadinti %1 pažymėtų elementų:
lt[3]: Pervadinti %1 pažymėtą elementą:

[ctx: @label:textbox add text to a filename]
en: Add Text:
lt: Pridėti tekstą:

[ctx: @info:placeholder]
en: Text to add
lt: Tekstas, kurį pridėti

[ctx: @item:inlistbox as in insert text before filename]
en: Before filename
lt: Prieš failo pavadinimą

[ctx: @item:inlistbox as in insert text after filename]
en: After filename
lt: Po failo pavadinimo

[ctx: @title:window]
en: Rename Item
lt: Pervadinti elementą

[ctx: @title:window]
en: Rename Items
lt: Pervadinti elementus

[ctx: @action:button]
en: &Rename
lt: Pe&rvadinti

[ctx: @info]
en: How to rename:
lt: Kaip pervadinti:

[ctx: @info renaming operation]
en: Enumerate
lt: Išskaičiuoti

[ctx: @info renaming operation]
en: Replace text
lt: Pakeisti tekstą

[ctx: @info renaming operation]
en: Add text
lt: Pridėti tekstą

[ctx: @info As in filename renaming preview]
en: Preview:
lt: Peržiūra:

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> cannot be renamed to an empty file name.
lt: <filename>%1</filename> negali būti pervadintas į tuščią failo pavadinimą.

en: Information
lt: Informacija

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Replace All
lt: Pakeisti visus

en: Skip
lt: Praleisti

en: Skip All
lt: Praleisti visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionIndicator)
en: [padlock]
lt: [spyna]

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
lt: Adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
lt: IP adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
lt: Šifravimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
lt: Išsamiau:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
lt: SSL versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
lt: Liudijimų grandinė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
lt: Patikimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
lt: Galiojimo laikotarpis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
lt: Serijos numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
lt: MD5 maišos reikšmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
lt: SHA1 maišos reikšmė:

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
lt: Nuotolinis mazgas neatsiuntė jokių SSL liudijimų.
    Nutraukiama, nes nepavyko nustatyti mazgo tapatybės.

en: The server failed the authenticity check (%1).
lt: Serveris nepraėjo autentiškumo testo (%1).

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šį elementą?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this %1 item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt[0]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šį %1 elementą?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[1]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šiuos %1 elementus?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[2]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šiuos %1 elementų?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[3]: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šį %1 elementą?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is too full to accept this file. Permanently delete it instead?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt: Šiukšlinė yra pernelyg pilna, kad priimtų šį failą. Ar, vietoj to, ištrinti jį visam laikui?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is too full to accept this %1 file. Permanently delete it instead?<nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | The trash is too full to accept these %1 files. Permanently delete them instead?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt[0]: Šiukšlinė yra pernelyg pilna, kad priimtų šį %1 failą. Ar, vietoj to, ištrinti jį visam laikui?<nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[1]: Šiukšlinė yra pernelyg pilna, kad priimtų šiuos %1 failus. Ar, vietoj to, ištrinti juos visam laikui?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[2]: Šiukšlinė yra pernelyg pilna, kad priimtų šiuos %1 failus. Ar, vietoj to, ištrinti juos visam laikui?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[3]: Šiukšlinė yra pernelyg pilna, kad priimtų šį %1 failą. Ar, vietoj to, ištrinti juos visam laikui?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is not available for this item’s location. Permanently delete it instead?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt: Šiukšlinė neprieinama vietai, kurioje yra šis elementas. Ar, vietoj to, ištrinti jį visam laikui?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is not available for the location of this %1 item. Permanently delete it instead?<nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | The trash is not available for the location of these %1 items. Permanently delete them instead?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lt[0]: Šiukšlinė neprieinama vietai, kurioje yra šis %1 elementas. Ar, vietoj to, ištrinti jį visam laikui?<nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[1]: Šiukšlinė neprieinama vietai, kurioje yra šie %1 elementai. Ar, vietoj to, ištrinti juos visam laikui?<nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[2]: Šiukšlinė neprieinama vietai, kurioje yra šie %1 elementų. Ar, vietoj to, ištrinti juos visam laikui?<nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>
lt[3]: Šiukšlinė neprieinama vietai, kurioje yra šis %1 elementas. Ar, vietoj to, ištrinti juos visam laikui?<nl/><emphasis strong='true'>Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this %1 item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti šį %1 elementą į šiukšlinę?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti šiuos %1 elementus į šiukšlinę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti šiuos %1 elementų į šiukšlinę?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti šį %1 elementą į šiukšlinę?

[ctx: @option:checkbox]
en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

[ctx: @option:check]
en: Do not show this message again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lt: Atrodo, kad kito kompiuterio SSL liudijimo grandinė yra sugadinta.

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
lt: Tai paleis programą:

en: If you do not trust this program, click Cancel
lt: Jei nepasitikite šia programa, spustelėkite Atsisakyti
