libkirigamiplugin_qt - en to sk translation catalogue (46 entries)

[ctx: AboutItem|]
en: Send an email to %1
sk: Odoslať email na adresu %1

[ctx: AboutItem|]
en: Get Involved
sk: Zapojiť sa

[ctx: AboutItem|]
en: Report a Bug
sk: Nahlásiť chybu...

[ctx: AboutItem|]
en: License:
sk: Licencia:

[ctx: AboutItem|]
en: License: %1
sk: Licencia: %1

[ctx: AboutItem|]
en: Libraries in use
sk: Použité knižnice

[ctx: AboutItem|]
en: Authors
sk: Autori

[ctx: AboutItem|]
en: Show author photos
sk: Zobraziť fotografie autora

[ctx: AboutItem|]
en: Credits
sk: Zásluhy

[ctx: AboutItem|]
en: Translators
sk: Preklady

[ctx: AboutPage|]
en: About %1
sk: O  %1

[ctx: AbstractApplicationWindow|]
en: Quit
sk: Ukončiť

[ctx: ActionToolBar|]
en: More Actions
sk: Viac akcií

[ctx: Chip|]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: ContextDrawer|]
en: Actions
sk: Akcie

[ctx: ContextualHelpButton|]
en: Show Contextual Help
sk: Zobraziť kontextovú nápovedu

[ctx: GlobalDrawer|]
en: Back
sk: Späť

[ctx: GlobalDrawer|]
en: Close Sidebar
sk: Zatvoriť bočný panel

[ctx: GlobalDrawer|]
en: Open Sidebar
sk: Zatvoriť bočný panel

[ctx: LoadingPlaceholder|]
en: Loading…
sk: Načítava sa…

[ctx: PasswordField|]
en: Password
sk: Heslo

[ctx: PasswordField|]
en: Hide Password
sk: Heslo

[ctx: PasswordField|]
en: Show Password
sk: Heslo

[ctx: HandleButton|]
en: Close menu
sk: Zatvoriť

[ctx: HandleButton|]
en: Open menu
sk: Otvoriť

[ctx: NavigationButtons|]
en: Navigate Back
sk: Navigovať späť

[ctx: NavigationButtons|]
en: Navigate Forward
sk: Navigovať dopredu

[ctx: SearchField|]
en: Search…
sk: Hľadať...

[ctx: SearchField|]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: SearchField|]
en: Clear search
sk: Vymazať hľadanie

[ctx: SelectableLabel|]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: SelectableLabel|]
en: Select All
sk: Vybrať všetko

[ctx: UrlButton|@info:whatsthis]
en: Open link
sk: Otvoriť

[ctx: UrlButton|]
en: Copy Link to Clipboard
sk: Kopírovať do schránky

[ctx: DialogHeaderTopContent|@action:button close dialog]
en: Close
sk: Zatvoriť

[ctx: Kirigami::Platform::Settings|]
en: KDE Frameworks %1
sk: KDE Frameworky %1

[ctx: Kirigami::Platform::Settings|]
en: The %1 windowing system
sk: The %1 systém okien

[ctx: Kirigami::Platform::Settings|]
en: Qt %2 (built against %3)
sk: Qt %2 (zostavené s %3)

[ctx: InlineMessage|]
en: Success
sk: Úspech

[ctx: InlineMessage|]
en: Warning
sk: Varovanie

[ctx: InlineMessage|]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: InlineMessage|]
en: Note
sk: Poznámka

[ctx: InlineMessage|]
en: Close
sk: Zatvoriť

[ctx: OverlayDrawer|]
en: Close drawer
sk: Zatvoriť bočný panel

[ctx: OverlayDrawer|]
en: Open drawer
sk: Otvoriť vysuvaciu ponuku

[ctx: OverlaySheet|@action:button close dialog]
en: Close
sk: Zatvoriť
