kdelibs4 - en to bg translation catalogue (36 entries)

[ctx: KInhibitionJobTracker|]
en: Job in progress
bg: Задача в процес на изпълнение

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n day(s) | %n day(s)
bg[0]: %n ден
bg[1]: %n дни

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n hour(s) | %n hour(s)
bg[0]: %n час
bg[1]: %n часа

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n minute(s) | %n minute(s)
bg[0]: %n минута
bg[1]: %n минути

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n second(s) | %n second(s)
bg[0]: %n секунда
bg[1]: %n секунди

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext days and hours.]
en: %1 and %2
bg: %1 и %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext hours and minutes.]
en: %1 and %2
bg: %1 и %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext minutes and seconds.]
en: %1 and %2
bg: %1 и %2

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
bg: %1 (неуспешно)

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en: Stop
bg: Стоп

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  Stalled
bg:  Блокиран

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 of %2 complete | %1 of %2 complete
bg[0]: %1 от %2 завършен
bg[1]: %1 от %2 завършени

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n folder(s) | %1 / %n folder(s)
bg[0]: %1 / %n папка
bg[1]: %1 / %n папки

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n file(s) | %1 / %n file(s)
bg[0]: %1 / %n файл
bg[1]: %1 / %n файла

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n item(s) | %1 / %n item(s)
bg[0]: %1 / %n елемент
bg[1]: %1 / %n елемента

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %2
bg: %1 % от %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %n file(s) | %1% of %n file(s)
bg[0]: %1 % от %n файл
bg[1]: %1 % от %n файла

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Stalled
bg: Застоял

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (%2 remaining) | %1/s (%2 remaining)
bg[0]: %1/s (остават %2)
bg[1]: %1/s (остават %2)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Close
bg: &Затваряне

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Close the current window or document
bg: Затваряне на текущия прозорец или документ

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (done)
bg: %1/s (завършен)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Resume
bg: &Възобновяване

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Pause
bg: &Пауза

[ctx: KWidgetJobTracker|The source url of a job]
en: Source:
bg: Източник:

[ctx: KWidgetJobTracker|The destination url of a job]
en: Destination:
bg: Дестинация:

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to expand the dialog, to show details
bg: Щракнете върху това, за да разширите диалоговия прозорец, за да покажете подробности

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Keep this window open after transfer is complete
bg: &Оставете този прозорец отворен след приключване на прехвърлянето

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &File
bg: Отваряне на &файл

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &Destination
bg: Отваряне на &дестинация

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Cancel
bg: &Отказ

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Progress Dialog
bg: Диалогов прозорец за напредък

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n item(s) | %n item(s)
bg[0]: %n елемент
bg[1]: %n елемента

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n folder(s) | %n folder(s)
bg[0]: %n папка
bg[1]: %n папки

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n file(s) | %n file(s)
bg[0]: %n файл
bg[1]: %n файла

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to collapse the dialog, to hide details
bg: Щракнете върху това да свиете диалоговия прозорец, за да скриете подробности
