kdelibs4 - en to ga translation catalogue (36 entries)

[ctx: KInhibitionJobTracker|]
en: Job in progress
ga: Obair ag rith

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n day(s) | %n day(s)
ga[0]: %n lá
ga[1]: %n lá
ga[2]: %n lá
ga[3]: %n lá
ga[4]: %n lá

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n hour(s) | %n hour(s)
ga[0]: %n uair
ga[1]: %n uair
ga[2]: %n uair
ga[3]: %n uair
ga[4]: %n uair

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n minute(s) | %n minute(s)
ga[0]: %n nóiméad
ga[1]: %n nóiméad
ga[2]: %n nóiméad
ga[3]: %n nóiméad
ga[4]: %n nóiméad

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n second(s) | %n second(s)
ga[0]: %n soicind
ga[1]: %n soicind
ga[2]: %n soicind
ga[3]: %n soicind
ga[4]: %n soicind

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext days and hours.]
en: %1 and %2
ga: %1 agus %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext hours and minutes.]
en: %1 and %2
ga: %1 agus %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext minutes and seconds.]
en: %1 and %2
ga: %1 agus %2

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
ga: %1 (Teipthe)

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en: Stop
ga: Stad

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  Stalled
ga:  Loicthe

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 of %2 complete | %1 of %2 complete
ga[0]: %1 as %2 déanta
ga[1]: %1 as %2 déanta
ga[2]: %1 as %2 déanta
ga[3]: %1 as %2 déanta
ga[4]: %1 as %2 déanta

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n folder(s) | %1 / %n folder(s)
ga[0]: %1 / %n fhillteán
ga[1]: %1 / %n fhillteán
ga[2]: %1 / %n fhillteán
ga[3]: %1 / %n bhfillteán
ga[4]: %1 / %n fillteán

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n file(s) | %1 / %n file(s)
ga[0]: %1 / %n chomhad
ga[1]: %1 / %n chomhad
ga[2]: %1 / %n chomhad
ga[3]: %1 / %n gcomhad
ga[4]: %1 / %n comhad

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n item(s) | %1 / %n item(s)
ga[0]: %1 / %n mhír
ga[1]: %1 / %n mhír
ga[2]: %1 / %n mhír
ga[3]: %1 / %n mír
ga[4]: %1 / %n mír

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %2
ga: %1% as %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %n file(s) | %1% of %n file(s)
ga[0]: %1% as %n chomhad
ga[1]: %1% as %n chomhad
ga[2]: %1% as %n chomhad
ga[3]: %1% as %n gcomhad
ga[4]: %1% as %n comhad

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Stalled
ga: Loicthe

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (%2 remaining) | %1/s (%2 remaining)
ga[0]: %1/s (%2 fós le déanamh)
ga[1]: %1/s (%2 fós le déanamh)
ga[2]: %1/s (%2 fós le déanamh)
ga[3]: %1/s (%2 fós le déanamh)
ga[4]: %1/s (%2 fós le déanamh)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Close
ga: &Dún

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Close the current window or document
ga: Dún an fhuinneog nó an cháipéis reatha

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (done)
ga: %1/s (déanta)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Resume
ga: &Lean

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Pause
ga: &Sos

[ctx: KWidgetJobTracker|The source url of a job]
en: Source:
ga: Foinse:

[ctx: KWidgetJobTracker|The destination url of a job]
en: Destination:
ga: Sprioc:

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to expand the dialog, to show details
ga: Cliceáil air seo chun an dialóg a leathnú, chun mionsonraí a thaispeáint

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Keep this window open after transfer is complete
ga: &Fág an fhuinneog seo ar oscailt tar éis críoch an aistrithe

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &File
ga: Oscail &Comhad

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &Destination
ga: Oscail an &Sprioc

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Cancel
ga: &Cealaigh

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Progress Dialog
ga: Dialóg dul chun cinn

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n item(s) | %n item(s)
ga[0]: %n mhír
ga[1]: %n mhír
ga[2]: %n mhír
ga[3]: %n mír
ga[4]: %n mír

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n folder(s) | %n folder(s)
ga[0]: %n fhillteán
ga[1]: %n fhillteán
ga[2]: %n fhillteán
ga[3]: %n bhfillteán
ga[4]: %n fillteán

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n file(s) | %n file(s)
ga[0]: %n chomhad
ga[1]: %n chomhad
ga[2]: %n chomhad
ga[3]: %n gcomhad
ga[4]: %n comhad

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to collapse the dialog, to hide details
ga: Cliceáil air seo chun an dialóg a laghdú, chun mionsonraí a fholú
