kdelibs4 - en to lv translation catalogue (37 entries)

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n day(s) | %n day(s)
lv[0]: %n diena
lv[1]: %n dienas
lv[2]: %n dienu

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n hour(s) | %n hour(s)
lv[0]: %n stunda
lv[1]: %n stundas
lv[2]: %n stundu

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n minute(s) | %n minute(s)
lv[0]: %n minūte
lv[1]: %n minūtes
lv[2]: %n minūšu

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n second(s) | %n second(s)
lv[0]: %n sekunde
lv[1]: %n sekundes
lv[2]: %n sekunžu

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext days and hours.]
en: %1 and %2
lv: %1 un %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext hours and minutes.]
en: %1 and %2
lv: %1 un %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext minutes and seconds.]
en: %1 and %2
lv: %1 un %2

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
lv: %1 (kļūda)

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  Stalled
lv:  Apstājies

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  %1/s
lv:  %1/sek.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 of %2 complete | %1 of %2 complete
lv[0]: pabeigts %1 no %2
lv[1]: pabeigti %1 no %2
lv[2]: pabeigti %1 no %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n folder(s) | %1 / %n folder(s)
lv[0]: %1 mape no %n
lv[1]: %1 mapes no %n
lv[2]: %1 mapju no %n

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n file(s) | %1 / %n file(s)
lv[0]: %1 datne no %n
lv[1]: %1 datnes no %n
lv[2]: %1 datņu no %n

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n item(s) | %1 / %n item(s)
lv[0]: %1 vienums no %n
lv[1]: %1 vienumi no %n
lv[2]: %1 vienumu no %n

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %2
lv: %1% no %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %n file(s) | %1% of %n file(s)
lv[0]: %1% no %n datnes
lv[1]: %1% no %n datnēm
lv[2]: %1% no %n datņu

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Stalled
lv: Apstājies

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (%2 remaining) | %1/s (%2 remaining)
lv[0]: %1/sek. (atlicis: %2)
lv[1]: %1/sek. (atlicis: %2)
lv[2]: %1/sek. (atlicis: %2)

[ctx: KWidgetJobTracker|speed in bytes per second]
en: %1/s
lv: %1/sek.

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Close
lv: &Aizvērt

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Close the current window or document
lv: Aizvērt aktīvo logu vai dokumentu

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (done)
lv: %1/sek. (pabeigts)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Resume
lv: &Atsākt

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Pause
lv: &Pauze

[ctx: KWidgetJobTracker|The source url of a job]
en: Source:
lv: Avots:

[ctx: KWidgetJobTracker|The destination url of a job]
en: Destination:
lv: Galamērķis:

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to expand the dialog, to show details
lv: Spiediet, lai paplašinātu logu un parādītu informāciju

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Keep this window open after transfer is complete
lv: &Paturēt logu atvērtu pēc datu pārsūtīšanas

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &File
lv: Atvērt &datni

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &Destination
lv: Atvērt &galamērķi

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Cancel
lv: &Atcelt

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Progress Dialog
lv: Progresa logs

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n item(s) | %n item(s)
lv[0]: %n vienība
lv[1]: %n vienības
lv[2]: %n vienību

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n folder(s) | %n folder(s)
lv[0]: %n mape
lv[1]: %n mapes
lv[2]: %n mapju

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n file(s) | %n file(s)
lv[0]: %n datne
lv[1]: %n datnes
lv[2]: %n datņu

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to collapse the dialog, to hide details
lv: Spiediet, lai sakļautu logu un noslēptu informāciju
