kdelibs4 - en to tg translation catalogue (34 entries)

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n day(s) | %n day(s)
tg[0]: %n рӯз
tg[1]: %n рӯз

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n hour(s) | %n hour(s)
tg[0]: %n соат
tg[1]: %n соат

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n minute(s) | %n minute(s)
tg[0]: %n дақиқа
tg[1]: %n дақиқа

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext]
en: %n second(s) | %n second(s)
tg[0]: %n сония
tg[1]: %n сония

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext days and hours.]
en: %1 and %2
tg: %1 ва %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext hours and minutes.]
en: %1 and %2
tg: %1 ва %2

[ctx: KJobTrackerFormatters|@item:intext minutes and seconds.]
en: %1 and %2
tg: %1 ва %2

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en: Stop
tg: Истодан

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  Stalled
tg:  Манъ шуд

[ctx: KStatusBarJobTracker|]
en:  %1/s
tg:  %1/с

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 of %2 complete | %1 of %2 complete
tg[0]: %1 аз %2 ба анҷом расид
tg[1]: %1 аз %2 ба анҷом расид

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n folder(s) | %1 / %n folder(s)
tg[0]: %1 / %n ҷузвадон
tg[1]: %1 / %n ҷузвадон

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1 / %n file(s) | %1 / %n file(s)
tg[0]: %1 / %n файл
tg[1]: %1 / %n файл

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %2
tg: %1% аз %2

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1% of %n file(s) | %1% of %n file(s)
tg[0]: %1% аз %n файл
tg[1]: %1% аз %n файл

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Stalled
tg: Манъ шуд

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (%2 remaining) | %1/s (%2 remaining)
tg[0]: %1/с (%2 боқӣ монд)
tg[1]: %1/s (%2 боқӣ монд)

[ctx: KWidgetJobTracker|speed in bytes per second]
en: %1/s
tg: %1/с

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Close
tg: &Пӯшидан

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Close the current window or document
tg: Пӯшидани равзана ё ҳуҷҷати ҷорӣ

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %1/s (done)
tg: %1/с (ба анҷом расид)

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Resume
tg: &Давом додан

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Pause
tg: &Таваққуф кардан

[ctx: KWidgetJobTracker|The source url of a job]
en: Source:
tg: Манбаъ:

[ctx: KWidgetJobTracker|The destination url of a job]
en: Destination:
tg: Ҷои таъйинот:

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to expand the dialog, to show details
tg: Барои баркушодани равзанаи гуфтугӯ ё нишон додани тафсилот, дар ин ҷо зер кунед

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Keep this window open after transfer is complete
tg: &Кушода нигоҳ доштани ин равзана баъд аз анҷоми интиқол

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &File
tg: Кушодани &файл

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Open &Destination
tg: Кушодани ҷои &таъйинот

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: &Cancel
tg: &Бекор кардан

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Progress Dialog
tg: Равзанаи гуфтугӯи раванд

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n folder(s) | %n folder(s)
tg[0]: %n ҷузвадон
tg[1]: %n ҷузвадон

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: %n file(s) | %n file(s)
tg[0]: %n файл
tg[1]: %n файл

[ctx: KWidgetJobTracker|]
en: Click this to collapse the dialog, to hide details
tg: Барои печондани равзанаи гуфтугӯ ё пинҳон кардани тафсилот, дар ин ҷо зер кунед
