kdelibs4 - en to ps translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
ps: هغه غږ چې ولګول شي وټاکئ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
ps: غږ غږول

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
ps: په &بړبوکيز کې يوه استوزه ښودل

en: Configure Notifications
ps: يادښتونه سازول

[ctx: State of the notified event]
en: State
ps: دريځ

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
ps: سرليک

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
ps: سپړاوی
