kpackage - en to ka translation catalogue (54 entries)

en: Could not create package root directory: %1
ka: პაკეტის root საქაღალდის შექმნის შეცდომა: %1

en: No such file: %1
ka: ფაილი არ არსებობს: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
ka: პაკეტის ფაილის გახნის შეცდომა. არქივის მხარდაუჭერელი ფორმატი: %1 %2

en: Could not open package file: %1
ka: პაკეტის ფაილის გახსნის შეცდომა: %1

en: Package is not considered valid
ka: პაკეტი სწორად არ ითვლება

en: Package plugin id not specified: %1
ka: პაკეტის დამატების ID მითითებული არაა: %1

en: Package plugin id %1 contains invalid characters
ka: პაკეტის დამატება სახელით %1 არასწორ სიმბოლოებს შეიცავს

en: The new package has a different type from the old version already installed.
ka: ახალი პაკეტის ტიპი ძველი განსხვავდება უკვე დაყენებული ვერსიისგან.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
ka: ძველი დაყენების %1, რომელიც მდებარეობს %2-ზე, წაშლა შეუძლებელია. შეცდომა: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
ka: %1-ის ვერსია %2 დაყენებული არ იქნება. %3 უკვე დაყენებულია.

en: %1 already exists
ka: %1 უკვე არსებობს

en: Could not install dependency: '%1'
ka: დამოკიდებულების დაყენების შეცდომა: %1

en: Could not move package to destination: %1
ka: პაკეტის სამიზნეში გადატანის შეცდომა: %1

en: Could not copy package to destination: %1
ka: პაკეტის სამიზნეში კოპირების შეცდომა: %1

en: package path was deleted manually
ka: პაკეტის ბილიკი ხელით წაიშალა

en: %1 does not exist
ka: %1 არ არსებობს

en: Could not delete package from: %1
ka: %1-დან პაკეტის წაშლის შეცდომა

en: Failed to generate a Package hash for %1
ka: ჰეშის გენერაციის შეცდომა პაკეტისთვის: %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
ka: SHA1 hჰეში პაკეტისთვის %1: '%2'

en: Listing KPackageType: %1 in %2
ka: KPackageType-ის სია: %1 %2-ში

en: Error: Plugin %1 is not installed.
ka: შეცდომა: დამატება დაყენებული არაა: %1.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
ka: საჭიროა ერთერთი "install"(დაყენება), "upgrade"(განახლება), "remove"(წაშლა) ან "list"(ჩამონათვალი).

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
ka: შეცდომა: დამატების მეტამონაცემები ვერ ვიპოვე: %1

en: Showing info for package: %1
ka: ინფორმაციის ჩვენება პაკეტისთვის: %1

en:   Name       : %1
ka:   სახელი       : %1

en:   Description: %1
ka:   აღწერა: %1

en:   Plugin     : %1
ka:   დამატება     : %1

en:   Author     : %1
ka:   ავტორი     : %1

en:   Path       : %1
ka:   ბილიკი       : %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
ka: გლობალური პარამეტრები და packageroot კონფლიქტობენ. აირჩიეთ მხოლოდ ერთი.

en: KPackage Structure Name
ka: KPackage სტრუქტურის სახელი

en: Path
ka: ბილიკი

en: Package types that are installable with this tool:
ka: პაკეტის ტიპი, რომელიც დაყენებადია ამ პროგრამით:

en: Built in:
ka: ჩაშენებული:

en: Provided by plugins:
ka: მოწოდებულია დამატებებისან:

en: Successfully upgraded %1
ka: %1-მდე განახლება წარმატებულია

en: Successfully installed %1
ka: დაყენება წარმატებულია: %1

en: Error: Installation of %1 failed: %2
ka: შეცდომა: %1-ის დაყენების შეცდომა: %2

en: Upgrading package from file: %1
ka: პაკეტის განახლება ფაილიდან: %1

en: Successfully uninstalled %1
ka: %1 წარმატებით წაიშალა

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
ka: შეცდომა: %1-ის წაშლა შეუძლებელია: %2

en: KPackage Manager
ka: KPackage -ის მმართველი

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
ka: <ბილიკზე> მდებარე პაკეტის SHA1 ჰეშის გენერაცია

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
ka: დასაყენებლად ან წასაშლელად, ოპერაციები ყველა მომხმარებელზე გავრცელდება.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
ka: პაკეტის ტიპი, რომელიც პაკეტის დამატების სერვისის ტიპს შეესაბამება. მაგალითად KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet და სხვ.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
ka: პაკეტის დაყენება ბილიკიდან <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
ka: ინფორმაციის ჩვენება პაკეტისთვის <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
ka: პაკეტის განახლება ბილიკზე <path>

en: List installed packages
ka: დაყენებული პაკეტების სია

en: List all known package types that can be installed
ka: ყველა დაყენებადი ცნობილი პაკეტის სია

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
ka: წაშალეთ პაკეტი სახელით: <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
ka: აბსოლუტური ბილიკი პაკეტის ძირითად საქაღალდემდე. თუ მითითებული არაა, მოსაძებნად KDE-ის სესიის მონაცემების საქაღალდე იქნება გამოყენებული.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
ka: პაკეტისთვის <ბილიკი> მეტამონაცემების გამოტანა

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
ka: პაკეტის შესახებ მეტამონაცემების <ბილიკზე> გამოტანა
