kpackage - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Could not create package root directory: %1
lv: Neizdevās izveidot pakotnes saknes mapi: %1

en: No such file: %1
lv: Nav tādas datnes: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
lv: Neizdevās atvērt pakotnes datni, neatbilstošs arhīva formāts: %1 %2

en: Could not open package file: %1
lv: Neizdevās atvērt pakotnes datni: %1

en: Package is not considered valid
lv: Pakotne nav uzskatāma par derīgu

en: Package plugin id not specified: %1
lv: Nav norādīts pakotnes spraudņa ID: %1

en: Package plugin id %1 contains invalid characters
lv: Pakotnes spraudņa ID %1 satur nederīgas rakstzīmes

en: The new package has a different type from the old version already installed.
lv: Jaunajai pakotnei ir atšķirīgs tips no jau instalētās vecās versijas.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
lv: Nav iespējams noņemt „%1“ veco instalāciju, kas atrodas „%2“. Kļūda: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
lv: Neinstalē „%2“ versiju %1. Jau ir instalēta versija %3.

en: %1 already exists
lv: „%1“ jau pastāv

en: Could not install dependency: '%1'
lv: Nevarēja ieinstalēt atkarību: „%1“

en: Could not move package to destination: %1
lv: Neizdevās pārvietot pakotni uz vietu: %1

en: Could not copy package to destination: %1
lv: Nevarēja nokopēt pakotni uz vietu: %1

en: package path was deleted manually
lv: pakotnes ceļš ir manuāli dzēsts

en: %1 does not exist
lv: „%1“ nepastāv

en: Could not delete package from: %1
lv: Nevarēja dzēst pakotni no: %1

en: Failed to generate a Package hash for %1
lv: Neizdevās ģenerēt „%1“ pakotnes jaucējkodu

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
lv: SHA1 jaucējkods pakotnei „%1“: „%2“

en: Listing KPackageType: %1 in %2
lv: Uzskaita „KPackageType“: „%1“, kas atrodas „%2“

en: Error: Plugin %1 is not installed.
lv: Kļūda: spraudnis „%1“ nav instalēts.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
lv: Nepieciešama kāda no opcijām: „install“ (instalēt), „remove“ (noņemt), „list“ (uzskaitīt).

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
lv: Kļūda: neizdodas atrast spraudņa metadatus: %1

en: Showing info for package: %1
lv: Rāda informāciju pakotnei: „%1“

en:   Name       : %1
lv:   Nosaukums  : %1

en:   Description: %1
lv:   Apraksts   : %1

en:   Plugin     : %1
lv:   Spraudnis  : %1

en:   Author     : %1
lv:   Autors     : %1

en:   Path       : %1
lv:   Ceļš       : %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
lv: Konfliktē „packageroot“ un globālās opcijas. Izvēlieties tikai vienu no tiem.

en: KPackage Structure Name
lv: „KPackage“ struktūras nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Package types that are installable with this tool:
lv: Ar šo rīku instalējamie pakotņu tipi:

en: Built in:
lv: Iebūvēti:

en: KPackage/Generic
lv: KPackage/vispārīgs

en: Provided by plugins:
lv: Nodrošina spraudņi:

en: Successfully upgraded %1
lv: „%1“ ir veiksmīgi atjaunināta

en: Successfully installed %1
lv: „%1“ ir veiksmīgi ieinstalēta

en: Error: Installation of %1 failed: %2
lv: Kļūda: „%1“ instalācija neizdevās: %2

en: Upgrading package from file: %1
lv: Atjaunina pakotni no datnes: %1

en: Successfully uninstalled %1
lv: „%1“ ir veiksmīgi atinstalēta

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
lv: Kļūda: „%1“ atinstalēšana neizdevās: %2

en: KPackage Manager
lv: „KPackage“ pārvaldnieks

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
lv: Ģenerēt SHA1 jaucējkodu pakotnei, kas atrodas <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
lv: Instalācijas un noņemšana attiecas uz pakotnēm, kas ir instalētas visiem lietotājiem.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
lv: Pakotnes tips, kas atbilst pakotnes spraudņa servisa tipam, piemēram, „KPackage“/vispārīga, „Plasma“/motīvs, „Plasma“/tapete, „Plasma“/sīklietotne u.c.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
lv: Instalēt pakotni te: <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
lv: Rādīt pakotnes „<name>“ informāciju

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
lv: Atjaunināt pakotni te: <path>

en: List installed packages
lv: Uzskaitīt instalētās pakotnes

en: List all known package types that can be installed
lv: Uzskaitīt visus zināmos instalējamo pakotņu tipus

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
lv: Noņemt pakotni ar nosaukumu „<name>“

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
lv: Absolūtais ceļš uz pakotnes sakni. To nenorādot, sistēma meklēs šīs KDE sesijas standarta datu direktorijus.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
lv: Izvada metadatus pakotnei „<path>“

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
lv: Izvada pakotnes metadatus uz „<path>“
