plasmapkg - en to nn translation catalogue (55 entries)

en: Could not create package root directory: %1
nn: Klarte ikkje laga rotmappe for pakke: %1

en: No such file: %1
nn: Fila finst ikkje: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
nn: Klarte ikkje opna pakkefila. Arkivformatet er ikkje støtta: %1 %2

en: Could not open package file: %1
nn: Klarte ikkje opna pakkefila: %1

en: Package is not considered valid
nn: Pakken er ikkje gyldig

en: Package plugin id not specified: %1
nn: ID på pakke-tillegg ikkje definert: %1

en: Package plugin id %1 contains invalid characters
nn: ID-en på pakke-tillegget %1 inneheld ugyldige teikn

en: The new package has a different type from the old version already installed.
nn: Den nye pakken har ein annan type enn den gamle versjonen som er installert.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
nn: Umogleg å fjerna den gamle installasjonen av %1 frå %2. Feilmelding: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
nn: Installerer ikkje versjon %1 av %2. Versjon %3 er alt installert.

en: %1 already exists
nn: %1 finst frå før

en: Could not install dependency: '%1'
nn: Klarte ikkje avhengnad: «%1»

en: Could not move package to destination: %1
nn: Klarte ikkje flytta pakken til målet: %1

en: Could not copy package to destination: %1
nn: Klarte ikkje kopiera pakken til målet: %1

en: package path was deleted manually
nn: pakkeadressa vart sletta manuelt

en: %1 does not exist
nn: %1 finst ikkje

en: Could not delete package from: %1
nn: Klarte ikkje sletta pakken frå: %1

en: Failed to generate a Package hash for %1
nn: Klarte ikkje laga pakke-hash for %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
nn: SHA1-hash for pakken ved %1: «%2»

en: Listing KPackageType: %1 in %2
nn: Listar opp KPackageType: %1 i %2

en: Error: Plugin %1 is not installed.
nn: Feil: Programtillegget %1 er ikkje installert.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
nn: Du må anten oppgje «install» (installer), «upgrade» (oppdater) eller «list» (vis oversikt).

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
nn: Feil: Finn ikkje programtillegg-metadata: %1

en: Showing info for package: %1
nn: Viser informasjon for pakke: %1

en:   Name       : %1
nn:   Namn:      %1

en:   Description: %1
nn:   Skildring: %1

en:   Plugin     : %1
nn:   Tillegg:   %1

en:   Author     : %1
nn:   Laga av:   %1

en:   Path       : %1
nn:   Adresse:   %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
nn: Pakkerota og dei globale innstillingane er i konflikt med kvarandre. Du må velja berre éin av dei.

en: KPackage Structure Name
nn: Namn på KPackage-struktur

en: Path
nn: Adresse

en: Package types that are installable with this tool:
nn: Pakketypar som du kan installera med dette verktøyet:

en: Built in:
nn: Innebygd:

en: KPackage/Generic
nn: KPackage/generisk

en: Provided by plugins:
nn: Levert av programtillegg:

en: Successfully upgraded %1
nn: %1 vart oppgradert

en: Successfully installed %1
nn: %1 vart installert

en: Error: Installation of %1 failed: %2
nn: Feil: Klarte ikkje installera %1: %2

en: Upgrading package from file: %1
nn: Oppgraderar pakke frå fil: %1

en: Successfully uninstalled %1
nn: %1 vart avinstallert

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
nn: Feil: Klarte ikkje avinstallera %1: %2

en: KPackage Manager
nn: KPackage-handsamar

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
nn: Lag SHA1-hash til pakken i <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
nn: Installering og fjerning gjeld pakkar installerte for alle brukarar.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
nn: Pakketypen, som høyrer til tenestetypen for pakke-programtillegget, for eksempel «KPackage/generisk», «Plasma/tema», «Plasma/bakgrunnsbilete» eller «Plasma/skjermelement».

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
nn: Installer pakken til <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
nn: Vis informasjon om pakken <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
nn: Oppdater pakken til <path>

en: List installed packages
nn: Oversikt over installerte pakkar

en: List all known package types that can be installed
nn: Vis oversikt over alle kjende pakketypar som lan installerast

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
nn: Fjern pakken som heiter <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
nn: Absolutt adresse til pakkerota. Viss ikkje oppgjeve, vert standard datamappe for denne KDE-økta brukt.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
nn: Gjev metadata for pakken <path>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
nn: Gjev metadata for pakken til <path>
