kpackage - en to tg translation catalogue (45 entries)

en: Could not create package root directory: %1
tg: Эҷодкунии ҷузвадони бастаи рушагӣ (root) қатъ шуд: %1

en: No such file: %1
tg: Чунин файл нест: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
tg: Кушодани файли баста қатъ шуд, шакли бойгонӣ дастгирӣ намешавад: %1 %2

en: Could not open package file: %1
tg: Кушодани файли баста қатъ шуд: %1

en: The new package has a different type from the old version already installed.
tg: Бастаи нав дорои навъи дигар аз версияи куҳна мебошад, ки аллакай насб карда шудааст.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
tg: Тозакунии насби куҳнаи %1 аз макони %2 ғайриимкон аст. Хато: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
tg: Версияи %1 аз %2 насб намешавад. Версияи %3 аллакай насб карда шудааст.

en: %1 already exists
tg: %1 аллакай вуҷуд дорад

en: Could not install dependency: '%1'
tg: Вобастагӣ насб карда намешавад: '%1'

en: Could not move package to destination: %1
tg: Баста ба ҷойи таъйиноти зерин интиқол дода намешавад: %1

en: Could not copy package to destination: %1
tg: Баста ба ҷойи таъйиноти зерин нусха бардошта намешавад: %1

en: %1 does not exist
tg: %1 вуҷуд надорад

en: Could not delete package from: %1
tg: Несткунии баста аз макони зерин қатъ шуд: %1

en: Failed to generate a Package hash for %1
tg: Эҷодкунии иттилооти тасодуфии баста барои %1 қатъ шуд

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
tg: Иттилооти тасодуфии SHA1 барои баста дар %1: '%2'

en: Error: Plugin %1 is not installed.
tg: Хато: Васлкунаки %1 насб нашудааст.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
tg: Яке аз имконот лозим аст: насб кардан, тоза кардан, такмил додан ё рӯйхат

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
tg: Хато: Иттилооти фавқи васлкунак ёфт нашуд: %1

en: Showing info for package: %1
tg: Намоишдиҳии иттилоот барои баста: %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
tg: Имконоти умумӣ ва бастаи решагӣ бо ҳамдигар мухолифат мекунанд, лутфан, танҳо як имконро интихоб намоед.

en: Path
tg: Масир

en: Package types that are installable with this tool:
tg: Навъи бастаҳое, ки ба воситаи ин абзор насб карда мешаванд:

en: Built in:
tg: Дарунсохт:

en: KPackage/Generic
tg: Бастаҳо/Умумӣ

en: KPackage/GenericQML
tg: Бастаҳо/QML-и умумӣ

en: Provided by plugins:
tg: Бо васлкунак таъминшуда:

en: Successfully upgraded %1
tg: %1 бо муваффақият такмил дода шуд

en: Successfully installed %1
tg: %1 бо муваффақият насб карда шуд

en: Error: Installation of %1 failed: %2
tg: Хато: Насбкунии %1 қатъ шуд: %2

en: Upgrading package from file: %1
tg: Такмилдиҳии баста аз файл: %1

en: Successfully uninstalled %1
tg:  Насби %1 бо муваффақият лағв карда шуд

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
tg: Хато: Лағвкунии насби %1 қатъ шуд: %2

en: KPackage Manager
tg: Мудири бастаҳо

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
tg: Эҷодкунии иттилооти тасодуфии SHA1 барои баста дар <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
tg: Имконоти насб ё тоза кардан дар бастаҳои насбшуда барои ҳамаи корбарон дастрасанд.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
tg: Навъи баста ба навъи хидмати васлкунаки баста мутобиқат мекунад, масалан
    e.g. Баста/Умумӣ, Plasma/Мавзӯъ, Plasma/Тасвири замина, Plasma/Зербарнома
    ва ғайра.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
tg: Насбкунии баста дар <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
tg: Нишон додани иттилооти бастаи <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
tg: Такмилдиҳии баста дар <path>

en: List installed packages
tg: Рӯйхати бастаҳои насбшуда

en: List all known package types that can be installed
tg: Рӯйхати ҳамаи навъҳои бастаҳои дастрасе. ки насб карда мешаванд

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
tg: Тоза кардани баста бо номи <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
tg: Масири мутлақ ба решаи баста. Агар муайян карда нашавад, ҷузвадонҳои иттилоотии стандартӣ барои ҷаласаи ҷории KDE ҳангоми ҷустуҷӯ истифода мешаванд.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
tg: Иттилооти фавқро барои бастаи <path> эҷод мекунад

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
tg: Иттилооти фавқро барои баста дар <path> эҷод мекунад
