kdelibs4_as - en to as translation catalogue (6 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
as: <qt><b>%1</b> সম্বন্ধে ইন্টাৰ্নে'টত অনুসন্ধান কৰা হ'ব নেকি ?</qt>

en: Internet Search
as: ইন্টাৰ্নে'টত অনুসন্ধান

en: &Search
as: অনুসন্ধান (&S)

en: Untitled
as: শিৰোনামনোহোৱা

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
as: "%1" আলেখ্যনত কিছু পৰিবৰ্তন কৰা হৈছে ।
    পৰিবৰ্তনসমূহ সংৰক্ষণ কৰা হ'ব নে বৰ্জন কৰা হ'ব?

en: Close Document
as: আলেখ্যন বন্ধ কৰক
