kdelibs4 - en to lv translation catalogue (7 entries)

[ctx: application description]
en: Rebuilds the system configuration cache.
lv: Atjauno sistēmas konfigurācijas kešatmiņu.

[ctx: @info:credit]
en: Copyright 1999-2014 KDE Developers
lv: (c) 1999–2014 KDE izstrādātāji

[ctx: @info:credit]
en: Author
lv: Autors

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Disable incremental update, re-read everything
lv: Izslēgt pakāpenisku atjaunošanu, nolasīt visu no jauna

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Perform menu generation test run only
lv: Veikt tikai izvēlnes ģenerācijas testu

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Track menu id for debug purposes
lv: Atkļūdošanas nolūkos izsekot izvēlnes ID

[ctx: @info:shell command-line option]
en: Switch QStandardPaths to test mode, for unit tests only
lv: Pārslēgt „QStandardPaths“ uz testa režīmu, tikai vienības testiem
