katepart4 - en to oc translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
oc: Aficha&tge

note: i18n: ectx: Menu (view_menu_borders)
en: Borders
oc: Bordaduras

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

note: i18n: ectx: Menu (wordcompletion)
en: Word Completion
oc: Completatge de mots

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNew)
en: &New
oc: &Novèl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDelete)
en: &Delete
oc: &Suprimir

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbProperties)
en: Properties
oc: Propietats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: &Name:
oc: &Nom :

en: Editing
oc: Modificacion

en: Off
oc: Inactiu

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Advanced
oc: A_vançat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipBtn)
en: &Ignore
oc: &Ignorar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSwapFileMode) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spbSwapFileSync) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sbAutoCenterCursor)
en: Disabled
oc: Desactivat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncoding)
en: &Encoding:
oc: &Encodatge :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, spacesComboBox)
en: Always
oc: Totjorn

en: Untitled
oc: Sens nom

en: Save File
oc: Enregistrar lo fichièr

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
oc: Lo document «%1» es estat modificat.
    Lo volètz enregistrar ?

en: Close Document
oc: Tampar lo document

en: Properties of %1
oc: Propietat de %1

en: Colors:
oc: Colors :

en: text
oc: tèxt

en: Add...
oc: Apondre...

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Or
oc: O

en: Reference
oc: Preferéncias

en: Tab
oc: Onglet

en: Digit
oc: Chifra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replaceAll)
en: Replace &All
oc: &Remplaçar tot

[ctx: @title:column Meaning of text in editor]
en: Context
oc: Contèxte

[ctx: @title:column Text style]
en: Selected
oc: Seleccionat

[ctx: @title:column Text style]
en: Background
oc: Fons

[ctx: @title:column Text style]
en: Background Selected
oc: Fons seleccionat

en: &Underline
oc: &Soslinhar

[ctx: @item:intable Text context]
en: Function
oc: Foncion

[ctx: @item:intable Text context]
en: Character
oc: Caractèr

[ctx: @item:intable Text context]
en: String
oc: Cadena

[ctx: @item:intable Text context]
en: Comment
oc: Comentari

[ctx: @item:intable Text context]
en: Alert
oc: Alèrta

[ctx: @item:intable Text context]
en: Others
oc: Autres

en: Bookmark
oc: Favorit

en: Execution
oc: Execucion

en: Warning
oc: Alèrta

[ctx: Autoindent mode]
en: None
oc: Pas cap

en: &Bookmarks
oc: &Favorits

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: Developer
oc: Desvolopaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Uppercase
oc: Majusculas

en: Lowercase
oc: Minusculas

en: Enlarge Font
oc: Augmentar la talha de las poliças

en: Shrink Font
oc: Redusir la talha de las poliças

en: &Off
oc: &Desactivat

en: Select Character Left
oc: Seleccionar lo caractèr d'esquèrra

en: Select Character Right
oc: Seleccionar lo caractèr de drecha

en: Select to End of Line
oc: Seleccionar fins a la fin de la linha

en: Backspace
oc: Retorn enrèire

en: Open File
oc: Dobrir un fichièr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblNormalModeMappings) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblInsertModeMappings) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblVisualModeMappings)
en: Command
oc: Comanda
