kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (37 entries)

en: Find Next
br: Kavout a-heul

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
br: <qt>N'eus enmont klotus ebet evit '<b>%1</b>'</qt>

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
br: N'eus kendoare kavet ebet evit '<b>%1</b>'.

en: Beginning of document reached.
br: Tizhet eo deroù an teul.

en: End of document reached.
br: Setu eo dibenn an teul.

note: i18n() of the first if() because of the plural form. Hope this word puzzle is ok, it's a different sentence
en: Continue from the end?
br: Kenderc'hel adalek an diwezh ?

en: Continue from the beginning?
br: Kenderc'hel adalek an deroù ?

en: Find Text
br: Klask ur skrid

en: &Text to find:
br: &Skrid da klask :

en: Regular e&xpression
br: T&roienn reolataet

en: Replace With
br: Erlec'hiañ gant

en: Options
br: Dibarzhoù

en: C&ase sensitive
br: E&vezhiek ouzh ar c'hef

en: &Whole words only
br: Gerioù &klok hepken

en: From c&ursor
br: Eus ar r&eti

en: Find &backwards
br: Kavout war-&gil

en: &Selected text
br: &Skrid diuzet

en: &Prompt on replace
br: &Goulenn pa erlec'hier

en: &Replace
br: &Erlec'hiañ

en: &Find
br: &Kavout

en: Search backwards.
br: Kavout war-gil.

en: Any Character
br: Un arouezenneg bennak

en: Start of Line
br: Deroù al linenn

en: End of Line
br: Fin al linenn

en: Set of Characters
br: Arouezenneg

en: Optional
br: Diret

en: Escape
br: Achaperezh

en: Newline
br: Linenn nevez

en: White Space
br: Egor

en: Digit
br: Sifr

en: You must enter some text to search for.
br: Ret eo deoc'h reiñ ur skrid da glask.

en: Replace
br: Erlec'hiañ

en: &Skip
br: &Tremen e-biou

en: Replace '%1' with '%2'?
br: Erlec'hiañ « %1 » gant « %2 » ?

en: Do you want to restart search from the end?
br: Fellout a ra deoc'h kenderc'hel ar glask adalek an diwezh ?

en: Do you want to restart search at the beginning?
br: Fellout a ra deoc'h kenderc'hel ar glask adalek an deroù ?

en: Auto Spell Check
br: Gwiriekaat ar skritur ent emgefreek
