kdelibs4 - en to xh translation catalogue (32 entries)

en: Find Next
xh: Fumana Okulandelayo

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
xh: <qt>Fumana isahlakalo esilandelayo se '<b>%1</b>'?</qt>

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
xh: <qt>Akukho ntelekiso efunyenweyo '<b>%1</b>'.</qt>

en: Find Text
xh: Fumana Okubhaliweyo

en: &Text to find:
xh: &Okubhaliweyo omakufunyanwe:

en: Replace With
xh: Buyisela Nge

en: Insert Place&holder
xh: Faka Umbambi&wendawo

en: Options
xh: Iinketho

en: C&ase sensitive
xh: U&mzekelo onovakalelo

en: &Whole words only
xh: &Amagama apheleleyo kuphela

en: Find &backwards
xh: Fumana &ngasemva

en: &Selected text
xh: &Okubhaliweyo okukhethiweyo

en: &Prompt on replace
xh: &Unikezelo lusekubuyiselweni

en: &Replace
xh: &Buyisela

en: &Find
xh: &Fumana

en: Any Character
xh: Noluphi na Uphawu

en: Start of Line
xh: Qala Kumgca

en: End of Line
xh: Isiphelo Selayini

en: Set of Characters
xh: Iqela Lophawu

en: Repeats, Zero or More Times
xh: Iimpinda, Igunkcu okanye Amaxesha Amaninzi

en: Repeats, One or More Times
xh: Iimpinda, Enye okanye Amaxesha Amaninzi

en: Optional
xh: Eyodwa

en: Escape
xh: Zimela

en: Carriage Return
xh: Ubuyiso lwe Carriage

en: White Space
xh: Isithuba Esimhlophe

en: Digit
xh: Inani ngalinye

en: You must enter some text to search for.
xh: Kufuneka ufake umbhalo ozakupheyiphenda.

en: Replace
xh: Buyisela

en: &Skip
xh: &Tsiba

en: Replace '%1' with '%2'?
xh: Buyisela '%1' nge '%2'?

en: No text was replaced.
xh: Akukho mbhalo okubuyiselweyo.

en: Do you want to restart search at the beginning?
xh: Ufuna ukuqala kwakhona uphendlo ekuqaleni?
