kdelibs4 - en to lt translation catalogue (437 entries)

[ctx: FontHelpers|@item Font name]
note: Generic sans serif font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Sans Serif
lt: Neserifinis

[ctx: FontHelpers|@item Font name]
note: Generic serif font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Serif
lt: Serifinis

[ctx: FontHelpers|@item Font name]
note: Generic monospace font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Monospace
lt: Lygiaplotis

[ctx: KActionSelector|@label:listbox]
en: &Available:
lt: &Prieinama:

[ctx: KActionSelector|@label:listbox]
en: &Selected:
lt: Paž&ymėta:

[ctx: KAssistantDialog|@action:button go back]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: KAssistantDialog|@info:tooltip]
en: Go back one step
lt: Grįžti vienu žingsniu atgal

[ctx: KAssistantDialog|@action:button Opposite to Back]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: KAssistantDialog|@action:button]
en: Finish
lt: Užbaigti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: All
lt: Visi

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: European Scripts
lt: Europos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: African Scripts
lt: Afrikos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
lt: Viduriniųjų rytų raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
lt: Centrinės Azijos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
lt: Pietų Azijos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Southeast Asian Scripts
lt: Pietryčių Azijos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Indonesia and Oceania Scripts
lt: Indonezijos ir Okeanijos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
lt: Rytų Azijos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: American Scripts
lt: Amerikos raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Symbols
lt: Simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
lt: Matematiniai simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
lt: Fonetiniai simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Combining Diacritics
lt: Kombinaciniai diakritiniai ženklai

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Other
lt: Kita

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
lt: Lotynų pagrindiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
lt: Lotynų-1 priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
lt: Lotynų išplėstiniai A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
lt: Lotynų išplėstiniai B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
lt: IPA plėtiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
lt: Tarpų tarp eilučių keitimo raidės

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
lt: Kombinaciniai diakritiniai ženklai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
lt: Graikų ir Koptų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
lt: Kirilica

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
lt: Kirilicos priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Armenian
lt: Armėnų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
lt: Hebrajų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic
lt: Arabų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Syriac
lt: Sirų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
lt: Arabų priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Thaana
lt: Tana

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
lt: Samariečių

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mandaic
lt: Mandaikų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Syriac Supplement
lt: Sirų priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Extended-B
lt: Arabų išplėstiniai B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Extended-A
lt: Arabų išplėstiniai A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Bengali
lt: Bengalų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Gujarati
lt: Gudžaratų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Oriya
lt: Orijų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tamil
lt: Tamilų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Telugu
lt: Telugų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Malayalam
lt: Malajalių

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Sinhala
lt: Sinhalų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Thai
lt: Tajų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
lt: Tibetiečių

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Myanmar
lt: Mianmaro

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Georgian
lt: Gruzinų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
lt: Etiopų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
lt: Etiopų priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cherokee
lt: Čerokių

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lt: Kanados aborigenų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Runic
lt: Runos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tagalog
lt: Tagalų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hanunoo
lt: Hanunuo

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Buhid
lt: Buhidų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Khmer
lt: Chmerų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
lt: Mongolų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
lt: Kanados aborigenų išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Limbu
lt: Limbų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
lt: Naujieji Tai Lue

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
lt: Chmerų simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Buginese
lt: Bugių

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Extended
lt: Kombinaciniai diakritiniai ženklai išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Balinese
lt: Balio

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Sundanese
lt: Sudaniečių

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Batak
lt: Batakų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-C
lt: Kirilicos išplėstiniai C

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Georgian Extended
lt: Gruzinų išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Sundanese Supplement
lt: Sudaniečių priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
lt: Vedų plėtiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
lt: Fonetiniai plėtiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
lt: Fonetinių plėtinių priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
lt: Kombinacinių diakritinių ženklų priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
lt: Lotynų išplėstiniai papildomi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
lt: Graikų išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
lt: Bendri skyrybos simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
lt: Viršutiniai ir apatiniai indeksai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
lt: Valiutų simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
lt: Kombinaciniai diakritiniai ženklai simboliams

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
lt: Raidžių tipo simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
lt: Skaičių formos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arrows
lt: Rodyklės

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
lt: Matematiniai operatoriai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
lt: Įvairūs techniniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
lt: Kontroliniai paveikslai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
lt: Optinis ženklų atpažinimas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
lt: Apsuptos raidės ar skaitmenys

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
lt: Langelio piešimas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
lt: Blokiniai elementai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
lt: Geometrinės formos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
lt: Įvairūs simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Dingbats
lt: Puošybiniai ženklai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
lt: Įvairūs matematiniai simboliai-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
lt: Papildomos rodyklės-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
lt: Brailio raštai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
lt: Papildomos rodyklės-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
lt: Įvairūs matematiniai simboliai-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
lt: Papildomi matematiniai operatoriai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
lt: Įvairūs simboliai ir rodyklės

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Glagolitic
lt: Glagolica

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
lt: Lotynų išplėstiniai C

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Coptic
lt: Koptų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
lt: Gruzinų priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tifinagh
lt: Tifinagas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
lt: Etiopų išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
lt: Kirilicos išplėstiniai A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
lt: Papildomi skyrybos ženklai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Radicals Supplement
lt: CJK radikalų priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Kangxi Radicals
lt: Kangsi radikalai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ideographic Description Characters
lt: Ideografiniai aprašo simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
lt: CJK simboliai ir skyrybos ženklai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Compatibility Jamo
lt: Hangul suderinamumas su Jamo

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
lt: Bopomofo išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Strokes
lt: CJK brūkštelėjimai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
lt: Katakana fonetiniai plėtiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed CJK Letters and Months
lt: Apsuptos CJK raidės ir mėnesiai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
lt: CJK suderinamumas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs Extension A
lt: CJK jungtinių ideogramų plėtinys A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Yijing Hexagram Symbols
lt: Yijing heksagramų simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs
lt: CJK jungtinės ideogramos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
lt: Yi skiemenys

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Yi Radicals
lt: Yi radikalai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
lt: Kirilicos išplėstiniai B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Modifier Tone Letters
lt: Tonų keitimo raidės

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
lt: Lotynų išplėstiniai D

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
lt: Bendrosios indiškos skaitmenų formos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Phags-pa
lt: Phagspos raštas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
lt: Devanagari išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-A
lt: Hangul Jamo išplėstiniai A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Javanese
lt: Javiečių

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-B
lt: Mianmaro išplėstiniai B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cham
lt: Čamų

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-A
lt: Mianmaro išplėstiniai A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Meetei Mayek Extensions
lt: Manipūri plėtiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended-A
lt: Etiopų išplėstiniai A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-E
lt: Lotynų išplėstiniai E

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cherokee Supplement
lt: Čerokių priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Meetei Mayek
lt: Manipūri

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
lt: Hangul skiemenys

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-B
lt: Hangul Jamo išplėstiniai B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: High Surrogates
lt: Aukštieji pakaitalai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: High Private Use Surrogates
lt: Aukštieji asmeninio naudojimo pakaitalai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Low Surrogates
lt: Žemieji pakaitalai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
lt: Asmeninio naudojimo sritis

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Ideographs
lt: CJK suderinamumo ideogramos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Alphabetic Presentation Forms
lt: Alfabetinės atvaizdavimo formos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-A
lt: Arabų atvaizdavimo formos A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Variation Selectors
lt: Variacijų selektoriai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
lt: Vertikalios formos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Half Marks
lt: Kombinaciniai pusiniai ženklai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Forms
lt: CJK suderinamumo formos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Small Form Variants
lt: Mažos formos variantai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-B
lt: Arabų atvaizdavimo formos B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
lt: Pusės pločio ir pilno pločio formos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Specials
lt: Specialūs

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mahjong Tiles
lt: Mahjong kaladėlės

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Domino Tiles
lt: Domino kaladėlės

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Playing Cards
lt: Žaidimo kortos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumeric Supplement
lt: Apsuptų raidžių ar skaitmenų priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Ideographic Supplement
lt: Apsuptas ideografinis priedas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Pictographs
lt: Įvairūs simboliai ir piktogramos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Emoticons
lt: Jaustukai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ornamental Dingbats
lt: Ornamentiniai puošybiniai ženklai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Transport and Map Symbols
lt: Transporto ir žemėlapių simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Alchemical Symbols
lt: Alcheminiai simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes Extended
lt: Geometrinės formos išplėstiniai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-C
lt: Papildomos rodyklės C

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Symbols and Pictographs
lt: Papildomi simboliai ir piktogramos

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Chess Symbols
lt: Šachmatų simboliai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Symbols and Pictographs Extended-A
lt: Simboliai ir piktogramos išplėstiniai A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Symbols for Legacy Computing
lt: Pasenusios kompiuterijos simboliai

[ctx: KCharSelect|@info:placeholder]
en: Enter a search term or character…
lt: Įveskite ieškomą žodį ar simbolį…

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Enter a search term or character here
lt: Čia įveskite ieškomą žodį ar simbolį

[ctx: KCharSelect|@action]
en: &Find…
lt: &Ieškoti…

[ctx: KCharSelect|@action:button Goes to previous character]
en: Previous in History
lt: Ankstesnis istorijoje

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Go to previous character in history
lt: Pereiti prie ankstesnio simbolio istorijoje

[ctx: KCharSelect|@action:button Goes to next character]
en: Next in History
lt: Kitas istorijoje

[ctx: KCharSelect|info:tooltip]
en: Go to next character in history
lt: Pereiti prie kito simbolio istorijoje

[ctx: KCharSelect|@action go back]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: KCharSelect|@action go forward]
en: &Forward
lt: &Pirmyn

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Select a category
lt: Pasirinkti kategoriją

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Select a block to be displayed
lt: Pasirinkti bloką, kurį rodyti

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Set font
lt: Nustatyti šriftą

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Set font size
lt: Nustatyti šrifto dydį

[ctx: KCharSelect|]
en: Character:
lt: Simbolis:

[ctx: KCharSelect|]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: KCharSelect|]
en: Annotations and Cross References
lt: Anotacijos ir kryžminės nuorodos

[ctx: KCharSelect|]
en: Alias names:
lt: Alternatyvūs pavadinimai:

[ctx: KCharSelect|]
en: Notes:
lt: Pastabos:

[ctx: KCharSelect|]
en: See also:
lt: Taip pat žiūrėkite:

[ctx: KCharSelect|]
en: Equivalents:
lt: Atitikmenys:

[ctx: KCharSelect|]
en: Approximate equivalents:
lt: Apytiksliai atitikmenys:

[ctx: KCharSelect|]
en: Decomposition:
lt: Dekomponavimas:

[ctx: KCharSelect|]
en: CJK Ideograph Information
lt: CJK ideografinė informacija

[ctx: KCharSelect|]
en: Definition in English:
lt: Apibrėžimas anglų kalba:

[ctx: KCharSelect|]
en: Mandarin Pronunciation:
lt: Tarimas literatūrine kinų kalba:

[ctx: KCharSelect|]
en: Cantonese Pronunciation:
lt: Tarimas kinų kalbos Kantono tarme:

[ctx: KCharSelect|]
en: Japanese On Pronunciation:
lt: Tarimas japonų On:

[ctx: KCharSelect|]
en: Japanese Kun Pronunciation:
lt: Tarimas japonų Kun:

[ctx: KCharSelect|]
en: Tang Pronunciation:
lt: Tang tarimas:

[ctx: KCharSelect|]
en: Korean Pronunciation:
lt: Korėjietiškas tarimas:

[ctx: KCharSelect|]
en: General Character Properties
lt: Bendros simbolio savybės

[ctx: KCharSelect|]
en: Block:
lt: Blokas:

[ctx: KCharSelect|]
en: Unicode category:
lt: Unikodo kategorija:

[ctx: KCharSelect|]
en: Various Useful Representations
lt: Įvairūs naudingi atvaizdavimai

[ctx: KCharSelect|]
en: C octal escaped UTF-8:
lt: C aštuntainis kaitos UTF-8:

[ctx: KCharSelect|]
en: XML decimal entity:
lt: XML dešimtainė esybė:

[ctx: KCharSelectItemModel|]
en: Unicode code point:
lt: Unikodo kodo taškas:

[ctx: KCharSelectItemModel|Character]
en: In decimal
lt: Dešimtainiais

[ctx: KCharSelectData|]
en: <noncharacter>
lt: <ne simbolis>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Non Private Use High Surrogate>
lt: <Ne asmeninio naudojimo aukštasis pakaitalas>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Private Use High Surrogate>
lt: <Asmeninio naudojimo aukštasis pakaitalas>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Low Surrogate>
lt: <Žemasis pakaitalas>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Private Use>
lt: <Asmeniniam naudojimui>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <not assigned>
lt: <nepriskirta>

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode section name]
en: All
lt: Visi

[ctx: KCharSelectData|]
en: Non-printable
lt: Nespausdinamas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Control
lt: Kita, valdymas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Format
lt: Kita, formatas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Not Assigned
lt: Kita, nepriskirta

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Private Use
lt: Kita, asmeninio naudojimo

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Surrogate
lt: Kita, pakaitalas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Lowercase
lt: Raidė, mažoji

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Modifier
lt: Raidė, modifikatorius

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Other
lt: Raidė, kita

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Titlecase
lt: Raidė, iš didžųjų raidžių

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Uppercase
lt: Raidė, didžioji

[ctx: KCharSelectData|]
en: Mark, Spacing Combining
lt: Žymės, tarpų sujungimas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Mark, Enclosing
lt: Žymės, apsupimo

[ctx: KCharSelectData|]
en: Mark, Non-Spacing
lt: Žymės, nepašalinami tarpai

[ctx: KCharSelectData|]
en: Number, Decimal Digit
lt: Skaičius, dešimtainis skaitmuo

[ctx: KCharSelectData|]
en: Number, Letter
lt: Skaičius, raidė

[ctx: KCharSelectData|]
en: Number, Other
lt: Skaičius, kita

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Connector
lt: Skyrybos ženklas, jungtukas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Dash
lt: Skyrybos ženklas, brūkšnys

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Close
lt: Skyrybos ženklas, užveriantis

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Final Quote
lt: Skyrybos ženklas, uždarančios kabutės

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Initial Quote
lt: Skyrybos ženklas, atidarančios kabutės

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Other
lt: Skyrybos ženklas, kitas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Open
lt: Skyrybos ženklas, atveriantis

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Currency
lt: Simbolis, valiuta

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Modifier
lt: Simbolis, modifikavimo

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Math
lt: Simbolis, matematinis

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Other
lt: Simbolis, kita

[ctx: KCharSelectData|]
en: Separator, Line
lt: Skirtukas, linija

[ctx: KCharSelectData|]
en: Separator, Paragraph
lt: Skirtukas, pastraipa

[ctx: KCharSelectData|]
en: Separator, Space
lt: Skirtukas, tarpas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: KColorCombo|@item:inlistbox Custom color]
en: Custom…
lt: Tinkinta…

[ctx: QObject|@action:button accessible name]
en: Contextual Help
lt: Kontekstinė pagalba

[ctx: KDateComboBox|@info]
en: The date you entered is invalid
lt: Jūsų įvesta data yra netinkama

[ctx: KDateComboBox|@info]
en: Date cannot be earlier than %1
lt: Data negali būti ankstesnė nei %1

[ctx: KDateComboBox|@info]
en: Date cannot be later than %1
lt: Data negali būti vėlesnė nei %1

[ctx: KDatePicker|]
en: Week %1
lt: Savaitė %1

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Next year
lt: Kiti metai

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Previous year
lt: Ankstesni metai

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Next month
lt: Kitas mėnuo

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Previous month
lt: Ankstesnis mėnuo

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select a week
lt: Pasirinkti savaitę

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select a month
lt: Pasirinkti mėnesį

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select a year
lt: Pasirinkti metus

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select the current day
lt: Pasirinkti šiandieną

[ctx: KDatePicker|@action:button]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: KDatePickerPopup|@option next year]
en: Next Year
lt: Kiti metai

[ctx: KDatePickerPopup|@option next month]
en: Next Month
lt: Kitas mėnuo

[ctx: KDatePickerPopup|@option next week]
en: Next Week
lt: Kita savaitė

[ctx: KDatePickerPopup|@option tomorrow]
en: Tomorrow
lt: Rytoj

[ctx: KDatePickerPopup|@option today]
en: Today
lt: Šiandien

[ctx: KDatePickerPopup|@option yesterday]
en: Yesterday
lt: Vakar

[ctx: KDatePickerPopup|@option last week]
en: Last Week
lt: Praeita savaitė

[ctx: KDatePickerPopup|@option last month]
en: Last Month
lt: Praeitas mėnuo

[ctx: KDatePickerPopup|@option last year]
en: Last Year
lt: Praeiti metai

[ctx: KDatePickerPopup|@option do not specify a date]
en: No Date
lt: Be datos

[ctx: KDateTimeEdit|@item:inlistbox UTC time zone]
en: UTC
lt: Suderintasis pasaulinis laikas (UTC)

[ctx: KDateTimeEdit|@item:inlistbox No specific time zone]
en: Floating
lt: Slankiojanti

[ctx: KDateTimeEdit|@info]
en: The entered date and time is before the minimum allowed date and time.
lt: Įvesta data ir laikas yra anksčiau už mažiausią leidžiamą datą ir laiką.

[ctx: KDateTimeEdit|@info]
en: The entered date and time is after the maximum allowed date and time.
lt: Įvesta data ir laikas yra vėliau už didžiausią leidžiamą datą ir laiką.

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: &Add
lt: &Pridėti

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: &Remove
lt: Ša&linti

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: Move &Up
lt: Pa&kelti

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: Move &Down
lt: &Nuleisti

[ctx: KFontChooser|@title:group]
en: Requested Font
lt: Užklaustas šriftas

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Italic
lt: Kursyvas

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Oblique
lt: Pasviras

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Bold
lt: Pusjuodis

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Bold Condensed Oblique
lt: Pusjuodis suglaustas pasviras

[ctx: KFontChooser|]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
lt: Įlinkdama fechtuotojo špaga sublykčiojusi pragręžė apvalų arbūzą

[ctx: KFontChooserDialog|@title:window]
en: Select Font
lt: Pasirinkite šriftą

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Comma separated list of font features (e.g., liga, calt):
lt: Kableliais atskirtų šrifto ypatybių sąrašas (pvz., liga, calt):

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Sample:
lt: Pavyzdys:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
lt: Šis pavyzdinis tekstas iliustruoja dabartines nuostatas. Galite jį redaguoti, kad išbandytumėte įvairius simbolius.

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Show only monospaced fonts
lt: Rodyti tik lygiapločius šriftus

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font
lt: Šriftas

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font:
lt: Šriftas:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font style
lt: Šrifto stilius

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font style:
lt: Šrifto stilius:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Size:
lt: Dydis:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Relative
lt: Santykinis

[ctx: KFontRequester|@info:tooltip]
en: Choose font…
lt: Pasirinkti šriftą…

[ctx: KFontRequester|@info:tooltip]
en: Preview of the selected font
lt: Pasirinkto šrifto peržiūra

[ctx: KFontRequester|@info:whatsthis]
en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose Font..." button.
lt: Tai yra pasirinkto šrifto peržiūra. Galite jį keisti spusteldami mygtuką „Pasirinkti šriftą...“.

[ctx: KFontRequester|@info:tooltip]
en: Preview of the "%1" font
lt: „%1“ šrifto peržiūra

[ctx: KFontRequester|@info:whatsthis]
en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose Font..." button.
lt: Tai yra „%1“ šrifto peržiūra. Galite jį keisti spusteldami mygtuką „Pasirinkti šriftą...“.

[ctx: KLed|Accessible name of a Led whose state is on]
en: LED on
lt: Šviesos diodas įjungtas

[ctx: KLed|Accessible name of a Led whose state is off]
en: LED off
lt: Šviesos diodas išjungtas

[ctx: KMessageBox|]
en: Details
lt: Išsamiau

[ctx: KMessageBox|]
en: Question
lt: Klausimas

[ctx: KMessageBox|]
en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

[ctx: KMessageBox|]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: KMessageBox|]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: KMessageBox|]
en: Information
lt: Informacija

[ctx: KMessageBox|]
en: Do not show this message again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

[ctx: KMessageDialog|]
en: Details
lt: Išsamiau

[ctx: KMessageDialog|]
en: Question
lt: Klausimas

[ctx: KMessageDialog|]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: KMessageDialog|]
en: Information
lt: Informacija

[ctx: KMessageDialog|]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: KMessageWidget|@action:button]
en: &Close
lt: &Užverti

[ctx: KMessageWidget|@info:tooltip]
en: Close message
lt: Užverti pranešimą

[ctx: KMessageWidget|accessible name of positively-colored (e.g. green) message box]
en: Success
lt: Pavyko

[ctx: KMessageWidget|accessible name of info-colored (e.g. blue) message box]
en: Note
lt: Pastaba

[ctx: KMessageWidget|accessible name of warning-colored (e.g. orange) message box]
en: Warning
lt: Įspėjimas

[ctx: KMessageWidget|accessible name of error-colored (e.g. red) message box]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: KMimeTypeChooser|@info:placeholder]
en: Search for file type or filename pattern…
lt: Ieškoti failo tipo arba failo pavadinimo šablono…

[ctx: KMimeTypeChooser|@label:textbox]
en: &Filter:
lt: &Filtras:

[ctx: KMimeTypeChooser|@title:column]
en: MIME Type
lt: MIME tipas

[ctx: KMimeTypeChooser|@title:column]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: KMimeTypeChooser|@title:column]
en: Patterns
lt: Šablonai

[ctx: KMimeTypeChooser|@action:button]
en: &Edit…
lt: &Taisyti…

[ctx: KMimeTypeChooser|@info:tooltip]
en: Launch the MIME type editor
lt: Paleisti MIME tipų redaktorių

[ctx: QObject|]
en: Could not find the "keditfiletype" executable in PATH.
lt: Nepavyko KELYJE rasti „keditfiletype“ vykdomojo.

[ctx: QObject|]
en: Could not start the "keditfiletype" executable, please check your installation.
lt: Nepavyko paleisti „keditfiletype“ vykdomojo, patikrinkite savo diegimą.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Password must be at least %n character(s) long. | Password must be at least %n character(s) long.
lt[0]: Slaptažodis privalo būti bent %n simbolio ilgio.
lt[1]: Slaptažodis privalo būti bent %n simbolių ilgio.
lt[2]: Slaptažodis privalo būti bent %n simbolių ilgio.
lt[3]: Slaptažodis privalo būti bent %n simbolio ilgio.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Password is empty.
lt: Slaptažodis yra tuščias.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Passwords match.
lt: Slaptažodžiai sutampa.

[ctx: KNewPasswordDialog|@title:window]
en: Low Password Strength
lt: Silpnas slaptažodis

[ctx: KNewPasswordDialog|]
en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
lt: Jūsų įvestas slaptažodis yra silpnas. Norėdami pagerinti slaptažodžio stiprumą, pabandykite: 
     - naudoti ilgesnį slaptažodį;
     - naudoti maišytas didžiąsias ir mažąsias raides;
     - naudoti skaitmenis ar simbolius, o taip pat ir raides.
    
    Ar norite vis tiek naudoti šį slaptažodį?

[ctx: KNewPasswordWidget|@info:whatsthis]
en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered. To improve the strength of the password, try:<ul><li>using a longer password;</li><li>using a mixture of upper- and lower-case letters;</li><li>using numbers or symbols, such as #, as well as letters.</li></ul>
lt: Slaptažodžio stiprumo matuoklis nurodo jūsų įvesto slaptažodžio saugumą. Norėdami pagerinti slaptažodžio stiprumą, pabandykite:<ul><li>naudoti ilgesnį slaptažodį;</li><li>naudoti maišytas didžiąsias ir mažąsias raides;</li><li>naudoti skaitmenis ar simbolius, tokius kaip #, o taip pat ir raides.</li></ul>

[ctx: KNewPasswordWidget|@label:textbox]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: KNewPasswordWidget|@label:textbox]
en: &Verify:
lt: &Pakartokite:

[ctx: KNewPasswordWidget|@label]
en: Password strength &meter:
lt: Slaptažodžio stiprumo &matuoklis:

[ctx: KPageView|@info:placeholder]
en: Search…
lt: Ieškoti…

[ctx: KPasswordDialog|@title:window]
en: Password
lt: Slaptažodis

[ctx: KPasswordDialog|]
en: Show Contextual Help
lt: Rodyti kontekstinę pagalbą

[ctx: KPasswordDialog|]
en: Supply a password below.
lt: Žemiau pateikite slaptažodį.

[ctx: KPasswordDialog|]
en: Supply a username and password below.
lt: Žemiau pateikite naudotojo vardą ir slaptažodį.

[ctx: KPasswordDialog|@option:radio]
en: No password, use anonymous (or &guest) login
lt: Be slaptažodžio, naudoti anoniminį (ar s&večio) prisijungimą

[ctx: KPasswordDialog|@option:radio]
en: Use this password:
lt: Naudoti šį slaptažodį:

[ctx: KPasswordDialog|@label:textbox]
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

[ctx: KPasswordDialog|@label:textbox]
en: Domain:
lt: Sritis:

[ctx: KPasswordDialog|@label:textbox]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: KPasswordDialog|@option:check]
en: Remember password
lt: Įsiminti slaptažodį

[ctx: QObject|@info:tooltip]
en: Change the visibility of the password
lt: Keisti slaptažodžio matomumą

[ctx: QObject|@action:inmenu]
en: Show Password
lt: Rodyti slaptažodį

[ctx: QObject|@action:inmenu]
en: Hide Password
lt: Slėpti slaptažodį

[ctx: KPixmapRegionSelectorDialog|@title:window]
en: Select Region of Image
lt: Pasirinkite paveikslo sritį

[ctx: KPixmapRegionSelectorDialog|@label:chooser]
en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
lt: Spustelėkite ant paveikslo ir tempkite norėdami pasirinkti dominančią sritį:

[ctx: KPixmapRegionSelectorWidget|@title:menu]
en: Image Operations
lt: Operacijos su paveikslais

[ctx: KPixmapRegionSelectorWidget|@action:inmenu]
en: &Rotate Clockwise
lt: Pasukti pa&gal laikrodžio rodyklę

[ctx: KPixmapRegionSelectorWidget|@action:inmenu]
en: Rotate &Counterclockwise
lt: Pasukti p&rieš laikrodžio rodyklę

[ctx: KRecentFilesMenu|]
en: No Entries
lt: Nėra įrašų

[ctx: KRecentFilesMenu|]
en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašą

[ctx: KRecentFilesMenu|]
en: Recent Files
lt: Paskiausiai naudoti failai

[ctx: KSqueezedTextLabel|@action:inmenu]
en: &Copy Full Text
lt: &Kopijuoti visą tekstą

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &OK
lt: &Gerai

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Cancel
lt: &Atsisakyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Discard
lt: &Atmesti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Discard changes
lt: Atmesti pakeitimus

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
lt: Spustelėjus ant šio mygtuko, bus panaikinti visi paskiausi šiame dialoge atlikti pakeitimai.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Save
lt: Į&rašyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Save data
lt: Įrašyti duomenis

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Do Not Save
lt: &Neįrašyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Do not save data
lt: Neįrašyti duomenų

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Save &As…
lt: Įrašyti &kaip…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Save file with another name
lt: Įrašyti failą kitu pavadinimu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Apply
lt: &Taikyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Apply changes
lt: Taikyti pakeitimus

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
lt: Spustelėjus <b>Taikyti</b>, nuostatos bus perduotos į programą, bet dialogas nebus užvertas.
    Naudokite tai norėdami išbandyti įvairias nuostatas.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Administrator &Mode…
lt: Administratoriaus &veiksena…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Enter Administrator Mode
lt: Įjungti administratoriaus veikseną

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
lt: Spustelėjus <b>Administratoriaus veiksena</b> jūsų bus paprašyta įvesti administratoriaus (root) slaptažodį tam, kad galėtumėte atlikti pakeitimus, kurie reikalauja pagrindinio naudotojo teisių.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: C&lear
lt: Iš&valyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Clear input
lt: Išvalyti įvestį

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Clear the input in the edit field
lt: Išvalyti įvestį redagavimo lauke

[ctx: KStandardGuiItem|show help]
en: &Help
lt: &Pagalba

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Show help
lt: Rodyti pagalbą

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Close
lt: &Užverti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Close the current window or document
lt: Užverti esamą langą ar dokumentą

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Close Window
lt: &Užverti langą

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Close the current window.
lt: Užverti esamą langą.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Close Document
lt: &Užverti dokumentą

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Close the current document.
lt: Užverti esamą dokumentą.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Defaults
lt: &Numatytieji

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Reset all items to their default values
lt: Atstatyti visus elementus į jų numatytąsias reikšmes

[ctx: KStandardGuiItem|go back]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Go back one step
lt: Grįžti vienu žingsniu atgal

[ctx: KStandardGuiItem|go forward]
en: &Forward
lt: &Pirmyn

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Go forward one step
lt: Pereiti vienu žingsniu pirmyn

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Print…
lt: S&pausdinti…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Opens the print dialog to print the current document
lt: Atveria spausdinimo dialogą, skirtą esamo dokumento spausdinimui

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: C&ontinue
lt: &Tęsti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Continue operation
lt: Tęsti operaciją

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Delete
lt: &Ištrinti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Delete item(s)
lt: Ištrinti elementą(-us)

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Open…
lt: At&verti…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Open file
lt: Atverti failą

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Quit
lt: &Išjungti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Quit application
lt: Išjungti programą

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Reset
lt: At&statyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Reset configuration
lt: Atstatyti konfigūraciją

[ctx: KStandardGuiItem|Verb]
en: &Insert
lt: Į&terpti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Confi&gure…
lt: Konfi&gūruoti…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Find
lt: &Ieškoti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Test
lt: Išbandyti

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Properties
lt: Savybės

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Overwrite
lt: &Perrašyti

[ctx: KTimeComboBox|@info]
en: The time you entered is invalid
lt: Jūsų įvestas laikas yra neteisingas

[ctx: KTimeComboBox|@info]
en: Time cannot be earlier than %1
lt: Laikas negali būti ankstesnis nei %1

[ctx: KTimeComboBox|@info]
en: Time cannot be later than %1
lt: Laikas negali būti vėlesnis nei %1

[ctx: KToggleFullScreenAction|@action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
lt: Vis&o ekrano veiksena

[ctx: KToggleFullScreenAction|@action:intoolbar]
en: Full Screen
lt: Visas ekranas

[ctx: KToggleFullScreenAction|@info:tooltip]
en: Display the window in full screen
lt: Rodyti langą visame ekrane
