kdelibs4 - en to lv translation catalogue (456 entries)

[ctx: FontHelpers|@item Font name]
note: Generic sans serif font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Sans Serif
lv: Bezserifa

[ctx: FontHelpers|@item Font name]
note: Generic serif font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Serif
lv: Serifa

[ctx: FontHelpers|@item Font name]
note: Generic monospace font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Monospace
lv: Vienplatuma

[ctx: KActionSelector|@label:listbox]
en: &Available:
lv: &Pieejams:

[ctx: KActionSelector|@label:listbox]
en: &Selected:
lv: &Atlasīts:

[ctx: KAssistantDialog|@action:button go back]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: KAssistantDialog|@info:tooltip]
en: Go back one step
lv: Iet vienu soli atpakaļ

[ctx: KAssistantDialog|@action:button Opposite to Back]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: KAssistantDialog|@action:button]
en: Finish
lv: Pabeigt

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: All
lv: Visas

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: European Scripts
lv: Eiropas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: African Scripts
lv: Āfrikas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
lv: Tuvo Austrumu raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
lv: Vidusāzijas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
lv: Dienvidāzijas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Southeast Asian Scripts
lv: Dienvidaustrumāzijas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Indonesia and Oceania Scripts
lv: Indonēzijas un Okeānijas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
lv: Austrumāzijas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: American Scripts
lv: Amerikas raksti

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Symbols
lv: Rakstzīmes

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
lv: Matemātiskie simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
lv: Fonētiskie simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Combining Diacritics
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana

[ctx: KCharSelectData|KCharSelect section name]
en: Other
lv: Citas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
lv: Latīņu pamata

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
lv: Latīņu-1 pielikums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
lv: Latīņu paplašinātais-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
lv: Latīņu paplašinātais-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
lv: IPA paplašinājumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
lv: Modificējošo zīmju izlīdzināšana

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
lv: Grieķu un koptu alfabēts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
lv: Kirilica

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
lv: Kirilicas pielikums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Armenian
lv: Armēņu

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
lv: Ebreju raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic
lv: Arābu

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Syriac
lv: Sīriešu alfabēts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
lv: Arābu papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Thaana
lv: Tāna

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: NKo
lv: N’Ko raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
lv: Samariešu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mandaic
lv: Mandejiešu alfabēts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Syriac Supplement
lv: Sīriešu papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Extended-B
lv: Arābu paplašinātais-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Extended-A
lv: Arābu paplašinātais-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Devanagari
lv: Dēvanāgarī

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Bengali
lv: Bengāļu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Gurmukhi
lv: Gurmukhī

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Gujarati
lv: Gudžaratu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Oriya
lv: Oriju raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tamil
lv: Tamilu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Telugu
lv: Telugu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Malayalam
lv: Malajalama

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Sinhala
lv: Singāļu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Thai
lv: Taju raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Lao
lv: Laosiešu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
lv: Tibetiešu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Myanmar
lv: Birmiešu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Georgian
lv: Gruzīnu

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo
lv: Hangila čamo

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
lv: Etiopiešu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
lv: Etiopiešu raksts, papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cherokee
lv: Čiroku raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lv: Vienotais Kanādas aborigēnu sillabārijs

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ogham
lv: Ogams

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Runic
lv: Rūnu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tagalog
lv: Baibajins

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hanunoo
lv: Hanunuo

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Buhid
lv: Buhidu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tagbanwa
lv: Tagbanvu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Khmer
lv: Khmeru raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
lv: Mongoļu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
lv: Vienotais Kanādas aborigēnu sillabārijs, paplašināts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Limbu
lv: Limbu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tai Le
lv: Tai Le raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
lv: Jaunais taili raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
lv: Khmeru simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Buginese
lv: Bugu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tai Tham
lv: Taitams

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Extended
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana, paplašināta

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Balinese
lv: Baliešu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Sundanese
lv: Sundu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Batak
lv: Bataku raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Lepcha
lv: Lepču raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ol Chiki
lv: Olķiki

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-C
lv: Kirilicas paplašinātais-C

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Georgian Extended
lv: Gruzīnu paplašinātais

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Sundanese Supplement
lv: Sundu raksts, paplašināts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
lv: Vēdu paplašinājumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
lv: Fonētiskie paplašinājumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
lv: Fonētiskie paplašinājumi, papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
lv: Diakritisko zīmju kombinēšanas, papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
lv: Latīņu paplašinātais, papildu

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
lv: Grieķu paplašinātais

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
lv: Pamata interpunkcija

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
lv: Augšraksti un apakšraksti

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
lv: Valūtas simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana simboliem

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
lv: Burtveidīgi simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
lv: Ciparu formas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arrows
lv: Bultas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
lv: Matemātiskie operatori

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
lv: Dažādi tehniskie

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
lv: Vadības attēli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
lv: Optiskā rakstzīmju atpazīšana

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
lv: Apvilktie burti un cipari

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
lv: Kvadrāta rakstzīmes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
lv: Bloku elementi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
lv: Ģeometriskas figūras

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
lv: Dažādi simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Dingbats
lv: Dekorzīmes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
lv: Dažādi matemātiskie simboli-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
lv: Papildu bultas-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
lv: Braila simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
lv: Papildu bultas-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
lv: Dažādi matemātiskie simboli-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
lv: Papildu matemātiskie operatori

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
lv: Dažādi simboli un bultas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Glagolitic
lv: Glagolica

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
lv: Latīņu paplašinātais-C

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Coptic
lv: Koptu alfabēts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
lv: Gruzīnu papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tifinagh
lv: Tifinags

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
lv: Etiopiešu raksts, paplašināts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
lv: Kirilicas paplašinātais-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
lv: Papildu interpunkcija

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Radicals Supplement
lv: CJK sakņu papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Kangxi Radicals
lv: Kansi saknes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ideographic Description Characters
lv: Ideogrāfiskās apraksta rakstzīmes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
lv: CJK simboli un interpunkcija

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Compatibility Jamo
lv: Ar hangilu savietojams čamo

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Kanbun
lv: Kanbuns

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
lv: Bopomofo paplašinātais

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Strokes
lv: CJK vilkumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
lv: Katakana fonētiskie paplašinājumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed CJK Letters and Months
lv: Apvilktie CJK burti un mēneši

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
lv: CJK savietojamība

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs Extension A
lv: CJK vienoto ideogrammu paplašinājumi A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Yijing Hexagram Symbols
lv: Jidzjin sešstūra simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs
lv: CJK vienotās ideogrammas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
lv: Ji zilbes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Yi Radicals
lv: Ji saknes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Lisu
lv: Lisu Freizera raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Vai
lv: Vai sillabārijs

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
lv: Kirilicas paplašinātais-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Bamum
lv: Bamumas raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Modifier Tone Letters
lv: Modifikācijas toņu rakstzīmes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
lv: Latīņu paplašinātais-D

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Syloti Nagri
lv: Siloti Nagri

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
lv: Pamata indiešu ciparu formas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Phags-pa
lv: Mongoļu kvadrātraksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Saurashtra
lv: Sauraštru raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
lv: Dēvanāgarī paplašinātais

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Kayah Li
lv: Kaja Li

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Rejang
lv: Redžanu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-A
lv: Hangila čamo paplašinātais-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Javanese
lv: Javiešu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-B
lv: Birmiešu raksta paplašinātais-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cham
lv: Čamu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-A
lv: Birmiešu raksta paplašinātais-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Tai Viet
lv: Taidamu raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Meetei Mayek Extensions
lv: Meitei raksta paplašinājumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended-A
lv: Etiopiešu rakst, paplašinātais-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-E
lv: Latīņu paplašinātais-E

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Cherokee Supplement
lv: Čiroku raksta papildinājums

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Meetei Mayek
lv: Meitei raksts

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
lv: Hangila zilbes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-B
lv: Hangila čamo paplašinātais-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: High Surrogates
lv: Augsti aizstājēji

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: High Private Use Surrogates
lv: Augstie aizstājēji privātai izmantošanai

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Low Surrogates
lv: Zemie aizstājēji

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
lv: Privāts lietojuma lauks

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Ideographs
lv: CJK savietojamības ideogrammas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Alphabetic Presentation Forms
lv: Alfabētiskās prezentācijas formas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-A
lv: Alfabētiskās prezentācijas formas-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Variation Selectors
lv: Variāciju selektori

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
lv: Vertikālās formas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Combining Half Marks
lv: Puszīmju kombinēšana

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Forms
lv: CJK savietojamības formas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Small Form Variants
lv: Mazo formu varianti

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-B
lv: Arābu burtu attēlošanas formas-B

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
lv: Pusplatās un platās formas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Specials
lv: Speciālie

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Mahjong Tiles
lv: Madžonga kauliņi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Domino Tiles
lv: Domino kauliņi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Playing Cards
lv: Spēļu kārtis

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumeric Supplement
lv: Apvilktie burtu un ciparu papildinājumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Ideographic Supplement
lv: Apvilktie ideogrāfiskie papildinājumi

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Pictographs
lv: Dažādi simboli un piktogrammas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Emoticons
lv: Emocijzīmes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Ornamental Dingbats
lv: Ornamentālās dekorzīmes

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Transport and Map Symbols
lv: Transporta un karšu simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Alchemical Symbols
lv: Alķīmiskie simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes Extended
lv: Ģeometriskas figūras, paplašinātas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-C
lv: Papildu bultas-C

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Symbols and Pictographs
lv: Papildu simboli un piktogrammas

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Chess Symbols
lv: Šaha simboli

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Symbols and Pictographs Extended-A
lv: Simboli un piktogrammas, paplašināts-A

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode block name]
en: Symbols for Legacy Computing
lv: Simboli senākai datorikai

[ctx: KCharSelect|@info:placeholder]
en: Enter a search term or character…
lv: Ievadiet meklēšanas tekstu vai rakstzīmi…

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Enter a search term or character here
lv: Ievadiet meklēšanas tekstu vai rakstzīmi

[ctx: KCharSelect|@action]
en: &Find…
lv: &Meklēt…

[ctx: KCharSelect|@action:button Goes to previous character]
en: Previous in History
lv: Iepriekš izmantotās

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Go to previous character in history
lv: Iet uz iepriekšējo rakstzīmi vēsturē

[ctx: KCharSelect|@action:button Goes to next character]
en: Next in History
lv: Nākamā vēsturē

[ctx: KCharSelect|info:tooltip]
en: Go to next character in history
lv: Nākamā rakstzīme vēsturē

[ctx: KCharSelect|@action go back]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: KCharSelect|@action go forward]
en: &Forward
lv: Uz &priekšu

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Select a category
lv: Izvēlieties kategoriju

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Select a block to be displayed
lv: Izvēlieties rādāmo bloku

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Set font
lv: Norādiet fontu

[ctx: KCharSelect|@info:tooltip]
en: Set font size
lv: Norādiet fonta izmēru

[ctx: KCharSelect|]
en: Character:
lv: Rakstzīme:

[ctx: KCharSelect|]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: KCharSelect|]
en: Annotations and Cross References
lv: Anotācijas un atsauces

[ctx: KCharSelect|]
en: Alias names:
lv: Citi nosaukumi:

[ctx: KCharSelect|]
en: Notes:
lv: Piezīmes:

[ctx: KCharSelect|]
en: See also:
lv: Skatīt arī:

[ctx: KCharSelect|]
en: Equivalents:
lv: Ekvivalenti:

[ctx: KCharSelect|]
en: Approximate equivalents:
lv: Aptuvenie ekvivalenti:

[ctx: KCharSelect|]
en: Decomposition:
lv: Dekompozīcija:

[ctx: KCharSelect|]
en: CJK Ideograph Information
lv: CJK ideogrammas informācija

[ctx: KCharSelect|]
en: Definition in English:
lv: Apraksts angļu valodā:

[ctx: KCharSelect|]
en: Mandarin Pronunciation:
lv: Mandarīnu izruna:

[ctx: KCharSelect|]
en: Cantonese Pronunciation:
lv: Kantoniešu izruna:

[ctx: KCharSelect|]
en: Japanese On Pronunciation:
lv: Japāņu On izruna:

[ctx: KCharSelect|]
en: Japanese Kun Pronunciation:
lv: Japāņu Kun izruna:

[ctx: KCharSelect|]
en: Tang Pronunciation:
lv: Tangutu izruna:

[ctx: KCharSelect|]
en: Korean Pronunciation:
lv: Korejiešu izruna:

[ctx: KCharSelect|]
en: General Character Properties
lv: Rakstzīmes pamata īpašības

[ctx: KCharSelect|]
en: Block:
lv: Bloks:

[ctx: KCharSelect|]
en: Unicode category:
lv: Unikoda kategorija:

[ctx: KCharSelect|]
en: Various Useful Representations
lv: Dažādi noderīgi attēlojumi

[ctx: KCharSelect|]
en: C octal escaped UTF-8:
lv: C oktālais atsoļa UTF-8:

[ctx: KCharSelect|]
en: XML decimal entity:
lv: XML decimālais ieraksts:

[ctx: KCharSelectItemModel|]
en: Unicode code point:
lv: Unikoda koda punkts:

[ctx: KCharSelectItemModel|Character]
en: In decimal
lv: Decimāli:

[ctx: KCharSelectData|]
en: <noncharacter>
lv: <nav rakstzīme>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Non Private Use High Surrogate>
lv: <Augstais aizstājējs ne privātai izmantošanai>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Private Use High Surrogate>
lv: <Augstais aizstājējs privātai izmantošanai>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Low Surrogate>
lv: <Zemais aizstājējs>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <Private Use>
lv: <Privātai izmantošanai>

[ctx: KCharSelectData|]
en: <not assigned>
lv: <nav piešķirts>

[ctx: KCharSelectData|KCharselect unicode section name]
en: All
lv: Visas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Non-printable
lv: Nedrukājama

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Control
lv: Cita, kontroles

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Format
lv: Cita, formāta

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Not Assigned
lv: Cita, nav piešķirta

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Private Use
lv: Cita, privātai izmantošanai

[ctx: KCharSelectData|]
en: Other, Surrogate
lv: Cita, aizstājējs

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Lowercase
lv: Burts, mazie burti

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Modifier
lv: Burts, modifikators

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Other
lv: Burts, cits

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Titlecase
lv: Burts, virsraksta

[ctx: KCharSelectData|]
en: Letter, Uppercase
lv: Burts, lielie burti

[ctx: KCharSelectData|]
en: Mark, Spacing Combining
lv: Zīme, atstarpju kombinēšana

[ctx: KCharSelectData|]
en: Mark, Enclosing
lv: Zīme, apvilkta

[ctx: KCharSelectData|]
en: Mark, Non-Spacing
lv: Zīme, bez atstarpēm

[ctx: KCharSelectData|]
en: Number, Decimal Digit
lv: Skaitlis, decimālcipars

[ctx: KCharSelectData|]
en: Number, Letter
lv: Cipars, burts

[ctx: KCharSelectData|]
en: Number, Other
lv: Cipars, cits

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Connector
lv: Pieturzīme, savienotājs

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Dash
lv: Pieturzīme, domuzīme

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Close
lv: Pieturzīme, aizveroša

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Final Quote
lv: Pieturzīme, noslēdzošās pēdiņas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Initial Quote
lv: Pieturzīme, atverošās pēdiņas

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Other
lv: Pieturzīme, Cita

[ctx: KCharSelectData|]
en: Punctuation, Open
lv: Pieturzīme, atverošā

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Currency
lv: Simbols, valūta

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Modifier
lv: Simbols, modifikators

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Math
lv: Simbols, matemātiskais

[ctx: KCharSelectData|]
en: Symbol, Other
lv: Simbols, cits

[ctx: KCharSelectData|]
en: Separator, Line
lv: Atdalītājs, līnija

[ctx: KCharSelectData|]
en: Separator, Paragraph
lv: Atdalītājs, rindkopa

[ctx: KCharSelectData|]
en: Separator, Space
lv: Atdalītājs, atstarpe

[ctx: KCharSelectData|]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: KColorCombo|@item:inlistbox Custom color]
en: Custom…
lv: Pielāgota…

[ctx: QObject|@action:button accessible name]
en: Contextual Help
lv: Kontekstuāla palīdzība

[ctx: KDateComboBox|@info]
en: The date you entered is invalid
lv: Ievadītais datums nav derīgs

[ctx: KDateComboBox|@info]
en: Date cannot be earlier than %1
lv: Datums nevar būt agrāks par %1

[ctx: KDateComboBox|@info]
en: Date cannot be later than %1
lv: Datums nevar būt vēlāks par %1

[ctx: KDatePicker|]
en: Week %1
lv: %1. nedēļa

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Next year
lv: Nākamais gads

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Previous year
lv: Iepriekšējais gads

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Next month
lv: Nākamais mēnesis

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select a week
lv: Izvēlieties nedēļu

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select a month
lv: Izvēlieties mēnesi

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select a year
lv: Izvēlēties gadu

[ctx: KDatePicker|@info:tooltip]
en: Select the current day
lv: Izvēlēties šodienu

[ctx: KDatePicker|@action:button]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: KDatePickerPopup|@option next year]
en: Next Year
lv: Nākamais gads

[ctx: KDatePickerPopup|@option next month]
en: Next Month
lv: Nākamais mēnesis

[ctx: KDatePickerPopup|@option next week]
en: Next Week
lv: Nākamā nedēļa

[ctx: KDatePickerPopup|@option tomorrow]
en: Tomorrow
lv: Rīt

[ctx: KDatePickerPopup|@option today]
en: Today
lv: Šodien

[ctx: KDatePickerPopup|@option yesterday]
en: Yesterday
lv: Vakar

[ctx: KDatePickerPopup|@option last week]
en: Last Week
lv: Pagājušajā nedēļā

[ctx: KDatePickerPopup|@option last month]
en: Last Month
lv: Pagājušajā mēnesī

[ctx: KDatePickerPopup|@option last year]
en: Last Year
lv: Pagājušajā gadā

[ctx: KDatePickerPopup|@option do not specify a date]
en: No Date
lv: Nav datuma

[ctx: KDateTimeEdit|@item:inlistbox No specific time zone]
en: Floating
lv: Peldošs

[ctx: KDateTimeEdit|@info]
en: The entered date and time is before the minimum allowed date and time.
lv: Ievadītais datums un laiks ir pirms atļautā datuma un laika.

[ctx: KDateTimeEdit|@info]
en: The entered date and time is after the maximum allowed date and time.
lv: Ievadītais datums un laiks ir pirms atļautā datuma un laika.

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: &Add
lv: &Pievienot

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: &Remove
lv: &Noņemt

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: Move &Up
lv: Pārvietot &augšup

[ctx: KEditListWidget|@action:button]
en: Move &Down
lv: Pārvietot &lejup

[ctx: KFontChooser|@title:group]
en: Requested Font
lv: Prasītais fonts

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Italic
lv: Kursīvs

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Oblique
lv: Slīpraksts

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: KFontChooser|@item font]
en: Bold Condensed Oblique
lv: Saspiests trekns slīpraksts

[ctx: KFontChooser|]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
lv: Glāžšķūņu rūķīši dzērumā čiepj Baha koncertflīģeļu vākus

[ctx: KFontChooserDialog|@title:window]
en: Select Font
lv: Izvēlēties fontu

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Comma separated list of font features (e.g., liga, calt):
lv: Ar komatu atdalītas fonta īpašības (piem., „liga“, „calt“):

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Sample:
lv: Paraugs:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
lv: Šis teksta piemērs ilustrē izvēlētos iestatījumus. Varat to rediģēt, lai pārbaudītu speciālos simbolus.

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Show only monospaced fonts
lv: Rādīt tikai vienplatuma fontus

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font
lv: Fonts

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font:
lv: Fonts:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font style
lv: Fonta stils

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Font style:
lv: Fonta stils:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: KFontChooserWidget|]
en: Relative
lv: Relatīvs

[ctx: KFontRequester|@info:tooltip]
en: Choose font…
lv: Izvēlēties fontu…

[ctx: KFontRequester|@info:tooltip]
en: Preview of the selected font
lv: Izvēlētā fonta priekšskatījums

[ctx: KFontRequester|@info:whatsthis]
en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose Font..." button.
lv: Šis ir izvēlētā fonta priekšskatījums. Varat to izmainīt, klikšķinot uz „Izvēlēties fontu...“ pogas.

[ctx: KFontRequester|@info:tooltip]
en: Preview of the "%1" font
lv: „%1“ fonta priekšskatījums

[ctx: KFontRequester|@info:whatsthis]
en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose Font..." button.
lv: Šis ir „%1“ fonta priekšskatījums. Varat to mainīt, klikšķinot uz „Izvēlēties fontu..“ pogas.

[ctx: KLed|Accessible name of a Led whose state is on]
en: LED on
lv: LED ir ieslēgts

[ctx: KLed|Accessible name of a Led whose state is off]
en: LED off
lv: LED izslēgts

[ctx: KMessageBox|]
en: Details
lv: Sīkāka informācija

[ctx: KMessageBox|]
en: Question
lv: Jautājums

[ctx: KMessageBox|]
en: Do not ask again
lv: Turpmāk nevaicāt

[ctx: KMessageBox|]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: KMessageBox|]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: KMessageBox|]
en: Information
lv: Informācija

[ctx: KMessageBox|]
en: Do not show this message again
lv: Vairs nerādīt šo ziņojumu

[ctx: KMessageDialog|]
en: Details
lv: Sīkāka informācija

[ctx: KMessageDialog|]
en: Question
lv: Jautājums

[ctx: KMessageDialog|]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: KMessageDialog|]
en: Information
lv: Informācija

[ctx: KMessageDialog|]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: KMessageWidget|@action:button]
en: &Close
lv: &Aizvērt

[ctx: KMessageWidget|@info:tooltip]
en: Close message
lv: Aizvērt ziņojumu

[ctx: KMessageWidget|accessible name of positively-colored (e.g. green) message box]
en: Success
lv: Veiksmīgi

[ctx: KMessageWidget|accessible name of info-colored (e.g. blue) message box]
en: Note
lv: Piezīme

[ctx: KMessageWidget|accessible name of warning-colored (e.g. orange) message box]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: KMessageWidget|accessible name of error-colored (e.g. red) message box]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: KMimeTypeChooser|@info:placeholder]
en: Search for file type or filename pattern…
lv: Meklēt pēc datnes tipa vai datnes nosaukuma šablona…

[ctx: KMimeTypeChooser|@label:textbox]
en: &Filter:
lv: &Filtrs:

[ctx: KMimeTypeChooser|@title:column]
en: MIME Type
lv: MIME tipi

[ctx: KMimeTypeChooser|@title:column]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: KMimeTypeChooser|@title:column]
en: Patterns
lv: Šabloni

[ctx: KMimeTypeChooser|@action:button]
en: &Edit…
lv: R&ediģēt…

[ctx: KMimeTypeChooser|@info:tooltip]
en: Launch the MIME type editor
lv: Palaist MIME tipa redaktoru

[ctx: QObject|]
en: Could not find the "keditfiletype" executable in PATH.
lv: PATH mainīgajā nevarēja atrast „keditfiletype“ izpilddatni

[ctx: QObject|]
en: Could not start the "keditfiletype" executable, please check your installation.
lv: Nevarēja atrast „keditfiletype“ izpilddatni, pārbaudiet instalāciju.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Password must be at least %n character(s) long. | Password must be at least %n character(s) long.
lv[0]: Parolei jābūt vismaz %n rakstzīmi garai.
lv[1]: Parolei jābūt vismaz %n rakstzīmes garai.
lv[2]: Parolei jābūt vismaz %n rakstzīmju garai.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Password is empty.
lv: Parole ir tukša.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Passwords do not match.
lv: Paroles neatbilst.

[ctx: KNewPasswordDialog|@info]
en: Passwords match.
lv: Paroles atbilst.

[ctx: KNewPasswordDialog|@title:window]
en: Low Password Strength
lv: Vāja parole

[ctx: KNewPasswordDialog|]
en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
lv: Jūsu ievadījāt vāju paroli. Lai uzlabotu paroles drošumu, varat:
     - lietot garāku paroli;
     - lietot gan lielos, gan mazos burtus;
     - bez burtiem lietot arī ciparus un citus simbolus.
    
    Vai tik un tā vēlaties lietot šo paroli?

[ctx: KNewPasswordWidget|@info:whatsthis]
en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered. To improve the strength of the password, try:<ul><li>using a longer password;</li><li>using a mixture of upper- and lower-case letters;</li><li>using numbers or symbols, such as #, as well as letters.</li></ul>
lv: Paroles stipruma mērītājs parāda jūsu ievadītās paroles drošumu. Lai padarīt paroli drošāku, varat: <ul><li>lietot garāku paroli;</li><li>lietot gan lielos, gan mazos burtus;</li><li>bez burtiem lietot arī ciparus un citus simbolus, piemēram, #.</li></ul>

[ctx: KNewPasswordWidget|@label:textbox]
en: Password:
lv: Parole:

[ctx: KNewPasswordWidget|@label:textbox]
en: &Verify:
lv: &Pārbaude:

[ctx: KNewPasswordWidget|@label]
en: Password strength &meter:
lv: Paroles stipruma &mērītājs:

[ctx: KPageView|@info:placeholder]
en: Search…
lv: Meklēt…

[ctx: KPasswordDialog|@title:window]
en: Password
lv: Parole

[ctx: KPasswordDialog|]
en: Show Contextual Help
lv: Rādīt kontekstuālo palīdzību

[ctx: KPasswordDialog|]
en: Supply a password below.
lv: Ierakstiet paroli.

[ctx: KPasswordDialog|]
en: Supply a username and password below.
lv: Ierakstiet lietotājvārdu un paroli.

[ctx: KPasswordDialog|@option:radio]
en: No password, use anonymous (or &guest) login
lv: Nav paroles, lietot anonīmu (jeb &viesa) ierakstīšanos

[ctx: KPasswordDialog|@option:radio]
en: Use this password:
lv: Lietot šo paroli:

[ctx: KPasswordDialog|@label:textbox]
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

[ctx: KPasswordDialog|@label:textbox]
en: Domain:
lv: Domēns:

[ctx: KPasswordDialog|@label:textbox]
en: Password:
lv: Parole:

[ctx: KPasswordDialog|@option:check]
en: Remember password
lv: Atcerēties paroli

[ctx: QObject|@info:tooltip]
en: Change the visibility of the password
lv: Mainīt paroles redzamību

[ctx: QObject|@action:inmenu]
en: Show Password
lv: Rādīt paroli

[ctx: QObject|@action:inmenu]
en: Hide Password
lv: Paslēpt paroli

[ctx: KPixmapRegionSelectorDialog|@title:window]
en: Select Region of Image
lv: Atlasīt attēla reģionu

[ctx: KPixmapRegionSelectorDialog|@label:chooser]
en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
lv: Nospiediet un iezīmējot interesējošo attēla apgabalu:

[ctx: KPixmapRegionSelectorWidget|@title:menu]
en: Image Operations
lv: Darbības ar attēlu

[ctx: KPixmapRegionSelectorWidget|@action:inmenu]
en: &Rotate Clockwise
lv: &Pagriezt pulksteņrādītāja virzienā

[ctx: KPixmapRegionSelectorWidget|@action:inmenu]
en: Rotate &Counterclockwise
lv: Pagriezt p&retēji pulksteņrādītāja virzienam

[ctx: KRecentFilesMenu|]
en: No Entries
lv: Nav ierakstu

[ctx: KRecentFilesMenu|]
en: Clear List
lv: Notīrīt sarakstu

[ctx: KRecentFilesMenu|]
en: Recent Files
lv: Nesenās datnes

[ctx: KSqueezedTextLabel|@action:inmenu]
en: &Copy Full Text
lv: &Kopēt pilnu tekstu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &OK
lv: &Labi

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Cancel
lv: &Atcelt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Discard
lv: &Izmest

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Discard changes
lv: Izmest izmaiņas

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
lv: Nospiežot šo pogu, visas nesenās izmaiņas, kas veiktas šajā lodziņā, būs izmestas.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Save
lv: &Saglabāt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Save data
lv: Saglabāt datus

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Do Not Save
lv: &Nesaglabāt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Do not save data
lv: Nesaglabāt datus

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Save &As…
lv: S&aglabāt kā…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Save file with another name
lv: Saglabāt datni ar citu nosaukumu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Apply
lv: &Pielietot

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Apply changes
lv: Pielietot izmaiņas

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
lv: Nospiežot <b>Pielietot</b>, iestatījumus nodos programmai, bet lodziņš paliks atvērts.
    Tas ļauj izmēģinātu dažādus iestatījumus.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Administrator &Mode…
lv: Administratora &režīms…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Enter Administrator Mode
lv: Ieiet administratora režīmā

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
lv: Izvēloties <b>Administratora režīmu</b>, jums būs jāievada administratora (saknes lietotāja) parole, bet pēc tam varēsiet veikt izmaiņas, kuru izdarīšanai ir nepieciešamas saknes lietotāja privilēģijas.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: C&lear
lv: &Notīrīt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Clear input
lv: Notīrīt ievadi

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Clear the input in the edit field
lv: Notīrīt ievadi rediģēšanas laukā

[ctx: KStandardGuiItem|show help]
en: &Help
lv: &Palīdzība

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Show help
lv: Rādīt palīdzību

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Close
lv: &Aizvērt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Close the current window or document
lv: Aizvērt aktīvo logu vai dokumentu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Close Window
lv: Ai&zvērt logu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Close the current window.
lv: Aizvērt aktīvo logu.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Close Document
lv: Ai&zvērt dokumentu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Close the current document.
lv: Aizvērt aktīvo dokumentu.

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Defaults
lv: &Noklusējumi

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Reset all items to their default values
lv: Atiestatīt visus vienumus uz to noklusētajām vērtībām

[ctx: KStandardGuiItem|go back]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Go back one step
lv: Iet vienu soli atpakaļ

[ctx: KStandardGuiItem|go forward]
en: &Forward
lv: Uz &priekšu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Go forward one step
lv: Iet vienu soli uz priekšu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Print…
lv: &Drukāt…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Opens the print dialog to print the current document
lv: Atver drukāšanas lodziņu, lai drukātu aktīvo dokumentu

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: C&ontinue
lv: T&urpināt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Continue operation
lv: Turpināt darbību

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Delete item(s)
lv: Dzēst vienumu(-us)

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Open…
lv: &Atvērt…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Open file
lv: Atvērt datni

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Quit
lv: &Iziet

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Quit application
lv: Iziet no programmas

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Reset
lv: A&tiestatīt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Reset configuration
lv: Atiestatīt konfigurāciju

[ctx: KStandardGuiItem|Verb]
en: &Insert
lv: &Ievietot

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Confi&gure…
lv: Konfi&gurēt…

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Find
lv: &Meklēt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Test
lv: Pārbaudīt

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: KStandardGuiItem|]
en: &Overwrite
lv: &Pārrakstīt

[ctx: KTimeComboBox|@info]
en: The time you entered is invalid
lv: Ievadītais laiks nav derīgs

[ctx: KTimeComboBox|@info]
en: Time cannot be earlier than %1
lv: Laiks nevar būt agrāks par %1

[ctx: KTimeComboBox|@info]
en: Time cannot be later than %1
lv: Laiks nevar būt vēlāks par %1

[ctx: KToggleFullScreenAction|@action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
lv: Pilnekrāna &režīms

[ctx: KToggleFullScreenAction|@action:intoolbar]
en: Full Screen
lv: Pilnekrāna režīms

[ctx: KToggleFullScreenAction|@info:tooltip]
en: Display the window in full screen
lv: Rādīt logu pilnekrāna režīmā
