purpose - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
eo: Ne povis trovi programon 'arc'

en: Could not create the new "differential diff"
eo: Ne povis krei la novan  "differential diff"

en: Patch upload to Phabricator failed
eo: Alŝuto de fliko la Phabricator malsukcesis

en: Could not get list of differential revisions in %1
eo: Ne povis ekpreni liston de diferencaj revizioj en %1

en: Phabricator refuses empty patchfiles
eo: Phabricator rifuzas malplenajn flikdosierojn

en: unknown
eo: nekonata

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
eo: Bonvolu elekti inter krei novan version aŭ ĝisdatigi ekzistantan

en: Update differential revision %1
eo: Ĝisdatigi diferencigan version %1

en: Update differential revision
eo: Ĝisdatigi diferencigan version

en: Create new "differential diff"
eo: Krei novan "diferenciga diferenco"

en: Create or update?
eo: Ĉu krei aŭ ĝisdatigi?

en: New Diff
eo: Nova Diferenco

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
eo: marku ĉi tion por krei novan "diferenciga diferenco" kiu povas
    esti interrete konvertita al nova diferenciga versio

en: Update Diff
eo: Ĝisdatigi Diff

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
eo: marku ĉi tion por ĝisdatigi ekzistantan version,
    elektu unu el la suba listo.

en: Open Diff in browser
eo: Malfermi Diff en la retumilo

en: Summary of the update to %1:
eo: Resumo de la ĝisdatigo al %1:

en: Summary of the update
eo: Resumo de la ĝisdatigo

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
eo: flikaĵo ĝisdatigita per %1 kaj la kromaĵo Purpose/Phabricator
