purpose - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
eo: Neniu YouTube-konto agordita en viaj kontoj.

en: Account:
eo: Konto:

en: Title:
eo: Titolo:

en: Enter a title for the video...
eo: Enigu titolon por la videaĵo...

en: Tags:
eo: Etikedoj:

en: Description:
eo: Priskribo:
