purpose - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
et: Käsku "arc" ei leitud

en: Could not create the new "differential diff"
et: Uue "diferents-diff'i" loomine nurjus

en: Patch upload to Phabricator failed
et: Paiga üleslaadimine Phabricatorisse nurjus

en: Could not get list of differential revisions in %1
et: Diferentsversioonide loendi hankimine asukohast %1 nurjus

en: Phabricator refuses empty patchfiles
et: Phabricator keeldub vastu võtmast tühje paigafaile

en: unknown
et: teadmata

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
et: Palun vali uue versiooni loomise ja olemasoleva uuendamise vahel

en: Update differential revision %1
et: Diferentsversiooni %1 uuendamine

en: Update differential revision
et: Diferentsversiooni uuendamine

en: Create new "differential diff"
et: Uue "diferents-diff'i" loomine

en: Create or update?
et: Kas luua uus või uuendada?

en: New Diff
et: Uus diff

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
et: Märkimisel luuakse uus "diferents-diff", mida saab
    võrgus teisendada uueks diferentsversiooniks

en: Update Diff
et: Diff'i uuendamine

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
et: märkimisel uuendatakse senist versiooni,
    vali see allolevast nimekirjast.

en: Open Diff in browser
et: Diff'i avamine brauseris

en: Summary of the update to %1:
et: %1 uuenduse kokkuvõte:

en: Summary of the update
et: Uuenduse kokkuvõte

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
et: paik uuendatud %1 ja Purpose/Phabricatori plugina abil
