purpose - en to he translation catalogue (18 entries)

en: JSON error: %1
he: שגיאת JSON‏: %1

en: Request Error: %1
he: שגיאת בקשה: %1

en: Could not create the new request:
    %1
he: לא ניתן ליצור את הבקשה החדשה:
    %1

en: Could not upload the patch
he: לא ניתן להעלות את הטלאי

en: Could not get reviews list
he: לא ניתן למשוך את רשימת הסקירות

en: Could not set metadata
he: לא ניתן להגדיר את נתוני העל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
he: שרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
he: סיסמה:

en: Repository:
he: מאגר:

en: Update Review:
he: סקירת העדכון:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
he: יעד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
he: תיקיית בסיס:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
he: מאיפה המיזם הזה הועתק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
he: אימות

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
he: שם המשתמש בשירות שצוין

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
he: מאגר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
he: סקירת העדכון
