purpose - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
hi: आपके खाते में कोई YouTube खाता कॉन्फ़िगर नहीं किया गया है.

en: Account:
hi: खाता:

en: Title:
hi: शीर्षक:

en: Enter a title for the video...
hi: वीडियो के लिए शीर्षक दर्ज करें...

en: Tags:
hi: टैग:

en: KDE, Kamoso
hi: केडीई, कल

en: Description:
hi: विवरण:
