purpose - en to it translation catalogue (5 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
it: Nessun account di Youtube è stato configurato nei tuoi account.

en: Title:
it: Titolo:

en: Enter a title for the video...
it: Inserisci un titolo per il video...

en: Tags:
it: Tag:

en: Description:
it: Descrizione:
