purpose - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
lv: Nevarēja atrast „arc“ komandu

en: Could not create the new "differential diff"
lv: Neizdevās izveidot jaunu „differential diff“

en: Patch upload to Phabricator failed
lv: Ielāpa augšupielāde uz „Phabricator“ neizdevās

en: Could not get list of differential revisions in %1
lv: Neizdevās iegūt sarakstu ar „%1“ atšķirīgām revīzijām

en: Phabricator refuses empty patchfiles
lv: „Phabricator“ nepieņem tukšas ielāpa datnes

en: unknown
lv: nezināms

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
lv: Izvēlieties starp jaunas revīzijas izveidošanas vai pastāvošās atjaunināšanas

en: Update differential revision %1
lv: Atjaunot atšķirīgu revīziju %1

en: Update differential revision
lv: Atjaunināt atšķirīgo revīziju

en: Create new "differential diff"
lv: Izvaidot jaunu „differential diff“

en: Create or update?
lv: Izveidot vai atjaunināt?

en: New Diff
lv: Jauns „diff“

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
lv: atzīmējiet šo, lai izveidotu jaunu „differential diff“, ko var
    tiešsaistē pārveidot uz jaunu atšķirību revīziju

en: Update Diff
lv: Atjaunināt „diff“

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
lv: atzīmējiet šo, lai atjauninātu pastāvošu revīziju,
    atlasiet kādu no saraksta.

en: Open Diff in browser
lv: Atvērt „dif“ pārlūkprogrammā

en: Summary of the update to %1:
lv: Izveidot %1 atjauninājuma kopsavilkumu:

en: Summary of the update
lv: Atjauninājuma kopsavilkums

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
lv: ielāps ir atjaunināts caur „%1“ un „Purpose/Phabricator“ spraudni
