purpose - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: JSON error: %1
lv: JSON kļūda: %1

en: Request Error: %1
lv: Pieprasījuma kļūda: %1

en: Could not create the new request:
    %1
lv: Neizdevās izveidot jaunu pieprasījumu:
    %1

en: Could not upload the patch
lv: Neizdevās augšupielādēt ielāpu

en: Could not get reviews list
lv: Neizdevās iegūt pārskatu sarakstu

en: Could not set metadata
lv: Neizdevās nosūtīt metadatus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
lv: -Serveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
lv: Parole:

en: Repository:
lv: Krātuve:

en: Update Review:
lv: Atjaunināt pārskatu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
lv: Galamērķis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
lv: Pamata mape:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
lv: No kurienes šis projekts ir paņemts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
lv: Autentifikācija

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
lv: Lietotājvārds norādītajā pakalpojumā

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
lv: Krātuve

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
lv: Atjaunināt pārskatu
