purpose - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
lv: Jūsu kontos nav konfigurēts „YouTube“ konts

en: Account:
lv: Konts:

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Enter a title for the video...
lv: Ierakstiet video nosaukumu...

en: Tags:
lv: Birkas:

en: Description:
lv: Apraksts:
