purpose - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
pa: ਤੁਹਾਡੇ ਖਾਤਿਆਂ ਵਿੱਚ ਕੋਈ ਵੀ ਯੂਟਿਊਬ ਖਾਤਾ ਸੰਰਚਿਤ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Account:
pa: ਖਾਤਾ:

en: Title:
pa: ਟਾਈਟਲ:

en: Enter a title for the video...
pa: ਵੀਡੀਓ ਲਈ ਟਾਈਟਲ ਦਿਓ...

en: Tags:
pa: ਟੈਗ:

en: KDE, Kamoso
pa: ਕੇਡੀਈ, ਕਾਮੋਸੋ

en: Description:
pa: ਵੇਰਵਾ:
