purpose - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
ro: Niciun cont YouTube configurat printre conturile dumneavoastră.

en: Account:
ro: Cont:

en: Title:
ro: Titlu:

en: Enter a title for the video...
ro: Introduceți un titlu pentru videoclip…

en: Tags:
ro: Marcaje:

en: Description:
ro: Descriere:
