purpose - en to sa translation catalogue (7 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
sa: भवतः खातेषु कोऽपि YouTube खातं विन्यस्तं नास्ति।

en: Account:
sa: वृतांत्तः:

en: Title:
sa: शीर्षक:

en: Enter a title for the video...
sa: विडियो कृते शीर्षकं प्रविशतु...

en: Tags:
sa: टैग्स:

en: KDE, Kamoso
sa: केडीई, श्वः

en: Description:
sa: वर्णनम्‌:
