purpose - en to sa translation catalogue (18 entries)

en: Could not find the 'arc' command
sa: 'arc' आदेशं न प्राप्नोत्

en: Could not create the new "differential diff"
sa: नूतनं "अन्तरभेदं" निर्मातुं न शक्तवान् ।

en: Patch upload to Phabricator failed
sa: Phabricator इत्यत्र पैच अपलोड् विफलम् अभवत्

en: Could not get list of differential revisions in %1
sa: %1 मध्ये भिन्नपुनरीक्षणस्य सूचीं प्राप्तुं न शक्तम्

en: Phabricator refuses empty patchfiles
sa: Phabricator रिक्तपैचफाइल्स् अङ्गीकुर्वति

en: unknown
sa: अज्ञात

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
sa: कृपया नूतनपुनरीक्षणस्य निर्माणं विद्यमानस्य अद्यतनीकरणस्य वा मध्ये चयनं कुर्वन्तु

en: Update differential revision %1
sa: विभेदकपुनरीक्षणं अद्यतनं कुर्वन्तु %1

en: Update differential revision
sa: विभेदकपुनरीक्षणं अद्यतनं कुर्वन्तु

en: Create new "differential diff"
sa: नूतनं "अन्तरभेदं" रचयन्तु।

en: Create or update?
sa: रचयन्तु अथवा अद्यतनं कुर्वन्तु?

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
sa: नूतनं "differential diff" निर्मातुं एतत् टिकं कुर्वन्तु यत् शक्नोति
    नूतनविभेदपुनरीक्षणं प्रति ऑनलाइन परिवर्तितव्यम्

en: Update Diff
sa: अद्यतनं Diff

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
sa: विद्यमानं संशोधनं अद्यतनीकर्तुं एतत् टिक् कुर्वन्तु,
    अधोलिखितानां सूचीतः एकं चिनोतु।

en: Open Diff in browser
sa: ब्राउजर् मध्ये Diff उद्घाटयन्तु

en: Summary of the update to %1:
sa: %1 प्रति अद्यतनस्य सारांशः:

en: Summary of the update
sa: अद्यतनस्य सारांशः

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
sa: %1 तथा Purpose/Phabricator प्लगिन् इत्यस्य माध्यमेन patch अद्यतनं कृतम्
