solid_qt - en to lv translation catalogue (122 entries)

[ctx: %1 is sharename, %2 is servername]
en: %1 on %2
lv: „%1“ on „%2“

[ctx: Solid::Backends::Fstab::FstabManager|]
en: Filesystem Volumes
lv: Datņu sistēmas sējumi

[ctx: Solid::Backends::Fstab::FstabManager|]
en: Mountable filesystems declared in your system
lv: Sistēmā deklarētās montējamās datņu sistēmas

[ctx: Solid::Backends::IMobile::Manager|]
en: iOS devices
lv: iOS iekārtas

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Computer
lv: Dators

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Processor
lv: Procesors

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Portable Media Player
lv: Pārnēsājams multivides atskaņotājs

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Camera
lv: Fotoaparāts

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevManager|]
en: Devices
lv: Iekārtas

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevManager|]
en: Devices declared in your system
lv: Sistēmā deklarētās iekārtas

[ctx: QObject|%1 is the size, %2 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: %1 External Drive (%2)
lv: %1 ārējais disks (%2)

[ctx: QObject|%1 is the size, %2 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: %1 Internal Drive (%2)
lv: %1 iekšējais disks (%2)

[ctx: QObject|%1 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: External Drive (%1)
lv: Ārējais disks (%1)

[ctx: QObject|%1 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: Internal Drive (%1)
lv: Iekšējais disks (%1)

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Swap Space
lv: Mijmaiņas telpa

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Loop Device
lv: Cilpas iekārta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
lv: Ārējais %1%2 diskdzinis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
lv: %1%2 diskdzinis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: External Floppy Drive
lv: Ārējā diskešu ierīce

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Floppy Drive
lv: Diskešu ierīce

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Drive
lv: Disks

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank CD-R
lv: Tukšs CD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank CD-RW
lv: Tukšs CD-RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD-RAM
lv: Tukšs DVD-RAM

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD-R
lv: Tukšs DVD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+R Dual-Layer
lv: Tukšs divslāņu DVD+R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: DVD+R Dual-Layer
lv: Divslāņu DVD+R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD-RW
lv: Tukšs DVD-RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+R
lv: Tukšs DVD+R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+RW
lv: Tukšs DVD+RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+RW Dual-Layer
lv: Tukšs divslāņu DVD+RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: DVD+RW Dual-Layer
lv: Divslāņu DVD+RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank BD-R
lv: Tukšs BD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank BD-RE
lv: Tukšs BD-RE

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank HD DVD-R
lv: Tukšs HD DVD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank HD DVD-RW
lv: Tukšs HD DVD-RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
lv: %1 šfirēts disks

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Encrypted Drive
lv: Šifrēts disks

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Floppy Disk
lv: Diskete

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is the size]
en: %1 Removable Media
lv: %1 noņemams datu nesējs

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Removable Media
lv: Noņemams datu nesējs

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is the size]
en: %1 Media
lv: %1 datu nesējs

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Storage Media
lv: Krātuves iekārta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: You are not authorized to perform this operation
lv: Jums nav tiesību veikt šo darbību

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is currently busy
lv: Iekārta pašlaik ir aizņemta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The requested operation has failed
lv: Nebija iespējams izpildīt pieprasīto darbību

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The requested operation has been canceled
lv: Pieprasītā darbība tika atcelta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: An invalid or malformed option has been given
lv: Ir padota nederīga vai nepareizi noformēta opcija

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The kernel driver for this filesystem type is not available
lv: Šai datņu sistēmai nav pieejams kerneļa modulis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is already mounted
lv: Iekārta jau ir uzmontēta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is not mounted
lv: Iekārta nav montēta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is mounted by another user
lv: Iekārtu ir montējis cits lietotājs

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is already unmounting
lv: Iekārta jau tiek nomontēta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The operation timed out
lv: Darbībai iestājās noilgums

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The operation would wake up a disk that is in a deep-sleep state
lv: Darbība pamodinās disku, kas šobrīd ir cieši aizmidzis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The operation has already been canceled
lv: Pieprasītā darbība jau ir atcelta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Cannot request authentication for this action. The PolicyKit authentication system appears to be not available.
lv: Nevar pieprasīt darbībai nepieciešamo autorizāciju, jo nav pieejama PolicyKit autorizācijas sistēma.

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The authentication prompt was canceled
lv: Autorizācijas dialogs tika atcelts

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: An unspecified error has occurred
lv: Ir notikusi nenorādīta kļūda

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Manager|]
en: Storage
lv: Krātuve

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Manager|]
en: Storage devices
lv: Krātuves iekārtas

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|%1 is battery technology]
en: %1 Battery
lv: %1 baterija

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lithium Ion
lv: Litija jonu

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lithium Polymer
lv: Litija polimēru

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
lv: Litija dzelzs fosfātu

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lead Acid
lv: Svina skābes

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Nickel Cadmium
lv: Niķeļa kadmija

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
lv: Niķeļa metāla hidrīdu

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerManager|]
en: Power Management
lv: Energokontrole

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerManager|]
en: Batteries and other sources of power
lv: Baterijas un citi strāvas avoti

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Lithium Ion
lv: Litija jonu

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Lead Acid
lv: Svina skābes

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Nickel Cadmium
lv: Niķeļa kadmija

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
lv: Niķeļa metāla hidrīdu

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: Solid::DeviceInterface|Unknown device type]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: Solid::DeviceInterface|Generic Interface device type]
en: Generic Interface
lv: Vispārēja saskarne

[ctx: Solid::DeviceInterface|Processor device type]
en: Processor
lv: Procesors

[ctx: Solid::DeviceInterface|Block device type]
en: Block
lv: Bloka

[ctx: Solid::DeviceInterface|Storage Access device type]
en: Storage Access
lv: Krātuves piekļuves

[ctx: Solid::DeviceInterface|Storage Drive device type]
en: Storage Drive
lv: Krātuves disks

[ctx: Solid::DeviceInterface|Optical Drive device type]
en: Optical Drive
lv: Optiskais dzinis

[ctx: Solid::DeviceInterface|Storage Volume device type]
en: Storage Volume
lv: Krātuves sējums

[ctx: Solid::DeviceInterface|Optical Disc device type]
en: Optical Disc
lv: Optiskais disks

[ctx: Solid::DeviceInterface|Camera device type]
en: Camera
lv: Fotoaparāts

[ctx: Solid::DeviceInterface|Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
lv: Pārnēsājams multivides atskaņotājs

[ctx: Solid::DeviceInterface|Battery device type]
en: Battery
lv: Baterija

[ctx: Solid::DeviceInterface|Network Share device type]
en: Network Share
lv: Tīkla mape

[ctx: solid-hardware|]
en: Device udi
lv: Iekārtas UDI

[ctx: solid-hardware|]
en: Syntax:
lv: Sintakse:

[ctx: solid-hardware|]
en:              # List the hardware available in the system.
                 # - If the 'nonportableinfo' option is specified, the device
                 # properties are listed (be careful, in this case property names
                 # are backend dependent),
                 # - If the 'details' option is specified, the device interfaces
                 # and the corresponding properties are listed in a platform
                 # neutral fashion,
                 # - Otherwise only device UDIs are listed.
lv:              # Parādīt sistēmā esošo aparatūru.
                 # – Ja ir norādīts „nonportableinfo“ parametrs, parādīs
                 # iekārtu īpašības (ņemiet vērā, ka šādā gadījumā tās būs
                 # atkarīgas no izmantotās aizmugursistēmas)
                 # – Ja ir norādīts „details“ parametrs, tad iekārtu īpašības
                 # parādīs platformai neatkarīgā veidā
                 # – Pretējā gadījumā parādīs tikai iekārtu UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Display all the interfaces and properties of the device
                 # corresponding to 'udi' in a platform neutral fashion.
lv:              # Attēlot visas UDI atbilstošās iekārtas saskarnes un īpašības
                 # platformai neatkarīgā veidā.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Display all the properties of the device corresponding to 'udi'
                 # (be careful, in this case property names are backend dependent).
lv:              # Parāda visas ierīces īpašības atbilstoši to UDI
                 # (uzmanīgi, jo šajā gadījumā īpašību nosaukumi ir atkarīgi no aizmugursistēmas).

[ctx: solid-hardware|]
en:              # List the UDI of devices corresponding to 'predicate'.
                 # - If 'parentUdi' is specified, the search is restricted to the
                 # branch of the corresponding device,
                 # - Otherwise the search is done on all the devices.
lv:              # Uzskaita ierīču UDI atbilstoši „predicate“.
                 # – Ja ir norādīts „parentUdi“, meklēšanu ierobežo līdz
                 # attiecīgās ierīces zaram,
                 # – Pretējā gadījumā meklēšana notiek visās ierīcēs.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # If applicable, mount the device corresponding to 'udi'.
lv:              # Ja piemērojams, piemontē ierīci pēc tās UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # If applicable, unmount the device corresponding to 'udi'.
lv:              # Ja piemērojams, nomontē ierīci pēc tās UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # If applicable, eject the device corresponding to 'udi'.
lv:              # Ja piemērojams, izgrūž ierīci pēc tās UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Listen to all add/remove events on supported hardware.
lv:              # Klausīties visus pievienošanas/noņemšanas notikumus atbilstošā aparatūrā.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Monitor devices for changes.
lv:              # Pārraudzīt izmaiņas ierīcēs.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Send "CanCheck" request to the device corresponding to 'udi'.
lv:              # Nosūtīt „CanCheck“ pieprasījumu ierīcei pēc UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Send "Check" request to the device corresponding to 'udi'.
lv:              # Nosūtīt „Check“ pieprasījumu ierīcei atbilstoši UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Send "CanRepair" request to the device corresponding to 'udi'.
lv:              # Nosūtīt „CanRepair“ pieprasījumu ierīcei atbilstoši UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Send "Repair" request to the device corresponding to 'udi'.
lv:              # Nosūtīt „Repair“ pieprasījumu ierīcei atbilstoši UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en: KDE tool for querying your hardware from the command line
lv: KDE rīks aparatūras vaicājumiem no komandrindas

[ctx: solid-hardware|]
en: Command to execute
lv: Izpildāmā komanda

[ctx: solid-hardware|]
en: Show available commands
lv: Rādīt pieejamās komandas

[ctx: solid-hardware|]
en: Show device details
lv: Rādīt iekārtas informāciju

[ctx: solid-hardware|]
en: Show non portable information
lv: Rādīt nepārnesamu informāciju

[ctx: solid-hardware|]
en: Parent device udi
lv: Vecākiekārtas UDI

[ctx: solid-hardware|]
en: Syntax Error: Unknown command '%1'
lv: Sintakses kļūda: nezināma komanda „%1“

[ctx: SolidHardware|]
en: Error: %1 does not have the interface StorageAccess.
lv: Kļūda: „%1“ nav „StorageAccess“ saskarnes.

[ctx: SolidHardware|]
en: Error: %1 does not have the interface OpticalDrive.
lv: Kļūda: „%1“ nav „OpticalDrive“ saskarnes.

[ctx: SolidHardware|]
en: Device CanCheck: %1
lv: Ierīces „CanCheck“: %1

[ctx: SolidHardware|]
en: no
lv: nē

[ctx: SolidHardware|]
en: yes
lv: jā

[ctx: SolidHardware|]
en: Device Check: %1
lv: Ierīces „Check“: %1

[ctx: SolidHardware|]
en: has error
lv: ir kļūda

[ctx: SolidHardware|]
en: no error
lv: nav kļūdas

[ctx: SolidHardware|]
en: Device Check: operation is not supported
lv: Ierīces „Check“: darbība nav atbalstīta

[ctx: SolidHardware|]
en: Device CanRepair: %1
lv: Ierīces „CanRepair“: %1

[ctx: SolidHardware|]
en: Error: %1
lv: Kļūda: %1
