kdelibs4 - en to lt translation catalogue (72 entries)

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: -ise suffixes
lt: -ise priesagos

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: -ize suffixes
lt: -ize priesagos

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: -ise suffixes and with accents
lt: -ise priesagos ir su kirčiais

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: -ise suffixes and without accents
lt: -ise priesagos ir be kirčių

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: -ize suffixes and with accents
lt: -ize priesagos ir su kirčiais

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: -ize suffixes and without accents
lt: -ize priesagos ir be kirčių

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: large
lt: didelis

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: medium
lt: vidutinis

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: small
lt: mažas

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: variant 0
lt: variantas 0

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: variant 1
lt: variantas 1

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: variant 2
lt: variantas 2

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: without accents
lt: be kirčių

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: with accents
lt: su kirčiais

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: with ye, modern russian
lt: su jė, šiuolaikinė rusų

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: with yeyo, modern and old russian
lt: su jė jo, šiuolaikinė ir senovinė rusų

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: with yo, old russian
lt: su jo, senovinė rusų

[ctx: Sonnet::Loader|dictionary variant]
en: extended
lt: išplėstinis

[ctx: SpellcheckHighlighter|]
en: As-you-type spell checking enabled.
lt: Įjungtas rašybos tikrinimas renkant tekstą.

[ctx: SpellcheckHighlighter|]
en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
lt: Per daug neteisingai parašytų žodžių. Rašybos tikrinimas renkant tekstą išjungtas.

[ctx: SpellcheckHighlighter|]
en: As-you-type spell checking disabled.
lt: Rašybos tikrinimas renkant tekstą išjungtas.

[ctx: Sonnet::ConfigDialog|]
en: Spell Checking Configuration
lt: Rašybos tikrinimo konfigūracija

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: No backend like hunspell/aspell/myspell installed
lt: Nėra įdiegta jokia vidinė pusė, tokia kaip hunspell/aspell/myspell

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Default language:
lt: Numatytoji kalba:

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Preferred Languages
lt: Pageidaujamos kalbos

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Choose your preferred languages
lt: Pasirinkti pageidaujamas kalbas

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Options
lt: Parinktys

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Enable autodetection of &language
lt: Įjungti automatinį ka&lbos aptikimą

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Enable &background spellchecking
lt: Įjungti f&oninį rašybos tikrinimą

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: &Automatic spell checking enabled by default
lt: Įjungti pagal numatymą &automatinį rašybos tikrinimą

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Skip all &uppercase words
lt: Praleisti žodžius &didžiosiomis raidėmis

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: S&kip run-together words
lt: Pra&leisti sulietus žodžius

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: Ignored Words
lt: Nepaisomi žodžiai

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: &Add
lt: &Pridėti

[ctx: SonnetConfigUI|]
en: &Remove
lt: Ša&linti

[ctx: Sonnet::Dialog|@title:window]
en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

[ctx: Sonnet::Dialog|@info:progress]
en: Spell checking in progress…
lt: Vyksta rašybos tikrinimas…

[ctx: Sonnet::Dialog|]
en: Spell check stopped.
lt: Rašybos tikrinimas sustabdytas.

[ctx: Sonnet::Dialog|]
en: Spell check canceled.
lt: Rašybos tikrinimas nutrauktas.

[ctx: Sonnet::Dialog|]
en: Spell check complete.
lt: Rašybos tikrinimas užbaigtas.

[ctx: Sonnet::Highlighter|]
en: As-you-type spell checking enabled.
lt: Įjungtas rašybos tikrinimas renkant tekstą.

[ctx: Sonnet::Highlighter|]
en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
lt: Per daug neteisingai parašytų žodžių. Rašybos tikrinimas renkant tekstą išjungtas.

[ctx: Sonnet::Highlighter|]
en: As-you-type spell checking disabled.
lt: Rašybos tikrinimas renkant tekstą išjungtas.

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
lt: <qt><p>Šis žodis buvo palaikytas „nežinomu“, nes jis neatitiko jokio įrašo šiuo metu naudojamame žodyne. Tai taip pat gali būti žodis užsienio kalba.</p>
    <p>Jei žodis yra teisingai parašytas, galite jį pridėti į žodyną paspaudę mygtuką <b>Įtraukti į žodyną</b>. Jei nenorite pridėti nežinomo žodžio į žodyną, tačiau norite palikti jį nepakeistą, spustelėkite <b>Nepaisyti</b> arba <b>Nepaisyti visų</b>.</p>
    <p>Vis dėlto, jeigu žodis yra parašytas neteisingai, galite bandyti rasti jam tinkamą pakeitimą iš žemiau esančio siūlomų žodžių sąrašo. Jei negalite rasti jam pakaitalo sąraše, galite įrašyti jį žemiau esančiame teksto laukelyje ir spustelėti <b>Pakeisti</b> arba <b>Pakeisti visus</b>.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: Unknown word:
lt: Nežinomas žodis:

[ctx: SonnetUi|]
en: Unknown word
lt: Nežinomas žodis

[ctx: SonnetUi|]
en: <b>misspelled</b>
lt: <b>neteisingai parašytas</b>

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Čia galite pasirinkti dokumento, kurį tikrinate, kalbą.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: &Language:
lt: Ka&lba:

[ctx: SonnetUi|]
en: Text excerpt showing the unknown word in its context.
lt: Teksto ištrauka, rodanti nežinomą žodį jo kontekste.

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>Here you can see a text excerpt showing the unknown word in its context. If this information is not sufficient to choose the best replacement for the unknown word, you can click on the document you are proofing, read a larger part of the text and then return here to continue proofing.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Čia galite pamatyti teksto ištrauką, kurioje nežinomas žodis pateikiamas kontekste. Jei šios informacijos nepakanka, kad galėtumėte parinkti geriausią pakaitalą nežinomam žodžiui, galite spustelėti mygtuku ant dokumento, kurį taisote, perskaityti didesnę teksto dalį, ir tada grįžti čia, ir tęsti taisymą.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: ... the <b>misspelled</b> word shown in context ...
lt: ... <b>neteisingai parašytas</b> žodis rodomas kontekste ...

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Nežinomas žodis buvo aptiktas ir laikomas nežinomu, kadangi jo nėra žodyne.<br>
    Spustelėkite čia, jei manote, kad nežinomas žodis parašytas teisingai ir nenorite, kad jį ateityje vėl rodytų kaip klaidą. O jei norite palikti žodį tokį, koks jis yra, tačiau nenorite pridėti jo į žodyną, tada spustelėkite <b>Nepaisyti</b> arba <b>Nepaisyti visų</b>.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: << Add to Dictionary
lt: << Įtraukti į žodyną

[ctx: SonnetUi|]
en: Suggestion List
lt: Pasiūlymų sąrašas

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should check if the correction for it is available and if it is, click on it. If none of the words in this list is a good replacement you may type the correct word in the edit box above.</p>
    <p>To correct this word click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Jei nežinomas žodis yra parašytas neteisingai, patikrinkite, ar jam yra siūlomas tinkamas pakaitalas, ir jei taip, spustelėkite ant jo. Jei nei vienas žodis sąraše netinka, galite įrašyti teisingą pakaitalą į teksto laukelį viršuje.</p>
    <p>Norėdami ištaisyti šį žodį, spustelėkite <b>Pakeisti</b>, kad ištaisytumėte tik šią vieną atitiktį tekste, arba <b>Pakeisti visus</b>, kad ištaisytumėte visas atitiktis.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Jei nežinomas žodis yra parašytas neteisingai, turėtumėte čia įrašyti pataisytą nežinomą žodį arba pasirinkti jį iš žemiau pateikto sąrašo.</p>
    <p>Tada galite spustelėti <b>Pakeisti</b>, kad ištaisytumėte tik šią žodžio atitiktį, arba <b>Pakeisti visus</b>, kad ištaisytumėte visas atitiktis.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: Replace &with:
lt: Pakeis&ti į:

[ctx: SonnetUi|]
en: Language Selection
lt: Kalbos pasirinkimas

[ctx: SonnetUi|]
en: S&uggest
lt: Pa&siūlyti

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spustelėkite čia norėdami pakeisti šią nežinomo teksto atitiktį tekstu, kuris yra taisymo laukelyje viršuje (kairiau).</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: &Replace
lt: Pa&keisti

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spustelėkite čia norėdami pakeisti visas nežinomo teksto atitiktis tekstu, kuris yra taisymo laukelyje viršuje (kairiau).</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: R&eplace All
lt: Pakeisti &visus

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spustelėkite čia norėdami palikti šią nežinomo žodžio atitiktį tokią, kokia ji yra.</p>
    <p>Šis veiksmas naudingas tada, kai nežinomas žodis yra vardas, akronimas, užsienio kalbos žodis ar bet kuris kitas nežinomas žodis, kurį norite naudoti, tačiau nenorite pridėti į žodyną.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: &Ignore
lt: Nepa&isyti

[ctx: SonnetUi|]
en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spustelėkite čia norėdami palikti visas nežinomo žodžio atitiktis šiame tekste nepakeistas.</p>
    <p>Šis veiksmas naudingas tada, kai nežinomas žodis yra vardas, akronimas, užsienio kalbos žodis ar bet kuris kitas nežinomas žodis, kurį norite naudoti, tačiau nenorite pridėti į žodyną.</p>
    </qt>

[ctx: SonnetUi|]
en: I&gnore All
lt: N&epaisyti visų

[ctx: SonnetUi|]
en: Autocorrect
lt: Taisyti automatiškai

[ctx: Sonnet::SpellCheckDecorator|]
en: No suggestions for %1
lt: Nėra pasiūlymų žodžiui „%1“

[ctx: Sonnet::SpellCheckDecorator|]
en: Ignore
lt: Nepaisyti

[ctx: Sonnet::SpellCheckDecorator|]
en: Add to Dictionary
lt: Įtraukti į žodyną
