katepart4 - en to lt translation catalogue (111 entries)

[ctx: Language|]
en: ACPI Source Language
lt: ACPI pradinio kodo kalba

[ctx: Language|]
en: Alerts
lt: Įspėjimai

[ctx: Language|]
en: Apache Configuration
lt: Apache konfigūracija

[ctx: Language|]
en: AppArmor Security Profile
lt: AppArmor saugumo profilis

[ctx: Language|]
en: ARM Assembler
lt: ARM asembleris

[ctx: Language|]
en: AVR Assembler
lt: AVR asembleris

[ctx: Language|]
en: ChangeLog
lt: Keitinių žurnalas

[ctx: Language|]
en: CSV (pipe)
lt: CSV (status brūkšnys)

[ctx: Language|]
en: CSV (semicolon)
lt: CSV (kabliataškis)

[ctx: Language|]
en: CSV (whitespace)
lt: CSV (tarpas)

[ctx: Language|]
en: Debian Changelog
lt: Debian keitinių žurnalas

[ctx: Language|]
en: Django HTML Template
lt: Django HTML šablonas

[ctx: Language|]
en: E Language
lt: E kalba

[ctx: Language|]
en: Fortran (Fixed Format)
lt: Fortran (Fiksuotas formatas)

[ctx: Language|]
en: Fortran (Free Format)
lt: Fortran (Laisvas formatas)

[ctx: Language|]
en: GDB Backtrace
lt: GDB pėdsakas

[ctx: Language|]
en: Cucumber Gherkin feature
lt: Cucumber Gherkin ypatybė

[ctx: Language|]
en: GNU Assembler
lt: GNU asembleris

[ctx: Language|]
en: KDev-PG[-Qt] Grammar
lt: KDev-PG[-Qt] gramatika

[ctx: Language|]
en: Hunspell Affix File
lt: Hunspell priedo failas

[ctx: Language|]
en: Hunspell Thesaurus File
lt: Hunspell sinonimų žodyno failas

[ctx: Language|]
en: Hunspell Dictionary File
lt: Hunspell žodyno failas

[ctx: Language|]
en: Quake Script
lt: Quake scenarijus

[ctx: Language|]
en: INI Files
lt: INI failai

[ctx: Language|]
en: Kate Config
lt: Kate konfigūracija

[ctx: Language|]
en: Klipper Config
lt: Klipper konfigūracija

[ctx: Language|]
en: LaTeX Log File
lt: LaTeX žurnalo failas

[ctx: Language|]
en: GNU Linker Script
lt: GNU saistyklės scenarijus

[ctx: Language|]
en: Log File (advanced) Selector
lt: Žurnalo failo (išplėstinio) parinkiklis

[ctx: Language|]
en: Log File (advanced)
lt: Žurnalo failas (išplėstinis)

[ctx: Language|]
en: Log File (simplified) Selector
lt: Žurnalo failo (supaprastinto) parinkiklis

[ctx: Language|]
en: Log File (simplified)
lt: Žurnalo failas (supaprastintas)

[ctx: Language|]
en: mergetag text
lt: mergetag tekstas

[ctx: Language|]
en: MIPS Assembler
lt: MIPS asembleris

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (ISO only)
lt: Modula-2 (Tik ISO)

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (PIM only)
lt: Modula-2 (Tik PIM)

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (R10 only)
lt: Modula-2 (Tik R10)

[ctx: Language|]
en: nginx Configuration
lt: nginx konfigūracija

[ctx: Language|]
en: PIO Assembler
lt: PIO asembleris

[ctx: Language|]
en: QDoc Configuration
lt: QDoc konfigūracija

[ctx: Language|]
en: R documentation
lt: R dokumentacija

[ctx: Language|]
en: Rich Text Format
lt: Raiškiojo teksto formatas

[ctx: Language|]
en: R Script
lt: R scenarijus

[ctx: Language|]
en: SELinux CIL Policy
lt: SELinux CIL taisyklės

[ctx: Language|]
en: SELinux File Contexts
lt: SELinux failo kontekstai

[ctx: Language|]
en: SELinux Policy
lt: SELinux taisyklės

[ctx: Language|]
en: SubRip Subtitles
lt: SubRip subtitrai

[ctx: Language|]
en: systemd unit
lt: systemd įtaisas

[ctx: Language|]
en: Varnish module spec file
lt: Varnish modulio specifikacijos failas

[ctx: Language|]
en: Varnish Test Case language
lt: Varnish bandymo duomenų kalba

[ctx: Language|]
en: Varnish Configuration Language
lt: Varnish konfigūracijos kalba

[ctx: Language|]
en: WINE Config
lt: WINE konfigūracija

[ctx: Language|]
en: Wesnoth Markup Language
lt: Wesnoth ženklinimo kalba

[ctx: Language|]
en: XML (Debug)
lt: XML (Derinimas)

[ctx: Language|]
en: Xonotic Script
lt: Xonotic scenarijus

[ctx: Language|]
en: x.org Configuration
lt: x.org konfigūracija

[ctx: Language Section|]
en: Scripts
lt: Scenarijai

[ctx: Language Section|]
en: Sources
lt: Programų kodai

[ctx: Language Section|]
en: Other
lt: Kiti

[ctx: Language Section|]
en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

[ctx: Language Section|]
en: Scientific
lt: Mokslinis

[ctx: Language Section|]
en: Configuration
lt: Konfigūracija

[ctx: Language Section|]
en: Markup
lt: Ženklinimas

[ctx: Language Section|]
en: Assembler
lt: Asembleris

[ctx: Language Section|]
en: Database
lt: Duomenų bazė

[ctx: Theme|]
en: Atom One Dark
lt: Atom One tamsus

[ctx: Theme|]
en: Atom One Light
lt: Atom One šviesus

[ctx: Theme|]
en: ayu Dark
lt: ayu tamsus

[ctx: Theme|]
en: ayu Light
lt: ayu šviesus

[ctx: Theme|]
en: ayu Mirage
lt: ayu miražas

[ctx: Theme|]
en: Breeze Dark
lt: Breeze tamsus

[ctx: Theme|]
en: Breeze Light
lt: Breeze šviesus

[ctx: Theme|]
en: GitHub Dark
lt: GitHub tamsus

[ctx: Theme|]
en: GitHub Light
lt: GitHub šviesus

[ctx: Theme|]
en: gruvbox Dark
lt: gruvbox tamsus

[ctx: Theme|]
en: Oblivion
lt: Užmarštis

[ctx: Theme|]
en: Printing
lt: Spausdinimas

[ctx: Theme|]
en: Radical
lt: Radikalas

[ctx: Theme|]
en: Solarized Dark
lt: Solarized tamsus

[ctx: Theme|]
en: Solarized Light
lt: Solarized šviesus

[ctx: Theme|]
en: Tokyo Night Light
lt: Tokijo naktis (šviesus)

[ctx: Theme|]
en: Tokyo Night Storm
lt: Tokijo naktis (audra)

[ctx: Theme|]
en: Tokyo Night
lt: Tokijo naktis

[ctx: Theme|]
en: Vim Dark
lt: Vim tamsus

[ctx: Theme|]
en: VSCodium Dark
lt: VSCodium tamsus

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Command line syntax highlighter using KSyntaxHighlighting syntax definitions.
lt: Komandų eilutės sintaksės žymeklis naudojantis KSyntaxHighlighting sintaksės apibrėžimus.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: source
lt: šaltinis

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: The source file to highlight. If absent, read the file from stdin and the --syntax option must be used.
lt: Šaltinio failas, kurį paryškinti. Jei nėra, failas skaitomas iš stdin ir privalo būti naudojama --syntax parinktis.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: List all available syntax definitions.
lt: Išvardyti visus prieinamus sintaksės apibrėžimus.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: List all available themes.
lt: Išvardyti visus prieinamus apipavidalinimus.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Download new/updated syntax definitions.
lt: Atsisiųsti naujus/atnaujinti sintaksės apibrėžimus.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: File to write HTML output to (default: stdout).
lt: Failas, į kurį rašyti HTML išvestį (pagal numatymą: stdout).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: output
lt: išvestis

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Highlight using this syntax definition (default: auto-detect based on input file).
lt: Paryškinti naudojant šį sintaksės apibrėžimą (pagal numatymą: automatiškai aptikti remiantis įvesties failu).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: syntax
lt: sintaksė

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Color theme to use for highlighting.
lt: Paryškinimui naudojamas spalvų apipavidalinimas.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: theme
lt: apipavidalinimas

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Use the specified format instead of html. Must be html, ansi or ansi256.
lt: Vietoj html, naudoti nurodytą formatą. Privalo būti html, ansi arba ansi256.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: format
lt: formatas

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Add information to debug a syntax file. Only works with --output-format=ansi or ansi256. Possible values are format, region, context, stackSize and all.
lt: Pridėti informaciją, kad būtų derinamas sintaksės failas. Veikia tik naudojant --output-format=ansi arba ansi256. Galimos reikšmės yra: format, region, context, stackSize ir all.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: type
lt: tipas

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Disable ANSI background for the default color.
lt: Išjungti ANSI foną numatytajai spalvai.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Select background color role from theme.
lt: Pasirinkti fono spalvos vaidmenį iš apipavidalinimo.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: role
lt: vaidmuo

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: For ansi and ansi256 formats, flush the output buffer on each line.
lt: Išvalyti išvesties buferį kiekvienoje eilutėje ansi ir ansi256 formatams.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Set HTML page's title
    (default: the filename or "KSyntaxHighlighter" if reading from stdin).
lt: Nustatyti HTML puslapio pavadinimą
    (pagal numatymą: failo pavadinimas arba „KSyntaxHighlighter“ jei skaitoma iš stdin).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: title
lt: pavadinimas

[ctx: Language|]
en: None
lt: Nėra

[ctx: QObject|]
en: All syntax definitions are up-to-date.
lt: Visi sintaksės apibrėžimai yra naujausios versijos.

[ctx: QObject|@info]
en: Downloading new syntax definition for '%1'…
lt: Atsiunčiamas naujas „%1“ sintaksės apibrėžimas…

[ctx: QObject|@info]
en: Updating syntax definition for '%1' to version %2…
lt: Atnaujinamas „%1“ sintaksės apibrėžimas į %2 versiją…
