katepart4 - en to lv translation catalogue (93 entries)

[ctx: Language|]
en: ACPI Source Language
lv: ACPI pirmkoda valoda

[ctx: Language|]
en: Apache Configuration
lv: Apache konfigurācija

[ctx: Language|]
en: AppArmor Security Profile
lv: AppArmor drošības profils

[ctx: Language|]
en: ARM Assembler
lv: ARM asambleris

[ctx: Language|]
en: AVR Assembler
lv: AVR asambleris

[ctx: Language|]
en: CSV (pipe)
lv: CSV (vertikālā svītra)

[ctx: Language|]
en: CSV (semicolon)
lv: CSV (semikols)

[ctx: Language|]
en: CSV (whitespace)
lv: CSV (atstarpe)

[ctx: Language|]
en: CUE Sheet
lv: CUE lapa

[ctx: Language|]
en: Debian Changelog
lv: Debian izmaiņu žurnāls

[ctx: Language|]
en: Debian Control
lv: Debian vadība

[ctx: Language|]
en: Django HTML Template
lv: Django HTML veidne

[ctx: Language|]
en: MS-DOS Batch
lv: MS-DOS pakešdatne

[ctx: Language|]
en: Doxyfile
lv: Makefile

[ctx: Language|]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: Language|]
en: E Language
lv: E valoda

[ctx: Language|]
en: Fortran (Fixed Format)
lv: Fortran (fiksēts formāts)

[ctx: Language|]
en: Fortran (Free Format)
lv: Fortran (brīvais formāts)

[ctx: Language|]
en: GDB Backtrace
lv: GDB atpakaļceļš

[ctx: Language|]
en: Cucumber Gherkin feature
lv: Cucumber Gherkin iespēja

[ctx: Language|]
en: GNU Assembler
lv: GNU asambleris

[ctx: Language|]
en: KDev-PG[-Qt] Grammar
lv: KDev-PG[-Qt] gramatika

[ctx: Language|]
en: Hunspell Affix File
lv: Hunspell pielikuma datne

[ctx: Language|]
en: Hunspell Thesaurus File
lv: Hunspell tēzaura datne

[ctx: Language|]
en: Hunspell Dictionary File
lv: Hunspell vārdnīcas datne

[ctx: Language|]
en: Quake Script
lv: Quake skripts

[ctx: Language|]
en: INI Files
lv: INI datnes

[ctx: Language|]
en: Kate Config
lv: „Kate“ konfigurācija

[ctx: Language|]
en: Klipper Config
lv: Klipper konfigurācija

[ctx: Language|]
en: LaTeX Log File
lv: „LaTeX“ žurnāla datne

[ctx: Language|]
en: GNU Linker Script
lv: GNU linkera skripts

[ctx: Language|]
en: Log File (advanced) Selector
lv: Žurnāla datnes (ar papildu informāciju) atlasītājs

[ctx: Language|]
en: Log File (advanced)
lv: Žurnāla datne (ar papildu informāciju)

[ctx: Language|]
en: Log File (simplified) Selector
lv: Žurnāla datnes (vienkāršotas) atlasītājs

[ctx: Language|]
en: Log File (simplified)
lv: Žurnāla datne (vienkāršota)

[ctx: Language|]
en: mergetag text
lv: mergetag teksts

[ctx: Language|]
en: MIPS Assembler
lv: MIPS asambleris

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (ISO only)
lv: Modula-2 (tikai ISO)

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (PIM only)
lv: Modula-2 (tikai PIM)

[ctx: Language|]
en: Modula-2 (R10 only)
lv: Modula-2 (tikai R10)

[ctx: Language|]
en: nginx Configuration
lv: nginx konfigurācija

[ctx: Language|]
en: QDoc Configuration
lv: QDoc konfigurācija

[ctx: Language|]
en: R documentation
lv: R dokumentācija

[ctx: Language|]
en: Rich Text Format
lv: RTF standarts

[ctx: Language|]
en: R Script
lv: R skripts

[ctx: Language|]
en: SELinux CIL Policy
lv: SELinux CIL politika

[ctx: Language|]
en: SELinux File Contexts
lv: SELinux datņu konteksti

[ctx: Language|]
en: SELinux Policy
lv: SELinux politika

[ctx: Language|]
en: SubRip Subtitles
lv: SubRip subtitri

[ctx: Language|]
en: Varnish module spec file
lv: Varnish moduļa specifikācijas

[ctx: Language|]
en: Varnish Test Case language
lv: Varnish testa gadījuma valoda

[ctx: Language|]
en: Varnish Configuration Language
lv: Varnish konfigurācijas valoda

[ctx: Language|]
en: Web Video Text Tracks
lv: Tīmekļa video teksta celiņi

[ctx: Language|]
en: WINE Config
lv: WINE konfigurācija

[ctx: Language|]
en: Wesnoth Markup Language
lv: Wesnoth iezīmēšanas valoda

[ctx: Language|]
en: XML (Debug)
lv: XML (atkļūdošana)

[ctx: Language|]
en: Xonotic Script
lv: Xonotic skripts

[ctx: Language|]
en: x.org Configuration
lv: x.org konfigurācija

[ctx: Language Section|]
en: Scripts
lv: Skripti

[ctx: Language Section|]
en: Sources
lv: Avoti

[ctx: Language Section|]
en: Other
lv: Cits

[ctx: Language Section|]
en: Hardware
lv: Aparatūra

[ctx: Language Section|]
en: Scientific
lv: Zinātnisks

[ctx: Language Section|]
en: Configuration
lv: Konfigurācija

[ctx: Language Section|]
en: Markup
lv: Iezīmējums

[ctx: Language Section|]
en: Assembler
lv: Asambleris

[ctx: Language Section|]
en: Database
lv: Datubāze

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Command line syntax highlighter using KSyntaxHighlighting syntax definitions.
lv: Komandrindas sintakses izcēlējs, izmantojot „KSyntaxHighlighting“ sintakses definīcijas.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: source
lv: avots

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: The source file to highlight. If absent, read the file from stdin and the --syntax option must be used.
lv: Izceļamā avota datne. Ja nav norādīta, lasa datni no „stdin“, norādot -- sintakses opciju.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: List all available syntax definitions.
lv: Visu pieejamo sintakses definīciju saraksts.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: List all available themes.
lv: Visu pieejamo motīvu saraksts.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Download new/updated syntax definitions.
lv: Lejupielādēt jaunas/atjauninātas sintakses definīcijas.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: File to write HTML output to (default: stdout).
lv: Datne, kurā rakstīt HTML izvadi (noklusējums: „stdout“).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: output
lv: izvade

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Highlight using this syntax definition (default: auto-detect based on input file).
lv: Iekrāsot, izmantojot šo sintakses definīciju (noklusējums: automātiski noteikt, balstoties ievades datnē).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: syntax
lv: sintakse

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Color theme to use for highlighting.
lv: Krāsas motīvs izcēlumam.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: theme
lv: motīvs

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Use the specified format instead of html. Must be html, ansi or ansi256.
lv: Lietot norādīto formātu html vietā. Jābūt „html“, „ansi“ vai „ansi256“.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: format
lv: formāts

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Add information to debug a syntax file. Only works with --output-format=ansi or ansi256. Possible values are format, region, context, stackSize and all.
lv: Pievienot informāciju sintakses datnes atkļūdošanai. Darbojas tikai ar „--output-format=ansi“ vai „ansi256“. Iespējamās vērtības ir „format“, „region“, „context“, „stackSize“ un „all“.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: type
lv: tips

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Disable ANSI background for the default color.
lv: Izslēgt ANSI fonu noklusētajai krāsai.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Select background color role from theme.
lv: Iestatīt fona krāsas lomu no motīva.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: role
lv: loma

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: For ansi and ansi256 formats, flush the output buffer on each line.
lv: Lietojot „ansi“ un „ansi256“ formātus, pēc katras līnijas notīrīt izvades buferi.

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: Set HTML page's title
    (default: the filename or "KSyntaxHighlighter" if reading from stdin).
lv: Iestatīt HTML lapas virsrakstu
    (noklusējums: datnes nosaukums vai „KSyntaxHighlighter“, ja tiek lasīts no „stdin“).

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: title
lv: virsraksts

[ctx: Language|]
en: None
lv: Nav

[ctx: QObject|]
en: All syntax definitions are up-to-date.
lv: Visu sintakses definīciju versijas ir aktuālas.

[ctx: QObject|@info]
en: Downloading new syntax definition for '%1'…
lv: Lejupielādē jaunu „%1“ sintakses definīciju…

[ctx: QObject|@info]
en: Updating syntax definition for '%1' to version %2…
lv: Atjaunina „%1“ sintakses definīciju uz „%2“ versiju…
