katepart4 - en to ug translation catalogue (20 entries)

[ctx: Language|]
en: Diff
ug: پەرق

[ctx: Language|]
en: Email
ug: ئېلخەت

[ctx: Language|]
en: Go
ug: يۆتكەل

[ctx: Language|]
en: Scheme
ug: نۇسخا

[ctx: Language Section|]
en: Scripts
ug: قوليازما

[ctx: Language Section|]
en: Other
ug: باشقا

[ctx: Language Section|]
en: Hardware
ug: قاتتىق دېتال

[ctx: Language Section|]
en: Scientific
ug: پەن-تېخنىكا

[ctx: Language Section|]
en: Configuration
ug: سەپلىمە

[ctx: Language Section|]
en: Database
ug: ساندان

[ctx: Theme|]
en: Breeze Dark
ug: مەيىن شامال قاراڭغۇ

[ctx: Theme|]
en: Breeze Light
ug: مەيىن شامال يورۇق

[ctx: Theme|]
en: Nord
ug: نورد

[ctx: Theme|]
en: Printing
ug: بېسىش

[ctx: Theme|]
en: Solarized Light
ug: سۇس نۇرلاندۇرۇلغان

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: source
ug: مەنبە

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: format
ug: پىچىمى

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: type
ug: تۈرى

[ctx: SyntaxHighlightingCLI|]
en: title
ug: ماۋزۇ

[ctx: Language|]
en: None
ug: يوق
