kfindpart - en to br translation catalogue (40 entries)

en: Searching...
br: O klask emaon ...

en: Error.
br: Fazi.

en: Could not find the specified folder.
br: Ne m'eus ket gallet kavout ar renkell spisaet.

en: Read-write
br: Lenn-skrivañ

en: Read-only
br: Lenn-hepken

en: Write-only
br: Lenn-skrivañ

en: Inaccessible
br: N'eo ket aes da zegouezhout

en: Unable to save results.
br: Ne m'eus ket gallet enrollañ an disoc'hoù.

en: KFind Results File
br: Restr disoc'hoù KFind

en: &Properties
br: &Perzhioù

en: Look &in:
br: Sellit e-&barzh :

en: Include &subfolders
br: Enlakaat &is-renkelloù

en: &Browse...
br: &Furchañ ...

en: Find all files created or &modified:
br: Restroù &krouet pe kemmet :

en: &between
br: &etre

en: and
br: ha

en: File &size is:
br: &Ment ar restr a zo :

en: Owned by &group:
br: Perc'hennet gant ar &strollad :

en: At Least
br: D'an nebeutañ

en: At Most
br: D'ar muiañ

en: Case s&ensitive
br: Evezhi&ek ouzh ar c'hef

en: Include &binary files
br: Enlakaat restroù &binarel

en: All Files & Folders
br: An holl restroù hag An holl renkelloù

en: Files
br: Restroù

en: Folders
br: Renkelloù

en: Symbolic Links
br: Ereoù arouezel

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
br: Restroù dibar (lugelloù, trobarzhelloù,  ... )

en: Executable Files
br: Restroù sevenadus

en: SUID Executable Files
br: Restroù sevenadus SUID

en: All Images
br: An holl skeudennoù

en: All Video
br: An holl video

en: All Sounds
br: An holl sonioù

en: Name/&Location
br: Anv/&Lec'hiadur

en: The date is not valid.
br: Siek eo an deiziad.

en: Error
br: Fazi

en: Set
br: Lakaat

en: Do Not Set
br: Ne lakit ket

en: Current Maintainer
br: Ratreer red

en: Developer
br: Diorrer

en: Path(s) to search
br: Hent(où) an enklask
