kfindpart - en to et translation catalogue (92 entries)

[ctx: @title:window]
en: Find Files/Folders
et: Failide/kataloogide otsimine

[ctx: the application is currently idle, there is no active search]
en: Idle.
et: Jõude.

note: i18n as below
en: 0 items found
et: leitud 0 faili

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Canceled.
et: Katkestatud.

en: Error.
et: Viga.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
et: Palun määra kastis "Asukoht" täielik otsingutee.

en: Could not find the specified folder.
et: Määratud kataloogi ei leitud.

en: one item found | %1 items found
et[0]: leitud üks fail
et[1]: leitud %1 faili

en: Read-write
et: Lugeda/kirjutada

en: Read-only
et: Ainult lugemiseks

en: Write-only
et: Ainult kirjutamiseks

en: Inaccessible
et: Ligipääsmatu

[ctx: file name column]
en: Name
et: Nimi

[ctx: name of the containing folder]
en: In Subfolder
et: Alamkataloogis

[ctx: file size column]
en: Size
et: Suurus

[ctx: modified date column]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: file permissions column]
en: Permissions
et: Õigused

[ctx: first matching line of the query string in this file]
en: First Matching Line
et: Esimene sobiv rida

en: &Open containing folder(s)
et: &Ava kataloog(id)

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Move to Trash
et: &Viska prügikasti

[ctx: @title:window]
en: Save Results As
et: Tulemuste salvestamine

en: Unable to save results.
et: Tulemuste salvestamine nurjus.

en: KFind Results File
et: KFindi tulemuste fail

[ctx: %1=filename]
en: Results were saved to: %1
et: Tulemused salvestati faili: %1

en: &Properties
et: &Omadused

[ctx: this is the label for the name textfield]
en: &Named:
et: &Nimi:

en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
et: Sobivuse määramiseks saab kasutada metamärke, ";" eraldab nimesid

en: Look &in:
et: &Asukoht:

en: Include &subfolders
et: Kaasa arvatud &alamkataloogid

en: Case s&ensitive search
et: &Tõstutundlik otsing

en: &Browse...
et: &Lehitse...

en: &Use files index
et: &Failiindeksi kasutamine

en: Show &hidden files
et: Peidetud failide &näitamine

en: <qt>Enter the filename you are looking for. <br />Alternatives may be separated by a semicolon ";".<br /><br />The filename may contain the following special characters:<ul><li><b>?</b> matches any single character</li><li><b>*</b> matches zero or more of any characters</li><li><b>[...]</b> matches any of the characters between the braces</li></ul><br />Example searches:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> finds all files ending with .kwd or .txt</li><li><b>go[dt]</b> finds god and got</li><li><b>Hel?o</b> finds all files that start with "Hel" and end with "o", having one character in between</li><li><b>My Document.kwd</b> finds a file of exactly that name</li></ul></qt>
et: <qt>Sisesta otsitava faili nimi. <br />Variante saab eraldada semikooloniga ";".<br /><br />Failinimi võib sisaldada järgmisi erimärke:<ul><li><b>?</b> vastab suvaline üks märk</li><li><b>*</b> vastab suvaline hulk märke</li><li><b>[...]</b> vastab suvaline nurksulgudes olev märk</li></ul><br />Otsingu näited:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> otsib kõiki faile, mille lõpus on .kwd või .txt</li><li><b>go[dt]</b> otsib sõnu god ja got</li><li><b>Hel?o</b> otsib kõiki faile, mille alguses on "Hel" ja lõpus "o" ning nende vahel üks märk</li><li><b>Minu dokument.kwd</b> otsib täpselt sellenimelist faili</li></ul></qt>

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
et: <qt>See lubab kasutada otsingu kiirendamiseks kasutada failiindeksit, mille on loonud pakett <i>slocate</i>. Ära unusta indeksit aeg-ajalt värskendamast (käsuga <i>updatedb</i>).</qt>

en: Find all files created or &modified:
et: Otsitakse faile, mis on loodud või mida on &muudetud:

en: &between
et: perioodil

en: and
et: kuni

en: File &size is:
et: Faili &suurus on:

en: Files owned by &user:
et: Faili omanikuks on kas&utaja:

en: Owned by &group:
et: Faili &grupp on:

[ctx: file size isn't considered in the search]
en: (none)
et: (puudub)

en: At Least
et: Vähemalt

en: At Most
et: Maksimaalselt

en: Equal To
et: Võrdne

en: Byte | Bytes
et[0]: Bait
et[1]: Baiti

[ctx: label for the file type combobox]
en: File &type:
et: Faili &tüüp:

en: C&ontaining text:
et: S&isaldab teksti:

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
et: <qt>Kui on määratud, otsitakse ainult selle tekstiga faile. Arvesta, et toetatud ei ole mitte kõik ülaltoodud nimekirja failitüübid. Toetatud failitüübid leiab dokumentatsioonist.</qt>

en: Case s&ensitive
et: &Tõstutundlik

en: Include &binary files
et: Kaasa arvatud &binaarfailid

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
et: <qt>See võimaldab otsida suvalist tüüpi faile, ka neid, mis tavaliselt ei sisalda teksti (näiteks programmifailid ja pildid).</qt>

[ctx: as in search for]
en: fo&r:
et: otsitakse s&isu:

en: Search &metainfo sections:
et: &Metainfo sektsioonidest:

en: All Files & Folders
et: Kõik failid ja kataloogid

en: Files
et: Failid

en: Folders
et: Kataloogid

en: Symbolic Links
et: Nimeviidad

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
et: Spetsiaalsed failid (pesad, seadmefailid...)

en: Executable Files
et: Käivitatavad failid

en: SUID Executable Files
et: SUID käivitatavad failid

en: All Images
et: Kõik pildid

en: All Video
et: Kõik videofailid

en: All Sounds
et: Kõik helifailid

en: Name/&Location
et: Ni&mi/asukoht

[ctx: tab name: search by contents]
en: C&ontents
et: Sis&u

en: <qt>Search within files' specific comments/metainfo<br />These are some examples:<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> Search in id3 tag for a title, an album</li><li><b>Images (png...)</b> Search images with a special resolution, comment...</li></ul></qt>
et: <qt>Otsib failide erikommentaaridest/metainfost<br />Mõned näited:<br /><ul><li><b>Helifailid (mp3...)</b> Otsib id3 pealdises tiitlit, albumit</li><li><b>Pildid (png...)</b> Otsib piltides konkreetset lahutust, kommentaari...</li></ul></qt>

en: <qt>If specified, search only in this field<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> This can be Title, Album...</li><li><b>Images (png...)</b> Search only in Resolution, Bitdepth...</li></ul></qt>
et: <qt>Kui on määratud, otsib ainult sellelt väljalt<br /><ul><li><b>Helifailid (mp3...)</b> See võib olla tiitel, album...</li><li><b>Pildid (png...)</b>Otsib ainult väljalt lahutus, värvisügavus...</li></ul></qt>

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
et: Perioodi, mille pikkus pole vähemalt üks minut, pole võimalik otsida.

en: The date is not valid.
et: Kuupäev ei ole õige.

en: Invalid date range.
et: Vigane kuupäevade vahemik.

en: Unable to search dates in the future.
et: Tuleviku kuupäeva pole võimalik otsida.

en: Size is too big. Set maximum size value?
et: Liiga suur... Kas seada maksimaalse suuruse väärtusele?

en: Error
et: Viga

en: Set
et: Sea

en: Do Not Set
et: Ära sea

[ctx: during the previous minute(s)/hour(s)/...; dynamic context 'type': 'i' minutes, 'h' hours, 'd' days, 'm' months, 'y' years]
en: &during the previous | &during the previous
et[0]: eelne&va
et[1]: eelne&va

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: minute | minutes
et[0]: minuti jooksul
et[1]: minuti jooksul

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: hour | hours
et[0]: tunni jooksul
et[1]: tunni jooksul

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: day | days
et[0]: päeva jooksul
et[1]: päeva jooksul

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: month | months
et[0]: kuu jooksul
et[1]: kuu jooksul

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: year | years
et[0]: aasta jooksul
et[1]: aasta jooksul

[ctx: @title:window]
en: Error while using locate
et: Tõrge lokaadi kasutamisel

en: KDE file find utility
et: KDE tööriist failide otsimiseks

en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Former Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: UI Design & more search options
et: Kasutajaliidese disain ja otsimise seaded

en: UI Design
et: Kasutajaliidese disain

en: Path(s) to search
et: Otsinguteed otsimiseks
