kfindpart - en to hne translation catalogue (42 entries)

en: Searching...
hne: खोजत हे...

en: Error.
hne: गलती.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
hne: किरपा करके, "ये मां देखव" डब्बा मं निरपेक्छ (एब्सल्यूट) रस्ता निरधारित करव.

en: Could not find the specified folder.
hne: निरधारित फोल्डर नइ खोज सकिस.

en: Read-write
hne: पढ़े-लिखे बर

en: Read-only
hne: सिरिफ पढ़े बर

en: Write-only
hne: सिरिफ लिखे बर

en: Inaccessible
hne: नइ पहुंच सके

en: Unable to save results.
hne: परिनाम मन ल सहेजना संभव नइ हे.

en: KFind Results File
hne: के-फाइंड परिनाम फाइल

en: &Properties
hne: गुन (&P)

en: &Browse...
hne: ब्राउज... (&B)

en: At Least
hne: कम से कम

en: At Most
hne: अधिक से अधिक

en: Equal To
hne: के बराबर

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
hne: <qt>ये आप मन ल कोनो किसम के फाइल मं खोजन देथे , इहां तक कि ओमां घलोक जऊन मं प्रायः कोई पाठ नइ होथे ( उदाहरन बर, प्रोग्राम फाइल मन मं अउर फोटू मन मं).</qt>

en: All Files & Folders
hne: सब्बो फोल्डर अउ फाइल मन ल

en: Files
hne: फाइल

en: Folders
hne: फोल्डर

en: Symbolic Links
hne: सिंबालिक संकली

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
hne: विसिस्ट फाइल मन ल (साकेट्स, उपकरन फाइल मन ल,...)

en: Executable Files
hne: चलाय जा सके वाले फाइल मन ल

en: SUID Executable Files
hne: एसयूआईडी चलाय जा सके वाले फाइल मन ल

en: All Images
hne: सब्बो फोटू

en: All Video
hne: सब्बो वीडियो

en: All Sounds
hne: सब्बो अवाज

en: Name/&Location
hne: नाम/जगह  (&L)

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
hne: एक समय के भीतर खोजे मं अक्छम जऊन कि एक मिनट से कम हे.

en: The date is not valid.
hne: तारीक वैध नइ हे.

en: Invalid date range.
hne: अवैध तारीक सीमा.

en: Unable to search dates in the future.
hne: भविस्य मं तारीक खोजे मं अक्छम.

en: Size is too big. Set maximum size value?
hne: आकार बहुत बड़ा हे. सबसे अधिक आकार मूल्य सेट करव?

en: Error
hne: गलती

en: Set
hne: सेट

en: Do Not Set
hne: सेट नइ करव

en: KFind
hne: के-फाइंड

en: KDE file find utility
hne: केडीई फाइल खोजे के यूटिलिटी

en: Current Maintainer
hne: अभी हाल के मेंटेनर

en: Developer
hne: डेवलपर

en: UI Design & more search options
hne: यूआई डिजाइन अउ अधिक खोजे के विकल्प

en: UI Design
hne: यूआई डिजाइन

en: Path(s) to search
hne: खोजे के रस्ता
