kfindpart - en to hsb translation catalogue (42 entries)

en: Searching...
hsb: Pytam hišće...

en: Error.
hsb: Zmylk

en: Could not find the specified folder.
hsb: Njemóžu podaty rjadowak namakać.

en: Read-write
hsb: Čitać-pisać

en: Read-only
hsb: Jenož čitać

en: Write-only
hsb: Jenož pisać

en: Inaccessible
hsb: Žadyn přistup

en: Unable to save results.
hsb: Njemóžu wuslědk składować

en: KFind Results File
hsb: KFind-dataja wuslědkow

en: &Properties
hsb: &Kajkosće

en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
hsb: Wy móžeće zastupowace znamješko a ";" za wjacore mjena wužiwać.

en: Look &in:
hsb: &Pytać w:

en: Include &subfolders
hsb: &Podrjadowaki zapřijeć

en: &Browse...
hsb: &Wuzwolić...

en: &Use files index
hsb: Datajowy &hesłar wužiwać

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
hsb: <qt>Tu móžeće přez <i>slocate</i> zhotowjeny datajowy hesłar wužiwać, zo by so spěšnišo pytało. Njezabudźće hesłar zaktualizować (přez <i>updatedb</i>).</qt>

en: Find all files created or &modified:
hsb: Za wšěmi nowymi abo &změnjenymi datajemi pytać:

en: &between
hsb: &mjez

en: and
hsb: a

en: File &size is:
hsb: &Wulkosć dataje:

en: Files owned by &user:
hsb: Dataje wot:

en: Owned by &group:
hsb: Dataje skupiny:

en: At Least
hsb: znajmjeńša

en: Equal To
hsb: Runja

en: C&ontaining text:
hsb: &Wobsah:

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
hsb: <qt>Jeli so tu něšto podało, namakaja so jenož dataje z wotpowědnym tekstom. Wobkedźbujće, zo so wšitke datajowe typy lisćiny njepodpěruja. Prošu pohladajće we dokumentaciji, kotre typy so za pytanje hodźa.</qt>

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
hsb: <qt>Tu móžeće w kóždym datajowym typje pytać, tež w tych, kiž poprawom žane teksty njewobsahuja (na př. programowe dataje a wobrazy).</qt>

en: All Files & Folders
hsb: Wšě dataje a rjadowaki

en: Folders
hsb: Rjadowaki

en: All Images
hsb: Wšě wobrazy

en: All Video
hsb: Wšě wideowe dataje

en: All Sounds
hsb: Wšitke zwukowe dataje

en: Name/&Location
hsb: Mjeno/&Šćežka

en: The date is not valid.
hsb: Datum njeje płaćiwy.

en: Invalid date range.
hsb: Wobłuk datuma njeje płaćiwy.

en: Unable to search dates in the future.
hsb: Ja njemóžu za datumom pytać, kiž njeje ze zašłosće.

en: KDE file find utility
hsb: KDE-program za pytanje datajow

en: Current Maintainer
hsb: Tuchwilny hladaćel

en: Developer
hsb: Wuwiwar

en: UI Design & more search options
hsb: UI-wuhotowanje & přidatne pytanje

en: UI Design
hsb: UI-wuhotowanje

en: Path(s) to search
hsb: Rjadowaki, kiž maja so přepytać
