kfindpart - en to kk translation catalogue (92 entries)

[ctx: @title:window]
en: Find Files/Folders
kk: Файл/қапшықтарды іздеу

[ctx: the application is currently idle, there is no active search]
en: Idle.
kk: Тоқтап тұр.

en: Searching...
kk: Іздеу...

en: Canceled.
kk: Доғарылды.

en: Error.
kk: Қате.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
kk: "Іздеу жолдары" өрісінде абсолюттік жолды келтіріңіз.

en: Could not find the specified folder.
kk: Келтірілген қапшық табылмады.

en: Read-write
kk: Оқу-жазу

en: Read-only
kk: Тек оқу

en: Write-only
kk: Тек жазу

en: Inaccessible
kk: Қол жеткізбейді

[ctx: file name column]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: name of the containing folder]
en: In Subfolder
kk: Қай қапшықта

[ctx: file size column]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: modified date column]
en: Modified
kk: Өзгертілген

[ctx: file permissions column]
en: Permissions
kk: Рұқсаттары

[ctx: first matching line of the query string in this file]
en: First Matching Line
kk: Бірінші табылғаны

en: &Open containing folder(s)
kk: &Ол қапшықтарын ашу

en: &Delete
kk: &Өшіру

en: &Move to Trash
kk: Ө&шірілгендерге тастау

[ctx: @title:window]
en: Save Results As
kk: Нәтижелерді былай сақтау

en: Unable to save results.
kk: Нәтижелер сақталынбады.

en: KFind Results File
kk: KFind нәтижелер файлы

[ctx: %1=filename]
en: Results were saved to: %1
kk: Нәтижелері келесі файлда сақталды: %1

en: &Properties
kk: Қас&иеттері

[ctx: this is the label for the name textfield]
en: &Named:
kk: &Атауы:

en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
kk: Үлгі қалқасының және бірнеше атауды бөлектеу үшін ";" белгісін қолдануыңызға болады

en: Look &in:
kk: &Іздеу жолдары:

en: Include &subfolders
kk: І&шкі қапшықтарды қоса

en: Case s&ensitive search
kk: Үлкен-кішілігін е&скеріп

en: &Browse...
kk: &Шолу...

en: &Use files index
kk: Файлдар индексін қ&олданып

en: Show &hidden files
kk: &Жасырын файлдар көрсетілсін

en: <qt>Enter the filename you are looking for. <br />Alternatives may be separated by a semicolon ";".<br /><br />The filename may contain the following special characters:<ul><li><b>?</b> matches any single character</li><li><b>*</b> matches zero or more of any characters</li><li><b>[...]</b> matches any of the characters between the braces</li></ul><br />Example searches:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> finds all files ending with .kwd or .txt</li><li><b>go[dt]</b> finds god and got</li><li><b>Hel?o</b> finds all files that start with "Hel" and end with "o", having one character in between</li><li><b>My Document.kwd</b> finds a file of exactly that name</li></ul></qt>
kk: <qt>Іздейтін файлдың атауын келтіріңіз.<br />Баламалары үтірлі нүкте ";" деп айырылады.<br /><br />Іздемек файл атауы келесі арнайы таңбалардан құрылады:<ul><li><b>?</b>кез келген жеке таңба орнын көрсетеді</li><li><b>*</b> нөл немесе бірнеше кез келген таңбалар тізбегін орнын көрсетеді</li><li><b>[...]</b> жақшадағы кез келген таңбаның біреуі деген өрнек</li> </ul><br />Іздеу мысалдары:<ul><li><b>*.kwd;*.txt</b> .kwd немесе .txt жұрнағымен аяқталатын кез келген файлдарды табу</li><li><b>go[dt]</b> god және got дегендерді табу</li><li><b>Hel?o</b> "Hel" деп басталып, "o" деп аяқталып, ортасында бір таңбасы бар барлық файлдарды табу</li><li><b>My Document.kwd</b> атауы дәл сәйкес келетін файлды табу</li></ul></qt>

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
kk: <qt>Бұл іздеуді тездету үшін <i>slocate</i> дестемен дайындалған файлдар индексін қолдануға мүмкіндік береді. Индесті (<i>updatedb</i> командасымен) бір мезгіл сайын жаңартып тұрыңыз.</qt>

en: Find all files created or &modified:
kk: Келтірілген кезде құрылған не ө&згертілген файлдарды іздеу:

en: &between
kk: келесі &аралықта

en: and
kk: мен

en: File &size is:
kk: Файл ө&лшемі:

en: Files owned by &user:
kk: Келесі &пайдаланушының:

en: Owned by &group:
kk: Келесі &тобының:

[ctx: file size isn't considered in the search]
en: (none)
kk: (жоқ)

en: At Least
kk: Кем дегенде

en: At Most
kk: Келесіден артық емес

en: Equal To
kk: Келесіге тең

en: Byte | Bytes
kk[0]: байт

en: KiB
kk: КиБ

en: MiB
kk: МиБ

en: GiB
kk: ГиБ

[ctx: label for the file type combobox]
en: File &type:
kk: Файлдың &түрі:

en: C&ontaining text:
kk: Келесі мәтіні &бар:

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
kk: <qt>Егер келтірілген болса, тек осы мәтіні бар файлдар ізделінеді. Ескерту, жоғарыда келтірілген файл түрлерінің барлығы да қолдау таппайды. Қолдау табатындары қайсы екеннін білу үшін файл түрлерінің құжаттамасын қараңыз.</qt>

en: Case s&ensitive
kk: Үлкен-кішілігін &ескеріп

en: Include &binary files
kk: &Бинарлық файлдарды қоса

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
kk: <qt>Бұл файлдың кез келген түрінен іздеуге мүмкіндік береді, тіпті әдетте құрамында мәтіні жоқ файлдардан ( мысалы, бағдарлама менкескін файлдарды).</qt>

[ctx: as in search for]
en: fo&r:
kk: өрістерінен &келесіні іздеу:

en: Search &metainfo sections:
kk: Құжаттың &метадеректерінің

en: All Files & Folders
kk: Барлық қапшықтардан бүкіл файлдардан

en: Files
kk: Файлдар

en: Folders
kk: Қапшықтар

en: Symbolic Links
kk: Символды сілтемелер

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
kk: Арнайы файлдар (сокеттер, құрылғы файлдары, ...)

en: Executable Files
kk: Орындалатын файлдар

en: SUID Executable Files
kk: SUID-орындалатын файлдар

en: All Images
kk: Барлық кескіндер

en: All Video
kk: Барлық бейнефильм файлдары

en: All Sounds
kk: Барлық дыбыс файлдары

en: Name/&Location
kk: Атауы мен о&рналасуы

[ctx: tab name: search by contents]
en: C&ontents
kk: &Мазмұны

en: <qt>Search within files' specific comments/metainfo<br />These are some examples:<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> Search in id3 tag for a title, an album</li><li><b>Images (png...)</b> Search images with a special resolution, comment...</li></ul></qt>
kk: <qt>Файлдардың ерекше түсініктемесі/мәліметтері бойынша іздеу.<br />Мысалдар:<br /><ul><li><b>Аудио файлдар (mp3...)</b> id3 тегтері бойынша іздеу, мысалы, title, album бойынша </li> <li><b>Кескіндер (png...)</b> Айырымдылығы, түсініктемелері бойынша кескіндерді іздеу...</li></ul></qt>

en: <qt>If specified, search only in this field<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> This can be Title, Album...</li><li><b>Images (png...)</b> Search only in Resolution, Bitdepth...</li></ul></qt>
kk: <qt>Келтірілген болса, тек осы өрісте іздеу<br /><ul><li><b>Аудио файлы (mp3...)</b>Title, Album...</li><li><b>Кескіндер (png...)</b>Resolution, Bitdepth бойынша іздеу...</li></ul></qt>

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
kk: Бір минуттан кем уақыт аралығында іздеу мүмкін емес.

en: The date is not valid.
kk: Күні дұрыс емес.

en: Invalid date range.
kk: Күн аралығы дұрыс емес.

en: Unable to search dates in the future.
kk: Болашақта іздеу мүмкін емес.

en: Size is too big. Set maximum size value?
kk: Өлшемі өте үлкен. Шекті өлшем мәні алынсын ба?

en: Error
kk: Қате

en: Set
kk: Алынсын

en: Do Not Set
kk: Керегі жоқ

[ctx: during the previous minute(s)/hour(s)/...; dynamic context 'type': 'i' minutes, 'h' hours, 'd' days, 'm' months, 'y' years]
en: &during the previous | &during the previous
kk[0]: &алдыңғы

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: minute | minutes
kk[0]: минутте

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: hour | hours
kk[0]: сағатта

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: day | days
kk[0]: күнде

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: month | months
kk[0]: айда

[ctx: use date ranges to search files by modified time]
en: year | years
kk[0]: жылда

[ctx: @title:window]
en: Error while using locate
kk: Locate командасын қолданғанда қате пайда болды

en: KDE file find utility
kk: KDE-нің файлдар іздеу утилитасы

en: Current Maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Developer
kk: Жасаушысы

en: UI Design & more search options
kk: Интерфейсінің жобасы және іздеу параметрлері

en: UI Design
kk: Интерфейсінің жобасы

en: Path(s) to search
kk: Іздеу жолдары
