kfindpart - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Searching...
ku: Tê Lêgerîn...

en: Error.
ku: Çewtî.

en: Could not find the specified folder.
ku: Nikare pelgeya bijarte bibîne

en: Read-write
ku: Xwendin-nivîsîn

en: Read-only
ku: Tenê-xwendin

en: Write-only
ku: Tenê-nivîsîn

en: Inaccessible
ku: Nayê gihaştin

en: Unable to save results.
ku: Nikare encaman tomar bike

en: &Properties
ku: &Taybetmendî

en: Look &in:
ku: Serî&lêdan

en: Include &subfolders
ku: &Binepeldankan bihundirîne

en: &Browse...
ku: &Gerîn...

en: &Use files index
ku: Pêrista pelan bi &kar bîne

en: &between
ku: &navbera

en: and
ku: û

en: File &size is:
ku: Mezinahiya &pelê:

en: Files owned by &user:
ku: Pelê girêdayî &bikarhêner

en: Owned by &group:
ku: Girêdayî &komê:

en: At Least
ku: Bi Kêmanî

en: At Most
ku: Bi Piranî

en: Equal To
ku: Weke

en: C&ontaining text:
ku: Bi ni&vîsarê:

en: All Files & Folders
ku: Hemû Pel & Peldank

en: Files
ku: Pel

en: Folders
ku: Peldank

en: Symbolic Links
ku: Lînkên Sembolîk

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
ku: Pelên Taybet (Pelên Cîhazê, Socket, ...)

en: All Images
ku: Hemû Wêne

en: All Video
ku: Hemû Video

en: All Sounds
ku: Hemû Deng

en: Name/&Location
ku: Nav/&Cih

en: Invalid date range.
ku: R3ezkirina dema çewt

en: Unable to search dates in the future.
ku: Di paşerojê de nikare li deman bigere

en: Size is too big. Set maximum size value?
ku: Pir mezine. mezinahiya herî zêde bikar bîne

en: Error
ku: Çewtî

en: KDE file find utility
ku: Bernamoka KDE ji bo dîtina pelan

en: Current Maintainer
ku: Kesê Miqate yê Niha

en: Developer
ku: Pêşdebir

en: Path(s) to search
ku: Rêç an reçên ji bo lêgerînê
